Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
30. jún 2009

dobre, ukoncime temu dovolenky......aj tak okrem anky vsetke cucime doma.... 😀 😠

takze......kedze mi veronika osviezila moju hlavu a vysvetlila mi ze spisske trhy su uz buduci vikend, tak by sme konecne,ale konecne mohli dohodnut nejake STRETKO!!!!!!!!.........veronika ma stanok s ciernym pivom......tak napiste ktora moze ktory den a nejako by sme to mohli zosuladit......hm??? 😎

kukulik30
autor
30. jún 2009

slavka, sak ty uz len tym, ze si v emiratoch, akoby si bola na dovolenke, nie? 😕 ci ?a mozno budes prekvapena, ked prides a drahy na teba bude cakat s dvoma letenkami v ruke/ alebo troma? 😕 , neviem, ako je to s detmi/😅 ....hmmm?

slaviq81
30. jún 2009

Bibi, ja môžem každý deň. Ale poobede 😉

Livia, no to v sne akurát 😀

Lara vstala, ideme jesť, lebo už obžiera koleso na kočiari. Fuj, také špinavé 😠

kukulik30
autor
30. jún 2009

jaaaaaaaj, tak asi vela snivam, ja som si myslela, ze to ako vo filme 😀 😀 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

ja mozem doobedu..a poobede az okolo 16tej 😉

slaviq81
30. jún 2009

No o tej 16tej je to ok 😉 Už sme dojedli a ideme von, len neviem či ísť pešo a riskovať že zmoknem alebo sa poistiť a ísť autom 😕

rybecka
30. jún 2009

ahojte,
no ja na trhy pojdem asi len vo stvrtok rychlo na par kolotocov s manzelom alebo mamkou lebo viete 2 deti a trhy sama nehrozi.
ale dajte suradnice kde je stanok s pivom a ja sa tam urcite zastavim 🙂 a tiez poobede okolo 16 17 tej by to slo. no uvidime akurat v nedelu mame krstiny tak v piatok idem po kolace a v sobotu budem pripravovat vsetko na hostinu 😉

sophie1981
30. jún 2009

myslim, ze vo stvrtok poobede bude este menej ludi....tak dame vo stvrtok okolo 16????

my uz papame...moja snaha spat v postielke poobede nevysla...ale stihla som aspon oprat a vyvesat pradlo....teraz ideme von, ale len tu poblizku, kedze sa bojim, aby mi pradlo nazmoklo a nejako sa mi to tam von nepozdava.... 😕

antoniab
30. jún 2009

ahoj
pozeram ze tu sa bude konat stretko dufam ze aj mne sa podari raz pripojit 😉

tak dnes mam za sebou kontrolu v uk pekne sme posrastli mame 9,5cm a sme 11tt + 4 🙂 a vsetko je vporiadku pekne sme sa vrteli krizili si nozicky no bolo to rozkosne len neviem co s neho bude lebo to dieta sa neustale na sone predvadza zeby modelka 😀 😀 no skor mam citak ze to bude model 😀 😀

zuzana612
30. jún 2009

Ahojte, tak my na stretko asi neprideme, lebo budeme v RK. Neviem ci prideme spat v piatok alebo sobotu alebo vobec 😀 Ale po trhoch by sa mi aj tak s kocikom nechcelo pomedzi tych ludi pchat, nebola som ani na trhoch u nas v Ruzomberku. NO ale ved hadam sa nam niekedy podari stretnut. Napr. na kupalisku ak bude vobec nejake leto 😀

antonia, tak to je super ze mate akcne dieta, nase sa tiez vrtelo ako keby malo najaku vrtulku v prdelke 😀 Som si povedala ze ak to bude take hyperaktivne dieta ako Matus, tak sa mame na co tesit 😕

slaviq81
30. jún 2009

Čafte, my sme akurát prišli domov. Boli sme na návšteve u kamarátky, potom sme šli k mojej starej mame, Lara zjedla jednu slivku (sama), zagabala sa a šli sme domov 😀
Cez víkend pôjdeme do Bešeňovej, došla sesternica, bratranec a teta zo zámoria, tak sa im trošku povenujeme 🙂 Dúfam, že sa počasie umúdri dovtedy 😕

zuzana612
30. jún 2009

Slavi, ty mas v besenovej nejaku rodinu? Moja mama tam robi v jednom penzione a ja pochadzam z Liskovej, co je asi 8 km od besenovej smerom na Ruzomberok 😉 Tiez tam budem cez vikend. Teda doam 😀

slaviq81
30. jún 2009

Zuzi, hej, moja stará mama odtiaľ pochádza a žije tam moja teta (mamna sestra)😉 Aj v Liskovej som raz bola 😀

zuzana612
30. jún 2009

takze polovica tvojich korenov je z Liptova 😉 Hned sa citim lepsie ze tu nie som sama 😀

ivana2009
30. jún 2009

ahojte
Blahozelam dianke dominik je krasnucky 3720g a 49cm 😉 😉 😉
to stretko by bytja radsej tiez poobede 😀 😀 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

baby nieco mi uslo, Dianka uz porodila 😕 😕 😕 ????kedy, ako , kde 😕
to je super...blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

ivana2009
30. jún 2009

ja som len videla foto ma v albume 😀 😀 😀 😀

ivana2009
30. jún 2009

asi dnes neviem kedy mala ale ved nam s´dianka napise ak dnes tak presne ako matus l 30 😀 😀 😀 😀 vaha a cm a foto je len nevieme datum ale super ma to za sebou 😉 😀 ktovie aky mala porod ☹ ☹ ☹

antoniab
30. jún 2009

ivana tak tak to to je a ja tu hladam kto kedy pisal ze uz porodila 😀

tak srdecne blahozelam nech vam Dominik rastie dokrasy a je len a len zdravucky 😵 😵 😵 😵

zaroven sa svami aj lucim lebo odzajtra sme bez netu tak neviem kedy bude moznost sem nakuknut a prajem krasne pocasie na stretko 😉 😉

sophie1981
1. júl 2009

jeeej, blahozelam Dianke (Katke) k krasnemu syncekovi, prajeme vela stastia, zdravia a skore zotavenie maminky......och, tak si prinuchnut..... 😀 😀 😀 😀 😀

dobre rano....baby, kde ste??? 😕

sophie1981
1. júl 2009

baby, tak premyslam, ako sme sa od noveho roka rozrastli.......ne??? 😀 😀 😀 😀

zuzana612
1. júl 2009

Ahojte,

aj my prajeme vseeeeeeeeetko dobre Dianke a Dominikovi, hlavne vela zdravia 🙂

Dnes to zatial vypada na celkom pekny den, aj by som niekam vypadla, ale co ked nemam auto 😖 Vcera som dovolila sa mojmu drahemu matuskovi sa v nom trosku pohrat a nevsimla som si ze mi nechal zapnute svetla 😖 Takze baterka je u suseda na nabijacke, lebo bola totalne vymleta 😀 Hrozny pocit ked viem ze nemam auto k dispozicii 😨

Bibka, vy co robite? Nechcete prist? Daniel pride dnes asi az vecer lebo by mali mat trening. Vsak Katusku mozes hodit aj do klokanky a prist busom 😀

veronika1982
1. júl 2009

dobry den,, tak dominik je krasny a blahozelame mu... a ma taky isty cumlik ako mame my..

my sa vrtime v postielke a spinkame.. si predstavte ze v noci sa nejako zaplietok medzi tycky v postielke a pomaly mi vypadol cez ten otvor co tam mam...

fujjj vonku je neskutocne horuco uz teraz...

rybecka
1. júl 2009

Dobre ranko 😎
to je dnes hits 😎 😎 leto ako ma byt 🙂

sophie1981
1. júl 2009

Zuzanka, dnes idem do mesta doobedu s veronikou a poobede idem zavarat ceresne...... 😝 .....

kukulik30
autor
1. júl 2009

Dobre ranko 🙂

veronika1982
1. júl 2009

bibka no neviem kedy sa mi vytrepeme lebo matej este spi... ale ak chces ist ku zuzana tak chod kludne a ja skocim sama do mesta...

sophie1981
1. júl 2009

veronika, ku zuzane sa neda ist len tak na 2 hodky... 😀 ...a okolo 1 mi ma dojst ta stolicka...tak budem musiet byt doma tak ci tak....my sme uz vyspate a nachystane von...tak s nou asi pojdem a pockame vas....kym sa este da dychat, ju dam do sedacky...potom pojde spinkat....

livka dobre ranko...nejako neskoro nie???

evitkamalicka
1. júl 2009

ahoj kocky....tak v nedelu ideme do SN huraaaaa

sophie1981
1. júl 2009

super evka...a andrejka s jakubkom nepride na trhy???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre