Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
7. apr 2009

mne nevratia ziadnu dan 😒

pata31
7. apr 2009

inac baby este k mojej sestre...ten autobus v Belgicku nenasli nikde, isli az na nejaku tretiu zastavku...tak potom splasila nejakeho madara na dialnici, ktory ide do Viedne, tak ich zobral...v noci niekde prespali a ted su v zapche este v Nemecku...som zvedava, ci ich hodi na stanicu, bo moja segra je schopna vystupit na benzinke pred Viednou a stopovat slovakov...a to vsetko s troma malymi detmi... 😕 😔 🙄

kukulik30
autor
7. apr 2009

pata, fuha, tvoja segra je riadna extremistka 😕

anape
7. apr 2009

ahojte babenky 🙂 ,

slavi a preco si dala ostrihat Laru dohola 😨 , ja som tiez rozmyslala dat Vikinu ostrihat, ale len tak "zarovnat" povodne vlasky s novymi, no muz vravel, ze jej to mam nechat, ze oni dorastu.... Petka sme trosku strihali zhruba v takom veku ako je teraz Viki, lebo jemu vypadali vsetky vlasy okrem tych na vrchu hlavky a tak to vyzeralo smiesne, vsade mal kratucke a hore taku sticu 😀 , tak mu to kamoska zostrihla

bibi a kde maju akciu na huggies-ky?

kati tak to musela byt velka novina pre klebetnice na chrasti 😀 ... moja mamina to uz vedela odomna, ale ona je tajnos agentos a nepovedala to absolutne nikomu 🙂

no a inak nam sa zdravotny stav zlepsuje, Vikine zaberaju antibiotika, vcera nemala teplotku cely den, len vecer trosku zvysenu, teraz tiez nema... no Petko ma kazdy vecer zvysenu a v noci kasle, prestane az ked zapnem zvlhcovac, tak sme spali v noci v pare 😅 , ale aj mne sa lepsie dychalo, kedze mam upchaty nos, no tiez sa mi to zlepsuje, tak hadam budeme na Velku noc uz v pohode a konecne vylezieme z domu 🙂

ivana2009
7. apr 2009

foto uz je tam 😉 😉 😉

pata31
7. apr 2009

to teda je.. 😝 a my doma infarkt.. 🙄

giana
7. apr 2009

Ahojte!!!

Prave som sa vratila z ultrazvuku, zase zle spravy, malej nasiel na oblicke nejaku cystu, o dva tyzdne si to chce pozriet znovu, mate s tym niektora skusenosti???
Akoby nestacili vsetky tie problemy, amniocenteza atd....

Kukulik, a vozi Samko v tom kociariku krtka??? Ak ano, tak aj ja som vas vcera videla...

kukulik30
autor
7. apr 2009

ivi..parada..ja som tiez tak trenovala doma, ked sme doniesli prvy kociarik 😀

ivana2009
7. apr 2009

ja sa prihovaram do kociara ako cvok a matusko je v brusku 😀 😀
Giana ano nosi krtka samulko 😀 😀 je brcko neboj bude dobre a ku komu chodis na ultrazvuk ?ci chodite do Ke?

kukulik30
autor
7. apr 2009

giana ano 😀 ...tak to si bola ty?ja som mala tusaka, ale nebola som si ista, kedze fotku mas taku zdialky...sedela si na lavicke, slnecne okulky a nejake tyrkysove tricko, ak sa nemylim a pekne si si to brusko hladkala pred TP bankou 😀
ach to ma mrzi s tou cystou...asi ti neporadim, nemam s tym skusensoti 😔 ..sufam, ze to nebude vazne 😕 nic viac ti nepovedal lekar?

anka, tak konecne sa vam zlepsuje zdravotny stav, to ma tesi 😵 snad uz konecne na tyzden vyjde stretko ... 🙂

veronika1982
7. apr 2009

jani neboj dopadne to dobre.
ano samko mal krtka v kociariku. sme sa s manzelom smiali na tom ale ked si spomeniem tak aj nas jakub na chate mal nas kociar a chodil kocikovat babiku Zuzku...

veronika1982
7. apr 2009

my mame este kociarik u sestry poskladany v garazi. donesu mi ho az ked sa maly narodi...zatial mi staci ze z jeho postielky sme si spravili ulozny priestor. 😀 😀

giana
7. apr 2009

Dnes som bola u Dr.Kozla, ma prenajaty nejaky novy uzv, a s 3D fotkou...

Vidis Kukulik, mas vynikajuce schopnosti, ked si ma tak spoznala... 😀 a maly je krasny...

veronika1982
7. apr 2009

a ako rastie mala? uz ma kolko gramov?

kukulik30
autor
7. apr 2009

no , mala si sa prihovorit, bola by sranda...ale ano, ja mam talent na tvare, velmi si pamatam detaily 😀 a bola si neprehliadnutelna..taka pekna tehulka, to vzdy obdivujem 😉 velmi ti to pristane

drzim ti palce, nech vsetk dobre dopadne, mozno po porode sa to da do poriadku..teraz asi nebudu nic riesit, si myslim...ale ved uvidis, co ti povie dr.

giana
7. apr 2009

o dva tyzdne budem mudrejsia... a dakujem...

Veronika, ma 1600gr, vraj v norme, spulila pusinku na fotke, zlate to bolo, uz je taka baculata, nie ako v 20 tyzdni...

veronika1982
7. apr 2009

joj. ked ja si spomeniem na to ako sme prvy krat videli toho nasho spunta na obrazovku ako sa mracil atd...joj take mile a zlate to je a o chvilu to vyleze so mna..si bola s monikou teraz cez vikend?

livi aj mne to pristane???tych 21 kg co mam ma urobilo neuveritelne sexy.. co?

giana
7. apr 2009

kukulik je Livia???
Veronika, 21 kg??? Ja 12, aj to som posledny tyzden schudla dve kila, nejak mi prestalo chutit... tak sa na teba tesim zajtra, gulicka, esteze mam take velke auto, ze don vojdes 😀 ...
A bola som s Monickou, jasne, tiez by ta rada videla, sa tesi na leto, na vasu chatu...

veronika1982
7. apr 2009

ano kukulik je livia..
no tak ukazuje vaha tak je to asi tak..no co uz narobime.pri 15 kg som to uz prestala sledovat lebo by ma porazilo...
super ani nevies aka som rada ze ides ty s autom lebo otec je uz doma bez prace a chodi na chatu takze auto uz nemam a uz je to aj dost problem sadnut za volant a peso by mi to trvalo dost dlho..
no my sme tam boli v sobotu aj v nedelu super bolo a uz som si predstavovala ako sa budeme s matejom vyhrievat na slniecku. on v starom kociariku este od lukasa a mamina vedla neho na lehatku. joj...a tolko pestunov tam bude ze ani nebudem vediet ze mam dieta..

giana
7. apr 2009

Fajne sa tam mate, ja som tam bola na Silvestra.
Ja este rada soferujem, len malej vadi pas, hned vystraja... Dnes som dokonca dostala pokutu na poliklinike, vzhladom na moj stav len 5 eur za parkovanie, som dokonca pustila slzy, a on si myslel, ze z tej pokuty a ja kvoli malej...

veronika1982
7. apr 2009

hej viem ostali tam umele pohare a lyzicky.. 😀 😀
a co si zle parkovala? sa mohol zlutovat.. ja tiez ked idem na aute tak si nedavam pas lebo si myslim ze sa nadou mnou zlutuje ale potom mi svedomie neda a pripasem sa..
chystam sa do hypernovy nakupit nieco na velku noc lebo pre jakuba este nemam nic ale moc sa mi nechce... kym sa obleciem.. 😀

zuzanale
7. apr 2009

Ahooooooojte 🙂 🙂 🙂 tak my sme od včera doma 😉 Laure dorobili vyšetrenia a o 13tej sme už sedeli v aute 😎
ďakujeme za všetky gratulácie......
mňa akurát bolí uzlík na riti 😅 a už začína aj zvyšok keďže Laura si zvykla a radšej sa kojí po sediačky ☹ 😖 auč no idem zas chce papať hladoško 😀

anape
7. apr 2009

giana ani ja ti neporadim, nemam s tym skusenost ani v najblizsom okoli... akurat co viem, tak muzov kamarat, ked cakali babo, tak malo nieco s oblickou a operovali ho este ked bolo v brusku a potom aj ked sa narodilo, no ci to bola cysta alebo uplne ina diagnoza, to veru netusim

nechcem ta strasit, urcite to nie je az take hrozne a vstrebe sa to samo, veeeelmi vam drzim palce... urcite si schudla aj preto, ze sa trapis ci bude vsetko v poriadku, boze, tak mi je luto, ze musis prezivat take strachy ☹

maca77
7. apr 2009

ahojte spišačky

hlásim sa po straaaašne dlhej dobe, keĎže po narodení malej som net nestíhala, tak keď som už nestihla starú tému, idem podporiť túto novú 🙂

vidím, že tu pribudlo veľa nových tvárí a dokonca niektoré poznám 😉

...pozdravujem teda Líviu, ktorú som v meste nestretla už ani nepamätám ... snáď si na mňa spomenie z čias pionierského tábora 😉
... rybečky sa chcem opýtať, či náhodou nechodila na poľnohospodárku v SNV, lebo mi je nejaká povedomá
... a tiež pozdravujem Zuzanu z Huty, ktorú vidím akurát tak z auta, keď prechádzam okolo ich domu ... no sľubujem, že už ju niekedy prepadnem 😅

diankav
7. apr 2009

Ahoj Zuzka tak vítaj doma 😉

Aňa vieš ako to je na Chrasti paru babky mi v nedeľu v kostole robili USG tak vieš ale ani by mi nevadilo keby mamka povedala dakomu veď také dačo sa zakryť nedá 😀 😀 😀 a inač sama tehotná nie som sme dve ale ty možno už vieš kto čakajú 3babo ale ešte som chcela sa ťa opýtať že aká tvoja švagrina ma malé po Peťovej strane

anape
7. apr 2009

kati no to veru neviem 😨 , ja sa to nemam moc odkial dozvediet, lebo moja mamka nema o takych veciach prehlad, zvyknem zajst za Majou T. do bytovky a ta tiez moc nie... jedine Stevka mi sem-tam povie nejaku klebetu ked vie... tak prezrad, nech som v obraze 🙂

a moja svagrina co ma babo je petova segra, ale to babo ma uz rok a pol 🙂 , no narodila sa a mala necele kilo, ale teraz je z nej riadna baba

anape
7. apr 2009

kati pis, lebo som netrpezlivaaaaaa po tej novinke 😀

diankav
7. apr 2009

ahoj ani tak a prečo bola taká mala narodila sa skôr a ta tehu je Beata Augustinova

anape
7. apr 2009

ano narodila sa na zaciatku 27tt.... fiha, tak Beata... a cakate zhruba v rovnakom case?

diankav
7. apr 2009

ahoj nie neviem ale asi dve mesiace po mne tak ved tu je stále bielych deti malo 😀 😀 😀 aj keby sme mali každá 5deti 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre