Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
9. sep 2009

veronika neboj, keby to islo hore, das sirupcek a bude dobre 🙂

a ak budes potrebovat poradit alebo povzbudit, tak pis 😉

veronika1982
9. sep 2009

dnes je super datum 9.9.2009 a este ked bude 9 hod a 9 minut..

anape
9. sep 2009

veronika prave je 9hod 9min 😕 😀

veronika1982
9. sep 2009

uz mi zacinna aj kaslat ☹ ☹ ☹

anape
9. sep 2009

veronika ked su sopliky, tak sa da cakat, ze bude aj kasel, lebo hlieny zvyknu postekat aj do hrdielka 😒

slaviq81
9. sep 2009

Baby, to bude tým počasím. Mne sa ráno tak nechcelo vyliezť z postele, ale Lara už na mňa vrieskala. A keď som ju zobrala skoro som odpadla, bola studená ako žaba a nos tiež zaprataný 😝 Neviem ako ju mám vlastne obliecť, nechcem ju veľmi babušiť 😒
Ani, ja som mala pri starej pôrodnici odparkované auto, ale radšej by som išla s Maťou a Kubkom pešky 😉 A skočila som ešte do Madarasu, chcela som kúpiť plienky ale zabudla som doma kupóny 🙄
A urobila som niekomu radosť 🙂 šla som do Billy, Laru som posadila do nákupného vozíka, no a po nákupe som ju z vozíka vybrala, ale 50 centov som nechala tam 😀 Nevadí, hlavne že som decko zobrala 😀

anape
9. sep 2009

cau slavi, fakt dobre, ze si nezabudla laru namiesto 5Ocentovky 😀
inak viki je odporcom zakryvania sa, v momente ako ju zakryjem sa skope, takze tiez mava hrozne studene ruky a to som ju uz zacala lepsie obliekat, najnovsie jej davam bodycko s kratkym rukavom, na to pyzamko s dlhym rukavom a nohavice a este aj ponozky, tak neviem ci jej nebudem davat uz aj pancusky 😕 ... peto vravi aby sme ju dali spat do vaku, no ja pochybujem, ze mi bude chciet byt v tomto, ked tam bola dokopy asi dve noci zhruba pred polrokom

a o vyliezani z postele ani nehovorim 😒 , my sme mali nic moc noc, petusko spal velmi rusivo, tak som bola asi 5krat prebudena a okrem toho my uz tretikrat v priebehu mesiaca opuchlo oko a doteraz mi to neodpuchlo, tak neviem co sa zase deje, zajtra idem na krv, co som mala prist na kontrolny odber uz v maji, no kedze mi nic nebolo, tak naco.... hadam to nebude take zle, lebo sa zacinam akosi bat ☹

veronika1982
9. sep 2009

tak my kychame jedna radost ale aspon sopliky idu von ked si kychne.. teraz ma vystriedala mamka a sedi na vesiakovej stene a kocikuje mateja na chodbe...

klaymanova
9. sep 2009

Slavka tak to už hej 🙂 moja zlata Lara

slaviq81
9. sep 2009

Livia kde si? Dnes nehodíš smailíkov? 😠 😀

Veronika, no nezávidím. Ale keď ide soplík von, tak je dobre. Nech ste skoro fit 😉

Ani, ako? Našla som šaty pre Laru, tak už mám pokoj. Ešte nájsť niečo na seba a môžme ísť na svadbu 😀 Aj tak sa najviac teším na jedlo 😀 😀 😀 Lara im predvedie svoju tanečnú choreografiu, dupne pár krát nohou, urobí 2 drepy a 4 krát sa otočí 😀 😀 😀

kukulik30
autor
9. sep 2009

😀 😀 😀 😝 😝 😝

kukulik30
autor
9. sep 2009

ahojte...deturencom skore uzdravenie prajem...
no veronika zvykaj, ked uz budes na Zapade, tak uz budes sama 😒 ..neboj zvladnete 😉

u nas zatial ok...sem tam plac, ale nic mimoriadne, uz doniesol zo skolky aj modrinu na cele a skrabanec 😀 a mam pocit, ze mame na seba malo casu, tak sa stale tesim na vikend, to prebudzanie a valanie sa v posteli mi chyba 😔

anape
9. sep 2009

slavi ake mas satky pre laru na svadbu a kde si ich zohnala? hod foto do albumu 🙂
totizto ja som sa pred par dnami dozvedela, ze buducu sobotu ideme na svadbu a aj s detickami, tak zhanam tiez nieco pre viktoriu

livka to je fajn, ze to samko zvlada tak chlapsky 😉
ten klip je super, uz som videla zopar jeho dielok a fakt je to bomba

veronika1982
10. sep 2009

dobre ranko...tak my sme mali hrozny den...matej vcera vobec nespal cez den..ked zalomil tak max 30 min..vecer som uz po sediacky zaspavala...vecer mal teplotu 38,2 tak sme dali panadol a po hodine klesla a potom spinkal..on uz vie ze ked zapnem vysavac tak sa ide nieco diat a uz place...teraz ma este 37 a tak neviem ci mozem ist von alebo radsej este pockam jeden den doma a asi ani v sobotu nepojdeme na to uvitanie...

resetka
10. sep 2009

Ahoj Veronika, tu Marcela, nefungujes na skype alebo facebook?

veronika1982
10. sep 2009

ahoj marcela pisala som ti na azete.. hej fungujem na facebooku...

zuzana612
10. sep 2009

Ahojte, ked je Livia v praci a Bibka nema PC, tak to tu nejak zaspava 😀 Mne Matus spal asi 15 min. a zacal vykrikovat, tak som ho este nechala v postielke tak dufam ze este zaspi, vsak som sa este nestihla ani najest. Ale dnes neupratujem, nechce sa mi. Dost ze uz periem na treti krat. Rano vstal Matus klasika cely precurany, Daniel mu musel zalozit zle plienku lebo nebola az taka mokra, ale vsetko naokolo ano. No a ako som ho prezliekala na mojej posteli, tak mi samozrejme usiel a pustil riadny prud priamo v posteli. Este ze som mala ten chranic matraca,lebo by ma porazilo keby mi precural novy matrac. Tak som musela vsetko prat. Dokonca som potom chytila, stiahla potah z nasho kocika ktory sa pral naposledy predtym ako sa Matus narodil 😀 vyrajbala som kocik, tak dufam ze ostane cisty aspon tyzden 😀

Aspon ze je von este tak pekne. Uz sa tesim na ordinaciu, ale na to dvojhodinove zehlenie popri nej moc nie. Vcera som bola o pol deviatej v posteli kedze bol futbal, tak dnes moze ist o pol deviatej spat Daniel kedze je odinacia. Iba ak by som ho naucila zehlit, kedze tu bude v zime 4 mesiace sam 😀

slaviq81
10. sep 2009

čaute,

Lara má sople, neviem či nepôjdeme zajtra k dokimu 😝

Ani, šaty som kúpila v tých lacných odevoch smerom z mesta ku Kauflandu na Duklianskej ulici. Za necelých 6 euráčov 😀 Veď ich nosiť inde nebude. A kam idete na svadbu 😅

gabkazabka
10. sep 2009

Ahojte,dlllllho som tu nebola,uz si asi na mna ani nepamatate... 😅
Cele prazdniny sme mali nabite, v july sme boli 2tyzdne na dovolenke,potom sme boli mesiac v michalovciach pri mojich rodicoch......tak som nemala na konika ani cas....
Ako sa mavate?Idem si vas aspon zbezne precitat....
My sme dnes boli na poradni.....Nina ma 10,3 kg a meria 80 cm.... 😝

gabkazabka
10. sep 2009

Anka,mam take satocky,rada ti ich poziciam....nemusis kupovat nove,ved to sa nevynosi....teda ak sa ti budu pacit,nieje problem.....hodim fotku do albumu... 😉

zuzana612
10. sep 2009

Baby, moje dieta dnes spi 3 hodiny a ja som neurobila absolutne nic. A mam z toho celkom dobry pocit 😀 😀 😀

pata31
10. sep 2009

Zuzi a ty mas aky chranic matraca? Taky nepremokavy? Bo chcem tiez kupit, ale na nepremokavy som este nenatrafila...

kukulik30
autor
10. sep 2009

Ahojte 🙂

Patka, ja som kupila nepremokavy chranic u Andreanskeho na Letnej, je na vrchu frote a dole guma,Samko sa raz pocikal a uplne super, iba som ho vyprala a nic nepremoklo 😉

pozdravujem vsetkych 🤐

pata31
10. sep 2009

Livka, diky, pojdem kuknut 😵

veronika1982
11. sep 2009

ta co to tu????

uj vcera sa hlupo skoncila ordinacia.. som si hned po nej sla pre mateja do postielky a dala ho lahnut ku nam... ☹ ☹ aj ked je to len film ale aj tak som nad tym uvazovala a bolo mi tak tazko na srdiecku...

zuzana612
11. sep 2009

Ahojte, aj ja som mala dost z tej ordinacie, asi by som ju mala teraz prestat pozerat lebo potom sa mi snivaju same kraviny. Tiez mohol prezit aspon jeden z nich, no nie? Ale po tej casti by som radsej rodila normalne 😀 A mala by som prestat soferovat 😖

Pata, ten chranic nie je nepremokavy, myslela som si ze bude. Je to takycentimeter hruby z JISKu, ale este asi kupim taky ako ma Matus v postielke, zospodu je pogumovany a na vrchu je flanel. Ten som kupovala v quelle, ale mali len na jednu postel, nemali tie velke ako chcem ja. Ale aj na jednopostel mozem dat aspon po zadok po sirke postele, aj ked vcera mipocural pod hlavnicou, lebo mi usiel s tou jeho holou prdelou 😀

rybecka
11. sep 2009

Dobre ranko 🙂
Joj ta vcerajsia ordinacia aj mna dostala to telicko ako ukazali hrozne aj ja utekala pozerat si na deti a bola som stastna ze su zdravi
co porabae dnes lebo ja idem zehlit 😝 a na obed pirohy ale tie robi mamka 😀
Ani pisat mi neda ten moj anielik huci ako hukacka v postielke 😀 len na rukach u mamicky je najlepsie 😀

veronika1982
11. sep 2009

jani ja som o piatej potrebovala na zachod a hovorim matejovi: mamka ide na zachod a ty tu tichucko lez pri tatikovi... len som vysla z izby a krik na cely byt.. ked som sa vratila ten isiel z koze vyskocit od radosti. tatik sa rehotal z neho ze ked som sa mu stratila z dohladu tak normalne panika v ociach...a o 3 tyzdne sa stahujeme tak neviem co budeme sami robit...

ja idem na socialku odniest ukoncenie materskej...

a na zajtrajsiu slavnost na radnici nejdeme lebo matej nie je este fit a manzel klade podlahy v byte.. spalnu uz mame dokoncenu takze hor sa na umyvanie okien...

anape
11. sep 2009

ahojte baby,
ja som ordinaciu este nevidela, akurat v ukazke bola nejaka havaria, takze to zle bolo v suvislosti s tym, vsak?

gabka to by bolo super keby si mi mohla pozicat tie saticky, su krasne, lebo sa mi nechce kupovat nove na jednu prilezitost... nejako sa potom vyrovname 🙂

prajem vam pekny den, ja idem zase zehlit 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre