Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
22. sep 2009

😀 hihi...aj ja som akurat pridala fotecky teba a malej 😉

sophie1981
22. sep 2009

janoko...krasna babika.....vlasata..... 😅 .....

patka...tebe to ale leti...uz len 98 dni..... 😅 ....alebo ked ako ja tak o 7 tyzdnov rodis..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivana2009
22. sep 2009

dobre ranko 😉
veronika to som len vcera vyskusala a hned ine decko on tak vsetko hryzie fuuuuuuuuuuuu a otaca hlavickou uplne ako zubky aj ten soplik je moz no z toho neviem co ale vcera bol od 1ý do 20h hrozny nevedela som co mu je a dala som gelik a potom sup okupat a spinkal mozno od ditiadenu co nam dala dr aby ho nedusilo vstali sme o 4h 😀 😀

rybecka
22. sep 2009

Dobre ranko 🙂
my zasa opat s placom do skolky ☹
a Zubok mame dole a uz sa taha aj druhy nic som mu nedavala len uz poobede sa mi zdalo ako som mu davala mrkvicku ze tam nieco je tak som vzala lyzicku a necinkalo nic a vecer uz nam zacinkalo je tam 🙂 ked sa smeje uz ho vidno. ja som mu dala na noc nurofen lebo velmi plakal a daval si prsteky do pusy. potom zaspinkal.
Bibka budete chciet psika? 😕 lebo uz su na odber no koncom tyz. zajtra idu na ockovanie .Mozte prist sa ne ne mrknut su zlatunke. 🙂

pata31
22. sep 2009

Bibka, dufam, ze malej sa v brusku bude pacit do toho decembra.. 😉 ale to je tu tiez za chvilku...

zuzanale
22. sep 2009

Ahojte juj som včera zabudla aj k zúbku poblahoželať 😅 u nás zatial nič aj keď nervy statočné cicku ani za nič len sa vyjačať trochu podriemať a večer už nebolo pomoci som musela trochu do flaše odstriekať že sa ukludnila a zaspala nechcem ju takto naučiť lebo odsať mi nejde a rukou to je održku tak dúfam že to bolo prvý aj posledný raz 😖 😝

sophie1981
22. sep 2009

uz sme doma......stretli sme veroniku...Matej ma supis ciapky na zimu..... 😎 😎 😎 😎 😎

janka....manzela som zlomila, aj babku ale dedo je natvrdly...ale este popracujem...je to na prd byvat u niekoho...ja cem doooooom svooooj vlastny....

my zuby asi nebudeme mat...moja neslinta, nehneva sa, hryzie v norme.......hlavne je ze uz mame doma 3 zubne kefky.... 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
22. sep 2009

mame foto kuk...

rybecka
22. sep 2009

Ok,
Bibka ale daj vediet rychlo lebo uz mam objednavky ze viem rezervovat.
Nech sa Dedo pride kuknut a zmekne overene uvidis 🙂 🙂
je to plemeno orginal k detom tiez overene 😀 Matej je hrabe v miske ked zerie a ona sa mu ustupi no zlata je 😉

rybecka
22. sep 2009

Bibka
katka je ale smejo 🙂 inak mas fotky steniatok v albume nie su vsetky posli mi mail a tam ti ich mozem poslat ma ich volne 5

pata31
22. sep 2009

jeeej...ake kraaaasne steniatka 🙂 ...hned by som jedno brala, keby ze nemame ziadneho hafana 😵

janoko
22. sep 2009

Bibka, Katuška je zlatuška... Fest dobré ksichtíky hádže - no, po kom to dítě je... 😵

ivana2009
22. sep 2009

janka ake su zlate 😀 😀 😀 ,zeby som zobrala matuskovi pod stromcek zivu hracku 😀 😉

sophie1981
22. sep 2009

janka....ukazem mm a zajtra dedovi a hned ti dam vediet...mne hned padol do oka ten na druhej foto.... 😉

veronika1982
22. sep 2009

ja som k.o...nevladzem sa ani pohnut..ledva prejdem do kuchyne strasne ma bolia klby a svaly..dufam ze nebudem chora. tatika mame na skoleni a som na mateja sama.. ani vonku sme poobede neboli.. biedacik je tiez nejaky nervozny a to zajtra sa ideme ockovat.. dufam ze zaspi ze idem aj ja..

danka2612
22. sep 2009

Dnes sa narodilo babetko s dvoma zúbkami v Spisskej porodnici, to je unikát. 😀

veronika1982
23. sep 2009

to fakt.. super.. aspon ho zatial zubky nebudu trapit..

mne je uz ako tak lepsie ale moc dobre mi nie je. vecer som mala horucku ale noc som zvladla aj ked bez mm som toho nenaspala. vzdy som sa budila..

v noci som musela odsat mlieko lebo mam pocit ze sa mi upchal nejaky mliekovod a mozno aj preto teplota vystupila..

bibka tak co pojdes so mnou dnes na zapad?

sophie1981
23. sep 2009

ahojte.....

veronika....my este spime o 7 rano....dnes sme vstali o pol osmej..... 😅 😅 😅 😅 ...idem teraz vyprat nohavice a tmave, tak uvidim kedy skoncime a ak stiham tak vybehnem s tebou...o kolkej planujes???

danka...ty kokso.....si neviem predstavit...pri pozriet male do porodky a z perinky zubaty usmev.... 😕 😅 ....hlavne je ze je babo zdravucke..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sophie1981
23. sep 2009

dala som foto brucha mojej sestry........des..... 😨

veronika1982
23. sep 2009

no matej zaspal o osmej a este chrni.. tak podla mna o nejakej pol desiatej asi vypadneme.. ozvem sa ked pojdeme..

inac vcera ste pozerali ordinaciu? tak tam v tej kaviarni mali nasu tapetu na bare len mi ju budeme mat v cervenom..

ivana2009
23. sep 2009

pekne dobre ranko tak mmoc mame ok mozu nas zaockovallen sme nachladeny tak asi sotva 😒 😒 o 1mes zase kontrolny odber 😉
veronika na mna to tak orichadzalo vsetko mam bolelo kosti atd potom tt nic a teraz brutal ☹ ☹ ☹

slaviq81
23. sep 2009

Čaute,

čo nove? 😅

Veronika, až teraz som našla zmeškaný hovor 😝 Doobedu sme robili už druhý krát lečo. Prvé nám skyslo, tak som zvedavá na toto 😝

A tie zúbky budú musieť bábätku vytrhnúť, takže nič moc 😝 ☹

sophie1981
23. sep 2009

slavka....to budu trhat???...a preco???? 😕

inac musime sa pochvalit...mame PRVE SLOVO 😵 😵 😵 ........taka je zlata...z nicoho nic zacala skladat pusu az s nej vyslo TATA 😵 😵 😵 😵 .....a teraz to omiela dookola ze tatatatata...uz sme aj tatovi volali.....tak je v siedmom nebi 😉 ...clovek tu pol roka hudie do deca, ze povedz mama a sup, povie tata 😅 ....no a teraz tlaci do plienky v postielke 🙄 ......

ivana2009
23. sep 2009

tak nasa Katuska je frajerka tata bude rad

veronika1982
23. sep 2009

vidis takze vcera mm vedel ze robi dobre ked jej hovoril nech povie tata..

my sme uz doma z ockovania a mam pocit ze mu pichli davku narkotin lebo on sa mi tu rehli a chechta..

ale zvladla som to hlavne ja lebo som bola sama tak sa smiali so mna ale drzala som nozicky statocne.. matej si poplakal a bolo dobre.. zase sme sa prejavili ako maznacikovia lebo dr. ho isla pocuvat a ja som nepozerala na neho a zbadal doktorku a zacal plakat a ked som ho zobrala na ruky tak usmev do siroka..ale ostavame u nej a nejdeme na zapad k druhej..

tak uvidime aka bude reakcia vecer.. boli sme opat skontrolovat byt a linka vyzera dobre az na to ze jednu skrinku nam dodali zlu..

tak ZDAR slovu Tata...

sophie1981
24. sep 2009

chvalime sa opat...mame krstniatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....dnes, 24.9., rano 5.05 sa narodil Samko, rekordman nasej rodiny 3700g 53cm.....obaja su v poriadku.....porod trval uzasne 2 hodiny.....neskor dam foto, ked svagor posle foto...tak sa tesiiiim....

a dobre ranko.... 😉

veronika1982
24. sep 2009

jej jupi jupi Samko je uz na svete...a super ze sa sestra uz netrapila a hned porodila a super vahu ma. riadny valibuk a hlavne velky...

my sme mali uzasnu noc.. este na taku sa nepamatam. matej papal o osmej, potom zaspal a papal az o pol druhej, potom o pol stvrtej a potom o pol siestej a teraz sa zobudil.. a to som mu merala aj teplotu ci nema nahodou...takze v celku som sa aj vyspala..

teplotu zatial nemame tak uvidime..

ale uz mame kuchynsku linku a dnes ideme kupit pracovnu dosku..

tak som zvedava na samka dlhana..

zuzana612
24. sep 2009

Ahojte, tak sa konecne hlasime aj my po dlhsom case, kedze podobne ako u Bibky aj nam odisiel laptop a nemal nam kto preniest klasicky PC do druhej izby kde je pripojka na net 😀 Este ze tu bol vcera Bibkin Jozko a ten mojmu mm pomohol.

V prvom rade gratulujeme Bibke ku krsniatku Samkovi, riadny chlap, hlavne ze to maju za sebou a su obaja ok.

Katuske ku prvemu slovu, nas matus to tiez sice hovoril zavcasu, ale kedze v nasej rodine sa slovo tata pouziva vo vyzname idem prec, tak nas ocino si na slovo ocik, alebo teda oo v matuskovom podani musel pockat riadne dlho 😀

Ondrejkovi gratulujeme k prvym zubkom a uz tak narychlo neviem komu k comu este gratulovat. My sa mame inac celkom dobre, teraz sme este tyzden v Hute a potom zase domov na kontrolu. Som zvedava dokedy budem este takto pendlovat, ale predpokaldam ze maximalne do polovice novembra, lebo uz teraz mam velke problemy vydrzat v aute hodinu. Este rano sa to da, ale ku veceru uz mam take hrozne bolesti chrbta ze sa to da ledva vydrzat. Co uz, este par mesiacov a potom ma budu hadam boliet uz len cicky 😀 😀 😀

rybecka
24. sep 2009

Zuzana 😀 hej budu boliet cicky 😀 uz sa ti to fajne krati dakujeme za blahozelanie.
Samko vitaj na svete 😵 poriadny chlap dlhy 🙂
my uz 2 zuby 😀 a sme riadne nachladeny uplne sa mu leje z nosteka 😒
Inac dnes Matejko plakal len minimum do skolky konecne 😵
tak idem do obchodu ideme sa obliect majte sa 😎 a pekny dnik 🙂

sophie1981
24. sep 2009

jankaaa, dedo uz s polovice nalomeny........ 😀 ....mas aj fenky, alebo len psov?....

este stale nemam fotky....som zvedava...a dosla mi sms ze katka uz ma hotovy pas, tak idem pon, ked madam vsatne......som zvedava aka diplomatka je na tej foto.... 😀 😀 😀 😀

Veronika, super ze Matej to tak dobre zvladol...som ti vravela ze bude v pohode...nemyslim, ze by este zahoruckoval.....ked doteraz bol ok..... 😉

janka, vy sa ponahlates tymi zubkami......musis nam hodit foto, nech omrkneme fesaka.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre