Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
1. okt 2009

Aj keď ju má väčšina neznámych za chlapca 😝

kukulik30
autor
1. okt 2009

😀 😀 😀 tak teraz uz bude jasna baba 😀

slaviq81
1. okt 2009

Uvidíme 😀

slaviq81
1. okt 2009

Kde ste? Už naštelované na Ordináciu? 😀 😀 😀 Idem aj ja.

veronika1982
1. okt 2009

ja som uspala toho mojho darebaka a sla som sa okupat a zmyt prach z vlasov a teraz lezim.. babke uz zacina byt smutno ze uz coskoro ideme prec a aj mne..

tatik je este na byte lebo kamos siel montovat satelit a internet..

kukulik30
autor
1. okt 2009

slavka, heeeeeeeeeeej 😝 😀

veronika1982
1. okt 2009

a inac vcera som tatikovy povedala ze na buduci tyzden idem vecer von tak len povedal ze kludne ze to nejako zvladnu sami..

kukulik30
autor
1. okt 2009

veronika, no vidis 😉 ...bude sa citit dolezito, tatik 🙂

zuzanale
1. okt 2009

Ahojte Slavi a mali v kiku aj zimné bundičky potrebujem pre Lauru pre Timku som tam pozerala už pred mesiacom tak snáď tam ešte bude asi pôjdem zajtra mrknúť ....

nám idú zuzbiská nervozny sme len na rukách takže tatik ruší kludový režim na koleno a ja som dnes presilila ruku ☹

Jani u nás letí len zemiaková kaša s brokolicou a mrkvou mliečna kašička noo šla by ale ovocie brrrr všetko vypluté 😝

veronika1982
2. okt 2009

dobre ranko.. aj my sa nosime na rukach a keby mohol tak by nas dohryzol vsetkych..

mne sa tak dnes nic nechce.. uz sa tesim zase na to doobedu ako bude von vystrajat..

kukulik30
autor
2. okt 2009

dobre ranko 🙂 my sa konecne dnes dostaneme von..ideme dooobedu k dr na kontrolu..ale asi tak okolo 11tej, dufam, ze uz tam nebude vela chorych ludi a dufam, ze uz ukoncime tu moju OCR 😒

sophie1981
2. okt 2009

bre rano.....uplne mimo.....mala nechce spat........

u nas je ovocie mnamka....skoro vsetko....na desiatu vtisne aj cele jabko......slivky su mnam, hrusky su mnam, banan mnam, nektarinky mnam, ...... vsetko co uz moze.....no a so zeleniny tiez vsetko mnam okrem surovej mrkvy...to nenene....

teraz kmita v pavuku.....a ja zase kolotoc upratat..... 😝

veronika1982
2. okt 2009

my sme uz hore.. zaspal na rukach ale v postielke vydrzal 20 minut spat..

zuzanale
2. okt 2009

Ahojte my sme hore tradične od 6tej Laura budíček a pred chvílou zaspala tatikovi na rukách lebo mňa bolí ruka a okrem toho bola o polnoci hore a hodinu si brblala a ťukala s cumlom po tyčkách na postielke 😝 😠

no aj my hrušku a nektarinku ale ako žiadne že nastrúhať mrknite hodím foto

zuzanale
2. okt 2009

kuk je to tam 😀

veronika1982
2. okt 2009

zlata je ta laura.. a ako papa..my sme mali vcera dat stavicku z mrkvicky ale nebol cas..

ivana2009
2. okt 2009

ahojte tak my sme boli dnes pri dr doberieme sirup lebo este mame hlieny,ale vo stvrtok mu zoberu krv z prsta a ak bude ok tak ockovat nas budu vazime 7200g 😀 😀 😀 😀 ide nam dolny zub 😉 😉
Laura je uzasna 😉 😉
katka je Matejova tak my berieme lauru 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
2. okt 2009

zuzka, jej ako pekne laura papa, sikulka 🙂
ivka, blahozelame k zubku a vaha no coment 😀 pekne

sophie1981
2. okt 2009

ivana,....aj vy sa ponahlate...boze, a nam rozpravaju ze ake sme velke.....co potom vy......Matej, Matus a spol, co sa narodili za nami..... 🙄 😀

Laura je kocka.......rastie ako z vody....idem aj ja dolozit nasho noveho clena Samka...uz odpuchol a je ako ma byt...zlatunky.... 😵 😵 😵 😵

sophie1981
2. okt 2009

uz je tam

kukulik30
autor
2. okt 2009

no my vyrazame k dr 🙂 drzte palce, nech uz sme ok 😉

ivana2009
2. okt 2009

livka rzme plce ze bude samulko ok
este zubok nemame tlai sa nam
veru bibka ja neviem kam sa ponahla za tt na priblar 150g to je fasa ale ved kazde 2h je na cice jedine vydrzi ak sme vonku aj 3 h ale potom tak plac lebo hned ju chce cakat sa mu nechce 😉 😉

anape
2. okt 2009

ahojte baby 🙂 ,
ja som sa prave vratila od zubara, lahsia o nejake tie eura, no aj tak bol zlaty, lebo mi urobil zlavu 🙂 ... konecne sa mozem usmievat, lebo mi spravil predny zub, co sa mi z neho odlomilo ked som cakala viki 😀 ... ale nie, to si robim len srandu, aj doteraz som sa usmievala, nebolo to az tak velmi vidiet, ved keby, tak necakam rok 😅

livka ja zase poznam luba a katku cez stevku 😉

kukulik30
autor
2. okt 2009

Bibka, Samko je borec, zlatucky, ako si tam lebedi v tej vodicke 😵 😵 😵

ivka, aha, ja ze uz vykukol, tak to som predcasne gratulovala.. 😀 ale sak urcite sa uz coskoro ukaze 😀

no my sme dopadli tak, ze Samko este do stredy ma byt doma, ja mam OCR az do pondelka a utorok a stredu si vezme moja mamka dovolenku, ze pride k nemu 🙂 stale ma este nejake hnisave bodky na mandliach, takze pokracujeme so Zinnatom este par dni..teda 3 dn presne , ze ma 1Odnovu atb- liecbu..ale inak v pohode a doporucila nam aj na posilnenie imunity sirup Imunoglukan..ale mal by ho brat aspon 3 mesiace, tak skusime, lebo ak mame byt kazdu chvilu chori 😒 ..radsej investujem do sirupu a snad pomoze

sophie1981
2. okt 2009

okna umyte, upratane....Katka dosla domov s dedom a zase zacina kolotoc neporiadku.....ponozky uz mam az v obyvacke..... 🙄 ...beriem ju von, nech sa po chodniku vybeha v pavuku...ja si spravim kavicku a sadnem na plot.... 😅

rybecka
2. okt 2009

cafte,
dnes moj muz je na firemnej akcii tak uz vidim aky pride domov 😝 konecne mi Ondrejko zaspal a ja mam ist zehlit a myslite ze sa mi che vobec ne 🙄
kukam na tu kopu a som leniva jak vos 😅 co porabate boze ja dnes vecer obidve deti sama uspavat bude veselo musim sa na to psychicky pripravit 😀

veronika1982
2. okt 2009

ahojte.. my sme boli doobedu pozriet ako to vyzera ohladom nasej chybajucej dosky ku linke a kupila som si rohovy kos na pradlo.. matej bol dnes dobrucky. pekne spinkal a zobudil sa az o dvanastej.. napapali sme sa a sli sme na zapad a po ceste zaspal tak sa s nim mamka prechadzala a ja som stihla upratat kupelku a uz nevladzem.. nezvyk taky vykon vydavat.. ha ha.. a teraz uz sme doma..

a inac dnes sme dali stavicku z mrkvy ale to kym polkol tak polovica bola na podbradniku. ha ha

zuzanale
2. okt 2009

Ahojte my sme boli dnes v kiku nikoho sme nestretli ale zato sme kúpili Timke a Laure bundy na zimu 😉

a konečne Timka večer zaspáva sama sa naučila v školke takže supéééér

antoniab
2. okt 2009

ahojte
uz mam termin nastupu na matersku 26.oktobra uz len 15dni prace tak sa tesim ze tie nervy v praci za tie prachy stali 😝 a konecne hajde slovakia a mozno sa pridruzim aj na nejake stretko 🙂

zuzanale mozem sa opytat tovoja timka je ficialne Timea ? ak ano kedy slavite meniny neviem vybrat meno pre dievcatko 😅

veronika1982
2. okt 2009

niekto nastupuje na matersku a niekto s materskou konci.. ojojoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre