Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
26. nov 2009

aj ja uź som skoncila a uz som aj oblecena a cakam kedy grof vstane.. potom ti brnknem a ked tak mozete nam ist na strety

maca77
26. nov 2009

ahojte

ja idem dokončiť obed ... popoludní mám trošku času pre seba (kaderníčka, kozmetička) ale potom ešte školské povinnosti - rodičovské 😝

slaviq81
26. nov 2009

Maca, Tamarke prajeme krásne narodeniny a všetko najlepšie 😵

zuzana612
26. nov 2009

Ahojte, my sme s mamou zase brusili doobedu po obchodoch, potom sme skocili ku segre na kavu a dokonca uz mam z krku aj emisnu ktora mi skoncila minuly tyzden, mi vybavila krstna tak som nemusela nastastie pol dna cakat, ale mala som to hotove prednostne za 15 minut 😀 Bolest chrbta zase nenormalna, v pondelok pojdem opat ku dr. nech mi da dalsie masaze lebo tu skapem 😖

Bibka, to je jedno ake odrazadlo bude mat Katka, aj tak vsetko co mate doma ked k vam prideme je Matuskove 😉 Ale hadam za tie 3 mesiace dostane zlato moje rozum a uz bude len Katuska kricat moje 😀

Aj my prajeme Tamarke vsetko dobre..............

Idem, lebo uz nemozem sediet, tak pekny den

sophie1981
26. nov 2009

taak, matejko uz isiel spinkat ku babke, katka zalomila tiez, spinka v postielke, ja som sa napchala paradajkovou polievkou a oddychujem...... 😅

Zuzana....o chvilu mas 35tt...... 😨 😅 😀 ......

Tamarke, vsetko najlepsie k narodeninam..... 😵 ...velka slecna uz je......

no, katka uz asi poriadne obkukala boj o hracky od matuska, nejako sa jej nechcelo delit s matejom..... 😕 ...esteze mame oddych od huty....nam prospeje.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rybecka
26. nov 2009

Tamarka ,
vsetko krasne k narodeninkam vela usmevu a radosti ti zelame 🙂 🙂 😵

kukulik30
autor
26. nov 2009

Tamarke zelame krasne narodeninky, zdravie , radost a spokojnych rodicov 😵

veronika1982
26. nov 2009

tamarke vsetko naj...

po ceste sme stretli livkino krsniatko tak sme s katkou podebatili. a potom sme sli na zapad.. matej teraz zalomil ale na nieco bola asi dobra navsteva u katky lebo spapal skoro cely banan na olovrant.. a inac katka ta si neda kefrat do svojho revira.. ta nam hned ukazala kto je doma a ze vsetky hracky su jej.. a tusim sme si u vas zabudli nasu vcelicku.. a ako jej chutila matejova flasa.. ale uz je to velka statocnica.. zahrala nam aj na klaviri ci ako sa to vola ta hracka...joj ale rychlo rastu tie deti...

a ja cakam kedy doperie pracka ze vyvesim pradlo a potom dojde babka s dedom..

antoniab
26. nov 2009

ahojte

Tamarke vsetko naj naj naj ... 😵

tak mna v noci skosila chripka lezim jak lazar aj teplotu mam oci sa mi lesknu a nerobim nic len potahujem neznasam taketo stavy
mala sa zapiera do praveho rebra tak ma uz boli neviem co si to nasla za poloohu
rozhodla som sa ze utorok zajdem za dr.pavlacikom ved za pytanie nebiju a budem mat ciste svedomie dnes ma pobolieva podbrusko a spodok tak dufam ze to len na tu chripku reaguje cele moje telo 😝

bibi v le su na porodnej sale len 2 stoli predelene stenou 😉 je to tam take male co mi vyhovovalo ale potrebuju rekonstrukcii ale to uz asi riesia lebo ked som lezala tak tam fotili a nameravali steni tak neviem

sophie1981
26. nov 2009

veronika..veruze ste si zabudli.....akurat som ju nasla...... snad si ju kacka neprivlastni.... 😀 😀 😀

my sme boli v hypernove kupit plienky v akcii, ale samozrejme ako vzdy v hyperke ich uz nemali..... 🙄 ...stara zlata hypernova....dnes z acne akcia o 7 rano a 7.05 uz vypredane..... 😝 ...nic sa tam nezmenilo od cias co som odtial vypadla........ 😅

katka spinka, ja osm vtisla uhorku a oddychujem...

ketkous
26. nov 2009

Antonia,v Levoci sa chystaju zmeny,hovorila nam o tom aj porodna asistentka na cviceni,novy primar je udajne dost otvoreny pre nove formy porodu,pacientky nebudu musiet len lezat na sale bez pohybu ako je to zauzivane...urcite bude prebiehat aj rekonstrukcia priestorov,ale to asi este potrva.
V SNV je to momentalne tak,ze dnes nemali ani kde pacientky kde umiestnit,total plne. ale zatial ma SNV lepsie meno...

zuzanale
26. nov 2009

Bibka veď ideš do BA tak choď mrknuť do Bipy v rakúsku na tú ich kartu keď vezmeš Pampers 2 bal tak je na bal 2€ zľava takže máš 64ks za necelé 13€ , kašičky Hipp u nás 4€ 250g tam za tú cenu 500g čaje deto boli svokrovci minule tak mi robili zásoby 😅 okre toho sú to nemecke pampers nie ako tie u nás polská výroba ....

sophie1981
26. nov 2009

zuzana...a kde je ta Bipa??.....mas adresu na gps???.....a aku kartu treba?

rybecka
26. nov 2009

Zuzi ja nakupujem pampers 82 ks za 14 Eur. a nemusim chodit ani do Rakuska 😉
No mne deticky uz spinkaju a konecne idem na ordinaciu sa vyvalit ale urcite ju nedokukam bo zaspim 😀 😀

veronika1982
26. nov 2009

aj my uz bubkame a ja sa rozhodujem ci ho dam do postielky alebo nie..ach bojujem zo sebou...len ci mi nebude smutno samej v takej velkej posteli kedze tatik je prec a pride az zajtra...a moj zub mudrosti boli a boli. uz si ho potieram s matejovym gelom na zuby a trosku to pomaha ale je to len chvilkove..

veronika1982
27. nov 2009

dobre ranko..tak my sme bubali do dvanastej v postielke potom som ho nakrmila a supla este do tretej do postielky a o tretej som si ho uz brala k sebe... ale spravili sme pokrok.. 🙂 teraz uz zuzle skurku zo slaniny...a budeme cakat tatika lebo dnes sa vrati a ma dovolenku tak pojdeme na nakupy lebo zajtra mame kolaudaciu bytu s manzelovou partiou..

zuzanale
27. nov 2009

Ahojte my už sme hore dnes ani do škôlky nejdeme Timka má kludový režim včera bola v škôlke umrnčaná bola jej zima stále len že nožky a hlavička bolia tak sme volali Dr a tá že to je ešte z kiahní že po tých horších priebehoch sa to stáva a že až klby ju môžu bolieť takže oddýchnuť 2x denne nurofen a ak neprejde tak v pondelok sa máme prísť ukázať....

Bibka gps nehrozí švagriná chodia do Bipy v Hainburgu tam sú 2 a že to je z Petržalky nejakých 5 km skúsim zistiť presnejšie..... kartu si vypýtaš tam to je podobná ako i nás v DM alebo tesco s tým že keď ju máš tak niektoré veci sú automaticky lacnejšie ale mňa hlavne odrovnali ceny kaší a čajov lebo fakt tu za 4€ 250g a tam 500g tak to je sila a to ani v akcii nebolo bežná cena.... ozaj predavačky zvyčajne vedia po slovensky čo je plus ak neovládaš nemčinu 😉

sophie1981
27. nov 2009

ahoj....my uz napapane, kava vypita....dokonca aj ja...babka ma dnes dovcu, tak pojdeme na nakupoy, manzel ma v nedelu 30-tku, tak aspon nieco drobne, kedze vsetke prachy nemilosrdne pchame do stavby...... 😝 ...

zuzana...tak zisti, ak sa da...brnknem aj svagrovi, ci nahodou nevie, a asi pojdem na nakup......aj ked pravdupovediac, my moc kase nemusime..........ale ak budu mat ovsenu kasu pre kojencov, tu kupim, tak jej aj v Londyne chutila, len skoda ze u nas nepredavaju...boooze, u nas este stale tolko veci nepredavaju..... 😔

rybecka
27. nov 2009

Ahojte,
dobre ranko ja uz z prechadzky doma Ondrejko spi a ja rozmyslam co mu uvarim.
Nam asi ryby a jemu nejaku polievocku 😉
My tiez kase nemusime a pritom Matej miloval kase a Ondrej nejak nie. On len zemiaky 😀 to miluje a s jablckom.
Chudak Timka ze este stale ma dozvuky s kiahni Boze az mam strach ked to nas postihne 🙄
Bibka takze tvoj manzel je taky stary ako ja 😉 my ideme na vikend k svokrovcom tam chcu oslavit Ondrejka tak aspon nemusim robit doma oslavu 😝
No idem nieco z kuchtit kym mi drobec spi 🙂

veronika1982
27. nov 2009

my budeme mat dnes paradajkovu polievku a matej doje svoju gebuzinu od hippu co mal vcera...

cakame na tatika lebo nam prisla sms ze uz mame obcianky.. a dosla teta z anglicka tak sa potim jak slon a brucho mi ide rozstrelit.. panecku... niekedy davno som sa napchavala s ibalginom.. skoda ze teraz nemozem. au au..

bibka tak nam spravis nakupciho a kupis nam jednu kasu.. mozno matejovi zachutia nemecke..

maca77
27. nov 2009

ahojteeeee

ďakujeme sa všetky včerajšie blahoželania..... veeeeeľmi ste nás potešili 😵 😵 😵

zuzanale
27. nov 2009

No u nás je to s kašou naopak Timke sme vždy riedku do flaše inú nechcela a príkrm len polievočku zeleninovú s mäsom a Laura radšej beton kašu do misky 😅 😝 a okrem toho zemiakovú kašu zo zeleninou a kuracinkou u nej polievočka nehrozí ani výživu bez piškot nezje ale zas pokrok lebo Timka výživu vôbec nejedla a neje doteraz....

Bibka neviem či majú ovsenú ale krupicovú s medom určite síce nám omylom kúpili nemliečnu ale nevadí lebo mám otvorené dojčenské mlieko na ktoré som sa Lauru márne pokúšala naučiť takisto ako na klasický čaj ona len granulkový ovocný a harmančekový všetko ostatné vypluje 😠

Ale ma napadlo Bibka ovsenú kašu má DMko značka Alnatura skús mrknúť 😉

slaviq81
27. nov 2009

čaute,

Veronika, aj ja som si bola pre nový občiansky. Je to des, na tej fotke vyzerám ako odsúdená 😀 😀 Ale fajn je, že vojde do peňaženky 😅

Moja Lara je strašne polievková, zje aj plný tanier. Ale keď vidí v tanieriku niečo hustejšie tak zatne zuby a skončili sme. Včera sa nemohla dojesť hrozienok, už som si aj nadávala, že som ju na ne naučila 😝 Z antibiotík má zasa vypretú celú prdku 😔
Ja som si doobedu vysedela v čakárni, dr. to išlo ako v lete na saniach, dala mi len nejakú blbosť vstrekovať do nosa a úst. Nejak tomu neverím 😀 😝

A tehuľky ako? Čoskoro sa nám začnú rozpadávať, juj, to tu zas bude vzrušo 😀 😀 😀

rybecka
27. nov 2009

Slavka
aj ja sa tesim ked sa to tu roztrhne s babetkami zas budeme vsetky cakat 😀 a potom dufam ze nastane tretia vlna ako Bibka, Livia,Veronika, atd 😀 vsetky co maju po jednom dietati a samozrejme aj ty Slavka len musis ist za svojim muzom 😅 ides vlastne kedy naspat 😕

slaviq81
27. nov 2009

Joj Janka, ja by som rada druhé, ale nem teraz dobrý čas 😝 Za mužíkom sme chceli ísť pred Vianocami, ale nestíhame to, tak asi na Silvestra 😀 😀

veronika1982
27. nov 2009

my sme boli poobede v madarase a boli sme v dracikovi.. je to tam super velke.. matejovi sme vybrali take zvieratko a vydava take smiesne zvuky.. tatik mal z tej hracky najvacsiu radost.. a potom sme mu kupili este knizocku s ktorou sa moze kupat..teraz uz je okupkany a bubka v postielke.. stihli sme spravit kolac tak dufam ze zajtra bude chutit...a som uz k.o.

aj ja sa tesim kedy pata a mata budu tlacit.. som si minule citala obdobie medzi 15 a 16 aprilom ako ste ocakavali kedy porodim.. som sa rehotala na tom.. bolo to take mile...

sophie1981
27. nov 2009

aj my sme uz okupane,,,,ale nespime...skaceme po posteli......dnes sa jej prvy krat podarilo sadnut z lahu samej...tak to robi dookola...cakam, kedy pukne...... 😕 ...

ale uz jej idem dat cecok...duuufaaam, ze zalomi....lebo niekedy o osmej, pol deviatej uz chrnala a teraz potvora do pol desiatej salie v posteli..... 😕 ..

dnes sme mali kamosku Danielku na navsteve......Katka bola celkom fajn, aj o hracky sa delila......zahrala na cimbale a zjedli jabko, Daniela, ako kazda navsteva nam vypila cajik(neviem, ci varime nejaky carovny), a bolo..... 😅

tak idem nejako prilahnut malu, nech tolko nevystraja....

dobru noc... 😉

veronika1982
27. nov 2009

no tak to je zaujimave a ked dojdeme my tak nam nic neda..potvora mala..

na mna vcera mamka kricala lebo ked sa chcel zdvihnut tak som mu drzala nohy aby mu to islo lepsie.. tak ze vraj moze puknut...

antoniab
28. nov 2009

dobre ranko

tak co tu mame nove pozeram ze sa tesite kedsa tehule zacnu rozpadavat tak ja take nadsenie nezdielam ikde uz by som uvitala vlastne telo 😝 😀 a normalny spanok len to uz nehrozi

ja stale polehujem v posteli chora ale uz neteplotujeme tak je fajn este ten nos dat dokopy a bude to

kektus dik za info tak snv plna no svagrina by mala rodit 5.12tak aspon ich pustia potom coskoro domov

dnes bude aj pekne aspon unas sa ukazuje slniecko
prajem krasnu sobotu 😉

sophie1981
28. nov 2009

dobre rano...ja uz zase upratujem...pustila som si Mekyho, tak ficim ako vrtula..... 😀 ...Katka s babkou von, dedo isiel do kauflandu a na mna ostalo upratat, ozehlit, navarit......uff.....niekedy vyhoda byvat s rodicmi, ale pratat za 5 kusmi, prat 5 kusom, varit 5 kusom....nem sranda...... 😝

Mata, tak sa len pekne preliec...lebo kychat s vysivkou na fifine nieje ziadna slast,..... 😀 😀 😀 .....vlastna skusenost.........verim, ze ostatne spolubojovnice len budu pritakat a suhlasit...

no nic, mala by som pokracovat......ale chce sa mi???.....

Veronika......Matej skrabka Katku po tvary tak preco by sme vam mali poziciavat hracky???? 😕 😀 😀 😀 😀

na konci ulice stal mur nasich lasok........ 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre