Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
29. dec 2009

ja som pouzivala sudocrem a rybaciu mast.. trosku som nechala nech vsiakne a az tak som ho zabalila... ale zase on zapareniny az take nikdy nemal...

poobede sme boli v madarase a stretli sme mojho bratranca a nas matej sa zacal predvadzat.. zacal kricat, robit girmasy..potom sa mu zapacilo ako vie kricat tak krical aj vo vytahu ked sme sli domov..az sam pozeral ze co dokaze...

rybecka
30. dec 2009

Ahojte,
ja vas idem pozdravit mam tu svokrovcov tak nemozem vysedavat na PC 😅 Ondrejkovi idu dalsie zubky a bohuzial s teplotami 40stup. takze mam to pestre celu noc cely den teplotoval este dnes rano mal o siestej tak dufam ze uz dnes nebude 😝 lebo uz nevladzem 😝 cely den na rukach a poplakava chudatko
este somvas necitala tak snad zajtra alebo vecer ked odidu 😅

antoniab
30. dec 2009

ahojte
tak vcera bolo tak krasne som sa presla a dnes sneh a prisla zima tak som zvedava ako dlho to bielo vonku vydrzi 😕
ale aspon si deturence uziju sneh a budu nejaky snehuliaci 😉

pata31
30. dec 2009

Ahojte...tak imazol nam krasne pomohol 😵

zuzana612
30. dec 2009

Ahojte, Pata, super ze imazol pomohol

Mata, aj tu to rano vypadalo krasne, vsetko biele, zato teraz je von uz len clapkanica, takze nic moc.

Ja som bola dnes v poradni, bola som prec od pol osmej do pol jednej, skoro ma trafil slak. 2 hodiny som cakala u mojho dr. Vsetko je ok, az na to ze hlavicka este nezacala zostupovat, tak ma poslal na konzultaciu do nemocnice ze ci to bude cisarsky alebo nie. Tak mi povedali ze kedze mam este tyzden pred porodom, tak mi nikto cisarsky este neurobi a stale je tam sanca, ze hlavicka este zostupi. Tak mam prist v pondelok, urobia mi aj sono ze ake je male velke a dalej sa uvidi. A ak mi hlavicka nezostupi ani do dalsieho pondelka, co bude asi 11.1. tak potom mi naplanuju sekciu. Samozrejme keby sa nieco medzitym stalo, ze by mi odtiekla voda a tak, tak mam prist okamzite do porodnice. Tak si zase pripadam ako pri matusovi ze si ma budu posuvat po 2 dni dalej ako taky horuci zemiak. No ale co uz, vsak hadam max. o 3 tyzdne uz bude droba von. No a este pri steroch mi zistili nejaky mikrob ci co, a keby ostal nelieceny, tak by mi pri klasickom porode hrozilo potrhanie aj popri nastrihu, tak sa tesim. Dal mi na to nejake antibiotika, tak dufam ze to pomoze v pripade normalneho porodu. Tak asi tak.........

sophie1981
30. dec 2009

Caute....
my sme boli dnes v meste kupit babke a dedkovi darcek pod stromcek...ved nacase nie? 😀

vcera sme stretli slavku a larou......ta narastla....a Livia, ja sa tiez hlasim na fajnovu kavicku..... 😉 ...ku tebe stale.....

Pati....super ze dupusa v pohode.....

zuzanka...ma nestvi...takze ziaden novy rok, ziaden silvester a pozdrav s televiznych novin pre mna a Kacu na markize alebop jojke>>> 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ........co nedas tutumutu..... 🙄 🙄 🙄 ...mi urob radost nie??...

antoniab
30. dec 2009

zuzka ved to uz budes aj po termine nejak dlho nie 😕
nakoniec budeme mat sekciu rovnako 12.1 😀 😀

zuzana612
30. dec 2009

Mata,kedze male je otocene normalne a nie je ani take velke ako Matus, tak budu cakat kym sa bude dat ci hlavicka nezostupi aby sa vyhli cisarskemu. Ak samozrejme nedostanem kontrakcie alebo nieco podobne. Ale ked budu cakat este 3 tyzdne, tak aj toto male bude mat 4 kg 😀 Co mi ine ostava ako cakat? Jasne ze by som ra dsej porodila normalne, ale ked ma dnes vystrasil s tym dotrhanim sa, tak teraz neviem neviem 😖

Bibka, iba ak by som zajtra isla na nejaku Silvestrovsku zabavu, od siedmej do desiatej budem riadne skakat a mozno to do polnoci stihnem 😀

Moje dieta uz spi, kedze poobede spalo asi 40 minut tak cakam ze sa o osmej zobudi a zase bude do jedenastej vystrajat a ja budem mat nervy v haji 🙄

veronika1982
30. dec 2009

ahojte.. my sme boli doobedu v meste.. po celom meste som hladala ciernu podprsienku na svadbu ale taku velkost nemaju.. joj.. tatik sa smial so mna a nakoniec som vosla do cinana a kupila som si tam za 1,50eur...tak sme sa smiali ze v jednom obchode mi ponukla za 35 eur tak tatikovi skoro oci vyskocili z jamiek..a poobede sme boli u babky a dosla aj sestra tak bol plny byt a matej sa nahanal so synovcom po byte..a uz zalomil a spi.. ja idem pustit pracku a vyprat koselu manzelovi na svadbu.

ondrejko nech sa uzdravi a nech ho zubky netrapia..

zuzi bolo by to super kebyze sa narodi na novy rok ale viem ze to nie je nic moc lebo nasa mamka je silvestrova a jej mama ma zase narodeniny na novy rok a vzdy sa na nu zabudne..ale zase pekny datum 1.1.2010..taky zapametatelny..a zuzi len pekne vyber antibiotika.. ja som sa kvoli tej infekcii preto tak dotrhala..

sophie1981
31. dec 2009

dobre rano a veseleho silvstra zelame..... 😉 😀

tak, Veronika, esteze su tu cinasikovia nie??? 😀 ......

Zuzanka, neboj, stihnes to preliecit a bude dobre.......a dufam, ze budes rodit normalne....nech vies ako to je ked ta ako Janka pisala pretiahne tucet chlapov..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jooj, nechce sa mi upratovat ale musim...dnes pride sestra z malym,....juj, sa tesim, e ho zasa vypucim......

Katka dnes rano zacala na nas kricat.... 🙄 ........zvrasti nos, zavrie oci vyceri tie dva zuby a krici hmm, hmm,....ba.....ba.......no neviem co jej sadlo na nos......v noci bola zase ako cert..... 🙄

veronika1982
31. dec 2009

dobre ranko..

tak ja som sa vcera skoro obarila horucim cajom.. sedela som na sedacke a zrazu mi nejako ruka vyskocila a cely caj na mna.. au au..

a nas matej sa zasa vie super predvadzat.. vcera v meste sme stretli znamych a sa smiali na neho a on zacal zase hricat ha ha a presne ako pise bibka aj nas skrci nos, zavrie oci a otvori usta.. normalne vidno ze to robi na silu.. a to iste robil vcera u babky.. len este na nas neceri zuby lebo ziadne nema..som zvedava ze kedy mu vyjdu.. kazdy den cakame a nikdy nic..

aj my vam prajeme krasneho silvestra a nech sa vam v roku 2010 dari o stokrat lepsie ako v tomto roku..my sme mali tento rok uspesny.. narodil sa nam syn, kupili sme byt.. no co viac si mozeme priat..

antoniab
31. dec 2009

dobre rano

prajeme krasneho silvestra a uspesny novy a hlavne celi rok 2010 😵 😵

tak veronika taky aky ste mali vy tento rok by som ja potrebovala ten novvy 😕 😎 😎 hlavne bez ziadnych strat v rodinne 😔

zuzana612
31. dec 2009

Ahojte, nas Silvester sa zacina super, najskor som sa rano skoro povracala ja co mije zase tak blbo, potom to preslo na Matusa, takze ovracal celeho jeho, mna aj pol kuchyne, tak som mala co robit 😖 Ale uz je vsetko vyprate. Tiez trosku upratujem, na obed varim slivkove knedle a na veceru si ideme urobit len kapustnicu a opekance, u vas bobalky ci ako sa to vola 😀 No a predpokladam ze o osmej bude ako vcera s matusom spat a kazdy nech si robi co chce, ale ja som totalne hotova.

Bibka, pekne mi ty prajes, mozno by som normalne porodila ani neviem ako 😀

Veronika, a tebe ten bacil nezistili? Sice kedze si porodila volaco skor, tak asi nie, vsak?

A ako Silvestrujete vy? Ja kedze mam silne antibiotika, tak nemozem ani sampanske, tak naco vobec cakat do poloci ked si ani vypit nemozem 😀 Neviem ci bolo na mne vidno ze pijem alebo co, ale v lekarni mi normalne sama od seba povedala ze ziadny alkohol 😀

No nic, idem hodit gule do vody, Matusovi dat zeleninovu polievku a ked pojde spat, mozem dalej upratovat dole, dorobit kolac a tak. Ale este vas pridem omrknut co robite........

sophie1981
31. dec 2009

ja uz zehlim.... 😝 ...ved si nenecham tu kopu do Noveho Roka nie??.....potom budem cely rok len zehlit...co budem vlastne aj tak..... 😝 ...ale este predtym, co pride pes, nech je to spratane...vyluxova;a som cely byt, tatik vzal Katku von na prechadzku, dedo siel na nakup, tak aspon som mala klud a ziadne nahanacky...

Katka uz stihla 2x spadnut a otrieskat si hlavu..... 😝 ......no ale kedze uz je coraz rychlejsia, nestiham za nou.... 😠

anape
31. dec 2009

ahojte baby,
my dnes ideme na party, ale bude to len take kamaratske stretko, takze kludne mozme prist aj v teplakoch 😀 , deticky si babky rozdelia a beru ich k sebe domov, tak hadam bude dobre, o petka sa nebojim, on uz takto bol a pohoda, ale pre viki to bude premiera, no zajtra budem musiet ist pre nu najneskor do 10tej, lebo babka chce ist do kostola a neskor uz nemaju,takze moc nenaspim a vlastne dufam, ze nezaspim pocas party za stolom, lebo v poslednom case som akasi zaspata a vecer ani nedopozeram ziaden film

bibka aj mne sa zbera kopa na zehlenie, no mam pocit, ze dnes to uz nestihnem, takze sa mi to prenesie do noveho roka 😝

prajem vam pekny den a ked sa tu uz nahodou nezastavim, tak aj pekny a prijemny silvestrovsky vecer a stastny krok do noveho roka 😉

antoniab
31. dec 2009

tak ako tak citam tak vsetci mate roznorody silvester 😀

ja sa chystam o jednej na injekciiu do nemocky a este dohodnut anestezu na sekciu potom urobime nejake jednohubky na vecer hodim si poobedny spanok aby som to dopolnoci vydrzala a dufam v pohodu 😎 😎
moje dieta ma dnes asi svoj den lebo bud vypuca hlavu pod prave rebro alebo zadok asi jej nan prilozim nech cusi 😀 😀 dnes nieje ten spravny den 😀 😀

zuzana612
31. dec 2009

Tak mne to moje chuda uz druhy krat ovracalo vsetko co mal nadosah, chcela som mu dat trosku zeleninovej polievky a po jednej lyzicke islo vsetko von 😖 Chuda bol taky zmordovany ze zaspal starkemu na rukach a uz skoro 2 hodiny spi. Tak dnes bude pit len cierny cajik, dufam ze ho aj vypije, nerada by som s nim skoncila niekde v nemocnici na infuzkach ☹ Vsak ked sa dari, tak sa dari. Len dufam ze mu to rychlo prejde. Aj ked zase na druhej strane ak ma byt chori, tak radsej teraz ako ked sa vratim s takym malym babom z nemocnice 😖

Ides este nieco porobit kym spi, aj ked nechcem nejak moc behat po dome aby som ho nezobudila, nech sa poriadne vyspi, hadam mu to trosku pomoze

anape
31. dec 2009

zuzka drzim palce, nech to matuskovi cim skor prejde 🙂

slaviq81
31. dec 2009

čafce 😀

Ako silvestrujete? Ja nič moc, doobedu som varila - hov. vývar, rezne a šalát, teraz dopíjam kávu. Večer urobím k telke nejaké jednohubky, len si niesom istá či nezaľahnem o deviatej s mladou do postele 😝

Zuzka a čo je Matúškovi? Chúďa malé 😝 Hlavne nech veľa pije teraz.

zuzana32
31. dec 2009

Všetko krásne v Novom roku,
dobrých ľudí hneď po boku.
Veľa šťastia, veľa zdravia,
nech sa všetky plány daria.

zuzana32
31. dec 2009

Šťastný Nový rok chcem Vám priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby nový rok za to stál.

V novom roku radosť v oku
úsmev na tvári
nech sa darí
dôjsť vždy k cieľom
v tomto roku celom
Zdravia, šťastia veľa –
to vám zo srdca želám

ninka1234
31. dec 2009

Všetko najlepšie v NOVOM ROKU 😉

veronika1982
1. jan 2010

vsetko dobre do noveho roku..

joj my sme sa tesili na ohnostroj ze vsetko uvidime a hmla to prekazila.. akurat tak bolo vidno ked susedia strielali a vsetko slo k nam dohora.. a matej sa zobudil presne 00.00 takze som popri pripitku kojila...

poobede sme sli ku babke a cestou sme stretli slavku.. kyvem z auta o dusu a nic.. dojdeme na mier a tam stretneme bibku.. tiez kyvem o dusu a tiez nic.. a potom mi tuklo ze mm ma vzadu tmave okna.. 😀 😀 😀

od babky sme prisli o osmej domov a matej zaspal az o dievatej..a teraz je umrncany..oj to bude den a zajtra nas caka svadba na ktoru sa mi vobec ale vobec nechce ist...

zuzana612
1. jan 2010

Vsetko dobre do Noveho roka vam prajeme, aby bol tento lepsi ako ten minuly.

U nas bolo samozrejme veselo, Matusko zaspal o pol osmej a ja s nim, o pol deviatej bol hore, tak som ho dala Danielovi az kym nezacal znovu vracat a potom sa tak doserinkal ze skoncil o desiatej vecer vo vani. Kym sme zaspali bolo pol jedenastej a nastastie sa nezobudil na trieskanie ohnostroju von. Na prekvapenie prisla po polnoci aj segra, aj mama skor z prace, tak som na chvilu vyliezla z postele aj ja, samozrejme v pyzame a takto sme si hodinku posedeli a kedze som nemohla do stvrtej potom zaspat, tak som mala nervy. Matusik nastastie uz nevracal, celu noc som ho nalievala cajikom aby nebol dehydrovany a neskoncili sme v nemocnici. Este z to moje dieta nema problem s pitim, v noci vypil 2 plne flase caju. Tak verim ze mu to dnes prejde a zajtra budeme fit. Tak to bol nas super silvester 😖

maca77
1. jan 2010
evitkamalicka
1. jan 2010

jeeej maca gratulujem 😵

slaviq81
1. jan 2010

Maca, gratulácia 🙂

slaviq81
1. jan 2010

Veronika, ja som vás zbadala až keď ste odbočili 😀 Večer som si chcela pospať,ale nejak sa mi nedarilo zaspať, tak som pri telke sedela a čakala na hodinu dvanástu. A Lara sa vôbec nezobudila 😅

zuzana612
1. jan 2010

jeeeeee Maca, gratulujeme, takze nielen Matusko s Tamarkou budu spolu chodit do skolky, ale aj druhy drobec bude mat spoluziaka v Hute. Super. Aspon nepojdes tak rychlo do prace a budete sa k nam chodit hrat 😀 Ked odnesieme starsie deti do skolky 😀 Vidim ze sa to tu pekne zase rozrasta, tak este nech sa rychlo prida Bibka s Liviou nech na rodiace baby vystriedaju tehulky 😉 A potom zase na pokracovanie a tak dookola 😀

maca77
1. jan 2010

ďakujem 🙂

pravdupovediac som čakala, že sa budú iné baby tešiť z // a ja sa už len pridám .... a pevne verím, že "nakazím" takto aj Bibku a Livku a budeme guľatieť spolu .... kto by mal záujem, mám zvyšný tehotenský test, rada ho podarujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre