Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
13. jan 2010

joj my sme spali 30 min a potom sme kakali na zeleno a sam spenat..

idem sa obliekat a ideme von lebo ma zozerie od nervov..

a bibka vies kedy budes tehotna.. vtedy ked budem aj ja.. aby sme mohli opat spolu kocikovat a v lete sa parit na slnku...

ked mu nevyjdu do 16.1. aspon jeden zub tak mu kupim protezy. ha ha..

anaja81
13. jan 2010

Dakujem za privitanie, mali ste pravdu, ze sa nepatri iba sliedit ale aj zapojit sa. Z toho polrocneho citania vas aj uz trosicku poznam, ale fakt iba trosicku cez tie pismenka...ale Liviu poznam aj z videnia aj jej manzela, lebo pochadzaju z vychodu a aj ja odtial pochadzam.
A Veroniku ani nepoznam a viem presne kde byva a ako jej byt vyzera ak nerobili velke zmeny, lebo ja som do toho bytu chodila na navstevy k byvalej kolegyni, ktora byt predala Veronike.
Bibka zasa stavia dom v nedalekej dedinke, kde som sa prividala (momentalne byvam v Arnutovciach)...a ostatne baby poznam uz iba skrz konika.

antoniab
13. jan 2010

ahojte

dakujem za radi 😉
skusim kupit ten olivovi olej a vycistim ja som sa bala aby ma v piatok nezdrbala lekarka ze hygiena veskere zadna ale ked to ide tak tazko dole tak to bude ok
bibi ja prave ze tiez davam cajik nie vela ale davam aby mala vetri ked nekaka vcera sme sice kakali ale zas s teplomerom ale nebolo zapecene tak mozno je len mala a nevytlaci to abo neviem uvidim co mi povie lekarka 😅
tejto noci som sa konecne vyspala ja som uz bola hotova som aj revala mlieka malo mala hladna nervna takze mi dokrmujeme hlavne v noci aby vyspala tejto noci si ju vzali nasi hore tak som sa vyspala aj mliecko doslo teraz zas musim odsiat bo mala to nevytaha rychlo sa unavy no je to taky kolotoc
foto pridam ale nemam ani cas fotit vcera som bola este vybrat stehy dnes mame nauku bo nedelu krstime no prvy tyzden je najhorsi uz aby bol zanami 😅 😝

susana28
13. jan 2010

Byby neviete v ktorej banke by nám dali hypotéku, keď ja som na MD a manžel pracuje v zahraničí cez slovinského zamestnávateľa. V slsp mi povedali, že takýto úver sa považuje za rizikový a tak by nám dali len 70% z ceny nehnuteľnosti. Nemáte skúsenosti s inou bankou?

susana28
13. jan 2010

Joj, samo že baby a nie byby 😠

kukulik30
autor
13. jan 2010

Andrejka, ty si z vychodu a nemala si niekedy kratsie vlasy a tmavsie, lebo akosi ta neviem zaradit a mari sa mi nieco, ale nie som si ista, pozerala som fotky na mojej svadbe, no teraz vyzeras uplne inak ako si ta pamatam, ak si ta , na koho myslim ... byvala si na Slovenskej ul.? a mas brata mladsieho , taky blondacik bol?

susi, ja ti neviem, no je pravda, ze asi bude problem niekde dostat peniazky, kedze si na RD....asi to bude vsade tak ako ti vraveli, ze nie 100%, ale menej..ale skus si este pozistovat...no je to tazke 😖

matka, drzim palce, nech to prejde , vsetko je na zaciatku tazsie, clovek si musi zvyknut na uplne iny rezim ale sama si najdes ten spravny sposob 😉 verim, ze dr ti poradi

sophie1981
13. jan 2010

bibi nevie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....my mame tiez problem s pozickou...nikto nam nechce dat.... ☹ ...nam by stacilo tych 400 tacov.....ale musime cakat...aj ked sme sa tesili, ze manzel dostane zmluvu na neurcito v decembri, nic s toho, lebo rozviazal PP koly dodatku k zmluve.....dali im hmotnu zodpovednost a v dnesnej dobe mat HZ a robit zakazky za melon.....a plat dostat 13000Sk...smiesne...tak sme radsej vycuvali a vybrali si mensie zlo....a teraz musime cakat co bude v Embracu...do jula by snad podrzali, a potom sa uvidi, ci zmluva abo vyhazo...je to na nervy....keby aspon bolo od koho pozicat...ale nasi toho vela nemaju, svokrovci uz ani to malo co maju nasi.....strasne.......ale aj tak pevne verim, ze na Vianoce uz budeme aspon ako-tak byvat.....v stavbe.... 😝

mata.....mala tazko kaka, lebo je drobna....ona sa rozbehne, neboj sa...my sme kakali len s teplomerom a hla uz vytisne takeho boba, ze sa az zlakneme sem-tam, ked ju zdvihame z nocnika.....a musite sa len ustalit a najst si rezim......ved ste spolu este kratko, musite sa najprv spoznat...uvidis, o chvilku to bude pohoda....mne malu kazali prikladat kazde 3 hodiny........ja som jej dala cicu stale ked si zaziadala....niekedy aj kazdu pol hodinu, niekedy kazd3 tri.....a rozbehli sme sa...tiez nevladala vytiahnut mlieko...kojili sme sa aj 45 minut.....prve tyzdne som mala pocit, ze je na cicke non-stop.....skus jej aj masirovat brusko.....pocvicit nozickami, vyprdka sa....ja som amlu masirovala kazdy den.....zacala som hlavickou, skoncila chodidlami......vlastne to bolo skor hladkanie s olejcekom......niekedy drzala, inokedy nechcela, nenutila som ju......ved vy si uz cestu najdete...

sophie1981
13. jan 2010

inac zuzana sa neozvala....idem jej crnknut...bo na nervozita zoziera...

sophie1981
13. jan 2010

zuzana uz je doma.....nic sa v nej nedeje......takze....tak....ziadne babo...myslim, ze aj andrea skor porodi ako zuzana.....ta to dotiahne aj do 56tt ako slon..... 😀

sophie1981
13. jan 2010

andrea......sak to len cestu a budes u nas.... 😀 😀 😀 ...mate dmcek v arnutovciach??...bo furt kukam na tu novu vystavby co vidiet z hlavnej....a furt vravim chlopovi, ze podme omrknut domceky.... 😅

kukulik30
autor
13. jan 2010

tak tak bibka ti to pekne popisala, hned som si pripomenula aj ja tie casy cicikania, zda sa mi to uz tak davno 😔 ...hlavne sa neboj prikladat vzdy , ked si to mala bude ziadat, my sme mali obdobie, ze pekne kazde 3 hodiny a potom skoro kazdu hodinu, polhodinu..striedalo sa to, takze nedrz sa striktne nejakeho casu, malicka ti uz da vediet..ako pise bibka...musite si na seba privyknut..a to , ze nevladze vytiahnut..tak jej ponukni znova po urcitom case cicinku...uvidis, ono sa to roznehne, hlavne to netreba vzdavat 😉

bibka, takze teraz ma Jozko v E. na dobu urcitu?..ale dobre ste urobili, naozaj to je risk pri takych velkych zakazkach...ale teraz maju v E dost roboty , co viem, lebo oco tam robi , takze snad to tak aj ostane a predlzia zmluvu, najlepsie by bolo na dobu neurcitu 🙂

kukulik30
autor
13. jan 2010

hmmm...takze Zuzkin krpec ma casu a casu 😀 sa mu tam pekne hrosi v tej teplej vode asi 😀

sophie1981
13. jan 2010

livia...ma napadlo...to bude potapac.....teplovodny... 😀 😀 😀

kukulik30
autor
13. jan 2010

😀 😀 😀 😀 heeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😀 😀 juj, nam da Zuzka po nose, ked si precita, ako si doberame jej plavca

kukulik30
autor
13. jan 2010

hej a Bibka , mas u man dlh, neprisla si na kavu 😝 🙄 a som ta cakala, no pekne...tak to musis napravit 😀 len teraz uz som v robote dooobedu, tak jedine poobede 😉

sophie1981
13. jan 2010

som zvedava aku velkost zase vyprodukuje madam, ked si dava tak nacas....mozno predbehne aj anku..... 😀 😀 😀 😀 .....nejakych 4,5 kila.....to bude zena ta natalia..... 😀 😀 😀

a o kolkej koncis???...ja pridem aj poobede...nem problema....minule som nem mohla, bo som mala sestru na krku... 😀

kukulik30
autor
13. jan 2010

to potom moze dat meno Xena 😀 😀 😀 taka baba bude z nej bojovnicka ... 😀 😀 😀

ja koncim o 12tej , idem po Samka, toho davam hned spat a potom sa kludne mozte dovalit, okolo 15tej 😉
mala si zobrat aj Lucku a uz 😀

sophie1981
13. jan 2010

no,myslim ze Xena by aj mohlo byt...nieje tam ani jej obavane R......a aj ladii.....Xena T...... 😀 ...miery 4,5kg...60 cm.....ked kukam na jej pupok v albume, snad aj take miery ma..... 😀 😀 😀 😀 ....

ja sa jej smejem, ze mala viac tutumutovat.......taka zapacatena je zo spodu, ze niktoten zrast neprerazi...ani dieta.... 😀 😀 😀 😀 😝 .....

Lucku so nemohla vziat.....bo to by som musela celu partiu a to by sme sa nem pomestili..... 😲 ....

anaja81
13. jan 2010

Livi, tak dobre si pamatas, som to ja a aj na mojho braska si spominas ked bol o dost mladsi, lebo teraz uz z neho nie je ziadny blondiacik, vlasy ma tmavsie....a ja na tych fotkach zo svadby mam riadne blond to len na svadbe som ich az take blond mala...ale aj teraz nosim blond
Bibka, tak ja som sa do arnutoviec iba nastahovala k mangelovi a nebyvame na tej novej ulici...my byvame uplne predposledny dom v dedine na konci...a snad si to nemyslela vazne, ze Zuzku este aj ja predbehnem....daj pokoj, ja sa musim este za tych 13tyzdnov poriadne psychicky na to vsetko pripravit.

zuzana612
13. jan 2010

vy ste too ale dnes popisali, kto to ma vsetko citat??? Ak vas Bibka uz informovala, stale som tu, stale ako kinderko a ak sa nejakym zazrakom nic nestane, tak v piatok sa mam hlasit v nemocnici, kde sa mi po kontrole moze stat ze ma poslu pre nedostatok miesta domov 😀 Zatial to berem s nadhladom, ale ak by ma fakt v piatok poslali domov, tak uz asi chytim nervy. Tak pre istotu pojdem pekne sama na aute, nech nemusim nikoho otravovat keby ma poslali domov 😠 Otvorena nie som, hlavicka stale vysoko, tak ak sa nestane zazrak a nezacnu mi kontrakcie sama a hlavicky nezostupi, tak to bude pravdepodobne opat cisarsky, cim sa ale moje sance na tretie dieta v pripade ze to bude opat cviro znizuju. Lebo 3 cisarske za sebou po necelych 2 rokoch, tak to je asi dost nebezpecne. Takze by som stale radsej tlacila sama, no ale uvidime. Ja len dufam ze ma neposlu v piatok domov a prinajhorsom v sobotu mi urobia cisarsky.

Bibka, ty mi chces poslat Jozka aby som skor porodila, tak ja ti asi poslem Daniela, on robi deti na prvy sup 😀 😀 😀

kukulik30
autor
13. jan 2010

adi, tak potom dobru pamat mam 😀 ...ale fakt si sa dost zmenila 😉 uz som zacala pochybovat, ze to sa pletiem 😅 ...ale pekna nevesticka si bola, len co ta aj na ulici spoznam teraz po tej zmene, blond, dlhe vlasy, musis ma kopnut do kolena, ze si to ty...aby si si nemyslela, ked ta niekedy nezaevidujem 😀

sophie1981
13. jan 2010

zuzana...no ved.......ako to ten tvoj chlap robi...ahaaa, uz viem...on ma raidne zasoby, kedze ty si tam a on tu sam.....setri a potom to vypali a bum.....asi prestanem tolko otravovat svojho angela a dam mu pokoj a prestavku par dni, nech dozru potvory krokodilie.... 😝

andrea....ak budes ako zuzana, tak sa budes chystat este aj 20tt..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....z nej si priklad neber....hla my rychle sikovnice...Veronika, Mata, Pata, pekne na cas...s mierny omeskani to v celkom slusnom cae porodila aj Janka so Zuzanale.... 😉 ...to len madam z rk si dava na cas... 🙄 🙄 🙄 🙄

sophie1981
13. jan 2010

livia, sorry, ale ty niekoho nezaevidivat...ved ty cloveka spoznas aj po tme.... 😀

kukulik30
autor
13. jan 2010

😀 ...nahodou, obcas sa mi to stane Bibka 😀 vypadla som z cviku 😝 😀

anaja81
13. jan 2010

Livi, zasa si nemysli, ze mam az take dlhe vlasy....ved je moderna doba a su uz aj pricesky 😀 a ak ta niekedy stretnem tak to si pis, ze ti to koleno zmasakrujem 🙂

No a urcite si nebudem brat priklad zo Zuzky, ja si uz teraz myslim, ze to bude urcite niekedy zaciatkom aprila...od zaciatku tehu mi dr. vravi, ze maly je o tyzden vacsi ako by mal byt a ze vraj chlapci sa pytaju na svet skor...tak uvidim ako to bude....ja by som brala 10.04. to mam ja narodky a aj pekny datum by mal

zuzanale
13. jan 2010

Ahojte tak mi sme doma zo školky a lady Laura naobed pospala rekordne 2 hodky len som zvedavá kto s ňou vydrží do siedmej kým pôjde spať....

juj Bibka že v slušnom čase som porodila veď bolo načase mi tu už 43tt pomali svietil keď som rodila takže Zuzana má ešte čas 😀

Mati tak ako vravia baby to chce čas aby ste sa zžili a koj kedy malá chce Timku som mala nacapenú na cicke aj každú pol hoďku a Laura zase nechcela takže skús uvidíš a kakanie Timke tieklo až cez rukávy a Laura ta raz za týždeň vytisla bobek dr vravela že buď bude v každej plienke alebo raz za týžde že je to v normále ..... a k detskej dr chodíš do LE alebo SNV ?

Zuzi a hypotéku teraz je všade kríza takže banky špekulujú my sme kupovali 2mes dozadu auto sme chceli dopožičať a chýbalo nám do prímu 20€ tak nedali a pritom tam platíme hypotéku, termínovaný tam máme aj sporenie a neprižmúrili oko tak nás naserinkali že sme jednú pôžičku vyplatili čo sa im samozrejme nepáčilo a naškriabali sme čo sa našlo a išli sme cez lízing....

kukulik30
autor
13. jan 2010

adka, nooo, ten pricesok ma nenapadol, vies ja som sa vydavala v roku 2000 😅 , to uz som staromodna v tomto, vtedy to az tak neletelo..musela som pestovat vlastne 😀 tak ale pekne ti to urobili, vobec to nie je vidno, ze to nie je tvoja dlzka vlasov 😉

sophie1981
13. jan 2010

haha, Livia...ty si mesela vlasy dopestovat na svadbu, ja som musela polovicu dat ostrihat, bo s toho hara by mi aka torta na hlave vysla.....tera zby som uz nechala rozpustene, ale ako pises, my co sme sa vydavali v dobe kamennej sme moc na vyber nemal 😝 😀 i

anaja81
13. jan 2010

Bibka,
a ty si sa v akom roku vydavala, ze tak hovoris, ako keby si bola z akeho stareho zeleza?...a si asi taky isty rocnik ako ja...81

evitkamalicka
13. jan 2010

anaja bibka je tusim uz vydata 10 rokov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre