Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

dasena
31. jan 2010

ahojte mozte mi prosim poradit?20.mi zacal cyklus a vcera som spinila neviete co to sa deje? 😲

lydia22
31. jan 2010

Adka tak myslim na teba,som rada ze si spokojna s personalom,tak sa drzte s drobcom,oddychuj,papkaj a chatuj.pa

sophie1981
31. jan 2010

hola.......

tak prepacte, hned na zaciatku sa musim pochvalit......spali sme do 1am v postielke....sice si hlavu obila statocne, kedze ona zvykne v spanku vstat a zgrulit sa spat....tak si obila hlavu o tycky.... 😝 ...ale spala...no a po jednej som ju nakojila a uz spala s nami v posteli......do rana pol osmej, s dalsi 3 papaniami, ale pre mna to bola super noc...so taka oddychnuta.... 😀 😀 😀...

denisocka, prejdi cinasov, uz skoro vsade maju nieco tehu.....ja som si vsimla spolocenske tehu gate aj na letnej(to je ta zrenovovana strana v meste....).bolo to v starej velise, teraz neviem ako sa ten obchod vola, ale je to vedla klenotov myslim....ten obchod me jediny vysuvacie dvere.....a ked vojdes dnu, hned po lavej strane.....na vesiakoch boli.... 😉...snad si poochopila moje navigacne schopnosti, ktore su chabe.... 😀 😀 😀

daska...caves.....som ta spehovala rano, ked ta manza doviezol..... 😉....tvoj havo aku garderobu a......xzase nieco ine natiahnute na sebe..... 😀

sophie1981
31. jan 2010

maca, sa rehoces s mojho decka???? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tvoje nefucali??... 😀 .....

avseobecny lekar...ja som mala prognera v charite, a teraz neviem kto tam je.....so tam sto rokov nebola.....zupar na ZS komenskeho...len ona ma strasne vela ludi, objednavky aj 2-3 mesiace vopred... 🙄 ....pediatricka dr. Sefcikova....kundodoktor Lichvar....na ziadneho sa nestazujem...vsetci su v pohodicke.... 😉 tak uz si len vybrat ku komu pojdes ty.... 😀

Veronika, tak zdar guliam, nech sa v omacke nerozpadnu.... 😀

daska...ja ti neviem poradit, co to moze byt.... 😕

dasena
31. jan 2010

bibka...on ma stale to iste na sebe...akurat ze som musela doniest veci na pranie z nasej postele akoochranu na matrac a obliecku na matrac lebo eddie mal nad ranom nehodu....ten ale riadne zavlazoval....segin pytal sa von a ja som ho nejako neregistrovala

maca77
31. jan 2010

ahojte

tak ja chystám na obed sviečkovú na smotane .. mňam ...

tehotenské veci majú aj na zimnej ul. oproti Divadlu, tuším sa ten obchod volá Lucxy (či také dačo v názve má) ... je to asi tiež nejaký skôr číňan, ale majú tam aj poľské výrobky aj tehotenské ... výklad obchodu má biele rámy...

veronika1982
31. jan 2010

do prdele.. niektore gulky sa rozpadli... why?????

ked nepojde tatik na zapas tak poobede pojdeme do madarasu.. idete bibka?

denisocka
31. jan 2010

sofi dik ! chapando

inač,ja som tiež maleho odučala od nás v postielke ako ty,pri prvom kojení bol s nami,ale po odstavení už iba postielka a obíja si šišku dodnes v postielke,ale už ani nevníma že sa buchne

veronika1982
31. jan 2010

a hlavne som zabudla.. nechval sa lebo dnesna noc uvidis aka bude. ha ha.. ale je to super ze spala v postielke.. skusim aj ja dnes nasho tam supnut...

veronika1982
31. jan 2010

dasena ja som tak mala ze ked mi mala dojst mrcha tak som spinila a tak som si povedala ze to nevyslo...lenze to som spinila len jeden den a dost.. a potom som uz nedostala... 😀

denisocka
31. jan 2010

dašena,si špinila na 11den ? ak chapem dobre?

dasena
31. jan 2010

Ano na 11.

denisocka
31. jan 2010

tak skor sa priklánam k ovulacii

hladam niečo na MMB a na tomto sa tu ukrutne rehocem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7190286

dasena
31. jan 2010

Zeby? take som este nemala.vzdy mam pocas ovulacie bolesti a hlien ale toto,este som nikdy nemala.ale zaujimave...vzdy je nieco po prvy krat... 😅

denisocka
31. jan 2010

no takm ludske telo je mašina nepredvídatelná, ja som si tiež niekedy vravela že vždy to bolo tak a musi byť tak kým som neotehotnela po krámoch 😀

dasena
31. jan 2010

tak teda dakujem za odpoved a uz len makat na babatku 😀

sophie1981
31. jan 2010

denisa....ak mas zalusk na tehu kusky, tak ti mozem ponuknut tehu rifle po mojej sestre...(11 rokov pred opicami rodila prve dieta)......poslem??... 😀 😀 😀

veronika, a dala si tam vajko???....ked sa rozpadli....a ano ideme do adarasu, vec co ine v tolko snehu....snad tam nejako dotisnee dieta aj s kociarom.... 😀

daska.....neprechladla si??.....a pesino sa vycural....no svina.....zato ta velka taska.... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
31. jan 2010

dasa..tutuutu dnes....ha.....ma na teba mysliet???... 😀

dasena
31. jan 2010

preco si si myslela ze ta velka taska?

dasena
31. jan 2010

e eeeneprechladla,davam si uz pozor po tolkych prechladnutiach.

denisocka
31. jan 2010

sofi dik , mam dosť z týchto šiat, to je ako pomsta tehotnej mníšky 😀

sophie1981
31. jan 2010

no ze pre havana oblecko vlacis...aby nezmrzol....a tam obliecky..... 😀 ....si u mamky ci uz doma?

dasena
31. jan 2010

ale za to aka moderna mniska..... 😀 😝

dasena
31. jan 2010

este sme u nasich....ideme teraz do madagaskaru s mirom kupit kanc.kreslo bo manza znicil 😅

sophie1981
31. jan 2010

denisa.....ha.....a este mam po sestre take super saty......dlhe, ozrutne na brusisko...ked sa do toho navlecies, tak budes ako Yeti.... 😀 ....najhorsie na tom je to, ze babka nevedela pochopit, preco so take pekne saty nenosila, ale vsukavala som sa aj s brusiskom do natelnikov opasovanych...tak ak ta moja mama v tych satach niekde stretne, urcite na nu zaposobis.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....pribalim k nohavka??? 😀

daska....ta co, ved manzel nem ako moj svagor....on nem obria vaha.....co nahryzol???.... 😀

sophie1981
31. jan 2010

taak, dieta vstalo....ode dat cikat, nakrmim, potom nadzgam seba a snad sa do pol druhej vygulame von..... 😀

sophie1981
31. jan 2010

tak kto ide do madarasu, sa tam stretneme.... 😉 .......dasvidania..... 😝

denisocka
31. jan 2010

sofi,mne moj otec pri malom cele leto vykrikoval,čo som v rifliach,že take šaty čo si nekupim,volne,čo netlačia ako kedysi

sophie1981
31. jan 2010

denisa...s velkou maslou nad bruchom....ha.....ako torta.... 😀 😀 ......nic, my uz skoro nachystani...a vyrazame...

jojka1
31. jan 2010

Sophie, Susana a Veronika - dakujem 🙂 . Na Sefcikovu som uz pocula odporucania aj od inych, len sa chcem opytat - nie je tam problem dostat sa s kocikom? - lebo na dverach som videla oznam, ze kociky je treba nechat vonku - to je podla mna vrchol. Preto som sa zacinala trochu priklanat k poliklinike za HOrnadom, ale este neviem. Sefcikova je v poho? Je aspon trochu komunikativna? V BB sme mali taku trochu "vyhoretu". A ta Dr. Lukacova, ona je detska, ci aka? - som tu videla kdesi jej meno. Ona je kde? aha a este jedna prakticka vec - kde je tu najblizsia pohotovost? - ak by sme nahodou potrebovali...?
Inak vam dakujem za kazdu vetu, v SNV som nikdy predtym nebola a zrazu tu byvam, tak sa musim trochu rozkukat a rada by som sa niekde zaclenila a spoznala nejake maminky. Chodi niektora z vas do Materskeho centra? Ako to tam vyzera? ste spokojne?
Zatial prajem vsetkym peknu nedelu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre