Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
4. feb 2010

livia...normalne mam takuchut ze ma ide porazit.... 🙄 ...aaaaaaaaaaaa

kukulik30
autor
4. feb 2010

aj jaaaaaaaaaaaa, preto som ich vcera kupila 😀 ....tak nic ti neostava, iba ist kupit a urobit 😉
a co robi Katuska, spinka?

sophie1981
4. feb 2010

livia...urob v cesticku...narob cesto, daj do pohara a huby len namacaj.....ja tak ulahcujem svoj zivot....bo ja tiez neznasa trojobal..... 😝 ...ale chut mam neskutocnu...nebyt skoro mrchy tak povie ze so tehu.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

kukulik30
autor
4. feb 2010

ja som este v pyzame... 😅 ...boli ma hrdlo a ucho...do kelu....som jak mechom udreta 😝 a samko chce ist von, tak asi sa premozem 😀

sophie1981
4. feb 2010

katus spinka uz od 9-tej....tak predpokladam ze o chvilku bude hore...oblecieme sa a pojdeme huby kupit.... 😅 ....

vcera som spehovala vase okna, ked sme boli na ihrisku...ste sa pred telkou vyvalovali co??? 😀

kukulik30
autor
4. feb 2010

o kolkej?

kukulik30
autor
4. feb 2010

hej doobedu bol Samko doma so svokrovcami, my sme boli v KE a poobede spinkal a potom sme isli po tatika do roboty a kupit mliecko, ale od 15tej do 17.30 sme vegetili...ale v detskej na opacnej strane vacsinou...mala si zazvonit na mobil , by sme vam zakyvali z okna 😀

sophie1981
4. feb 2010

sme spehovali???....tak o pol siestej.... 😅 ...nic dieta sa zobudilo..ideme sa obliect a padame von....zatial aaaahoj.... 😉

kukulik30
autor
4. feb 2010

a zabudla som, ze mas peknu profil. foto 😉 uz som ti to sla napisat asi pred pol hodkou 😀 😀 😀 hlava derava

kukulik30
autor
4. feb 2010

paaaaaaaaaaa..ja sa tiez idem skulturnit a pojdeme sa vyvetrat 😉 caaaaaaaaaaf

sophie1981
4. feb 2010

momentka.... 😀

kukulik30
autor
4. feb 2010

o pol siestej sme uz doma neboli..uz sme sedeli v aute... 😀

veronika1982
4. feb 2010

ale livia idem sa len trosku podstrihnut nech vlasy vyzeraju zdravsie.. a dakujem za blahozelanie

my sme sa trapili od deviatej so zaspavanim a zaspal az o 10.15 takze zase budeme mat vsetko o hodinu posunute. ale nevadi..ja mam dnes kuracie kridielka na smotane a k tomu cestovina a matej bude mat to co mi pride prve pod ruku v chladnicke...

zuzana612
4. feb 2010

Ahojte,

Veronika, vsetko naj k meninam........

Ja doma ani poriadne nic nerobim a stale som nejaka spomalena ze ani neviem kedy ubehol den. Matus ma dnes nejaku blbu naladu, teraz je uz v postielke tak dufam ze si aspon 2 hodiny pospi a ze sa Lili nezobudi o 5 min. nech si v klude trosku povegetim. Rano bola nejaka umrncana aj ona, musela som ju hodinu nosit na rukach a teraz asi hodinu uz spi, tak by mohla potiahnut este aspon dalsiu hodinu kym pride mama, co zobere potom aspon Matusa von 😀 Ja sa zase nalievam cajom na kojenie, vineou a rascovou polievkou, lebo zase sa mi zda ze mam malo mlieka Hlavne v pravej cice, tak dufam ze nedopadnem ako pri Matusovi ked sa mi v lavej prestalo tvorit mlieko a 2 mesiace som chodila s jednou cicou plnou mlieka a druhou vypachtou 😀

Livia, tak budeme drzat palce nech sa to konecne uhniezdi tak ako ma a samozrejme nech sa aj Bibke cim skor nieco nalepi. Ked tak nad tym rozmyslam, za toho 2 a pol roka co sem chodim sa to fajne rozrastlo. Boli sme tu len Livia s malym Samkom, Janka s malym Matejom a tehotna susan a ja. A teraz nas je tu uz riadna kopa, poniektore s 2 detmi, a stale sa to toci okolo tehuliek. Je to skoro ako virus, jedna porodi a druha otehotnie 😀 Ja sa opytam dr. co mi povie keby som chcela mat tretie dieta do 2 rokov a ak povie ze to nie je problem, tak vas potom tehule mozno vymenim zase ja 😀

Tak zatial pekny den............

susana28
4. feb 2010

Milá Veronika 😉

Nech šťastie a láska tvoj život sprevádza,
nech zrada a klam tvoje srdiečko nezvádza,
nech šťastím žiaria tvoje očká,
to ti k meninám praje koníková zuzana 🙂 .

kukulik30
autor
4. feb 2010

uz sme doma, stretli sme Bibku s Katkou...niekto na mna vola od smykalky a to Bibka,tak sme sa aj my troska posmykali..vonku je fajne 🙂 kupila som si cajik, bylinny , tak hadam troska pomoze 🙂 🙂

zuzka, ta ty aka frajerka, este si len par tyzdnov po porode a uz na tretie pomyslas 😀 😀 😀 no, ale necudujem sa..ja by som tiez chcela 3-4 dietka 😵 a veru , ze sa to tu krasne rozbieha, mnozime sa... mnozime, len tak dalej 😵 😵

veronika, jaaaaj, ja ze nejak extremne sa chces strihat, kym len podstrihnut, tak to beriem...uz som sa zlakla, ze chces pustit svoje pekne vlasky 😉

veronika1982
4. feb 2010

a ideme sa pochvalit.. druhy zubok sa uz trosku prerezal..

a zabudlo som vcera pribudol novy clen do nasej rastlinnej rodiny.. pomarancovnik... 😀 😀 u nas je to teraz ako v botanickej zahrade..

ja som vcera v noci musela vstat a narezat si zemiak lebo som si myslela ze mi rozstreli cecok.. to bola bolest som si nijak lahnut nemohla..... ale mozem si za to sama ze som zabudla z ktoreho som mu dala naposledy.. ale pomohlo to a to som skusila prvy krat zemiak a chlapec uz ma 9 mes..ma porazi z toho mlieka mojho vacsne tecuceho..

no ideme sa obliekat a ideme von.

zuzi dakujem za basnicku..

kukulik30
autor
4. feb 2010

veronika, gratulujeme...takze uz zubatiete aj vy 😀
len sa poriadne oblec, nech ten cecok neprechladis a neschytas zapal 😉 davaj si snurku na podprdu, z ktoreho si davala posledne ... 😀 ....mne tiez tak tieklo mlieko, dost dlho som musela davat tampony , bo inak stale flaky na trickach..ale ako sa postupne odstavoval,tak aj mliecka bolo menej a uz prestalo 🙂

susana28
4. feb 2010

Bibka našla som ta na FB, tak som si ťa dala medzi priateľov a ešte som tam našla pár mien z MK, teda dúfam, že sú to tie kočky ktoré myslím. V zozname máš Veroniku Rychtárčikovú, nemá ona sestru Martinu 32rokov?

maca77
4. feb 2010

ahojte

ja od rána rozmýšľam akú veroniku poznám a teraz ma ťuklo, že ozdaj tú koníkovú 😅 ... takže prajeme všetko len to najlepšie 😵

jéjda baby, tak nech ste konečne tehule, ktoré o tom snívate 😉 😵 ... a ktoré nesnívate, tak aj vy môžte byť, určite vás to poteší tiež 😀

Zuzi, no že ty tak krátko po pôrode už o Ďalšom rozmýšľaš, fakt klobúk dolu ... ako Bibka napísala ... superžena 😅

maca77
4. feb 2010

....a teraz ma napadlo, že to asi preto, bo si si mohla v pohode hneď na riťku sadnúť 😀

antoniab
4. feb 2010

Veronika vsetko naj k meninam 😵 😵 vela vela stasticka zdravicka a lasky

moje dieta sa neustale puci a puci a tlaci na stolicu az ma aj zlatu zilu v dupe 😠 no natyzden mame poradnu tak som zvedava co mi nato povie doktorka lebo ona ani nevyspi v klude bez toho aby netlacila 😝 ale prkat prkame pekne

a chcem sa opytat ste nasiroko balili az do 3mesiacov 😕 timea to neznasa najracsej je ked ma len pampers 😎

veronika1982
4. feb 2010

mati nas matej sa pucil tiez v kuse. den a noc a este k tomu mekal ako kozicka.. baby dosvedcia a ja som balila asi mesiac a pol a potom som prestala balit lebo uz bolo teplo..

pata31
4. feb 2010

Veronika, aj ja sa pripajam ku gratulantom 🙂 vsetko naj! 😵

My sme dve noci po sebe spali najprv 5 hodin a potom 3 hodiny v kuse... 😵 😵 a mala sa tiez casto puci, ale uz menej, ako predtym...inac som jej prestala davat fenikel, tak mozno aj tym to bude 😉

sophie1981
4. feb 2010

caute.....troska ma cas, tak pisem....

susana...uz ta mam.... 😉 ...na FB.....

no zuzana...ako pise aca, si prdku neala zositu, tak ta to laka co??? 😀 .....ja ti prajem....ale posledny spontannym...co ak nahodou bude, tak nebude, lebo po dvoch cisaroch je treti isti... 😉

mata...ja so balila nasiroko cele tri mesiace, povinne den-noc...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......cakam, veronika.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....

a dosvedcim....matej mekal ako koza..... 😀

anaja81
4. feb 2010

Ahojte, aj ja blahozelam dnesnej meninovej oslavenkyni...

Rada by som sa k vam pripojila a reagovala k vasim debatam o detoch, ale ked ja sa este nemam cim pochvalit...musim si na to este trosku pockat 😵 ...ale co sa tyka toho osamostatnenia a byvania vo svojom to by som brala vsetkymi desiatimi uz aj dnes... 😖
My sme boli s mm cez tri roky v UK a zvykli sme si na rezim, ze ideme kde chceme bez toho, aby sa ma niekto pytal kde idem a kedy sa vratim, jest jem vtedy ked chcem ja a hlavne na co mam chut, atd....debata na dlhe trate

Som velmi zvedava ako dopadnem zajtra....ci ma pustia domov, alebo si tu budem musiet este povegetit.

sophie1981
4. feb 2010

baby, sorry ze mi zvykne chybat pismenko m......este viac to stazuje citanie po mne.....kedze mne tie pismenka v prstoklade stale nejdu......ale to dotycne M mi moja dcera vyhryzla.... 🙄 🙄 🙄 🙄 ...tak treba veeelmo tlacit, aby napisalo.... 🙄

veronika1982
4. feb 2010

ano katka poctivo nosila 3 mesiace siroke gate.. 😀 😀 😀 a dajte jej najest nech vam nespapa celu klavesnicu lebo potom ako budes pisat?

my uz bubame.. bol tu synovec tak sa nahanali a odkvecol.. a najnovsie pri piti krupice pozera smolkou s tatikom..

a este raz dakujem za blahozelania..

susana28
4. feb 2010

Bibka hneď mám na FB viac priateľov 😀 Ale ináč musím poďakovať aj Paťke, Zuzke, Martinke, Veronike a musím, ešte pozrieť kto reagoval na moju žiadosť o priateľstvo 😉

Adrea ešte teba tam musím pohľadať, a aj anku aby som vás tam mala takú peknú koníkovskú kompletku. A neboj usilovne študuj naše skúsenosti a vedomosti, čo sme sa už pri našich deťoch naučili, veď sa ti to zíde. Aspoň nebudeš panikáriť kôli každej somarinke, čo sa ti nebude pozdávať. Hoci si myslím, že všetky matky najmä prvorodičky to tak prežívajú. Pre mňa bola hrôza aj to, keď drobec zvracal ale takým prúdom. To som tuším videla len v tom filme Ten chlapec je postrah, keď dal kolotoč na plné obrátky a všetci tam hádzali šable jedna radosť. No poviem ti Vaneska mala dostrel aj cez meter a pol 😀 Hej a ja som bola ešte taká matka panika, že som si zapisovala hodinu kedy jedla, koľko vypila na konci dňa zrátala a keď sa mi to odlišovalo od štatistík koľko má spapať decko v jej veku tak som hneď utekala za dr. A keď som jej ukázala tú svoju "kroniku" a videla tam ešte aj záznamy kedy kakala, ten pohľad stál za všetky drobné. Som sa čudovala, že decko neskončilo dakde v domove a ja v ústave pre labilných. Ale som sa časom umúdrila, a pri druhom bábe už budem určite normálnejšia 😀

veronika1982
4. feb 2010

zuzi a ja som rozmyslala ze kto to je a nakoniec mi napadlo ze jedine ty to mozes byt..

a k tomu panikareniu.. joj boze to bolo hned na prvy den co nas pustili domov.. sli sme kupat mateja a ja som kricala na babku ze akoto ze nevie ako sa ma osetrit pupcek lebo sme este ho nemali odpadnuty.. tusim som vtedy volala aj bibke ze co mame robit..potom som zase panikarila kvoli jeho vahe.. u nas doma nakoniec skoncila aj vaha od mamky co vazia masove vyrobky.. a prd na nej ukazovalo tak som povedala ze nechcem ziadnu vahu vidiet.. a to zapisovanie o papani som praktizovala uz v porodnici a pani sestricka sa vzdy usmiala ked si precitala ze cikal, kakal, nem papal... ha ha..pri druhom to uz bude hlavne vsetko ine a nebudem tolko stresovat a tatik vyhlasil ze druhe uz pojdem pekne od prveho dna do postielky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre