Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
17. feb 2010

ahojte, super ze sa podarilo stretko pre viac ako 3 ludi 😀 Fotky som videla, o nejaky mesiac-dva sa pridame uz aj my.

My sme boli dnes v poradni, Lili ma 4760 gr. takze pribrala 600 gr. za posledne 2 tyzdne, tak parada. Nastastie jej sopliky uz prechadzaju, zobrala som aj Matusa aby mu pozrela do hrdla a vsetko je ok, tak neviem co ten kasel, ale davam mu nadalej fenistil. A potom prisla kamoska s rodinou pozriet Natalku, doobedu tu bola dalsia kamoska, tak nam celkom rychlo ubehol den. Teraz sa uz pomaly chystame do postele, dnes asi zalahnem s detmi o osmej, len neviem ako Lili kedze cele poobedie spala 😒

Tak ja sa idem osprsit kedze su doma aj mama aj oco, tak ma kto ostat pri detoch, tak to treba vyuzit ze mozem mat dlhsiu sprchu ako pol minuty 😀

pata31
17. feb 2010

Ahojte...ja som sla zo stretka este ku kamoske kuknut na jej 3tyzdnoveho synceka a som sa tam zdrzala tri hodky...takze dnes sme mali vychadzkovo-navstevny den...a pekne sme to vydrzali 🙂 🙂 takze asi budem castejsie podnikat take vyletiky a navstevy 😝 😵 😵
a fotecky veelmi pekne zo stretka...uz som si postahovala 😉

kukulik30
autor
17. feb 2010

aaaaaaaaaa....uz aj Matka pridala fotecky 😵

sophie1981
17. feb 2010

ha.....konecne dieta spi.....zeny, po prvy krat viem, co je to ked dietatu idu zuby..... 😲 😲 😲 😲 😲 ...chuda male, nic do ust nechce vziat, dokonca ani dudel.....takze som vytasila svoje ceciny, porusila odstavovanie a ukludnujem ju aspon takto....lebo uz neviem ako by som jej pomohla...a nechat ju trapit...nie.... ☹ ....poobede som jej dala aj nurofen od bolesti, lebo ani dotknut ust.....ide jej zub vedla lopatky.....cele a to cervene...tak sa tesim aka bude noc... 😖

idem kuk na FB.... 😀

rybecka
17. feb 2010

No zeny ja mam taku fusku za sebou 😝
ostrihla som Mateja a citim sa jak keby som vykopala nejaku jamu to bolo kriku placu nervov a atd. v polovici hlavy zacal jacat ze uz nechce kym som ho ukecala ze takto nemoze ist tak ma to stalo riadne nervov 😝 😅 konecne je ticho v dome vsetko spi 🙂 ja som zrela tak na jedno poldeci normalne kao este som kupala Ondrika Matejkovi sme pretahovali pipika dalsie nervy 😖 a zajtra ide Matej rano na odber krvi tak neviem ci mu daju narkozu ale ako mu chcu tu krv zobrat to bude kriku cely mier nas bude pocut 😅
uz teraz ta predstava ma desi ja to asi horsie prezivam ako on ale on tak prehana ked place normalne to hraje herec 🙄 😅
idem upratat kuchynu a hajde na gauc 🙂

antoniab
17. feb 2010

tak ja som pridala foto na konika 😉
tak ja som poobede este z maminou zebhla do maxu skusat jedne saty na svadbu no ale polsko to isti 😀 😀 neboli jej a malu sme nechali dedovi ale uz bola skrentna vecer chcela uz spinkat a nevedela jak zaspat no ale uz je pekne okupkana a spinka 😵 😵
no my zajtra z nozickami a este zbehnem malej otvorit stavebne sporenie 🙂

susana28
17. feb 2010

Ahojte tak stretko muselo byť úžasne, tak dúfam, že čoskoro bude ďalšie, že sa konečne dotrepem aj ja. A ozaj ako dlho ste boli?

maca77
17. feb 2010

ahojte

kukla som fotečky, tak ste sa aspoň v takom počte zišli 🙂 ... Livka, dúfam že sa na teba konečne ten miminkovský vírus prilepil, lebo ti to veľmi pristane 😵

Anaja, ja by som na tvojom mieste tiež cestu do PL neriskovala ... jedine že chceš ísť z PL rovno do pôrodnice ... a čo sa týka uzv a takého rozdielu .... no poviem ti, že kámoške sa narodil v januári chlapček a podľa uzv (cca v 30tt) vyšiel termín pôrodu na 19.12. a podľa PM mala 12.1. ... lenže to bolo kvôli tomu, že malý bol veľký a narodil sa s váhou 4750g ... preto taký rozdiel v tt ...

slaviq81
18. feb 2010

Dobre ranko 🙂
Zdravim len tak v rychlosti, pozrela som fotky - super 🙂
A nepozerate hokej? Ja mozem len snivat 😔 😠 😝

Tak pekny den, u nas sa uz zvikendieva 😀

kukulik30
autor
18. feb 2010

ahoojte... 😀

slaaaaavka, nazdarek, kde sa tulas?..my nepozerame hokej 😝 vynimocne, mm ho hra, ale nepozera, my sme asi ini, ale fakt my to nesledujeme 😉
v lete sa dufam na stretko pridas 😉

slaviq81
18. feb 2010

Livi, no tulam sa 😀 Ved ani ty sa tu uz velmi neukazujes 😅

Tak ako dopadol ten hokej 😕

kukulik30
autor
18. feb 2010

pozerala som telerano a vraj 3:1 sme prehrali 😅 ...no ako vzdy 😝
ale coby ved som tu skoro kazdy den, sice prispevkami sa nepretrhnem 😀 ale aspon co to ... 🙂
a kde sa flakate, joj zavidim vam to teplo teraz, neznasam take pocasie , ako je tu teraz, slnka nikde, tak surovo..bleee, mam rada slnecnu zasnezenu zimu a potom uz nech je hned teplooooooooooo 😎

slaviq81
18. feb 2010

Jaj, uz viem. Prehrali sme 😔 Kedy tych cechov poriadne nabijeme? 😕 Zeny co mate chlapcov, sup, sup zapisat ich na hokej 😀

kukulik30
autor
18. feb 2010

fuj, na hokej ....nikd....ak tak nieco ine..... moje dieta bude tancovat 😀 ....aspon , co tak vnimam, ako sa prejavuje, tak mozno toto..nejaky hip- hop 😀 ja ked mu pustim street dance academz, by ste cumeli, co vystraja 😀

maca77
18. feb 2010

dobré ránko 🙂

moja prvá reakcia na prehru bola asi taká " že len toľko?" 😅

Slavi, MM pozerá priame prenosy zo ZOH aj na tejto stránke
http://www.eurovisionsports.tv/olympics/

maca77
18. feb 2010

Livi, ozaj ako sa cítiš? kedy sa chystáš do KE?

slaviq81
18. feb 2010

Livka, ked praska sneh pod nohami, to je super nie? A do toho slnko svieti 😎 My mame teraz fajnovo, len doma sa uz zacinam potit, klimatizaciu zatial nezapinam, stropny ventilator staci 🙂
A zajtra ideme na plaz, be-be 😀

maca77
18. feb 2010

bože Slavi neprovokuj 😀

ja sa tentokrát na leto až tak neteším, keď si predstavím ako budem s tým brušiskom fučať, ale už by mohla byť jar .... na tento rok bolo už snehu dosť ..aspoň pre mňa 😅

slaviq81
18. feb 2010

Maca, dobre ranko aj tebe 🙂 No ja na nete nemozem pozerat nic, mame taky super rychly internet 😝 Skusam stiahnut fotky na FB aj do mailu, no nem a nem, uz nadavam 😝 😠

Livi a Katku & Bibianku si nebola pozriet? Ked pridem mozme ist spolu 😉

maca77
18. feb 2010

jáj, tak preto nemôžeš pozerať 😎

nebola som .... znovu sa chystáš na leto prísť?

kukulik30
autor
18. feb 2010

nie nebola este, to je dobry napad...mozme ist spolocne, sa tesim 😵 a kedy sa chystas prist?
ty provokaterka 😠 😢 😀 ze na plaz...csssssssssssssssssss 😀 😝

maca, ja ani neviem, ako sa citim, raz ma zaboli brucho, potom uz nie,...ta co ja viem, to je 50:50, v sobotu sa uvidi 😉

slaviq81
18. feb 2010

Maca veru, ja som zazila leto s brusiskom 😝 Kokso, ja som sa nenormalne potila, katastrofa 😀 😝

maca77
18. feb 2010

ja som si jedno leto tiež už také užila ... Adam je 12.8.

juj Livi, sobota je tu čoskoro ... z tých 3bubliniek snáď už bude aspoň jedna fazuľka 😵

bežím hore za deckami, lebo už aj Tami mi zdrhla ... a Adam mi kričí že prezlieka Tamarku 😝 to som zvedavá 😀 lebo ona zjavne prostestuje

kukulik30
autor
18. feb 2010

maca...no som mala vacsinou 3 a nic z toho, ale teraz vkladam velke nadeje, lebo su posledne 😔 , hadam ma nenechaju v stichu 😅 aspon jedna by mohla ostat v brusku na tom spravnom mieste, inak budem velmi sklamana...

evitkamalicka
18. feb 2010

ahojky,

aj ja som si uz jedno leto s bruskom uzila a teraz ma caka dalsie

maca77
18. feb 2010

ja som si vlastne 2letá s bruchom užila, ale pri Tamarke nebolo až také veľké

Livi, ako sa hovorí, nádej umiera posledná, tak treba veriť, že to vyjde 😉

veronika1982
18. feb 2010

ahojte tam my sme mali hroooooooooooozzzznu noc..matej sa po polhodinovych intervaloch budil s placom..rano sme pozerali hokej s tatikom a potom sme sa obliekli a sli pozriet pani doktorku...vsetko ma v poriadku tak mu brali vyter z nosa lebo sopliky mal uz od vcera zelene a sa jej to nezdalo..a dnes zacal kaslat tak pre istotu sme sli kedze bolo hmlisto aby nechytil laringitidu..dostali sme sirup a kvapky do nosa..risuje sa zub ale nevedela to s istotou povedat..ja som k.o. nic sme nespali...

no u nas to olympiadov zije kedze mam doma sportovca..ale mne to moc nevadi lebo ja mam rada zimne sporty.. vcera som pozerala kraso a ked siel pluscenko tak to bolo doma hrobove ticho... 😀 😀

livia verime verime

slaviq81
18. feb 2010

Veronika, nezavidim tie prebdene noci 🙄 My uz spime krasne celu noc asi 2-3 mesiace, ved dockas sa aj ty 😉
Tak nech ste skoro fit, takisto aj Bibkina Kacenka.
Ja mam rada sport (teraz uz len pasivne pri telke 😀 😝 ) a dost ma mrzi ze som zmeskala OH. Tu som taky sportovy kanal ani nenasla. Tu poznaju len pos...ty kriket a dostihy 😝 A pardon aj tenis, teraz je tu turnaj 😨

sophie1981
18. feb 2010

caute.....

Veonika, my sme v noc celkom fajn spali...aj ked z vecera to bolo o drzku.....do pol dvanastej sme spali na hojdacom kresle, lebo jej stekal soplik do hrdielka....tak spala na mne.....nejako mi to ani nevadilo...a tak pritisla ku mne, ze som si to normalne vychutnavala.... 😵 ......

a musim sa pochvalit...vedome krici mama.....juchu....baby, to je pocit, ked sa dieta na vas pozrie a poviem mama cez zaplakane ocicka......konecne sa citim ako plnohodnotna matka.... 😀 😀 😀 😀 ....

a este vieme vyliezt na postel a po velkom upozorneni, ze hlavou vpred sa s postele nezchadza, tak aj zliest.... 😀

Livia, verim ze sa nalepi fazula.... 😉 ....

hokej sme pozerali...som len cakalakedy sa dedovi cievka zuzi a zssa pojde do nemocky.....ale zasa uprime...1:3 nieje az take zle ako skoncili slovenske hokejistky s Canadou....0:18.... 😝

slavka...ze plaz....hmm 😕

veronika1982
18. feb 2010

my momentalne hovorime na vsetko mama...a ideme sa tiez pochvalit.. vcera sme spravili 3 kroky po posteli..ha ha..a pozerali sme ze na mieri sa uz vo vELKOM

my sme spali na vankusi aby mu stekali sopliky.. a podarilo sa nam spadnut v postielke a mame udrete usko a za uskom.. vyzera to tak ze sa musel udriet o tycku lebo ma tam taku smuhu a usko trosku opuchnute...ale nevadi.. ani moc neplakal len teraz som si to vsimla ze ma aj na hlave tycku...a kym som pisala prispevok tak sme mali dalsi uraz len neviem kde sa udrel.. zistim neskor.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre