Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
23. feb 2010

Zuzka-LE, ja viem, že potvrdenie od lekára bolo potrebné aj doteraz, ale až k nástupu do škôlky ... to bolo podľa mňa rozumnejšie, lebo napr. TAmi môže byť teraz zdravá a do septembra sa to môže zmeniť ... ved je to viac ako polroka ...
nuž ale musíme rešpektovať takéto veci a urobiť čo treba, iné nám neostáva 😉

maca77
23. feb 2010

Mati fotečky sú krásne a Timejka rozkošná 😵 kde ste sa boli fotiť?

veronika1982
23. feb 2010

mati krasne fotecky..malicka je rozkosnan a aku celulitidku ma na dupke 😀 😀

zuzanale
23. feb 2010

Ahojte tak my sme po ceste domov aj trochu zmokli .....

Susan no vieš pani ktorá Vám robila také vysoké poistky a dokonca trojmo sa na vás riadne nabalila lebo oná ma províziu nielen zato že ju uzavrela a za rok keď si ju nezrušila dostala ďalšiu a keby že ju zrušíš tak by už nedostala nič takže na ňu sa vonkoncom nespoliehaj naj je keď ideš na centrálu poisťovne a pohľadaj si niekde všeobecné obchodné podmienky ale asi ti ostáva počkať tých 7 rokov....
a hypoúver nič nové my sme brali skoro pred 5timi rokmi a tiež sme museli mať 30% svojich a aj znalecký posudok no ja si chvalabohu môžem povedať že už len 10rokov a máme úver z krku ešte že sme kúpili byt kým sa ceny nevyšplhali do terajších závratných súm....

Marceli no vieš to je koli takým expertom ktorí dieťa silou mocou do škôlky poznám takých čo teplota neteplota hodím nurofen a hajde do škôlky nech si tam s ním robia čo chcú 😠 😠 😠

zuzanale
23. feb 2010

Mati krásne fotečky 😉a nebolo malej zima? 😅

pata31
23. feb 2010

jej, Mata, ake krasne fotky 😵 aj mna by zaujimalo, kde ste sa boli fotit..

antoniab
23. feb 2010

dakujeme malej zima nebola bol pusteni ohrievac 😉 no aj mi sa jej posmievame ake ma baculate nozicky a babka sa jej posmieva aku ma cicinu 😀 😀
boli sme sa fotit v poprade u jednej pani ma to doma v byte mozte si vybrat s motivou co chcete strasne zlata bola 🙂
www.children.sk

susana28
23. feb 2010

Maťka, tak fotky sú skutočne nádherné. Krásna spomienka pre malú aj pre vás. 😉

veronika1982
23. feb 2010

mati nadherne fotky.. a kolko vas to stalo..

nas matej dnes chytil do ruky to svoje odrazadlo a presiel celu obyvacku s nim... som mala srdce v gatiach...

pridala som na fcb fotky z dnesnej navstevy

nikaz
23. feb 2010

ahojte baby... ja len chcem upozornit ze su zmeny v zakone.... lebo som tu niekde citala ze ste sa bavili o dobrovolnom pripoisteni... ja som bola na PN a preto mi neuznali narok na rodicovsky .... lebo som dostala marodku.... bola som z toho vytocena ale vraj som dostala vedlajsi prijem tak nemam na ten rodicak podla noveho zakona zvyseny uz narok....

ja tiez uvazujem ze zrusim cele dobrovolne.... kazdy mesiac uz niekolko rokov im tam posielam skoro tisicku a nakoniec ked to chcem vyuzit tak mi neuznaju.... aj som nadavala a aj plakala od nervov a zufalstva v jednom... to na slovensku maju vyhody asi len drzí a farební.... lebo mna na urade prace a socialke mierne odpoklonkovali 😖
asi som tam mala prist s usoplenym malym nech im tam chvilu reve a zobrat zo sebou aspon dvoch - troch susedov a obliect si nejake vytahane neoprane teplaky alebo co aby mi daco priznali ☹ 😠

antoniab
23. feb 2010

30 eura 62fotiek 😉
som spokojna ked pride tatik tak si tam este zajdeme aj s krsnymi rodicmi

idem mrknut vase foto z navstevy 🙂

veronika1982
23. feb 2010

nikaz to velmi potesi.. ty kokso to je stat ani korunu naviac ti neda...

nikaz
23. feb 2010

to hej...nejdem sa radsej rozculovat lebo znova nebudem ani spat ked si spomeniem na tie kostymceky s kvetinkami na hrudi pani tomanovej..... poviem vam..... ta zena ma jedno stastie ze ju nestretavam denne na ulici 😀

veronika1982
23. feb 2010

no tak to nebolo ani moc drahe..

joj tomanova tomanova

antoniab
23. feb 2010

veronika mate super byt ta podlaha v obyvacke je moj sen 🙂 😵

veronika1982
23. feb 2010

mati tak ti mozem ten tvoj sen vyvratit.. v zivote by som si uz taku podlahu nedala... 😀

antoniab
23. feb 2010

20eur stoji motiv ktory si vyberies kazdy dalsi 10eur a da ti vsetky fotky co nacvaka len nepodarky nie len timka bola nervozna tak mi sme mali len 62 fotiek co je tiez dost ale brasko boli si urobit fotky na oznamenie na svadbu platili 20eur a dala im 98 fotiek

susana28
23. feb 2010

Tak popopriadku.
Maťka 62 fotiek za 30 eur. super 😉 Ste to dostali hneď na dvd, nie?

Veronika, to je úžasné že máte za kamartáku maťkovu rovesníčku, na nezaplatenie. A taká otázočka na teba, prečo by si si už tú podlahu nedala. Prečo sa ti už nepáči? 😉

antoniab
23. feb 2010

ta co neni dobra ci co 😕

veronika1982
23. feb 2010

paci sa mi stale len na udrzbu je strasne zla.. rano umyjem a naobed je uz opat spinava a vidno na nej kazdu jednu kvapku, kazde jedno potiahnutie so stolickou takze uz je doskrabana..mozno preto stala aj tak malo penazi...najlepsia podlahu mame v spalni.. na tej nie je nic vidiet..len ked matej po nej prejde tak vidno na jeho ponozkach prach. ha ha

maca77
23. feb 2010

Zuzi, a najradšej mám "teoriu" niektorých mamičiek, veď nemá teplotu, tak môže byť v škôlke .... a kašle katastrofálne ... až mi je ľúto toho decka že nie je doma v kľude 😒

dasena
23. feb 2010

no ja mam v celom byte tmavu podlahu a taktiez ju nikomu neradim,ovsem ak sa doma nudi a miluje umyvanie podlahy,nech sa paci.je fakt ze na nej vsetko vidiet 😠 najradsej by som ju menila ale nane looovee 😔

antoniab
23. feb 2010

susan ano na dvd 🙂
veronika kazda podlaha ma muchy ja ked vidim mamu behat s handrou 😝 lebo mopom ostavaju smuhy 😀 😀

veronika1982
23. feb 2010

aj ja s handrou a v jednom smere...

ja by som vytrhla vsetky podlahy a nalepila koberce..

maca77
23. feb 2010

dasena, už som počula aj ja sťažnosti na tmavú podlahu ....
....najhoršie keď človek špekuluje čo by bolo naj a aj tak počas bývania prídeš na to, že to nie je ono ...

veronika a nepomohlo by nalepiť na nožičky stoličiek a kresiel také mäkké krúžka z filcu?

antoniab
23. feb 2010

dasa a co si mam dat ja umyvanie eee 😝 a vysavanie tiez ne takze ani koberce neee 😀 😀 😀

veronika1982
23. feb 2010

ved mame nalepene neboj a aj tak to vidno

antoniab
23. feb 2010

tak dobru noc este chvilu ordinujem a idem k malej odfukovat 🙂

maca77
23. feb 2010

jáj, tak to potom fakt na nervy ... pritom by som povedala, že super ste vybrali na tých všelijakých odtieňoch nemôže byť nič vidno ...

zuzanale
23. feb 2010

Nikaz no chvalobahu ja doplnkové nemám ale keď ma na to upozorňovala ma napadlo že do.... to už fakt človek od štátu nič nedostane hlavne že farebný všetko 😠 😠 😠

Mati tak to máš za super cenu a mala krásna hlavne tam jak zabubala 😵

Veronika naj sú protišmykové a ani drahé neboli vyšli na toľko čo tie polske mrchy v merkury lebo sme mali lišty grátis....naše majú také jemné drápky tam nevidno šmuhy jedine čo vidno tak koliesko keď dievčatám niečo kvapne si nevšimnem a vyschne to inak nič no a prach občas 😅

Marceli všelijaký rodičia sú to no koment 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre