Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
12. mar 2010

zuzi dopisem to tam ale je to 13eur dievcenska chpapcenska 14eur /foto chlap.hodim vecer/ su aj rozne velkosti 😉

maca uz sa nadhrievam nad horskym slnkom aj kapustu prikladam tak dufam ze bude ok

veronika1982
12. mar 2010

skoda som sa tesila ze dojdete aj vy..

matej sice este nespi ale hadam coskoro zalomi lebo ma porazi z neho....som ho doslova hodila do postielky a nech je tam..

veronika1982
12. mar 2010

tak uz spi... idem sa skultunit..

sophie1981
12. mar 2010

jaj, som rada, ze nielen ja som cim starsia tym glupsia..... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 ....len co bude do 60-tky??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

takze, my spime uz hodinku, tak by sme mali vstat pred tretou aby sme boli fit na nicenie bytu na navsteve.... 😅

takze....my sme mali na obed drzkovu mnaaam, zozrala som 3 isky aj s 3 rozkami..... 😝 ....a este by som vtisla dalsiu, ale musim sa krotit..... 😨 ...ved ide leto....aj ked to von nevyzera ani na jar...nemohlo tak byt na Vianoce???

sophie1981
12. mar 2010

Matka......a panske nehodi??...by som kupila dedovi...🙂

veronika1982
12. mar 2010

pozor pozor lebo matej teraz spi na bruchu a zadok ma vytrceny tak aby on nevstal hore ritou a potom vam ukaze kto je tu pan..

sophie1981
12. mar 2010

nasa este stale spi v kocaru.....a to o chvilek aj Livia dojde..... 😖

maca77
12. mar 2010

že do 60tky... to už bude s nami na nevydržanie 😅 ... už ma napadá len jedno, zobrať zas dajaku pôžičku - silikony, liposukcia a tak podobne 😀 😀 😀

Tami ma dnes tiež vytočila ... od 13,30 zaspávala, hodinu som aj pri nej bola, len nech už konečne zaspí, no už ma to tam prestalo baviť, tak som na ňu nakričala, nech už konečne spí a šla som preč z izby .... zatiaľ je ticho, tak možno konečne zaspala i keď teraz neviem, či je to tiež dobré, bo večer bude ešte o desiatej plná energie 😝

veronika1982
12. mar 2010

maca sak najdeme dajakych mladych prachacov a oni nam to zaplatia.. 😀

sophie1981
12. mar 2010

no, uz len dufat ze najdeme takych mladych hlupakov....len aby nas ti nasi nevymenili ako cerstvy 50-tnici za nejake 19-tnastky.....sa im lytka zapalia..... 😀 ....a my budee stare ochcechule s vytahanymi ceckami a celulitidnii zadkami..... 😝

maca77
12. mar 2010

😀

len kto sa ulakomí na ženskú s tromi deckami? 😝 😀 😀

sophie1981
12. mar 2010

maca, sak decka zo zaciatku zatajis...a potom neskor postupne budes odkryvat svoje tajomstva...budes za zahadnu zenu..... 😀 😀 😀 😀

veronika1982
12. mar 2010

no ja mu dam ked si najde taku mladu...ja som len najviac zvedav ze koho mi matej raz domov donesie...uff ani pomysliet na to...a ked to bude mlada pjontekova tak co uz nejako to prezijem... 😀

zuzana612
12. mar 2010

Mat vase problemy ze ako budete vypadat ked budete mat 60. Vsak to tu z nas pri terajsom sposobe zivota uz ani jedna nebude 😀 😀 😀 Alebo predlzia odchod do dochodku. A upravia to nasledovne. Kedze nemame peniaze na dochodky, odchod do dochodku bude az po vasej smrti 😀 😀 😀 Takze sa ho ani nedozijeme a budeme makat za par korun a bude namjedno ako vypadame 😉

Mata, ja by som brala tu ruzovu velkosti 12-18 alebo 18-24, podla toho co budu mat. Lebo nateraz ma zopar peknych teplakovych, tak aby to aj vynosila. Ale od roka nema nic.

Mne Matus spal 3 hodiny, natalkavacsinu dna, teraz ju starky chvilu ponosil na rukach a zase haja a ja som uz stihla upratat cely vrch domu, zajtra spodok ked pride starky z prace a v nedelu pride kamoska s rodinou, sestra s rodinou a mozem upratovat v pondelok opat.

Davam dalsiu anketu 😉 Keby zacali na sk chodit au-pairky z nejakeho dalekeho vychodu alebo afriky a za nejakych 100 euro mesacne by vam doma upratali, navarili, oprali, ozehlili a k tomu sa postarali o deti, vy by ste isli do prace, doma by ste sa venovali len detom, kto z vas by to bral?????? Ja by som bola asi prvaaaaaaaaa 😀

gabkazabka
12. mar 2010

Zuzi,ja druhaaaaaaaa 😀

zuzana32
12. mar 2010

Ahojte, tak hlásim sa aj ja, konečne som dorobila torty 😝

susana28
12. mar 2010

Slúžku za 100 euráčov? Kriste aj úplatok by som dala, aby sa aj mne taká ušla 😀

Zuzi32 daj fotečky tortičiek, nech sa pokocháme 😉

Zuzka huta - a tie oblátky majú akú trvanlivosť, keď si do zásoby objednala? 😉

zuzana32
12. mar 2010

No nie je to až taká sláva, ale chuťovo budú mňam.

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=674346

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=674347

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=674348

Mne sa veľmi tie oblátkové nepáčia, ale deti chceli. Ja radšej Marcipán, ten je aj mňam.

rybecka
12. mar 2010

Ja zasa by som nechcela au pairku ja neverim cudzim 😀 😝 ja radsej si deti vychovam sama mne je luto aby boli cely den z nejakou cernoskou 😅 😝 ja som staromodna ja radsej sama a dam potom deti do skolky. Robila som au pair a nikdy by som tak deti nenechala 😝 ja by brala len na zehlenie tak na 2 hod a upratala by som si zasa sama lebo nikto to neurobi lepsie ako ja 😀 😀 😀 😀

zuzana32
12. mar 2010

Ja asi tiež tak,
radšej všetko sama.
Mne je ľúto ešte aj do škôlky dať deti. Som rada, že som si chlapcov vychutnala, lebo teraz ma už majú na háku.
Už mám iba Katušku na cuckanie, aj keď aj chlapci sa pridú ešte sem tam pomuckať, ale už sú chlapi.

antoniab
12. mar 2010

a ja by som chcela sluzku a nie opierku 😀 😀 😀 a ja by som jej len hovorila co ma robit 😝

susana28
12. mar 2010

Zuzi 32 - veď tie torty sú prenádherné 😉 a chutia určite výborne. Ja som na také niečo lenivá, ale skôr málo trpezlivá 😒

rybecka
12. mar 2010

Zuzi tie torty krasne si sikovnica ja som zatial upiekla len jednu Matejkovi na 3 roky a teraz rozmyslam ci upeciem aj Ondrikovi ale asi tiez sa pokusim 🙂

antoniab
12. mar 2010

baby maju pravdu zuzi torty su krasne aj ja chcem malej taku urobit na menini kde si nechavala robit oplatky ? 😕

anaja81
12. mar 2010

Ahojte,
idem vas docitat, lebo som na PC nemala pristup od pondelka....neskor vysvetlim preco

zuzana32
12. mar 2010

Ďakujem,

Maťka objednávala som cez net:

http://obrazky.hys.cz/index.php?page=shop.brows...

A je to vlastne cukráreň Rudolf na mieri, ja som večer objednala a pani mi ráno volala, že už si môžem preto prísť.

veronika1982
12. mar 2010

caute tak navsteva odisla a musim priznat ze deticky boli super. katka sa vobec nebila, samko sa vyhral aj sam a matej klasika...joj som rada ze prisli aj ked to tak rychlo zbehlo..

my uz sme okupkany a papali sme teraz puding..

sophie1981
12. mar 2010

caute...na navsteve bolo super, zeny, mozte lutovat....zasa sme boli len stara zostava Veronika, ja a Livia.... 😅 .....no co uz....

k zuzaninej ankete...au-pair k detom by so nechcela.....v ziadno pripade, po tom, co som videla, ako sa deti staralo par mojich 'kamosiek' v Uk..... 😨 ....upratat...asi tiez najradsej sama....akurat ozehlit......ale aj to zvladam.... 😅 ...takze ja nechcem nikoho, moju virtualnu au-pair a cleaner prenechava susane, nech usetri na uplatku..... 😀 😀 😀

zuzana32, pekne torticky, my sme mali od rudolfa na krstiny tortu s jedlou oblatkou, s dievcatkom, anjelikom...bol velmi dobra a aj veli pekna..... 😉

ide chystat kupanie......bo sa mala oliala cajom.... 😕 ...a peciem americke zemiaky so sampinonmi a paradajkami na veceru,. sa zasa obzeriem.....no co, narastie na ne par kil navyse..... 😝

sophie1981
12. mar 2010

veronika....vy uz okupany???? 😕 ....rychlovka... 😨

anaja81
12. mar 2010

nooooooooo...tak docitat vas od pondelka je hotova pohroma.....len som to tak preletela

no takze hlasim da vam z nemocnice...dnes mi mm doniesol PC tak okamzite na konika....som tu od pondelka po takej mensej autonehode...stali sme s autom na krizovatke pri geologickom a cakali kedy budeme moct ist my, lebo zo vsetkych stran sme museli my davat prednost..... a jedno auto islo od cirkevnej skoly a nedalo prednost autu od bezninky co bolo na hlavne a tak ako sa ani dvaj buchli tak buchli aj do nasho stojaceho auta 😢 😢 😢

chvala Bohu sa mi nic nestalo, ani som sa nezlakla, ani som sa nebuchla, ale ked ma videli policajti tak len silou mocou, aby som sa sla dat vysetrit RZP-ckou tak som nakoniec povolila a pocuvla som ich....prisli sme tu hore na porodnicu, predzreli ma, ze je vsetko OK a primar, ze nechaju si ma tu na 1-2 dni na pozorovanie a je piatok a ja stale tu....tak som zvedava dokedy......takze ja v ziadno pripade nespominam na den MDZ pekne......a keby som vedela, ze tu budem tak dlho, tak ani nenastupim do tej sanitky...takze asi tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre