Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
19. mar 2010

Evi,ano chodil na Mier do hokejovej triedy,rocnik 81...poznas? 😵

evitkamalicka
19. mar 2010

tak z videnia

antoniab
19. mar 2010

ahoj
jej tu to uz fici co abstak ste mali 😀 😀 😀
my ideme zajtra do polska a amlu nechavam u tety tak dufam ze bude dobrucka terau uz spinka a presli sme na rezim ze do prveho papania v postielke tak sa roztahujem na posteli sama 😀 😀 ale musim ju zacvicit ze ked dojde mm tak budeme mat postel len pre seba 😀 😀

gabkazabka
19. mar 2010

Ahoj Mati
idete do Targu?A do mesta,ci na trh?My sme chceli ist vo stvrtok,ale nevyslo to,tak ideme zajtra do Kosic na nakupy 😵
Mati a posielal manzel uz balicek?My sa nevieme dockat 😅 😀

antoniab
19. mar 2010

hej do noveho targu tak som zvedava ci nieco kupim 😝 nie mm neposielal na tyzden v piatok bude to je cez spuzbu od dveri k dveram a oni maju zvozy len 2X do mesiaca 😉 tiez sa nevieme dockat 😀 😀

gabkazabka
19. mar 2010

Tak pekne nakup a potom das info ze co a ako....mozno pojdeme na bud.stvrtok 😉

veronika1982
19. mar 2010

gabi aj ja poznam tvojho mm..sme rovnaky rocnik aj s evkou. tusim evka chodila do A, ja do D a tvoj mm do E... 😀 a tusim ze boj aj brankar.. tusim spravne?

a vitam vas po 2 dnovej odmlke.. ja som za ten cas stihla umyt skoro vsetky okna v byte, vyprat zaclony.. este zajtra mi ostava kuchyna..a zase ten adrenalin ked stojite na rebriku a ludia dole su taky malicky. ha ha..

a zacali sme sami chodit.. boze ten je taky podareny, on sa z toho vytesuje a potom zavrie oci a sa rehota a potom spadne.. ale zo dna na den robi pokroky..vcera sme boli v madarase a najviac sa mu tam pacil ten vystaveny pegeuot.. to bolo kriku a smiechu..matej nam zacal ukazovat prstom a stale len hmka a nic mu nie je rozumiet. vsetci sa z neho smeju ze aky je podareny ked s tym prstom ukazuje..

no aspon vidite ze ako som zavisla na konikovy kedze tu teraz vypisujem.. zajtra poobede ideme do pp ku kamosom a v nedelu ku svokrovi lebo je jozef..

evitkamalicka
19. mar 2010

veronika ano ja do A 😉

slaviq81
19. mar 2010

Caves kocky 🙂
Nempaci sa mi to tu 😠 Ale sak zvyknem... 😀
Tak dobru noc.
A vsetko naj Jozefom 😉 Bibka uz pijete? 😀 😀 😀

slaviq81
19. mar 2010

Caves kocky 🙂
Nempaci sa mi to tu 😠 Ale sak zvyknem... 😀
Tak dobru noc.
A vsetko naj Jozefom 😉 Bibka uz pijete? 😀 😀 😀

maca77
19. mar 2010

ahojte

aj ja pozdravujem ... po novom ... musím to tu omrknúť, čo sa pomenilo

kukulik30
autor
20. mar 2010

ahojte..krasnu slnecnu nedelu...moj otec je tiez Jozef, dnes sme mali oslavovat spolu s nim moje narodky..ale nic z toho...no nevadi...
my sme vcera popratali, umyla som okna, okrem balkonu..ten vypraceme dnes...musime si ho pripravit na posedenia pri kavicke pocas slnecnych dni 😵 😵 😵 joj ,sa tak tesim

Matejkovi blahozelame k samostatnej chodzi..a veru ten prstik ukazujuci je suprovy 😀 😀 😀
Matka ..prijemne nakupy v PL 😉 potom zreferujes..aj moja kmotra sla, ale oni chodia na kase a take..do Noveho Sancu 🙂

kukulik30
autor
20. mar 2010

a zabudla som napisat, ze mne sa ta nova verzia tiez nepaci 🙄 pravidla vkladania fotografii su prisnejsie, nove smaile nepribudli...no neviem na co to menili 😝 ..

veronika1982
20. mar 2010

livia my mame dnes tusim sobotu? 😀 😀

tak krasnu slnecnu sobotu aj vam.. my sme mali trosku horsiu noc lebo matej papal nejako vela..teraz uz behane po byte za nim..
ani mne sa to moc nepaci..

kukulik30
autor
20. mar 2010

jeeeeeemine...az teraz som si to vsimla....tak oprava SOBOTA 😀 😀 😀 to preto, ze sme vcera pratali..xixi

sophie1981
20. mar 2010

livia...ha, sa nemozes dockat chlastu co??..uz aj nedelu si naordinovala.... 😀 😀 😀 ..

my nic nove za tych par dni, akurat to, ze Katka nechce sediet v kociku, by len chodila a doov dojdeme stale usmudlane ako nikdy....ale mne to problem nerobi, nejako nehysakujem z blata....ani z cokolady okolo ust.... 😀

my dnes, aj napriek tomu ze livia ma nedelu robie velke upratovanie....poobede ideme von na sidlisko, alebo na stavbu...este sa uvidi, kdy skoncime s upratovanim..... 😝 ..

tak idem...pustim si odsudene a idem prehodit zimny satnik za letny..... 😉

sophie1981
20. mar 2010

jo a my ideme do polska na velkonocny piatok, ostavame do soboty,....tiez ideme na nakupy a prieskum cien na stavbu...a pod jednym odbijeme aj navstevu u znamych....zase sa objeme polskych klobasok.... 😀

kukulik30
autor
20. mar 2010

bibka, my mame dnes chlastat 😀 praveze..zajtra uz nic 😀 ...nedela oddych

kukulik30
autor
20. mar 2010

dievcata co ste kupovali Jozefom na meniny..ja uz som bezradna...mojmu otcovi nic netreba 😒 vsetko ma...ta ja neznam, zeby kozmenika, ked on sa ani neholi, ma bradu...tak neviem 😖

veronika1982
20. mar 2010

tak a ja uz mam vsetky okna umyte.. jupi jupi...

bibka tak ta asi poprosime aby si nam kupila cajik v polsku..a inac skusila som dat matejovi to hotove jedlo. a on mi to zjedol. kupila som v coope za 19 korun a normalne mi to na obed zjedol...takze som rada ked pojdeme niekam na cestu tak viem ze mi to spapa..urcite to nie je take suprove ako od hipp ale lacnejsie..a aby to nemal take nijake tak som mu do toho uvarila zemiak a na druhy den cestovinu..

a aj my mame radi cokoladku a najviac mandarinku.. vcera bol kvoli tomu plac lebo sme vsetko spapali..

livia my beriem flasu vina lebo co chlapom kupis...

sophie1981
20. mar 2010

veronika. my sme prisli na chut pikaa.... 😝 .....tak tlacime o dusu.... 😀

livia, ja som kupila cokoladu obrovsku, pretoze chlapi su horsi ako my zeny...zozeru 3x viac sladkeho ako my.....a kedze otec po operacii, alkohol nemoze taaaak sa potesil.... 😉

kukulik30
autor
20. mar 2010

no uz som to vyriesila, kupila som sprchac a dezodorant 😅 🙂 dufam, ze sa ocovi prida 😀 a ked ne, tak ma smolu 😀

asi som dnes stretla Lubku, teda myslim si, ze to bola ona...ma taky cerveno sivy/biely chicco kociarik a ciernu bundu predlzenu?ak ano , tak to bola ona....hmmm...mohla som sa spytat, ale som sa hanbila 😅 😀, co ak by som sa mylim...ale nabuduce sa uz hanbit nebudem, ak sa potvrdi, ze som sa nemylila a nakuknem , ze uvidim Tobiaska aj nazivo 🙂

pata31
20. mar 2010

Ahojte...no pozerám, že konečne ide koník...aj keď si budem asi dlhšie na tie novinky zvykať...a ozaj mohli aspoň viac tých smajlíkov pridať, keď už to tak menili...
no a už som uhačkovala prvú čiapočku 🙂 , na fb mám fotku, Tami je ako modelka 😀 len si musím ísť kúpiť tenšie vlny, lebo teraz som to robila len z hrubej a to sa nehodí na takú jarnú čiapočku.
joj, a konecne ja fajne teplucko...mala mi spi na balkone 🙂 aj ked mm pod balkonom vysava auto, tak neviem, ze este ako dlho bude spat.. 🙄
pekny vikend prajem! 🙂

pata31
20. mar 2010

skusim sem pridat fotku..Tami v ciapocke 😉

kukulik30
autor
20. mar 2010

jej..patka...,zlatunka je Tamarka 😵 sikovna si 😉

susana28
20. mar 2010

Ahóóóóóóóóójte 😀 Tak už frčíme po novom, ale pridavam sa k väčšine, že mňa tá zmena ani neviem aká vlastne nenadchla, len vidím, že stránka vyzerá akosi čudne, všetko to mám akoby menšie 😒 Asi preštudujem tie blogy o zmene, niekde mi to tu vyskočilo, nech som múdrejšia.

Livka tak prajem veselú-bujarú oslavu 😀 . Baby ako ste na tom s alkoholom. Lebo pred pôrodom som zvládla napr. 2 dcl vína alebo pohárik napr. fernetu. Ale ako som celé tehu abstinovala tak ma to tuším totál vyradilo. Ja neviem mám víno, urobím dva glgy, poprvé už to mám v hlave a hneď mi je zle aj na žalúdok. Ani šampus neznesiem. Tvrdé ani nehovorím, ešte proti čomu moje telo neprotestuje je pohár piva. A štve ma to, nie že by som sa chcela spíjať, ale predsa rôzne príležitosti, vianoce, narodky, návšteva alebo len tak s mm po večeroch, by som si dala napr. vínko. A keď dakde ideme, a furt nič vevypijem, resp. nedopijem každý na mňa čumí, že čo za herečku zo seba robím. 😠

Paťka máš moje uznanie, škoda že ja som ľavá, ja ešte aj ponožky s džurkou hádžem do kontajnera.

Deti a sladkosti. Ja dávam od mala, mám radosť keď vidím ako to drobcovi chutí. Ale som to tu ani nevyťahovala, lebo raz na jednom fore som to spomenula a matky ma zvozili pod čiernu zem. Deto švagriná, má ročného chlapca, a mi hovorí, som minule videla jednu matku ako ročnému decku dala dobošku do ruky, sami to tak nepáčilo. Tak som bola radšej ticho. Šak jej názor to je, ja mám svoj názor.

Zuzka Huta - dúfam, že vás ta črevna chrípka obišla 😉

susana28
20. mar 2010

Hej viete čo som dnes robila na záhrade? Som zbierala hov----ka po našom psíkovi. Sa toho za zimu nazbieralo, vám poviem 😀 Som nazbierala pol igelitky a ešte mi dačo aj ostalo. Pôjdem podať športku. Náš havo chodí kakovať ku plotu,takže to nieje rozťahané po celej záhrade. Ale mačky od susedoch sú väčšie prasce, tie to naložia kde príde 😠

lubkatobi
20. mar 2010

liviaaa, tak to je sranda 😅 a faakt si ma videla? bola som von od 11.00 asi do 12.30, hej, mame chicco hlboky cervenosivy, tej bielej tam nie je asi vooobec... 🙂 alebo len trosicku ...a kde si ma videlaaaa? jasne, ze si sa mohla prihovoriiit...
bundu mam tmavohnedu s kapucnou predlllzenuuuu🙂 ... dufam, ze nabuduce sa nebudes hanbiiiiit 😉

kukulik30
autor
20. mar 2010

Lubka...isla si popred zdravotne stredisko a ja som sla od Agromilku s takym malym chlapcekom a davala som mu cukriky, teda odbalovala...mala som taku svetlu frkanu predlzenu bundu 😀
no ja som sa troska sekla vo farbach, ale neva 😀 hej mas pravdu, asi to bola hneda

kukulik30
autor
20. mar 2010

Zuzka...ja nemam problem s alkoholom, je pravda, ze si dam prilezitostne,ale par poharov aj viac zvladnem 😀 ....ja mozem vinko a fernet 😉 nic si z toho nerob...ked tvoj organizmus nechce, tak nechce..nech sa vsetci postavia na hlavu..tak s nas ibaglg a pohar piva 😀

deti a sladkosti...no moje dieta zije na doboskach, mal to rad od mala...najviac makove kolace 😀 ..a piskoty sme bezne nosili vsade a keksiky, bebe brumiky...no co uz ....cokoladky ani nehovorim...no a najnovsie lizatka a cukriky 😀 jasne , ze uz to musim troska korigovat, lebo my zas mame problem, ze nic ine mu netreba, ked ma sladkosti...takze troska ho musim brzdit, inak nezje nic normalne...a zubky ma zdrave...cistime stale 🙂

lubkatobi
20. mar 2010

jej, tak to je srandaa🙂 😵 .. tak my ideme zase von vychutnat slnkooo... pozdrav Samka, musi uz byt velky chlap 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre