Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
22. mar 2010

joj ja mam teraz vycitky svedomia.. matej tak plakal az sa spotil a nakoniec zaspal sam v postielke.. este teraz v spanku vzlyka a ja som z toho smutna ze sa tak trapil ale musi sa uz naucit aj sam zaspavat... ☹

vierka1974
22. mar 2010

Dakujem pekne za privitanie babenky🙂) inak som z Tarce ale s manzelom byvame v Novoveskej Hute, vlastne sem skor chodime akurat prespavat kedze sa domov zvycajne vraciame az vecer, ale uz zacala jar takze sa budeme musiet zacat zvrtat okolo domu a zahrady:(( po velkej noci v utorok idem na laparoskopiu, abosolvovala ju niektora z Vas kocky v SNV?

veronika1982
22. mar 2010

mati tam moc detske veci nemas ale z obuvi tam je toho dost.. este ani ponozky take malicke nedostali, vraj na buduci tyzden dostanu. robi mi tam kamoska tak mi hovorila ze by im mal prist tovar..lebo ja som dnes doma dala matejovi ponozky a gumky mal vrezane..tak musim hladat nieco kde nie su take hrube gumky..

antoniab
22. mar 2010

no dobre ze hovoris veronika aj ja musim malej kupit ponozky ale v pl mali len forte hurbe a ja by som chcela nieco tensie ale tiez mi vadia tie vrsky ked rezu 😒
v stredu ideme do poradne tak by som ak bude pekne chcela omrknut mesto len som zvedava ako mi to pojde s kocikom asi ma nikde nepustie 😠 🙄 co mate skusenosti 😕

veronika1982
22. mar 2010

nepustia ta.. a dokonca som si vsimla ze na niektorych obchodoch je velkym napisane ze zakaz s kociarom..a preto idem zajtra do mesta s mamkou..hej mati vsade maju este hrube..

sophie1981
22. mar 2010

baby, v kiku maju super tenke ponozky za fajn cenu...tenke, bez tych hrubych gumiciek, jenofarebne...ja om tam katke uz minuly rok kupovala a su uplne take iset ako som kupovala v Uk v mothercare,,,, 😉 ...

Katka uz zalomila.....chuda...sa dnes vystavila.....a my s mm kukame panelak a idem asi naliat vinka, nejako mam smak.... 😉 😉 😉 ...

sophie1981
22. mar 2010

vierka, takze ked si z huty, maca by ta mala poznat..... 😉 .....a mozno aj zuzana....

antoniab
22. mar 2010

presne take chcem bibi tiez mam jedne z mothercare len su nam uz male a to sme ich mali na nohach len par krat a to len bezove 😠 ale inak boli super 🙂

no veronika si ma nepotesila musim to nejak vymysliet 😒 s tym kocikom inak budem ocumovat len vyklady 🙄 🙄

maca77
22. mar 2010

ahojte
ja som dnes bola tiež trochu v meste a posnoriť v obchodoch ... no kúpila som "až" Tamarke papuče ... bože, neviem čo je na tých papučkách také drahé, keď za ne pýtajú 7,90€ 🙄 ... no čo už, aspoň že ich má každý deň na nohách 😅

Zuzi, to N-centrum je číňan v bývalom nábytku? dnes som tam bola tiež, lebo neviem zohnať rifle pre Adama... nebola som tam už dávno, ale musím skonštatovať, že katastrofa to tam je ... všade špina, bordel, po schodoch rozhádzané staré topánky, čo cigáni ponechávali a šli domov už v nových topánkach 😠

Vierka, ty bývaš v Hute? ... a to som si myslela, že tu každý každého pozná 😀

zuzanale
22. mar 2010

Ahojte takže som mala pravdu že na plátenkách z MMB tie baby kvalitne zarábajú 😠

Ponožky ja zvyčajne kupuje v lidli a už len čakám kedy hodia do akcie a treba dokúpiť lebo Laura popri cumli, plastu z vrecka do vysávača už zapotrošila aj jednu ponožku 😝 ešte tam mám síce zo 5párov ale začínajú byť malé

a papučky pre Timku chodím do deichmanu za 3,99€ aj keď posledné 2 razy nemali a už by trebalo do škôlky nové.... videla som síce niekde aj u číňana vo výklade ale s cenovkou 5€ 😨 a kvalita nič moc😝

našu Lauru odučam postupne ako Timku z rúk sme prešli na postel a zaspáva pri mne potom ju preložím do postieľky ale už čakám kedy sa úplne naučí zliezať z postele a hajde na vlastnú postel že do leta budú v detskej baby spolu...ona by ani nezaspala skor by sa zašla od plaču lebo to nervačik malí 😅

sophie1981
23. mar 2010

dobre ranko..... 😉 , my se hore uz od pol siestej 😝

zasa to vyzera n 😉 pekny den 😎 😎 😎 ...poobede ideme na stavbu, Katku necham s babkou, nech manzelovi co-to pomozem a diery zalepim...tak sa aj tesim.... 😉

u nas uz Katka zaspava pejne na posteli vedla mna, len to trva tak dlho, kedze ju vsetko zaujia a este aj s polosna sa snazi nieco vysvetlovat.... 🙄

veronika1982
23. mar 2010

dobre ranko.. my sme len teraz vstali.. tatik dosiel vecer domov a hladal mateja na posteli.. a ked sa my spytal ci plakal tak len krutil hlavou a o pol dvanastej mi hovori ze ho mam vybrat z postielky lebo ze jemu je smutno...to sa uz matej prebral tak siel k nam.. 😀 ale aj tak mi ho bolo luto ze som ho nechala tak sa utrapit...

sophie1981
23. mar 2010

veronika..... ☹ ......macocha.... 😀 😝

kukulik30
autor
23. mar 2010

breeeeeeeeeee rano 😀

kukulik30
autor
23. mar 2010

vierka vitaj... 🙂 ja som bola na laparke, ale uz davno v r. 2002 tusim, nie je to nic strasne, ja som sla domov na 4. den 😉

veronika...to mas teda dobru vydrz..ja som to vzdy po 10 min placu vzdala....a potom som to uz neriesila Samko bol pri nas 😉 ked mal 2 roky zacal spavat sam bez problemov a teraz je zase so mnou..no co uz, raz ho to prejde..dufam 😀 len chudak mm jak na vyhnanci, sa uz minule stazoval.... 😀 😀 😀

sophie1981
23. mar 2010

livia....luciin Damian ma 11 a este stale spi s mamkou....tak len verit, ze do 16 ho to prejde, lebo hrozi, ze dotiahne do postele k mamke aj svoju frajerku.... 😕 😀 😀

sophie1981
23. mar 2010

baby, ako nechce sa chvalit ale.........uz mam oprate, upratane, kuchyna obriadena, nachystane na vysavanie, ale to pockam do 8 nech ma susedia nezozeru.... 😅 ....idem vyvesit, uz sme po ranajkach, ja pocas chodu dopijam kavicku a to sme same doma, lebo dedo siel do pp k lekarovi....ach jaj, to slnko mi prospieva, mam tolko energy..... 😎 😎 😎 😎 😎

vierka1974
23. mar 2010

dobre ranko,

ja sme s manzelom sme sa do Huty len pristahovali on je z Fercakov a ja z Tarce. Takze tam pozname asi 3 ludi ani neviem ako sa volaju susedia🙂)

kukulik30
autor
23. mar 2010

bibkaaaaaaaaaaaaaa..salenaaaaaaaa..... 😀 😀 😀 😀 to kedy si zacala pratat o 4tej rano???hahaha.....ja akurat z toho co si napisala ...dopijam kavicku 😀 😀 😀 ...no aspon nieco...idem k dr na kontrolu, vcera sme nakoniec nesli..lebo tam bolo dost ludi, nakoniec to stihneme dnes 😉

neblaaaaaaaaaaaazni...ze do 16tich rokov...to uz ho budem hnat kade lahsie 😝 😀

sophie1981
23. mar 2010

livia...od pol siestej ficime..... 😀 ....nejako to ide rychlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj ja dnes skocim okolo obedu k doki , ze kedy mame dojst na to ockovanie...aj ked mam pravdu povedat ked je von tak krasne, nechce sa mi, ak by dostala teploty...ale verim, ze teraz to zvladneme v pohode.....nie ako naposledy.... 😔 ....a KED JA SOM TAKA blba, ze som si na nete precitala par prispevkov ako dopadli deti po ockovani, tak sa tak bojim..... 😔 😔 😔 😔 😔

zuzana612
23. mar 2010

Ahojte,

tak vcera na zure bolo super, dala som si uzasne girlovane rebierka, tak som si spomenula na Londyn, najedla som sa ako take prasa a isla som stastna domov. Ako sme predpokladali, boli sme len ja, sestra, mama a sestrina svokra. Ale 2 hodiny posedeli, starka zatiahla cely ucet 😀 a tak sa im to zapacilo, ze povedali ze o mesiac, dva ideme opat 😀 Daniel zvladol obe deti v pohode, ked sme prisli tak sa vcetci vyvalovali na posteli, ziadny krik, tak sa musel snazit 😀

Vierka vitaj, ja byvam v Hute akoze uz skoro 4 roky, ale keby som to poratala na mesiace ktore som tam ozaj bola, tak neviem ci by som ich naratala 6 dokopy 😀 Ale po velkej noci tam uz ideme akoze nastalo, tak uvidime. A za tie 4 roky tam poznam akurat susedov z jednej a druhej strany a Macu, aj to len z konika 😀 A kde v Hute byvate? My hned na zaciatku, urcite chodis kazdy den popred nas dom 😉 Hned na zaciatku huty na lavej strany ked ides zo SNV, spredu uz zatepleny, bez fasady a s bordelom okolo domu 😅

Bibka, sikovna si, ja som akurat tak obliekla deti a seba a to je vsetko. Mama isla do roboty uz rano, tak neviem kto mi dnes navari 😀 Ale nejaku polievku hadam stihnem ak sa mi bude chciet. Matus aj tak nic ine jest nechce. Tak mrkvovo-brokolicova polievka to isti 😝

zuzana612
23. mar 2010

ked hovorite o tych doktorkach, dajte mi nejake tipy a tel. cisla na pediatricky, potrebujem tam konecne zavolat ktora mi zobere deti, ked prideme po velkej noci. A hlavne kde chodi co najmenej ciganov...........

evitkamalicka
23. mar 2010

dobré ránko,

bibka šikovnica, mne sa veru nič nechce

kukulik30
autor
23. mar 2010

bibka...no ja radsej necitam...ale v nasej rodine maju velmi zlu skusenost z ockovania, tak ma to tiez vystrasilo 😔 ale uz mamedavno po ockovani, tak som spokojna...ale v hlave mam pochybnosti 😒 ..my sme mali vsetky ockovania bez nejakych problemov...ani teploty nam nevybehli....

sophie1981
23. mar 2010

zuzana...zabudla si opista svoj dom ako skaredy..... 😀 😀 😀 😀 ...ale ked zatelis a upravis fasadu bude eno-nuno..... 😉 😉 😉 😉 ...

takze idete uz na stalo....ha....som zvedava..... 😅

kukulik30
autor
23. mar 2010

no ideme sa my nachystat k tej dr, nech to mame rychlo za sebou...o 12tej vyrazame s mm do KE, Samko ide k mojej mamke, dnes uz si pytal aj kolobezku..tak to mamka bude mat veselo 😀

veronika1982
23. mar 2010

ty kokso ty co fungujes na baterky.. my sme sa akurat stihli prezliect a ja som si umyla hlavu a riad..na podlahy kaslem lebo sa mi dnes nechce..naobed ideme s babkou do mesta tak sa tesim. matejovi som uz vybrala taku jarnu bundicku a pod to mu dam taky hrubsi svetrik. je sice z ruzovou nitkou obsity ale nevadi..

no moja svagrina spi este doteraz s mamkou v posteli. a to uz ma 13 rokov...

bibka my ideme zajtra o 12.40 tak ak chcete pocut ten plac tak sa pytajte na tu hodinu.. ja uz nerozmyslam nad tym ze co by sa mohlo stat lebo by som bola nervozna este viac. vcera sme matejovi hrozili ze pojde ku pani dr a ze mu bude robit pich pich do nozicky..

veronika1982
23. mar 2010

livia tak 5 min plakal strasne a potom to uz bolo len take doznievanie takze som to vydrzala. len ten pocit potom...no neviem ci to zvladnem aj dnes.

susana28
23. mar 2010

Ćafte baby 😀 a neviem či jarná úvana na mňa leze, ale včera som zalomila pred deviatou ani poisťovňu som nedokukala a to je už čo povedať 😒 😠
Ináč my sme hore od šiestejj, to som sa akurát umyla, obliekla, hodila otca na polikliniku hore na blamont, sestru do roboty. Došla som domov, kávička, raňajky, malú nakrmila, a teraz sedím za pc.

Bibka ja som unavená len z toho čo som prečítala, čo všetko si už ty porobila 😉 No čo už mladá krv si, nie ako my babky dôchodkyňe 😀

Veronika ty si ročník 74? a kde si chodila na základu?

susana28
23. mar 2010

Čo myslíte, ak sa dám napr. tento týždeň poistiť a za taký týždeň otehotniem, tak my vyjde ešte 270 dní poistenia? Hypoteticky áno, len by som nesmela porodiť skôr, či bude lepšie mesiac s tehu počkať? 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

susana jasne, ze ti to vyjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre