Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

susana28
23. mar 2010

Veronika, ja som to s vani, tiež asi 2X natvrdo vyskúšala, ale napokon som nemala to srdce. 😒 a napokon sme sa naučili zaspávať tak, že dám malú do postieľky, zhasnem svetlo a držím ju za rúčku. Malá ma pocit istoty a bezpečia a do 15 min. spinká. Teraz ako už je staršia, už ani nechce aby som ju držala, tak len sedím pri postieľke 😀 A mne to nevadí, aspoň len tak posedím 😀

sophie1981
23. mar 2010

susan, veronika je 82....si asi chcela Vierka napisat.....ale veronika ti beha hlavou.... 😀 😀 😀 😀

tak uz umyte podlahy....katka moze zasa plut nanovo.....nech ich vyzdobi fliacikmi......este porozmyslat co navarim dnes a mozme ist von..... 😉 .......

a idem sa este skulturnik....vcera mi konecne vyschol moj prcak, co mi narastol na brade som vyzerala ako reklama na hrozu..... 😝 🙄 ...

veronika1982
23. mar 2010

zuzi asi si mala na mysli vierku? lebo ja nie som rocnik 74. ale obcas sa tak citim..a vyjde ti to.. mne to vysli a to som uz bola mesiac tehotna.. takze nemaj obavy..

veronika1982
23. mar 2010

tebe na brade ale mne rovno medzi obocim a ja hlupana som sa snazila ho vytlacit a dopadlo to tak ze mam tam teraz chrastu a mm sa smeje ze som princezna zo zlatou hviezdou...

sophie1981
23. mar 2010

veronika, je uzasne, ako vsetko spolocne prezivame...este aj prcaky sa nam robia spolocne....ach jaj..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susan......ale vyjde....sice mne by to urcite nevyslo..... 😝 .....

veronika1982
23. mar 2010

no je to uzasne vcera sa ma kamoska pytala ze kde som narazila...

sophie1981
23. mar 2010

si mala povedat, ze si presla na indicky sposob zivota a ze tvoj manzel je moslim..... 😀 😀

maca77
23. mar 2010

ahojte

Bibka, ty si teda dobrá.... my sme nedávno vstali, akurát tak máme raňajky za sebou .... ešte že obed netreba variť 😀

pôjdeme vonku, keD je tak pekne ... potom musím do mesta pre Adama, včera som bola pozrieť oblek na 1sv.prijímanie, tak dnes pôjdeme vyskúšať a dúfam aj kúpime, nech mám aspoň s niečím pokoj ... Zuzi-Huta majú tam toho dosť (v tom obchode čo som minulý týždeň spomínala), dokonca mi vraveli, že nie je problém dať napr. z jednej veľkosti nohavice, z druhej sako alebo vestu ...

Susana, pýtala si sa, či Adam má takú veľkú nohu ... veru áno 😝 ... keď obujem jeho topánku, tak mi je na dĺžku na tesno .. ale počítam s tým, že o rok mi už vezme aj moje botasy 🙄 😀

Vierka, to by aj mňa veru zaujímalo, v ktorej časti bývaš 😎 ... a keď je tvoj manžel z Ferčekoviec, tak možno ho aj z videnia poznám.... resp. by ho mohla poznať Paťa, keď býva tiež na Ferčakoch ...

sophie1981
23. mar 2010

ideme von....tak sa zatial majte.... 😉 ..

inac sme tu ako mafia.....furt niektora z nas musi poznat niekoho noveho.....aspon z videnia... 😀 😀 😀 😀

vierka1974
23. mar 2010

Zuzka,
jaj tak my byvame na uplne druhom konci Huty tesne pred zakrutou na Hnilcik po pravej strane taky novy dreveny zrub a samozrejme tiez bordel okolo a blatoooooo🙂)

Susanka ja som chodila na zakladku na Lipovej ul. na Tarci

veronika1982
23. mar 2010

vierka vyriesis to tak ze hodis svoje foto resp ak si na fcb tak si ta pridame medzi priatelov a uvidis ze ta budu poznat..

no baby nechcem sa chvalit ale moje dieta opat zaspalo v postielke.. a to bol len pol minutovy plac a potom som mu spievala a hladkala po tvaricke.. tak sa mu to pacilo ze sa usmieval pri tom..len som zvedava do kedy mu to vydrzi..mi pojdeme teraz do obchodu lebo nemame doma nic na jedenie tak zoberieme len buginu..myslite ze uz mu mozem dat botasky na nohy?

anape
23. mar 2010

ahojte kocky,
my sme boli vcera tiez takmer cele popoludnie vonku, potom som utekala na anglinu a po nej vecerny ritual s detmi a ked zaspali,tak som si lahla k telke a mozno do polhodiny som tam zaspala 😅 ...v poslednej dobe,odkedy mam doma obidve deticky,tak to je klasika a zobudim sa takmer stale par minut pred polnocou,aby som to stihla do postele este v danom dni 😀

nase deti tiez niekedy zaspavali s nami, potom sa petko naucil sam,ale ked sa narodila viki,tak uz nechcel sam,asi mu bolo luto,ze on ma byt sam a my sme pri malej....ale teraz uz zaspi pekne sam, len sem-tam mu treba aspon dvakrat cikat,potom kakat,len aby nemusel do postele,no zaspi sam....dame rozpravku,pomodlime sa ku anjelickovi straznickovi a dame pusinku...no a viki tu sme skusili nechat samu zaspavat asi pred polrokom,tak sem-tam sa podarilo,sem-tam plakala,tak sme sli k nej lahnut, no v poslednom case zaspava sama aj popoludni aj vecer a to len lahne do postielky a do par minut spinka
no keby som mala deticky uspavat, tak chodim kazdy den spat velmi skoro,lebo urcite by som zaspala skor ako oni 😀

prajem vam krasny den, my ideme k babke na dvor

a inac aj ja som za stretko 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

jeeej aj ja chcem ist na stretko 😅

kukulik30
autor
23. mar 2010

tak uz sme doma, Samko zdravy, dr mala radost s nas...troska sme sa aj presli a teraz varim polievku, nech mame aspon nieco na obed....Samo bude papat u babky predpokladam...takze hlavne pre nas...

ja som za stretko...vlen aby to zas nedopadlo ako vzdy 😀 ze tam bude stara znama zostava..a to B, V a L 😝 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

ja budem doma 2.4. - 11.4. tak dufam, ze aspon vonku niekoho stretnem

kukulik30
autor
23. mar 2010

evka, urcite sa stretneme aspon von, alebo u mamky v obchode 😀 ...ale to stretko by mohlo vyjst, take origos...mozno aj na Kosiarnom, ked uz bude pekne..niekedy doobedu 😉

zuzana612
23. mar 2010

Aj my sme boli doteraz s Matusom von aj s jeho kamoskou Zuzkou, tak sa liepali po kazdom plote, brane, aute, proste vsetko co bolo vyssie ako oni museli zdolat. prisiel domov ako prasiatko a teraz uz spi. Samozrejme ze Natalka spi od pol deviatej v kociku tak cakam kedy sa ozve ze chce papat a ja som este ani polievku neuvarila. matusovi som po dlhom case dala na obed tu mixovanu flasu kurata s neviem cim 😀

A ani jedna ste mi nenapisali najeku dobru doktorku, uz musim fakt niekoho detom vybrat!!!!!!!!!!!!

kukulik30
autor
23. mar 2010

my mame skoro vsetky Dr . Sefcikovu 🙂 ja som s nou velmi spokojna..je na Mieri...Zuzka, ale ty asi chces niekoho blizsie, ci?

anaja81
23. mar 2010

Ahojte baby,

Bibi, ty si hotova hnaca masina...taka by sa mi doma zisla ak uz pridem domov s drobcom 🙂 ....a ked budes v Tomasovciach tak to mas len na skok ku nam do Arnutoviec tak mozem prist si vybit energy u nas 😀 😀 😀

Ja som este stale v nemocke.....uz by som sla aj domov, ale ma este nemozu robit lebo som iba 36/1 cize zaciatok 37tt tak musim este co to pockat, ale zajtra je velka vizita v mam debatovat so Skerlikom, takze zajtra budem mudrejsia......ja by som tak rada rodila bud30.3. alebo 1.4. - pacia sa mi tie datumy aj ked poniektore zeny na mna pozeraju, ze 1.4. sa ti paci?
....moj ocko sa so mna smeje, ze kde sa ponahlam, ze doma usetrim na strave, lebo tu sa stravujem za statne eurace a este popritom kazdym dnom v nemocnici zarabam...mam taku poistku, ze ak som hospitalizovana tak od 4.dna mi poistovna plati 100 Sk na den....takze kedze som tu uz vyse 2tt a este min dalsie 2tt tu budem tak ja budem v riadnom baliku....normalne neviem kde tie eurace investujem 🙂

zatial sa majte a uzivajte si prechadzky v takom peknom pocasi.....ja tak akurat mozem cez okno

zajtra ak sa dozviem nieco nove o sebe a ak budem mat cas a hlavne ak sa mi bude chciet zapnut pc (3 krat denne diazepan c.10 robi svoje) tak dam vediet kedy so mnou nieco konecne zacnu robit.....pekny slnecny den vam prajem

zuzana612
23. mar 2010

Livia, mne je to jedno kde budem chodit kedze musim ist aj tak do Spisskej, v Hute dr. nie je 😖 A ked pojdem autom, tak ci pojdem na Mier alebo niekde inde mi je fakt sedem.

kukulik30
autor
23. mar 2010

adi, tak sa drzkaj, uz len to nejako vydrz 😉 ...abz to nebolo tak , ze ta pustia domov a za dva dni sa vratis tiskat 😀

gabkazabka
23. mar 2010

Ahojte,
teda Bibka,aj k nam si mozes prist niekedy vybit energiu 😀 .
Ja som sa dnes dala do upratovania skrin,neverili by ste kolko starych siat a kabeliek som vyhodila.....a to som este nezacala triedit manzelove veci 😝
Zuzka,my mame dr.Kovalovu,sedi na tej novej poliklinike za lidlom,my sme s nou velmi spokojni a ciganov som tam este nestretla...a som pzerala fotky na Fb,mas krasne deticky 😵
Adi,tak to mas celkom fajn poistku.....mna teraz napadlo,ze aj ja som lezala 2 tyzdne v nemocke a ktovie,ci aj ja nemam nieco take v poistke....musim prestudovat,ani neviem poriadne v ktorej poistovni ju mam,v tom ma jasno moj manzel.... 😅
A my sa momentalne oducame od cumlika,vcera som sa nastvala a urobila som jej v nom džurku,tak cely den chodi k cumliku,pooblizuje a povie Tuuuuuuuuuj (fuj).....a celu noc sme zvladli bez cumlika 😵

antoniab
23. mar 2010

ahoj
tak hodte datum na nejake to stretko 😉 ja pridem ak budeme zdravy najlepsie pred 5.aprilom potom mame ockovanie a to mam obavi uz teraz ked som citala patu 😅

zuzana ja mam detsku na detskej poliklinike dr.Urbanova cigana som tam este nestretla a je zlata tak ak chces mozem ti dat cislo 😉

rano sa mi mala tak posrala ze okakala cele pizamo 😝 no som nechapala jak jej to vyliezlo von a potom hodila taky srdce vruci plac 😀 😀 tak som rano hned prala v rukach aj deku ortopedicke atd. a teraz pekne susime vonku a pojdem prababke okna umyt ale nechce sa mi 😅
zajtra poradna tak uvidime kolko sme pribrali 🙂

maca77
23. mar 2010

Vierka, nie je náhodou tvoja svokra vychovávateľka v družine v ZŠ Nad Medzou?

ja som pri hlavnej ceste bývala, pár domov poniže bývalého "pionierského tábora"

susana28
23. mar 2010

Bibka 😀 hej veronika mi asi chodí po rozume 😉
Vierka som sa preto pýtala kde si chodila na základku, lebo ja mám súrodencov ročník 73 a 74 a som myslela,čisa nepoznáte, ale oni chodili na kožuchovú 😉
vierka myslíš ten zrub pri tábore?
😉

vierka1974
23. mar 2010

Maca ano robi tam vychovatelku🙂) nebodaj Ta vychovavala?🙂)
Bibka tam hned pred zakrutou na dvore mam este taky stary murovany dom

zuzana612
23. mar 2010

Gabika, tak ak mas cislo na svoju dr. nemohla by si mi ho poslat? Aj ty Mata na Urbanovu. K nej chodia aj dva kamosky, uz 2 tyzdne mi posielaju cislo na nu 😀 😀 😀 Len som pocula ze ku Urbanovej sice cigani nechodia, ale chodia vedla k nejakemu dr. takze ich je na chodbe stale vela aj tak 😖 A ako je to Gabika u Kovalovej? Tam nie su na chodbe??? Ja viem ze by som si mala zacat na nich zvykat, ale bude to tazke 😀

susana28
23. mar 2010

vierka a jedny susedia sa nevolajú ďurákoví, majú takého béžového psíka brunu, oni sú už taký starší manželský pár. Ináč ten zrub tajne obdivujeme aj s manželom
😉

sue250
23. mar 2010

ahojte baby ja som sa sem pristahovala a neviete mi povedat kam sa da ist s 6m babom plavat? dik

vierka1974
23. mar 2010

Susanka ale asi obdivujete ten s rybnikom a ten bohuzial nie je nas ☹ ale i v nasom je prijemne, aspon ludia vravia ze je to tam krasne vonia drevom a je to tam take utulne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre