Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
27. mar 2010

Ahojte, my sme dnes robili cely den velkonocne upratovanie 😕 Matus cely den von, este ze prisla svagrina a zobrala von aj Lili, lebo by sme toho vela neurobili. Este som stihla aj marlenku upiect, deti okupane, Lili spi, matus beha dole za Adamom a ja idem o chvilu spat tiez, lebo som hotova. Lili nastastie v noci spala uz dobre, tak dufam ze aj tuto noc sa vyspim. Aj ked sa meni cas 😀

Denisa, ak ta otazky so spinalom patrila mne, tak ano, obe deti som rodila so spilankou a nemenila by som. Nemala som ziadne komplikacie, ziadne bolesti hlavy ako niekto mava a ked som odchadzala z porodnice, ani som nevedela ze som rodila. Teraz ma sice jazva zavse este zaboli, ale koho by nebolele ked mi na brucho skoci Matus 😀

My sme tento vikend bez oca, uz im zacala sezona a svokru pustili v piatok z nemocnice tak nech je aj doma trosku uzitocny. Dnes som mu kazala zasadit tuje, tak dufam ze to zvladol 😀

veronika1982
27. mar 2010

ahojte. tak aj my sme uz doma a po 2 dnoch stravenych u babky sme sa vratili s krasnou kopiou rohu dveri na cele. chodil s dedom po byte a zrazu sa mu stocil a prask do dveri. a dedo len hovoril o to nic to si sa len trosku udrel a on skoro celo roztate tak som zacala hned kricat ze ci toto je len trochu a rychlo som maslo davala na celo.. ale nepomohlo.. tak dedo povedal ze sa ho uz nedotkne.. doobedu sme boli krmit kaciky na miery a poobede sa siel prevetrat s babkou a ja som si zdriemla kedze sme vstali o piatej rano...zuby nas este stale trapia..dnes vecer sme este vybehli von lebo matej bol hrozny tak sme sa este o siestej prechadzali po sidlisku...

no jani hej vcera sme hovorili ze ta pojdeme pozriet a minule ked sme sa prechadzali po sidlisku tak bibka skonstatovala ze aj peso v lete.. 😀

a inac podla neoverenych info odchadza aj dalsia porodna asistentka z nemocnice..

no nic idem pod sprchu a spat kedze sa meni cas tak neviem kedy budeme vstavat a zajtra ideme ku babke do svitu..

maca77
27. mar 2010

Deni, jasné, opýtam sa 😉 ... ak ti v priebehu týždňa neodpíšem, tak mi to pripomeň ..

susana28
27. mar 2010

Veronika, ale vydíš aká si ty autorita? 😀 Si povedala, že nebudeš na nete bo budete u babky, a na koňovi sa písalo len minimum, aby si nemala veľa čítania 😀

Bibka, Denisa ale veď to sú nizučké topánočky, veď opätok má max. 8 cm, to ja keď som nemala malú, som nosila priemere 11 cm opätky aj na svadbe som mala 12 cm 😀

zuzka Huta - marlenku si piekla, ja odpadnem, ja som sa ani cez recept ešte neprelúskala, bo kým prídem na kone, tak neviem ako sa to má vôbec začať. Ja tak ukuchtím akurát hrnčekový 😀 Si otvor cukráreň, ja budem chodiť na 100 % 😉

susana28
27. mar 2010

na kone = na konec 😀

veronika1982
27. mar 2010

som si pozerala odkaz na topanky.. super su aj mne sa pacia ale ja by som nemala odvahu a pri malom uz vobec. som sa minule smiala ked mi mamka povedala ze si mam od nej zobrat kostymi a saty co mam este odlozene a obliect si ich niekedy...no to by som vyzerala...ja teraz najradsej rifle, tricko a botasky. vlasy do copu a do sponiek a dza na prechadzku...

susana28
27. mar 2010

veronika 🙂

rybecka
27. mar 2010

Cafte,
tak ja po dlhom narocnom dni opat okupkana a vecer ticho. Dnes som cely den makala na dvore mm opat chory mal deti a ja s bratom som si makla konecne sme dali dvor dokopy po dlhej zime uz len potrebujem dazdik a slniecko nech sa vsetko zazelena 😎 🙂 🙂
ja tiez pred tehotenstvom jedine opatky herecka a teraz ako veronika pise na rovnom ze mozem behat za detmi
MOzno ked nastupim niekde do prace tak sa opat vratim k sportovo elegantej mode zatial ostavam v teplakoch 😀 😀 😅
no idem aj ja do hajan 😔

pata31
27. mar 2010

Ahojte...aj mm je chory...a ja slamena vdova...bo on teraz musi spat v obyvacke, aby nas nenakazil, tak taky cudny (ale fajn) pocit mat celu postel len pre seba 😉 😝 😀 akurat som davala dokopy fotecky, co idem dat spravit, bo na happyfoto maju 50% zlavu na 10x15, cize za 0,06eciek, tak ich mam 90ks 🙂 a hackujem dalsiu ciapocku pre malu, taku s usiankami by som chcela, aby mala, ked bude trochu chladnejsie, no uvidime, ze z toho vyjde... 😉

veronika1982
28. mar 2010

dobre ranko...my uz ranajkujeme. noc strasna v kuse sa prevracal...

sophie1981
28. mar 2010

bre rano....my este spime.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

kukulik30
autor
28. mar 2010

Ahojte...peknu nedelu...my sme hore od 7mej 🙂 ale spat sme sli s mm o 12tej 😅

zuzka...aj ja som uz piekla marlenku, a bola fajnaaaaaaaaaaaaaaaa, len vela roboty..tolko platov vypekat, som nestihala 😀 aj mm mi pomahal 😀 😀 😀 ale spapane to bolo hned 😝

sophie1981
28. mar 2010

uz sme aj my hore...ideme uvarik maso na ranaky, kavicku, cajik.....doobedu sa prejdeme do mesta, ked je tak krasne, poobede do podhradia.... 😉

denisocka
28. mar 2010

no už by som aj ja mala do HF dať vyvolať fotky,ale ešte nemam kupeny album na tie 150 ,čo som davala minule 😀 , takže poščkám do leta,že tam budu fotky aj z velkej noci ,bo oni tak divne tie zlavy davaju,ale iste jež,že bude aj nabu´duce akcia

a dobre renko

denisocka
28. mar 2010

sofi,akože poobede do Sp:P? 😝

lydia22
28. mar 2010

Ahojte my tiez noc nic moc.teraz sme zaspinkali kedze som hore od 5:30 tak aj obed pomaly hotovy,polievka kuracia hotova a zemiaky a rezne pripravene na varenie.vcera sme boli v madarase-bol vypredaj Quelle vsetko za 2,80 ale ja som tam nic pekne nevidela asi uz boli dobre veci fuc!a museli sme ist s kocikom po pohyblivych schodoch este ze bol muz somnou,kde je vytah?hlavne ze hore je detsky obchod.dnes napisem Adi co je s nou.tak peknu nedelu.

denisocka
28. mar 2010

my sme mali noc paradnu, teda ked je spln,tak mne sa spí stale supiš

v madarase je už aj poschodie otvorene?

lydia22
28. mar 2010

Hej ale je tam troska detskeho tovaru nejake oblecenie a gauce,zatial nic moc.

denisocka
28. mar 2010

neviete kedy do DMky nosia tovar ? ked tam tých plienok maju vždy len par škatul ... už ma to nebavi

zuzanale
28. mar 2010

Ahojte my sme mali obed hotový už o 10tej ....
včera som bola v kiku aj v hyperke aj v madarase a nič som nekúpila 😠 inede som už nestíhala lebo sme mali časový sklz a baby boli nervné trošku sa potom ukludnili na umyvárke ponaháňali chudáka hava kým nám umyli auto a potom hajde domov .....

DMko v madarase no koment proste des polovicu tovaru ktorý majú inde ani nemajú napr babylove cumle predavačka ti nedokáže ani tašku hodiť na pult nieto aby ti to ešte do nej uložila tak ako napr v PP bez debaty naj DMko v PP na námestí ani to pro kauflande už nic moc ....takže jediné pozitívum toho že mm je v PP je že má DM pod nosom

lydia22
28. mar 2010

Info o Adi: o15tej jej idu robit sekciu takze cca o 16tej bude maminou,takze potom ak bude moct tak sa ozve alebo manzel.Drzme palce!

denisocka
28. mar 2010

super 🙂
len nejak neštandartne v nedelu

denisocka
28. mar 2010

no to hej,ale zas budme kus vdačne,že to DM mame aj ty. a budu aj lepšie predavačky a väčší výber tovaru,len to asi chce čas

evitkamalicka
28. mar 2010

drzime palce

zuzana612
28. mar 2010

Ahojte, ja som dnes skoro cely den von s detmi, krasne svieti slniecko, len zavse zafuka taky neprijemny vietor, ale uz sa tesim ze je tu jar 😉

Adi drzime palce, nase konikovska rodina sa pekne rozrasta. O chvilu u ani nebudeme vediet kto ma kolko deti, nieto este aj to ako sa volaju 😀

Ja sa idem dalej venovat detom, teda aspon matusovi lebo Lili spi a Matus cely den robi zle jeho o 3 roky starsiemu bratrancovi Simonovi 🙄 Na ihrisku mu 2x hodil do tvare plnu hrst piesku, ked pozerali rozpravku tak ho zacal z nicoho nic packat, ja fakt neviem co idem s nim robit 😖

Tak pekny zvysok nedele.....

sophie1981
28. mar 2010

holaaa.....katka konecne zaspala... 😉 ...tak mae aj my trocha oddych....

ada, tak dufam, ze to uz mas za sebou... 😉 ....dalsie konikovske dieta na svete.... 😀 😀 😀

denisa, no rpisp. podhradi sme boli....bolo fajn, katka sy vuhojdala, posmykala na velkej smykalke a spapala syrovu nit.... 😉 ...doobedu mala defustaciu hranoliek s kecupom a troska zmrzliny.... 😨 ...samozrejme ze chutilo.... 😝

zuzana....take zlate dieta ten matus...to aby som si rozmyslela, ci budeme k vam s Katkou chodit...nie ze jej atus bude robit zle, ale aby neodkukala.... 😀 😀 😀 😀

zuzanale
28. mar 2010

Deni no tak áno tak ako včera koli 2om príkrmom nepobežím do PP ale keď niečo viac tak idem radšej tam ..... mi to nedá v PP automaticky čo blokuje tak dáva do tašky nieže by som bola na to odkázaná si to viem aj sama poukladať ale keď ti tu tašku ani nedá a vezmeš sam krivo pozerá a kým nakladáš tak ťa ide pohľadom prizabiť 😝 lebo minutku blokuješ kasu 😠

tak Andrea to už má hádam za sebou tak dúfam že všetko ok....

veronika1982
28. mar 2010

tak uz sme doma aj my...doobedu sme chodili u babky po zahrade trhali sme jej snezienky..naobed som s prechadzala po podskalke a matej spinkal dve hodiny a aj mne sa podarilo zdriemnut si na stolicke na zahrade.. pekne svietilo slniecko tak som odparkovala kociar na zahradu a sadla si na stolicku a ani neviem ako som zalomila.. a vecer sme si dali zase kolecko po sidlisku.. teraz uz bubkame..matej sa naucil uz chodit aj po trave len ked spadne tak sa boji chytit travy...

tak dufam ze ada to ma uz vsetko uspesne za sebou...

este 2 dni hlasia pekne tak by sme mohli nieco vymysliet na utorok..

veronika1982
28. mar 2010

a nechapem ako to ale na fcb bola teraz prihlasena ada...a vyslo ze na nu dnes myslim...ale to mozno bol jej mm..

veronika1982
29. mar 2010

dobre ranko...tak co este spite?

my sme vstali o siedmej takze super...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre