Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
3. máj 2010

tak ja uz mam byt popratany, pracka vyprala jednu varku, dieta spi a ja pijem kavu..

aj ja mam depku. tiez mi vcera dosla mrcha a dnes mi je blbo. chcela by som ist do hypernovy a do kiku a kupit si nieco a tak si spravit radost ale ked neviem ci nas nechyti dazd.. ale dohodla som sa s babkou ze v stredu bude mat poobede mateja a ja mozem ist do mesta..

takze bibka v stredu by sme dosli doobedu na mier tak by sme sa mohli zastavit u vas.

a k spionom no comment..

zuzana612
3. máj 2010

To bude asi tym pocasim, ja sice zatial depku nemam, ale co nie je, moze byt 😀 Staci je ma par krat vytoci Matus a uz budem mat depku z toho aka som tu sama bez pomoci 😀 Len teraz sa to da uz trosku lahsie vyriesit, staci predat dom a vratit sa domov 😉 A byt bez pozicky, to by bola parada. A hadam by nam ostalo aj na nove auto 😀

Veronika, vsak pridte aj vy s Matejkom. Banany sice nemam ze by som upiekla mufinky, sisky sme uz tiez pojedli, ale nieco sa hadam este najde 😝

veronika1982
3. máj 2010

ked my nemame doma auto a ani tatika...

veronika1982
3. máj 2010

ale za to mame doma banany.. 😀

matej uz vstal tak uvazujem ze co ideme robit lebo mm dojde az vecer tak aby ma tu nenasiel sibnutu a mateja urevaneho. ha ha

zuzana612
3. máj 2010

tak treba najst niekoho s autom 😀

antoniab
3. máj 2010

tak ja mam auto zeby som pozberala depkujuce mamini a dosli sme 😉

zuzana612
3. máj 2010

Novidis Mata, a problem vyrieseny 😀

pata31
3. máj 2010

Ahojte, ja som vstala len pred pol hodkou a mala az teraz...aj ked od siedmej do osmej sme uz boli hore...ale fajne som sa vyspala, kedze chodim posledne tyzdne spavat okolo polnoci, lebo len vecer mozem hackovat, tak mam nedostatok spanku 😅 😀 a mala tej noci nejako dobre spala a strasne malo papkala...len po troske si cucla, aj ked teraz rano mi spala na cicke asi hodinu, ale poctivo cuckala 🙂
no a ked bude stretko, tak aj ja by som dosla...ale dnes to asi nebude, ze? dnes mi treba ist do orangeu, hadam nebude poobede prsat...
a spioni by sa veru mohli odhalit...

veronika1982
3. máj 2010

no aj to je mozna varianta. podla mna matej pojde spat tak okolo jednej. ja idem teraz von. a mati mam doma aj sedacku do auta takze by to slo..

antoniab
3. máj 2010

tak ak ma niekto zaujem dajte vediet ja nemam dnes ziaden plan akurat triedim skrinu chcem popredat nejake veci pretoze ich mam straaaaaaaaaaaaasne vela a kopu som z toho este nemala vobec oblecene 🙄 a kedze sa chystam za mm musim si urobit miesto na nove kusky 😀 😀 ktore potom zas vytriedim lebo ich nebusem nosit 😅 🙄

zuzana612
3. máj 2010

tak sa dohodnite, my sme doma cely den 😉

antoniab
3. máj 2010

veronika tak to je super tak zuzka kedy mozme prist 🙂 dufam ze neva 😅 😕

zuzana612
3. máj 2010

pozeram ze vykuklo trosku slnko, ideme pobehat po dvore v gumakoch 😀

zuzana32
3. máj 2010

Ahojte,
maťka aj ja triedim skrine už asi 2 týždeň. Manžel bral dnes 3 veľké krabice do DD, a idem triediť ďalej, aj keď sa mi vôbec nechce. Keby pršalo, by ma to viac motivovalo.
A idem sa Vám pochváliť čo sa mi podarilo namaľovať. Som celkom spokojná.

zuzana32
3. máj 2010

odoslala som to bez fotiek, šikovná! 😝

susana28
3. máj 2010

Jéjde, zuzi 32 a to si sama maľovala? alebo si mala niečo, podľa čoho si to predkreslila? Krásne to je 😉

No a depku mám aj ja, ale sama zo seba. Lebo som bola minule v HUTE NOVOVESKEJ, pri tábore, a som parkovala na kraji cesty, a oproti išlo veľké auto, som sa chcela uhnúť a zašla som na taký vymurovaný kanál a takto vyzerá, že som odlomila pružinu na prednom pravom kolese, včera mi to vypadlo, teraz to koleso hrkoce a celé auto to ťahá na prednú stranu. Som pozerala na cen, tak jedna pružina vyjde na 52 euro, ale musím vymeniť potom obe, lebo aj tá na ľavom už bude vydretá, ale pružiny treba objednať, a potom ešte nájsť schpný servis. Ma ide šľak trafiť. 😠

veronika1982
3. máj 2010

mati a kedy mozes ty ist? lebo nechcem byt na obtiaz lebo matej pojde spat..

zuzana32
3. máj 2010

zuzi, pozerala som sa na obrázok z netu. 😉

sophie1981
3. máj 2010

Zuzana, my mame auto, tak prideme autickom...poobede, ked sa Katka napapa.....kedze spala doobedu, poobede uz asi nebude....tak ak dojde aj Mata s Veronikou, bolo by fajne.... 😉

antoniab
3. máj 2010

veronika ja mozem kedykolvek 😉 len tak z predstihom aspon 30min ze pobalim malu aj papu

veronika1982
3. máj 2010

no skusim ho ist dat spat a uvidim co potom poslem ti do ip moje cislo. o tretej je uz pre teba neskoro?

zuzana612
3. máj 2010

Mne Matus uz spi asi pol hodiny, normalne ma teraz take obdobie, ze sa pyta spat uz aj sam 😀 Natalia spi este na zahrade, tak som sa aspon v klude naobedovala. Paradny to den ked nemusim varit, prat, ani upratovat, len tak sediet a vegetit 😀

Zuzi28, mas to ty teda ale stastie s tvojim soferovanim. Mne bude tiez treba vrazit nejake prachy do auta, ale stale to oddalujem, ale v novembri idem na stk, tak to budem musiet dat do poriadku. Iba ak by som presla tak ako pred 2 rokmi tu v SNV, za 5 minut 😀

Zuzi32, kraaaaaasne tie tricka, sikulka si 😉

Mata, Veronika, Bibka a este kto sa chce pridat, uz sa na vas tesime 🙂

sophie1981
3. máj 2010

ok, my napapane....vyprevadime tatika do roboty a pojdeme......

veronika1982
3. máj 2010

no neviem ci mi pojdeme lebo mlady nechce spat.

antoniab
3. máj 2010

mne je jedno 😉 daj vediet ked mali zaspi

zuzana612
3. máj 2010

aj mne je jedno kedy pridete, moj mm pride domov az o siedmej a aj keby skor, tak sa len rad kukne na pekne baby 😀 😀 😀

susana28
3. máj 2010

zuzi 32 tak ty si veľmi šikovná, keď dokážeš takto kresliť len na základe toho čo vidíš 😉

Zuzka Huta - ja neviem, ale mňa by asi nemali púšťať za volant 😀 Alebo mám jednoducho smolu, len to, že tá moja smola ma stojí, vždy sakra veľa 😠

Tak babenky, príjemné stretko u zuzki vám prajem 😉

veronika1982
3. máj 2010

teraz zaspal takze na tu tretiu by sa dalo?vies kde byvam?

zuzana612
3. máj 2010

Zuzi28, vsak sa mozes k nam pridat, vies kde byvame 😉

antoniab
3. máj 2010

veronika neviem ale zavolam ti ked pojdem z domu tak okolo 14.45 😉
ja neviem ani kde byva zuzana ti vies ? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre