Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
3. máj 2010

dobre zavolaj. my ta uz budeme potom cakat dole. vies ako je sidlisko zapad? tak posledna odbocka na lavo je autobusova zastavka a na pravo uvidis zakladnu skolu. potom odbocis do prava a pred sebou uvidis nakupne stredisko CBA a pred nim dve 13 posch. bytovky..

antoniab
3. máj 2010

oki a ked by som nevedela zavolam 😉
a vies kde byva zuska 😅

veronika1982
3. máj 2010

tak to netusim ale viem ze je to niekde pri hlavnej ceste

zuzana612
3. máj 2010

my byvame hned na zaciatku huty na lavej strane, treti dom, rozostavany a bordel okolo neho 😀 Ale parkuje sa na pravej strane, bibka tam bude mat auto ak pride skor ako vy, tak niekde zaparkujte za nou 😉

susana28
3. máj 2010

Baby nebojte sa, zuzku nájdete šubi dub. Lebo to je na "HLAVNEJ CESTE". Tuším zuzi, že tak sa volá aj vaša ulica, nie? Aj by som došla, len to moje autooooooooooooooooooooo. Ale mm už kúpil tie pružiny, najlacnejšie u zavačana 48,50 eur za kus.Takže tých 96 eur som už oplakala a teraz som zvedavá, že koľko zobere mechanik a kedy mi to spravia . Ale zuzi zas není problém, keďže do huty chodím dosť často a furt okolo teba, tak sa zastavím, ak vás uvidím na dvore. No šak ovšem keď aj zaparkujem. 😀

pata31
3. máj 2010

Ahojte...dnes je mala nejaka divna, nespokona, papat mi nechcela...kym mi zaspala bolo jedna (od pol jedenastej), akurat mm prisiel na obed, tak som utekala do mesta, vybavila, co som potrebovala, prisla som dom a mala sa uz aj zobudila...a dosla by som aj ja, len akurat o tretej cca jej budem len davat papat a potom by mala spat..tak to asi moc nestiham... 😔

veronika1982
3. máj 2010

no tak ked uvidime bibkine auto tak to najdeme..idem sa obliekat a pripravit veci

zuzana612
3. máj 2010

Bibka je uz tu, auto odparkovane, tak mozete zastat za nou 😉

veronika1982
3. máj 2010

ok aj my sme uz hore tak uz len pockame na matu

antoniab
3. máj 2010

za par minut odchadzam krasna nebudem nestiham 🙄

veronika1982
3. máj 2010

ok tak mi sa ideme pomalicky obliekat tiez a pojdeme dole pred vchod

rybecka
3. máj 2010

Cafte,
joj skoda ze som az teraz zapla net sla by som aj ja 🙂
ale idem prec do Popradu som si naplanovala. a dnes som si kupila novy telefon konecne po sto rokoch vcera mi moj stary dosluzil.
Tak si uzite to ale ja pridem Zuzana urcite coskoro sa dovalim aj s Ondrejkom Matejka dam do skolky aj ked by si mozno lepsie rozumel s Matuskom ale kavu by som nevypila pri dvoch lotroch 😝 😀

gabkazabka
3. máj 2010

Ahojte,jeeeej skoda,ze aj ja som teraz zapla net....aj ja som mohla prist,no nevadi,snad nabuduce 😉
My sme boli doobedu napesi v meste,som sa nabehala za tou malou opicou.....

maca77
3. máj 2010

ahojte

oj, dnes sa stretko koná .... a mne sa podarilo až teraz nakuknúť 😒 ... škoda, snáď nabudúce 🙂

MM šiel pre Adama, ja sa idem pustiť do pečenia koláčov - dnes aspoň linecké ... v nedeľu máme prijímanie, tak postupne chcem napiecť ... ešte ma medzitým čaká upratovanie obývačky, lebo maľujeme ...

tak pa pa

sophie1981
3. máj 2010

uz som doma...Katka zaspala v aute...tak bude neskory vecer.... 😝 ...no co, zmohla ju navsteva, baby co nedosli mozte lutovat, aj muffinky boli....len ked si predstavim ten bordel, co ostal.... 😕 ......juj.... 😅

veronika1982
3. máj 2010

aj my sme uz doma a ja som viac unavena ako moje dieta..oj a keby ste videli moje ponozky.. vsetko je na nich od chrumiek, cez muffiny a neviem co este.. ale fajne bolo..zuzana urcite teraz sedi a nadava aky bordel sme nechali...

timka pekne spinkala celu cestu a matej jej drzal pas..a mati este raz dik za zvezenie..

antoniab
3. máj 2010

aj my sme doma 🙂
veronika neni zac 😉
nic idem dat jest malej lebo tu nervaci a hajde spat

zuzana612
3. máj 2010

baby, aky bordel, vy ste este ani v spisskej neboli a uz bol poriadok 😀 MM dosiel o siestej a keby som mu nepovedala ze pred 15. minutami odisla navsteva, tak si to ani nevsimne 😀 Vyhoda strakateho koberca, nie je na nom nic vidiet 😉 Takze mozte prist hocikedy, dufam ze do leta bude aj zahrada ako tak upravena ze mozme nieco aj pogrilovat 😝 Skoda ze ostatne baby citali az neskor, ale ked skor sa stretneme asi necakane, ako ked sa dohodneme.

Mne tu Matus este lieta ako sialeny a Daniel oblieka Nataliu a ta mu reve ako zmyslov zbavena. Takze uz len dostane cicu a pojde hajat.

antoniab
3. máj 2010

joj mna tak po ceste rozbolela hlava ze som uz tabletku jedla a mala mi tu histericky place a nechce jest no nechapem co 😅 😕

zuzana612
3. máj 2010

Mata, mna bolela hlava predtym ako ste prisli, dala som si cely paralen a pomohlo. Lili uz spi, Matus tu beha zabaleny v deke a ja si vychutnavam v klude siveckovu s knedlou a zapijem to pivom s colou kedze mm na mna nezabudol a konecne mi po tyzdni doniesol colu 😝

veronika1982
3. máj 2010

aj mna bolela hlava ale uz to preslo. matej sa uz nedockal tatika a zaspal

antoniab
3. máj 2010

no tak moje dieta tiez konecne zaspalo 🙄 histericky plac tu hadzala krsny ju na rukach nosil kym som volala s babkou no nechapem dostala od krsnych hraci vlacik tak zeby ju tak rozhodil 😀 no a krsny sa tu stazoval ze je uz tazka ze ho ruky bolia 🙄
tak idem im otvorit vinko trocha polebedime a popijeme mala si meninky nebude pamatat zato doslepi aspon popiju 😀 😀

zuzka ti uz neprispievas do januaroviek dnes je tam zas husto koli kojeniu ved ked clovek nekoji ta co konec sveta
blava amerika my na vychode len chudoba 😠 akoze taketo zmyslanie ma strasne uraza 😔

antoniab
3. máj 2010

joj baby inak neviem ci zajtra pojdem cvicit lebo nasa pestunka babka je v nemocnici tak asi zas nebudem mat kde nechat malu 😒

zuzana612
3. máj 2010

Mata, ja som bola pri januarovkach par krat zo zaciatku, teraz tam uz nechodim, ale pojdem pozriet 😀

Moje deti uz tiez obe spia a ja si vychutnavam pivko 😝

Baby ktore chodite ku Kovalovej, neviete ako zajtra ordinuje? Lebo viem ze jeden den rano ma gastro a mne treba ist s malou na ster z nosteka, tak aby som sa zbytocne nemotala........

veronika1982
3. máj 2010

som si precitala posledny den z januaroviek.. no je to tam zaujimave. ha haň 😀

podme sa aj my hadat. 😠

antoniab
3. máj 2010

veronika toto len ja furt pridem neskoro 😀 😀 aj na fc baby z anglicka co kedysi chodili na mk otvorili pokec a skoncilo to takou hadko ze sa do riti posielali a vsetko koli tomu ze jedna baba dava ponozky nanoc malej 😝

zuzana612
3. máj 2010

a co je na tom ze davaju ponozky na noc, aj ja ich davam Matusovi 😀 A to spava este aj vo vaku. A tak som ho naucila, ze bez ponoziek ani spat nechce 😀 Idem pozriet co sa to vadia 😉

antoniab
3. máj 2010

zuzi zacalo to tym a skoncilo niecim inym 😀 😀 a v januarovkach je to o kojeni a prachoch a deleni vyhcodu a zapadu a to sa zas vraciame k bohatim a chodbnim neeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
vidis a ja zas malu otuzujem nech neni taka zmrzlina jak mama 🙄

zuzana612
3. máj 2010

Uz som si co to precitala 😀 ALe ved BA bolo vzdy nieco viac, co mi chudaci, pre nich je uz vsetko za trnavou daleky vychod. Ja tiez nepotrebujem aby moje deti chodili v znackovom obleceni od hlavy po paty, Matusovi natiahnem na zahradu stare teplaky a je v nich spokojny. Niekto navlecie dieta do draheho oblecenia a na ihrisku sa pozera na kamosov z kocika aby sa nahodou neuspinil. ALe kazdemu treba ku stastiu nieco ine.

Ja som tiez taka zmrzlina, v zime spavam tiez v ponozkach a pod dekou a perinou, ale zase je pravda ze mame v izbe nejakych 16 stupnov. Radsej sa viacej prikryjem ako sa mam potit. A Natalka spava vo vaku a prikrita dekou a hoci ma nohy teplucke, tak ruky ma hrozne studene. Tak neviem ako ju uz mam poobliekat 😖

antoniab
3. máj 2010

my spime len obleceni v overali a prikriti dekou lebo na vak zabudam ale hlavne ze je preveseny cez postielku 🙄 a ked uz spi tak ju nechcem prekladat ale ma postielku pri radiatore a na vecer dedo este topi ale ked bolo chladnejsie tak tiez tak ako vy spaci vak a nato deka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre