Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
18. máj 2010

Zuzana mi ti ju troska ponosime neboj sa 😉

zuzana612
18. máj 2010

idem ju skusit uspat do kocika, snad pospi dlhsie ako tych 15 minut

maca77
18. máj 2010

Jani, veď rozmýšľam ako to urobiť ... Tami chodí práve okolo jednej spať... aj by som ju spať nedala, lenže kým dôjdem peši k Zuzke, tak to nám treba takú polhodinu šľapať a to by ju asi poriadne unavilo 😅
... tak ešte potom napíš, o koľkej by si došla a ja uvidím aká bude Tamarka a podľa toho sa rozhodnem 😉

Zuzi, Matúško kedy chodí spať?

zuzana612
18. máj 2010

Matus chodi okolo jedenastej, podla toho kedy vstane a dnes vstal pred siedmou, takze najneskor o pol dvanastej bude v posteli

maca77
18. máj 2010

ahá, takže on okolo pol jednej aj vyspatý bude 😀

zuzana612
18. máj 2010

pozeram ze auta opat stoja, to nebola havarka, bud opravuju cestu alebo popadali nejake stromy. Tak ja vas budem priebezne informovat, aby ste zbytocne nestali v zapche, ale hadam sa to za 2 hodiny upravi. Volam susede, isla do mesta, bude vediet co sa stalo, len zatial nebere telefon

anape
18. máj 2010

ahojte baby,
aj ja som uz nervna z toho pocasia, tiez sme neboli uz tri dni von a nechala som doma aj petka, lebo je trosku soplavy,tak nech sa v skolke nedorazi 😒

a aj nam sa rano spustilo kurenie, na koniec maja je to fakt hruza ☹ ... neviem kedy posetrime, ked v auguste bude treba zase dokurovat 😒

uzite si stretko u zuzky, ja ani nerozmyslam prist, kedze petko je trosku soplavy a aj tak s dvomi by som sa tam neodvazila prist 😅 a tiez musim ist na gynku na utz v ramci preventivky

tak pekny den 😉

sophie1981
18. máj 2010

a som zabudla inforovat, ze zjedeny hacik sa racil dostat z brucha mojej dcery von...... 😉 ...

ideme my trocha von....bo sa zblaznome dnu..... 😝

lubkatobi
18. máj 2010

tak super, ze je hacik von..

tobi zaspal dnu..snad bude spat dlhoooooooooooo 🙂

rybecka
18. máj 2010

Tak spiiiiiiiime 🙂 idem rychlo uvarit vyvesit pradlo aby sme mohli vystartovat ked vstane odchadzam od Pc majte sa 😎

maca77
18. máj 2010

tak ja rozmýšľam, že dovarím a o takej 12tej by som mohla tiež vyraziť, vytiahnem zas po polroku šporťák, ktorý som ešte nestihla predať a prídeme aspoň na hodinku 😉

len nech pršať nezačne

maca77
18. máj 2010

oj, tak my asi nedôjdeme 😖 práve mi volal chlapík, čo sme objednávali kočiar, že asi za hodinu ho dovezie, tak musím čakať doma....

zuzana612
18. máj 2010

maca, vsak mozte aj ked sa tami naspi.....

maca77
18. máj 2010

ale keď potom zas dôjde Adam zo školy ... ani by som nepovedala, že žena na materskej to môže mať také komplikované 😝

rybecka
18. máj 2010

ved my tiez nebudeme dlho lebo mi treba ist po Matejka do skolky 😉

zuzana612
18. máj 2010

janka, ze sa este stale caka, ale max. 10 minut, tak to hadam zvladnete 😀 Ale sa moze stat ze akurat pridete do zelenej vlny a pojdete rovno 😀 Popadali stromy medzi Hutou a Fercakmi

antoniab
18. máj 2010

ahojte vy ste toho popisali 😲

jej aj ja chcem prist na stretko ☹ ale nepridem som chora soplim hlava mi bruni uz 3dni sa napchavam paralenom a nic tak aby som vam nenakazila deti
som rada ze to moje dieta odolava zajtra ockovanie tak dufam ze bude dobra to otras pocasie je dobra aspon nato ze sa mi dieta nauci spat v postielke vcera rekord necele 2hodky 🙂

tak si to uzite dufam ze sa vycasi a dohodneme big stretko 😉

maca77
18. máj 2010

ináč tie stromy nepopadali, ale pília ich... popri ceste boli také nahnuté borovice, tak tie ....

zuzana612
18. máj 2010

no to si nemohli vybrat lepsi ako pracovny den, co 😀

maca77
18. máj 2010

a predstav si, že to ešte k tomu režú tvoji susedovci oproti 😅

zuzana612
18. máj 2010

😀 ja mojich susedovcov poznam iba z videnia 😀 Ja poznam susedov iba z lava a z prava a to je vsetko 😀

sophie1981
18. máj 2010

mne zaspala Katka v kociku, tak ostavame doma.....kedze aj tak by sme boli odkazane na bus domov, A NECHCE SA MI CAKAt niekde v zapche..... 😝 ...

maca77
18. máj 2010

aj my ostávame doma ... práve nám doniesli kočiar a Tami kričí "moje, moje, moje ... nie bebi... moje, moje" 😝 😀 😀
... ten chlapík chudák čakal trištvrte hodiny a keď som mu povedala, že do PP sa dostane zas len cez Spišskú, tak len očami prevrátil, že koľko zas čakať bude 😅

sophie1981
18. máj 2010

mata, tie tenisky...hodim ti tu link......ale nech tie snurky su klasika snurovacie, nie vsite------c. UK 9, cierna....dikes..

http://www.elitesexpressed.com/wp-content/uploa...

zuzana612
18. máj 2010

dufam ze Janka dorazi ok, ze si to nerozmysli na polceste ze ide radsej naspat 😀 Urobime dalsi den, hadam nebudu pilit stromy cely tyzden 😖 Ale mozno sa potok zase vyleje 😀

zuzana612
18. máj 2010

a uz zase leje, mna uz fakt asi drbne. Sa svine plynari musia vytesovat ako idu zase zarobit 😠 Treba nam bezpodmienecne urobit do septembra krb 😒 Len kde zobereme prachy ☹

maca77
18. máj 2010

veru, na takéto obdobie je krb super vecička ... stačí zopár polienok a hneď teplo v celom dome 🙂
...i keď to stojí dosť peňazí ... my sme chvalabohu peniaze dali len za materiál, aspoň na robote sme ušetrili...

veronika1982
18. máj 2010

my sme boli doobedu vonku a potom sme sli s tatikom do madarasu a kupili sme si rybky lebo svagor nam daroval velikanske akvarko.. matej sa opat vytesoval ale tentoraz sa mu tam pacili tie mysky.. teraz zaspal, ja obedujem a poobede pojdem ku kamoske pozriet dvojicky...

antoniab
18. máj 2010

bibi ok poslem mu nech sa pozrie 😉

sophie1981
18. máj 2010

maca...my uvazujeme nad kachlami.....este naskrabat prachy......dufam, ze Zuzana coskoro vyhraje to lotto..... 😀 ....ze nas zalozi.....

aj u nas uz prsi..... 😒 .......na nervy......co budeme robit poobede neviem......ale vecer idem na Zumbu...... 😀 ..teda ak si to moje dieta nerozmysli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre