Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
2. jún 2010

caute, ja mam dnes uzasny den, nervy v zadku od rana a este dlhy den predomnou kedze daniel ma zapas v ziline. Matus spi, dufam ze Nataliu uzspim coskoro tiez a ja si lahnem s noz, vcera sme takto spali vsetci spolu 3 hodiny, to bola parada. Lebo inac tu scvoknem, som predsa mala ist s Danielom, previezli by sme sa do Ruzomberka a kedze je mama v robote, mohli sme ist ku segre, aspon by nam ubehol den 😖

rybecka
2. jún 2010

ahojte,
tak konecne sme doma
Ondrejko bol v nemocnici mali sme nabeh na zapal pluc ale nebol nastastie tak sme tam ostali od piatku.
uz je to ok inak my nejde klavesnica musim ist kupit takze vam pisem s mamkineho
😝
neviem co ste popisali za tu dobu ale vas vsetky pozdravujem 😉

veronika1982
2. jún 2010

jani tak to je dobre ze ste uz o.k. a kde ste boli tu v snv?

matej mi teraz zaspal zase pri flasi...

zuzana urcite je nieco vo vzduchu lebo ja som tiez nejaka nervozna..

zuzana32
2. jún 2010

Ahojte,
vo vzduchu je určite niečo - ten protivný dážď, aj keď dnes sa už konečne ukazuje aj slniečko. Lebo ja som tiež nervozná jak pes!

sophie1981
2. jún 2010

t co ste take nervne?.... 😀 ....

Janka....tak hlavne je ze ste ok a doma..... 😉 ......

zuzana32
2. jún 2010

no už nám chýba slniečko!!!!!
Byť s tromi deťmi doma v takomto počasí je o živoť.

rybecka
2. jún 2010

Hej boli sme v SNV na detskom odd.
ja som tiez nejaka depresivna dnes ja sa uz tak tesim na vikend ma byt slniecko tak dufam ze bude 😎

rybecka
2. jún 2010

Inak v nedelu mame v dedine den deti a cvici sa tu zumba 🙂 a bude precvicovat Lucia tak som zvedava bude to vonku na ihrisku ako to bude z organizovane tak sa tesim si aj zacvicime 😉

maca77
2. jún 2010

Janka, hlavne že ste už doma ... i keĎ víkend si viem predstaviť aj ináč strávený a nie v nemocnici 😖

ja som zatiaľ kľudná 😅 .. Mm bol doobedu vonku, tak som aj TAmku poobliekala a poslala trošku po mlákach poskákať ... i keď potom ma kus vytočila .. zjedla polievku a šla spať ... 15minút bola ticho, tak som jej išla dvere na detskej zatvoriť ... a ona potvora nespala ! ... čítala si Krtka a chrúmala lentilky ... a ticho bola jak voš pod chrastou ... 😝

slaviq81
2. jún 2010

@rybecka - Jani, a o koľkej v nedeľu? Pridem s Larou, už má byť pekne 🙂

sophie1981
2. jún 2010

slnkoooooo svietiiiii 😀

gabkazabka
2. jún 2010

voda láka,snehuľme si postaviaka .... 😀
Aj vam uz sibe z toho pocasia? 🙄

veronika1982
2. jún 2010

my sme boli poobede v madarase a kupila som matejovi netecucu flasku tak som zvedava a vyuzila som kupony na keksiky a na cumel lebo bolo zadara no a u dracika sme kupili cd s pesnickami a pre malicky neter hracku. a o siestej sme este dali kolecko okolo zapadu ked svieti slnko.

a bibka ti poviem ten hornad mi dnes pripadal hrozostrasny. sme sa boli na neho pozriet a matej len kukal co to za vodu.. ci pana nebolo mi jedno...

veronika1982
3. jún 2010

ta co to ze tu nikto nebol?

dobre ranko.. my sme mali hroznu noc. matej plakal.. joj..dnes ideme na mier pozriet kamosa mateja a potom na obedik s tatikom kedze dnes nemame plyn..

maca77
3. jún 2010

ahojte

aj u nás noc na nič ... hlavne u mňa... buĎ vystrájal drobec v bruchu že som ani spať nemohla a medzitým sme o 3-tej prezliekali Tamke posteľ, lebo sa pocikala ... tak som sa utešovala, že kým to boli pocikané periny a nie nejaké ogrcané, tak to nevadí ... a kým drobec v bruchu len kope a ešte nekričí, tak je to tiež ešte dobré 😅

ideme von, kým neprší 🙂

gabkazabka
3. jún 2010

Ahojte...
A kde ste vsetky? 😲
Dnes konecne vyslo slniecko,aj ked predpokladam,ze nie na dlho.My sa chystame do mesta..... 😵 Konecne sa poprechadzame.Len dufam,ze nas nezastihne dazd
No asi bola blba faza mesiaca,ked vam deticky zle spali.....My sme spali poriadne a do 8:15.... 😎
A musim sa pochvalit,od pondelka sme cez den bez plienky,pekne sama chodi na nocnik....akurat vcera sa nam stala nehoda,hrala sa sama vo svojej izbe a asi sa zabudla,tak na koberci vytlacila riadnu tortu 😀.Ale nevadi,ved este len zaciname,predpokladam,ze takych nehod bude viac 😅

susana28
3. jún 2010

Ahojte 🙂 Tak mm už odišiel, a zas sme samé. Teda nie celkom lebo nám pribudli dve členky rodiny osmak dagu 😀 a ešte sa nám včera narodil dávidko, tak sa doma všetci vytešujeme, aj keď švagrinké nezávidím, lebo mala dosť ťažký pôrod 😒 ale verím, že pri bábätku na to rýchlo zabudne. Tak keď vás dočítam, tak poprípade zareagujem na to čo ste popísali.

Gabika, gratulujeme, ninka je šikulka. A tieš matúškovi. Zuzka no vidíš sme ti hovorili, že máš šikovného synčeka 😉

sophie1981
3. jún 2010

nazdar zeny,,......

my sme spali dobre...teraz zasa spime.....Matusko nas asi unavil.....este sme len auto otacali od Zuzany a katka uz aj spala.... 😀 ......mna ide porazit, som pustila pracku tmaveho pradla a von prsi.....ale uz som musela, ved sme sa uz do kupelne nezmestili..... 🙄 ....

gabka.....jaaaj, ze torta......este dobre ze tuhy stav...... 😅 ...ale blahozelam...super to ide detickam....aj ked matus dnes spravil fontanu na stred izby..... 😀

rybecka
3. jún 2010

@slaviq81 je to poobede tak asi okolo jednej vobec nie je plagat tak neviem kedy to zacina ale asi poobede ja tam idem okolo 14hod. dame obed a pojde sa tak prid deti si pobehaju 😉
ja som dnes bola na kontrole s Ondrejkom tak sme stale zahlieneny ale uz je to lepsie
no vonku je kosa ako v prdeli tak idem zapnut kurenie boze v juni som este nikdy nekurila mna porazi 😠 😠

rybecka
3. jún 2010

Bibka ja mam pradlo v pracke a nemam kam to uz zavesit 😠 😠 😖 toto je fakt koniec sveta
moja svokra nema pitnu vodu ani chlieb Gelnica je podvodou 😔 je tam to strasne videla som par fotiek a je mi z toho do placu nastastie maju dom na kopci tak su oni v suchu ale zasobovanie zlyhalo normalne pecie si doma chlieb a vyjedaju vsetko co maju doma do obchodu nehrozi 😖

gabkazabka
3. jún 2010

Janka,nebola si dnes nahodou doobedu aj na letnej?Ja som sa prechadzala so svokrou,ale nie som si ista,ci si to bola ty,ci nie.....asi babka sedela na lavicke a ty si bola zohnuta pri kociku.....

gabkazabka
3. jún 2010

mne je strasne luto tych ludi,ktorych zastihla povoden,normalne mi zimomriavky behaju po celom tele ked pozeram spravy....ale v sobotu a nedelu ma byt pekne,tak snad hladiny riek klesnu 😒

veronika1982
3. jún 2010

caute. my sme boli poobede u babky a ja som bola pozriet dvojcata kedze dnes bolo karolinky..tak som sa vyhrala. matej bol s babkou a teraz sa idem chystat na teabo a tatik bude doma s matejom a budu sa prvy krat kupat.

bibka ides? mam aj katalog s avonu tak ci ho mam brat zo sebou..

maca77
3. jún 2010

ja som dnes tiež neplánovane zapla 2x práčku, kvôli posteľnému prádlu ...
... no my sme na kopci a dnes MM prehlboval potôčiky okolo domu, aby nás nezačalo vytápať .... dalo by sa povedať, že to by mohol byť základ pre múrik na plot a voda tam tečie v jednom kuse prúdom .... normálne by sme si mohli jazierko pred domom urobiť 😝

... my tiež v krbe kúrime, normálne som rada že máme potiahnuté vývody hore do spálne a do detskej, aspoň je aj tam teplo a netreba ústredné kúrenie zapínať ....

pata31
3. jún 2010

Ahojte, to kedy uz prestane liat? otrasne pocasie, chudaci, co su vytopeni...my nastastie tiez na kopci byvame...
dnes som piekla muffinky, dala som tam namiesto mlieka acidko a este hrozienka a kakao...a su faaajne 😉 tak som nabalila mamke, bo zase ide do Belgicka a tentoraz ide aj brat s detmi, na par dni, pojdu do nejakeho zabavneho strediska, nieco take ako disneyland a este maju ist aj lyzovat do krytej haly, tak to som zvedava na to 😉
inac v sobotu by mali byt preteky koni, nechystate sa kuk, ze by sme dali nejake stretko??

sophie1981
3. jún 2010

paTA, ja som akurat na taebo hovorila ze asi pojdeme kuknut na kone......skor ako na policajtov, toho sa bude asi Katka bat.....

pata31
3. jún 2010

no tak fajn, tak potom napis, ze kedy asi, ze by som sa aj ja vytrepala, bo mm sa chysta nieco v garazi robit a nepojde s nami 🙄 ale tak poobede hadam az...

maca77
3. jún 2010

náš Adam má v kalendári už poznačené že o 10-tej v sobotu ideme na kone pozerať ... takže keď počasie bude ako hlásia konečne bez dažďa, tak pôjdeme pozrieť 😉

hrinka
3. jún 2010

ahojte maminy,
pozeram, ze su tu velmi velke diskusie, ktore som aj citala, no su velmi dlhe...... Prosim o radu - poradte ak viete.
Pristahovali sme sa zo zahranicia do Spisskej Novej Vsi a ja som v 13. tyzdni. Potrebujem si najst nejakeho dobre gynekologa. Svokrovci su z
Popradu, tak rozmyslam, ci si hladat gynekologa v Spišskej Novej Vsi alebo v Poprade. Asi by som chcela rodit v Poprade, co som pocula odporucania (tiez som pocula dobre veci o Kezmarku). Neviete poradit a povedat nazor na nejakeho dobre gynek. v Spišskej a či je tam dobra porodnica? Stale sa neviem rozhodnut co robit. Uz musim ozaj vyhladat gynekologa. DAkujem velmi pekne za Vase cenne rady.
Anka

pata31
3. jún 2010

Hrinka, vitaj medzi nami 😵 no ja chodim ku Kozlovi na velkej poliklinike a som spokojna...a rodila som v snv a tiez spokojnost, ale neviem ti povedat, ze ci lepsie v snv ci pp...tak som ti asi moc nepomohla 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre