Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
14. jún 2010

@gabkazabka pozeram, ze ty aj Lenku Kovalovu poznas....to je moja suseda z ulice nizsie... 😉 a aj Ivanu Sedlackovu, ked to je ta, ktoru myslim, tak to je zase moja spoluziacka zo strednej...a my sa nahodou nepozname osobne? 😀 😀

gabkazabka
14. jún 2010

@susana28 ja som ti to vravela 🙂..... 😝

sophie1981
14. jún 2010

susan....drzim prsty, nech to bude pozitivny tehu test..... 😉

lubkatobi
14. jún 2010

gabi, snad sa nam podari inokedy stretnut, lebo zajtra poobede cakame naavstevu..

tak nech mate super stretko zajtra

gabkazabka
14. jún 2010

Pati,asi sa poznat nebudeme.lebo ja niesom zo SNV,ja pochadzam z Michaloviec a zijem tu 3 roky.Ale rada ta spoznam 😵

zuzanale
14. jún 2010

@susana28 ja som kupovala u nás v LE bola som tam okolo 11tej a ešte im tam zo 6 ostalo ako v SNV neviem u nás boli...
@pata31 dik idem pomrkať čo tam nájdem 😉

Mati tak fakt smola a to sa ešte furt ta sopka sere? 😕 😝

zuzana32
14. jún 2010

Maťa tak to je fakt smola.
Veru aj ja sa obávam, že sa nám kôli sopke posunie odlet na dovolenku. 😠 Som myslela že už je kľud. 😠 😠 😠

pata31
14. jún 2010

@gabkazabka a odkial poznas tie baby? no sak hadam sa stretneme niekedy 😉
@zuzanale tam mas kooopec receptov, mas co citat 😉

joj, baby, ja by som tak sla na dovcu, len keby prachy boli...som akurat nasla lastminute ze do Egypta za 890eur pre dve osoby na 10noci... 😔 aj ked po egypte momentalne az tak netuzim, stacilo by grecko 😉

pata31
14. jún 2010

@zuzana32 a vy kam idete na dovcu?

gabkazabka
14. jún 2010

Pati-Gabca J. robila v Sintre v kvetinarstve,kde som casto chodila so susedou,ktora je s nou nejaka rodina a Ivu Sedlackovu poznam cez mm...

gabkazabka
14. jún 2010

Aj ja chcem ist k moru ☹ .Ale tohto roku asi neideme nikam,lebo setrime peniazky na pozemok,ktory je stale v nedohladne 😠 .

pata31
14. jún 2010

@gabkazabka aha a Lenku? sranda, kolko spolocnych znamych 😉 a my zase chceme prerabat, tak tiez nehrozi dovca, maximalne na Dobsinsku masu asi... 🙄
fffuuuuj, aky hnusny komar tu na mna utocil 😠 😠 😠

gabkazabka
14. jún 2010

Pati,ktoru Lenku myslis?

pata31
14. jún 2010

Kovalovu

sophie1981
14. jún 2010

jooooj, zeny my dovolenkujeme cele leto na Malte....a vsetke vas pozyvam tiez....placu dost....aj roboty..... 😀

antoniab
14. jún 2010

no ved o sopke nebolo ani slichu poslednu dobu a na sk strankach som ani nic nenasla len na anglickych to len mm volal ze mu posunuli let o hodinu na pol osmu potom vola ze posunuli na desiatu a o polhodinu vola ze zrusili 🙄 no tak si vystal radu najblisi let je az planovany zajtra vecer ak sa pocasie umudry ale cakaju lebo im zabezpecili hotel tak aspon nieco a nasiel si partaka nejakeho kosicana co tiez letel do aberdeenu tak super lebo aj baterkam u dochadzala ale ten chalan ma nabijacku tak aspon si dobije telefon a dali si spolocnu izbu tak sa mozu opit 😝 alebo bude mm dospavat tie noci co doma nenaspal hlavne tie posledne co mala len kakala 😝 😅

gabika aj ja by som dosla ta spoznat len neviem co to moje drobatko 😒

antoniab
14. jún 2010

moj brat odchadzaju stredu do bulharska a sestrenka o tyzden do tunisu ale tam som uz bola snivam o kube 😅 ale to budem este strasne dlllllllllllllllllllllllho predllllllllllllllllllho no skor by bol realni nejaky ostrov kreta by sa mi pacila ale toto leto mi musi stacit nas dvor a 2tt pri mm len dufam ze bude nejake lepsie pocasie a lietadla poletia 😀 😀

gabkazabka
14. jún 2010

Mati,ved ked uz nekakate,pridte 😉
Pati,Lenku Kovalovu poznam tiez cez mm,Jej mamzel boli s mm spoluziaci 😉

sophie1981
14. jún 2010

jooj, mata....ja najblizsich 5 rokov ani nemyslim na dovolenku v nejakej destinacii...najskor sa dostanem do safarikova..... 😀 .......a toto leto na tyzden do BA...no ale ci to je nieco extra neviem, kedze v BA sa mi nepaci.....ale zasa ked chcem vidiet sestru...ale zasa ani dov dovolenka v Tomasovciach nieje zla...pieskovisko mame, bazenik tiez...urobime gulas, vychladime pivko a hore pupkom lezime.....a pol dediny na mna kuka, kedze nemame plot.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabkazabka
14. jún 2010

No baby,mm zahlasil ze zajtra o pol stvrtej sa u nas pozera futbal....takze chladim pivo a sprite .Tak dajte isto vediet.....ńech nepeciem zbytocne mufinky.....kto by ich potom pojedol 😝

pata31
14. jún 2010

@gabkazabka 🙂
jaaaj, niektori ti farmari su uzasny....pozerate na jojke? to bude zase show... 😝
my sme boli na svadobnej ceste pred dvoma rokmi na Zakynthose, joooj, to bola parada, tak na to spominam, ze ako nam bolo perfektne...more zo zaciatku plytke, idealne pre deti...a tepluuucke! a piesok...nie kamene, to nemusim...asi zacnem setrit, zriadim si ucet na dovolenku, aby sme o dva roky mohli ist s malou 😀 😅

antoniab
14. jún 2010

gabika praveze mi este kakame pomenej ale kakame ☹ uvidim rada by som prisla ale ked budeme kakat budeme este racsej doma treba zas dupu prevetrat lebo nam zas cervenie

bibi tak to je ja som mm hovorila podme este niekde lebo pridu deti chceme stavat a nepojdeme uz nikam a tak to veru aj je ale co hlavne nech sme zdravi 😉

antoniab
14. jún 2010

pata aj ja si zariadim taky ucet len neviem kto mi tam bude vkladat 😀 😀

pata31
14. jún 2010

Mati, to ani ja neviem 😝 😀 😀 😀

gabkazabka
14. jún 2010

u nas ide futbal 🙄 kazdy den..... 🙄 a to ja vobec nemusim....ale zajtra hraju nasi
Mati,tak nech vam to rychlo prejde 😔 .Ked bude lepsie,pridete 😉 Alebo uvidis ako zajtra

sophie1981
14. jún 2010

ja pockam kym Zuzana vyhra lotto a kupi mi dovolenku..... 😀 ..

nic, idem snivat,,,,snad o ziadnych sprostostiach....ako minulu noc......som nasu stavebnu budu natierala penetrakom....celu noc...... 😝 ......verim ze tuto noc snivam o dovolenke..... 😀

tak dobru noc.....zasa zajtra...

antoniab
14. jún 2010

ta super ked najdes takeho debila daj vediet
otec sa snazi vyhrat sportku tak mozno sa mu to raz aj podari a bude KUBA 😀 😀 😀 myslim ze skor sa dopracujeme ku kubovi nez ku kube 😀 😀 😀

idem do perin kedze mame kakacie noci nech som na tie hovienka fit a odpolnoci mam zberat do flasticky 😅
no dieta sa pokakalo predcasne ach jaj 😒

pata31
14. jún 2010

no idem ja zobudit mm do obyvacky a idem tiez spat... 🙄

zuzana32
15. jún 2010

Dobré ránko,
@pata31 no 30.6. dúfam, že budeme letieť do Tunisu - Mahdia.

veronika1982
15. jún 2010

dobre ranko.

gabika tak my urcite dojdeme poobede ale tusim nasi hraju o pol druhej. lebo tatik povedal ze pride domov a tak nas asi potom hodi k vam.kde to presne byvate? a nebude mm nervozny ze nebude mat klud pri futbale?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre