Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
15. jún 2010

Dobre ranko
No mm vcera nevedel presne o kolkej hrame.A myslim,ze mu vobec nebude vadit,ked nebude mat klud 😉 Nech si zvyka,ked chce mat 3 deti
😝
Tesim sa na vas 😉

gabkazabka
15. jún 2010

som zabudla:byvame pri Sintre,taky zatepleny zlto-zeleny cinziak.Kollarova 10Ked ides po zimnej,tak pred trhom zabocis do lava,a prejdes okolo sport.obchodu Adidas,potom uvidis nasu bytovku-my bavyme v poslednej tmavsej zelenej casti-predposledny vchod 😝 Dufam,ze som to nejako vysvetlila..... 😅

sophie1981
15. jún 2010

😀 dobre ranko....

katka cvici s tatikom...ja sa nudim......strasne nie?.....

veronika1982
15. jún 2010

@gabkazabka ano viem kde byvate. v prvom vchode je kadernictvo.

@sophie1981 ty sa mas. nedojdes sa pohrat s matejom? lebo ten cvici teraz so mnou. od vcera je ako vymeneny. nic nepocuva a len somariny robi. pred chvilou spadol z postele a uz zase robi hluposti.. 😠

u nas od vcera nejde tepla voda a nikto ani nedal vediet a mne treba hlavu umyt tak cez obed ked bude spat budem musiet hlavu strcit po zimnu vodu 😠

maca77
15. jún 2010

ahojte

@gabkazabka podľa opisu kde bývaš som zistila, že vo vedľajšom vchode býva moja kolegynka 😉

gabkazabka
15. jún 2010

Veronik-ano,presne v tom cinziaku byvam,tak o kolkej dojdete?A kto este pride? 🙂
@maca77 no vidis aky je svet maly 😀 .Prosim ta,neposles mi do IP recept na marcipan zo sus.mlieka?A ako sa ti s nim potahovalo?Nerobili sa ti na bokoch zahyby?Lebo mne ten z cukrikov nechuti,ale robi sa s nim velmi dobre.A ten zo sus.mlieka mam velmi rada,ale neviem ako sa s nim pracuje 😒

zuzana612
15. jún 2010

caute, mna Matus zase nenormalne vytocil s jeho jedenim, ja fakt neviem co idem s nim robit, okrem toustu s nutelou alebo cokoladove cerealie nechce nic, som mu nakrajala chleba s maslom a sunkou, ste mali vidiet ten cirkus ze az , ani ho este nemal v ustach a uz ho zacalo natahovat, som myslela ze ho zahlusim. Tak som ho plesla do postielky a tam teraz cusi. A som sa rozhodla ze od dnes nedostane ziadne sladkosti, ziadne mlieko miesto obeda, vsak ked bude hlady, hadam zacne jest. Lebo neviem co s nim budu robit v skolke 😖

Gabika, aj ja som robievala zo suseneho mlieka, ale dost sa to trhalo. Najlepsia bola taka cukrova hmota co som si doniesla z uk, ale uz sa to da objednat aj tu cez net, myslim ze sa to vola K2 alebo tak nejak

susana28
15. jún 2010

Ahojte 🙂

Tak mňa zas bolí hrdlo, do čerta, to nie je možné, každý mesiac to isté, tak hlcem pastilky na hrdlo 😝 Včera som utekala kúpiť te raid day & night, bo som myslela, že ma počas noci komáre zožerú, a ten raid je na dve veci, na h.....o a na nič 😠 Sa vrátim k tým plátkom čo sme kedysi používali, síce to smrdelo ale háveď nebola.

&zuzana612, sa ti čudujem, že si takto ničíš nervy, matúš aj tak zje čo bude chcieť, a cereálie, mliečko je úplne v pohode, ak ti popritom zje aj zeleninové polievočky, jogurty, tak to je super. A v škôlke sa naučí papať, bo aj ostatné deti budú jesť, nič sa neboj, a napokon aj lívia spomínala, že samko veľmi v škôlke papať nechce, tak ho potom dokrmi, tak sa nič neboj, aj táto etapa u matúška prejde, a bude ťa zlostiť niečím iným 😉

sophie1981
15. jún 2010

jaaaj, baby, hned mam lepsiu naladu...kedze rano dosla mrcha, co ma nepotesilo, hodinku po mrche dosiel balik z Londyna a take kraaasne veci pre katku, sa tu vytesujem ako mala...... 😵 😵 😵 😵 ...suknicky, saticky, natelniky, pyzamka, kratasy, vetrovka, kabatik, overal, zupan.....vsetko z coho u vyrastame.....juj, aka financna pomoc.... 😵 😵 😵 😵

veronika1982
15. jún 2010

tak my sme boli doobedu vonku a teraz uz bubame a ked sa vyspime tak sadneme do auta ideme ku gabike. tatik nam dal auto.

takze katka bude zase kocka.. 😵

gabkazabka
15. jún 2010

Cafte,mufinky upecene 😝 .Pride asi aj Ivka s Matuskom.....Veronik,o kolkej asi pridete?Ninu davam akurat spat,zobudi sa okolo 15:00-15:30

veronika1982
15. jún 2010

okolo 15.30 pojdem z domu aby sme nerusili Ninku. moze byt?

deniss007
15. jún 2010

@kukulik30 ahoj ...ty budes istotne vedeit kde ta zumba v smižanoch je a o koľkej...rada by som to chcela vyskušať ale nemožem nič o tom najsť

gabkazabka
15. jún 2010

Veronika,cakame vas.....Bibka,nepridete aj vy? 😵

gabkazabka
15. jún 2010

A este som zabudla,posielam ti do IP cislo na mobil,lebo nam nefunguje zvoncek,tak ked budete dole,prezvon,ja vam pridem otvorit. 😉

veronika1982
15. jún 2010

ok dufam ze budem mat kde zaparkovat

sophie1981
15. jún 2010

gabka...Katka zaspala o jednej...tak uvidim kedy vstane....ved ak pojdem, prezvonim veroniku kde ste.... 😉

veronika1982
15. jún 2010

tak my sme uz hore. ideme sa obliect a pojdeme sa trosku pozriet na vychod do obchodov a o 15.30 zvonime na kavu

antoniab
15. jún 2010

ahojte
rano nam nesla elektrika a bola som v snv odniest hovienka na rozbor stale kakame ☹ ja uz neviem a vysletky budu az vo stvrtok
potom som bola z mamkou v sekaci v pp tak som malej kupila riflove saticky za 1,80 nove a letne gatky po 10centou tak sa tiez vytesujem ako bibka 😀 len v mensom prevedeni
gabika mi nedojdeme kedze stale kakame a neviem z coho tak aby sme nejaku nakazu nedali vasim detom tak dufam ze sa pozname inokedy 😉

anape
15. jún 2010

ahojte baby,
tak anglictina dopadla dobre, vytiahla som si temu o cestovani, co bola jedna z tych neoblubenych, no nejako som sa z toho vykecala 😉

u nas sa futbal nepozera, mm nie je na sport, to skor ja 🙂 , ale nesledujem futbal, akurat nasich a potom nejake tie finalne zapasy.... prave sa tu trosku zlostim, lebo par sekund pred koncom sme pobabrali zapas 😒

aj ja som uvazovala, ze kupim domacu pekarnicku, no ked mne vadi, ze ten chlebik je skor ako kolac, chyba mi ta prava chlebova korka...alebo ten co mi ho ponukol ho zle upiekol?a

zuzi, prave sme vcera s mm konstatovali, ze nejako nemame komarov, na to, ze kazdy rok ich tu bolo pozehnane...tak hadam to nezarieknem

aj ja by som veeelmi chcela ist k moru, no neviem neviem ci sa najdu "zvysne" peniazky 😒.... ja snivam o all inclusive, este nikdy som takto nebola a teraz by sme to mali fajn, lebo viki by mala este zadara, ale pochybujem, ze sa podari 😒

no idem ja prevetrat deti k babke na dvor

pekny zvysok dna vam prajem 🙂

pata31
15. jún 2010

Ahojte...tak ja som v noci medzi pol jednou a pol tretou zabijala komare 😠 😠 najprv som tri zabila a potom este jeden sviniar sa schovaval, ale aj toho som nakoniec dostala 😀 no a tiez som rozmyslala nad tym raid electric, ale dnes dosla svagrina, ze oni dali sietky na okna...a mi svitlo, ze ake jednoduche riesenie 😉 😀 tak som bola kupit sietku v nezabudke 😉 ma co robit mm, ked pride z prace 😝
a boli sme na obed s mamkou v meste, skocili sme aj do lidla, tak mali tych zmesi este dost, aj pekarnicky mali este...a do sekaca sa mi nechcelo, ked som videla tych čorgošov, tak som sa na to vykašlala...
a futbal...to riadne dosr... 😠 gol v poslednej minute! 🙄
@anape neviem, aky si ty mala, ale nam ten chlebik z pekarne strasne chuti, to ked spravim, tak do pol hodiny je skoro cely zjedeny 😉 a blahozelam k ukonceniu angliny, u koho si mala skusky? rozmyslam, ci ist od septembra zase tiez na anglinu, ci nie...to by som sla do piateho rocnika..len to by som musela malu cvicit na zaspavanie bez cicika,alebo by cakala, kym sa vratim 😅

denisocka
15. jún 2010

ahojte,
dnes sme boli na kontrole na urlologii , pipik už máme krásny, sice zdržiava moč ešte a pred cikaním plače že boli pipik ale ked mu poviem,nech sa vycika a nebude bolieť tak je dobre

v LE super urolog ambulantny , došli sme, ukazoval malemu ako pískaju vračiky,vie paradne napodobniť všelijake, . tak mu vravim,že aj my mame vtačika ale nepíska a on že akeho a vyzliekla som malemu gate . maly sa síce rozreval,ale doky na to kukol ,pretiahol a bolo po plači, hned sa maly zas pýtal na vtačika takže uplna pohoda .

doky už nekazal nič,iba v repíku aspon 2-3x v týždni pretiahnuť

no a zdžubal ma,lebo ževraj ked nam pred rokom dal tu hormonal.mastičku triamcinolon,tak to bolo len na skušku či zabera a že prečo som neprišla na kontrolu,žeby predpísal viac,že to sa masti 2mesiace a nemuseli by mu preťahovať. no koza som,neviem prečo sme neboli,či mal dovolenku,alebo som nepostrehla že mame prisť , je to už proste v riti . nevadi . takže ja odporučam, pokial nemaju deti problemy s cikanim kupiť aspon 2-3 mastičky Triamcinolon 1% ung. - 10g mastička a mazať 2xdenne pipik , po týždni začať pomaly preťahovať a mazať tiež 2x denne .určite to pojde . my sme mali taky prstenec,čo ani nepustil stiahnuť a po 14dnich bolo vidieť žalud asi 5mm , potom došla mastička a zarastlo to

ináč, maly dnes v levoči v parku a po meste jak besny behal,bože som nespoznavala svoje decko,behal pomedzi ludi, nestihal mm za ním utekať . kriste pane,nam treba len velky dvor ..alebo maly dvor a velky bič
😀

veronika1982
15. jún 2010

tak my sme uz doma. u gabiky bolo super. sme pokecali, matej sa vyhral s ninkou aj ked viac ju asi bil. ale ninka je nadherna a sikovna a uz aj vie citat pismenka..joj zlata je fakt. a gabika nam zabalila na cestu muffiny ktore su skvele. po ceste sme sa zastavili u babky, ja som dala sprchu a teraz sme doma a zobrali sme aj babku aj deda..

bola som aj v meste ale kedze sme mali buginu tak nas nikde nechceli pustit s kociarom...

kukulik30
autor
15. jún 2010

@deniss007 skor som sa sem nedostala, ale tak tu je rozvrh hodin http://www.zumba.ic.cz/rozvrhhodin.html 🙂
inak ahojte 😉

gabkazabka
15. jún 2010

Cafte,
no kde ste fsetky? 😲
Dnes sme mali super den,konecne som spoznala dalsiu z vas.....Matejko je rozkosny smejko a s Veronikou sme pokecali.... 😉
Ja sa zajtra chystam konecne do Lidlu na tu muku,vraj dnes este mali vela,tak dufam,ze este nevypredali a chcela by som zajst aj do toho sekaca....neviete,ci sa tam da vojst s kociarom?

veronika1982
16. jún 2010

@gabkazabka sekac je na poschodi a s kociarom tam asi tazko vojdes ked bude vela ludi

sophie1981
16. jún 2010

dobre ranko...

tak ja som uz aj zubara absolvovla...stihla som stretnut liviu so samkom..... 😅 .....v zube mi teraz skube o106, tak dufam, ze zajtra nepojdem zasa..... 😝 ...

susana28
16. jún 2010

Ahojte 😉
Nemôžem si pomôcť ale ako sa ochladilo, tak ja som normálne, že ožila, môžem dýchať, nie je mi zle, no proste sa cítim super, aj keď slniečko mám rada, ale proste tie opeky niesú nič pre mňa 😝

& anape, tak blahoželám ku skúškam, sa chystám, že keď raz nastúpim do práce a budem mať mm doma, tak sa tomu začnem venovať takto zodpovedne, zatiaľ si prechám anglinu doma len ako samouk, aby som celkom na tejto úrovni nezakrpatela, hoci si myslím, že najlepšia škola je pobyt v krajine, kde ľudia hovoria po anglicky. O tom by asi vedeli rozprávať Zuzka z huty, bibka a janka, lebo ony čas života strávili v UK.

& pata31, a tá sieťka čo ste kúpili v nezábudke je aj s rámom, alebo ako vlastne to budete inštalovať na okná?

& denisocka, tak super že malý je už ok, ja sa toho bojím, že keby som mala chlapca, že či by som toho pipíka zvládla

susana28
16. jún 2010

&susana28

susana28
16. jún 2010

bože, ta ja som sprostá, ja namiesto @ dávala & 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre