Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
6. máj 2009

zienky,
ako davate Vigantol na lyzicke? lebo mne to maly nechce pit.

sophie1981
6. máj 2009

janka....nastriekam mliecka a do toho nakvapkam, a vecer po kupani, ked je hladna, tak jej to vtisnem do pusy a hned za tym cecok.. 😉

rybecka
6. máj 2009

ok vyskusame 😉 joj idem kojit pa pa 😎

zuzanale
6. máj 2009

Ahojte mne Timka zaspala a Laura zobudila a to som myslela že pospim no nič 😒
Jani ideš k tej našej obľúbenej na nožičky? ja idem zajtra tiež lebo ta v LE nás dala na kontrolu až o 3mes a pritom výsledky neboli ok a treba to sledovať tak chceš nechceš idem konzultovať tam a uvidím čo mi povie aby sme neskončili v nejakých remeňoch 😝 ☹ ozaj o ktorej ideš? a vigantol naj po kúpaní už je krik pusa otvorená tak s mliečkom na lyžičku a fuk 😀

rybecka
6. máj 2009

hej Zuzi idem asi tak okolo 9 tej rano. Uvidime ako to budeme stihat ale chcem ist cim skor ze mame potom volno mozno sa tam stretneme 😉

mrka2
6. máj 2009

bibka, neboj, ked doki hovori,ze to nie je nic vazne, tak sa neboj. pekne si malinku uzivaj. 😵 😵

zuzanale
6. máj 2009

Jani asi nestretneme ☹ my ideme medzi 10-11tou lebo ešte predtým musím s mužíkom stíhať očne ideme obaja na kontrolu 😝 som zvedavá čo my povie 🙄

evitkamalicka
6. máj 2009

bibka to s tou komorou mal aj nas Adamko a ked sme sli po mesiaci na kontrolu uz to bolo ok, neboj nie je to nic vazne

sophie1981
6. máj 2009

no dufm, ze to bude ok....len sa bojim, pretoze mala uz 2xutz pred tym ako sa toi ukazalo, a vtedy to bolo v poho az teraaz......no mam nad cim premyslat... 😒 ...

slaviq81
6. máj 2009

Maca, v sobotu odlietame 😉
Ana, na konika si vzdy cas najdem, aj popri baleni 😀
Bibi, neboj, vsetko bude ok.

Ja vigantol pred kojenim kvapnem do pusy a hotovo 😅

anape
6. máj 2009

bibka je mi to luto, no urcite to po mesiaci uz bude v poriadku 🙂 ... stale ti ti lekari nieco povedia, co sa chvalabohu nepotvrdi, no ten cas cakania je hrozny 😒 , drzim palce

mam pocit, ze zajtra sa vylet na kosiarny briezok zrusi, kedze dazd este nedorazil na spis, tak predpokladam, ze zajtra nas uz neminie 😒

slavi tak to uz nemas vela casu na balenie... 😕

anape
6. máj 2009

a chce sa ti ist domov?

slaviq81
6. máj 2009

Tak na 70% 😀 Hlavne kvoli pocasiu, je tu uz strasne horuco. Cely den sedim doma a nudim sa. 😝

ivana2009
6. máj 2009

ahojte kocky dakujem vam velmi pekn za gratulacie a tesim sa ze ste mysleli na mna 😉 Ja som dnes prvy krat si sadla na pol zadku tie stehy mam hrozne porod som prezila myslela som ze to zvladnem lepsie ale mam to za sebou 😢 a vdaka medulke ktora sa o nas tak starala patri VELKA VDAKA 😀 😀 a susedke ktora je ochotna oj ako sa im zavdacim 😉 😉
hadam sa uz stretneme castejsie cim dalej to bude lepsie a lepsie hoc zo stolicou mam problem je to moj porod stratila som vela krvi tak mi ju dali tlak na prd beriem tabletky a aj na krvny obraz oj necitim sa este fit ale snazim sa citim sa velmi slaba ako keby bol vo mne inyn clovek
Matusko nam vstava 2 az 3 krat za noc len to vstavanie ma zabija lebo kym vstanem tak place jak organ ☹ ☹ ale verim ze bude dobre
Tak velka vdaka MEDULKE a SUSEDKE 😀 😀

ivana2009
6. máj 2009

neskor vytvorim foto album Matuskovi len aka si som este nevladna idem nieco zrobit a pridem hadam tu 😀 😀

kajacz
6. máj 2009

ivanka- vitam ta opat na koníkovi a prajem skoré zotavenie...už to bude len lepšie a lepšie... 😉

slaviq81
6. máj 2009

Iva, tak sa drz, pekne papaj, aby si bola silna. Na nocne vstavanie si zvyknes 😉 Tesim sa na fotky 😵

sophie1981
6. máj 2009

😀 ivka.....to prejde....mna prdel bolela take 3-4tyzdne......takze verim ze som ta potesila.... 😀 😀 ...vitam ta spat na konovi.....nejako nam ubuda tehuliek...baby snazilky, no supotysup do roboty hop.... 😀 😀

veronika1982
6. máj 2009

ahojte... tak pribrali sme 300 g... uspech..takze pokracujeme v papani a hadam to uz bude len a len dobre..

ivka ahoj..tak co zadocek boli boli?????

bibka neboj urcite sa to upravi.. mi uz mame tiez vymenny listok na nozicky tak som zvedava ako pochodime.. kedy robi ta doktorka?

zuzana612
6. máj 2009

Caute baby,

Ivka, vitaj doma, neboj, zdaok sa zahoji, aj ked ja po cisarskom neviem aka je to bolest 😀

Veronika, gratulujeme Matejkovi ku krasnemu prirastku na vahe 😉

Bibka, a na com to ma jednu komoru mensiu ako druhu? Nepozeraju na neurologii hlavu???

My sme dnes boli skoro cely den u segry kedze pocasie bolo skarede, tak Matusko sa aspon pohral s Filipkom a my sme sa cely den napchavali, az mi je teraz zle 😝 V piatok hadam pojdeme do Huty a ak sa nic nestane tak by sme tam mali byt nejake 4 tyzdne. Len to balenie mi ide na nervy lebo teraz neviem ci si mam zbalit okrem letnych este aj zimne veci 😖

medulka986
6. máj 2009

jooj dievčence,mám z vás radosť 😀 pekne sa hojíte,priberáte,ktorá je to dalšia na rade? 😉
bibka,čo povie pan doktor Hricko,to sedí.Ked povedal,že si myslí,že to nič nie je,tak to bude pravda.Neviem o tom,že by sa sekol.Tak hlavu hore,žiadne namýšlance,všetko je ok.Mám s ním len a len dobré skúsenosti

medulka986
6. máj 2009

a ešte....hlboko snímam klobúk pred ninkou,ivkinou susedou.Ivka má obrovské šťastie,že má takú obetavú susedku a kamošku v jednom.Mám sa ešte čo učiť 😝

zuzana612
6. máj 2009

Baby, a to Ivka a Ninka nie su sestri??????????????????????? Booooooooze, ja ked som ich videla by som povedala ze su dvojcata 😀 😀 😀

medulka986
6. máj 2009

zuzka nie,nie sú sestry 😉

zuzana32
6. máj 2009

veru, veru nie sú sestry, môžem to osobne potvrdiť 😉

ivana2009
6. máj 2009

ahojte sestricky nie sme 😀 😀
dakujem za zvitanie baby bude uz len dobre a bibka ty si ma nepotesila ☹ ☹
Ale ja verim ze mna to prejde skor 😀 😀 😀
Veronika a Matejkovi blahozelam 😀 😀 😀 ten uz je chlap 😉 😉 😉
Oj oj ta prdelka ale boli ☹ ☹ ☹ maly je okupkany hura kupala som ja ,len susedka mi robila dozor troska si musim davat pozor ak umyvam chrbatik aby som si syna nepridusila 😉 ,ale zvladla som to 😒 😒
Medulka dakujem velmi pekne za vsetko si zena s velkym Z este dobre ze si k nam tu zavitala 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
6. máj 2009

Ahojte, hlasim sa unavena , zmorena a ogrcana 😝 ...cesta do KE bola katastrofalna, chuda male, grcal 5 x...mam pocit, ze to cestovanie v aute sa stale zhorsuje 😖 ..ale ja som bola vraj tiez taka grckova cestovatelka, ked som bola mala ☹ tak to asi Samko bude po mne....a tie homeopatika vobec nezaberali 🙄

ale dajako sme to zvladli, aspon, ze cestou spat zaspal, tym padom bol klud v aute...ja som si doniesla plnu igelitku liekov, takze uz sa tesim 😀

ivka, aj mna ta dupka bolela dlho predlho,ale kazda rana sa zahoji, len vydrzat 😉 a tesim sa na fotecky... 😵

bibka, neboj...bude fajn 🙂

veronika 😵 ...super super, uz sa to bude iba zlepsovat 😉

ja som sa tak tesila na Kosiarny, no uvidime, ako bude zajtra, velke nadeje tomu nedavam 🙄

zuzana32
6. máj 2009

Iva,
pripájam sa aj ja a blahoželám k Matúškovi, fešáčisko 😉

kukulik30
autor
6. máj 2009

a slavka, uz sa na teba tesim 😵 😉

dobru nocku 🙂

sophie1981
6. máj 2009

Zuzana, ma to v hlavicke, na mozocku...ale verim, ze to bude v poriadku...aj ked sa veeelmi bojim... ☹ ....ale aspon ta cysta tam uz nieje... 😉

livia, tak supis vylet.....grckavy.... 😝 😝 😝

inac ja som si tiez myslela ze su sestry..... 😀

idem spinkat....som pozerala ako som prezil a nechce sa mi verit, ze som to vydrzala az do konca a nezaspat...tak sa idem schulit ku katke...a spinkat....o chvilku kojime... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre