Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

andrejkag
8. apr 2009

Ahojte, tak v tej dvojke to fičíííí, kým som to všetko prečítala tak som vypila kávu aj horalku sčapala 😀

aj mne bolo včera ľúto toho bábetka ☹

kukulik30
autor
8. apr 2009

mnam dala by som si Horalku 😝 si mi narobila chute adka 😀 co teraz? idem kuk, co mame v barovej skrinke 😅

ivana2009
8. apr 2009

Ano Livka mas pravdu to je p.Kotuhova a ty nepoznas jej syna Janko Kotuha jeho ocko uci na strojnickej skole

kajacz
8. apr 2009

o Horalke mi ani nevravte...včera som bola v kuchyni a Šimon v obývačke pozeral rozprávku...ani neviem, kde našiel Horalku, sám si ju otvoril a pekne papkal na našej svetlej sedačke...padalo mu od pusy i ruky od čokolády si do nej vytieral... 😠 myslela som, že ma porazí... 😖 ...

andrejkag
8. apr 2009

livka príď ešte mám 😉

kajacz
8. apr 2009

andrejka- aj ja možem príst s Liviou?...ale iba na kavu, horalku nechám Matuškovi... 😀

andrejkag
8. apr 2009

jasne Katka 😉 Matúško čape čokoladové rúrky 😉

príde ešte niekto??? 😀

ivana2009
8. apr 2009

Tak pridem aj ja ale na milu ja horalku nemusim 😀 😀

andrejkag
8. apr 2009

Ivi nemám milu, zas ja ju nemám rada 😖 ešte mám kakaové rezy

žienky čo máte mladších chlapcov, predávam zimnú vetrovku po Matúškovi, v albume je to prvá fotka a aj pyžamko úplne nové nepoužité len som ho vyprala a hrozne sa zbehlo tiež je v albume, posledná fotka

anape
8. apr 2009

ahojte,
my sme dnes boli na kontrole u lekarky, tak Viki je na tom uz ovela lepsie, este dobrat antibiotika a malo by byt fajn... no a Petkovi nakoniec dala tiez antibiotika na tri dni, lebo uz aj on ma trosku zahlienene hrdielko, tak hadam fakt budeme cez vikend uz v pohode a dufam, ze aj pocasie bude dobre 🙂

adi aj mne si narobila s tou horalkou chutky a prave jednu tlacim do seba 😕 , snazim sa uz nekupovat sladke, ak tak fitky a podobne "chutne" zalezitosti, aby ma moc nelakali, ale v nedelu som si kupila jednu do rezervy a teraz mi fakt bodla 😅

ja ordinaciu prave pozeram na nete, vcera som videla uz len koniec, no prave to co kriesili to babo... a nechapala som ako to natocili, ze bola taka nahla sekcia a prave tam boli aj herci a ze ozivovala herecka... ale niekde som citala, ze to je tocene s babikou, takze ona ozivovala s babikou, no a zabery naozajstneho baba su predtocene,tak to tak zostrihaju

kukulik30
autor
8. apr 2009

ivka jasne , ze poznam Janka, ved mi vyrastal pred ocami, bol nas klient v Dome Charitas 😉 poznam celu rodinku

slaviq81
8. apr 2009

Drazdite tu s horalkami 😠 😀 kde tu na ne pridem? Idem obliect malu a sup na prechadzku 🙂
Pozrela by som si tu ordinaciu, ale ked mne to tu ide ako v lete na saniach, 5 sekund hra a minutu prestavka 😠

kajacz
8. apr 2009

andrejka- ja mám pre Šimona dost vecí po Samkovi...tiež som vtedy rozmýslala, že predám, ale teraz som rada... 😉 iba kočiar sme predali...

sophie1981
8. apr 2009

ja si dam matu....ja horalky nemusim.... 😀 ....ale vonku prsi, tak ani kupit si ist nemozem...sme to krasne stihli, kedze se boli na urade sa rozculit, ved preco nie a sli domov, ked sme dosli domov, zacal prsat...akurat som pozbierala pradlo a sup, lejak ako z krhly...asi ma ma niekto tam hore rad.... 😀

Veronika,plan na rano bol, ze pojdem s dedom do kauflandu, ze mu odfurikujem nakup, lkedze mm zase vzal auto... 😠 ...nachystala som drobca, obula topanky, uz som len kluce hladala a v tom mala tak grcla, ze mala celu tvar mokru, veci a este aj fusak v kociary...tak som deda vyslala sameho na nakup...a ja ze malu prezleciem a dam spinkat do kosicka, ze upracem.....no ale kedze moje decko uz bolo v kociary a cakal ze ideme von, nedala som s nou rady, musela som ju prezliest a aspon na pol hodku pochodit von.... 😖 ....ale keby som vedela ze si na okne, tak ti zakyvem... 😀

sophie1981
8. apr 2009

inac ste ma dorazili s tym karfiolom, lebo ja som uz zjedla....no uvidime vysledok na katuske....snad to prezije.....inac cele doobedie nespala, len von v kociariku nejakych 45 minut.....az teraz zaspinkala, tak ja cakam na mamu, zeupecieme nieco na sviatky.....este mi perie poslednapracka, a potom este pozehlit, lebo zajtra nas bude plny byt, nepotrebujeme este aj pradlo kade-tade.... 😝

kajacz
8. apr 2009

Šimon spí od dvanastej... 😕 už hodinu čakám, že sa zobudí...dám mu jest a tiež pojdeme von...teraz si idem urobit kávu
sophie- uvidíš, možno ten karfiol znesie Katuška v pohode...fenikel to istí... 😉

kukulik30
autor
8. apr 2009

mata je u mna number 1 😀 bibka, ale mam rada aj Horalku, aj Milu, na tu som az teraz prisla nedavno, aka je fajna 😝 ja som vsezravec, co sa tyka sladkosti, akurat horku cokoladu nemusim 😀
my ideme ku svkokrovcom o chvilku, nech Samko zmeni prostredie, vahra sa s dedkom potom pride aj babka z prace, tak ja vypadnem domov a donesu mi ho az vecer 😉

maca77
8. apr 2009

ahojte, ja aspoň na rýchlo, aby ste si nemysleli, že som na vás zabudla 😉

doobedu sa mi podarilo umyť 2 okná, no dážď mi ich teraz pomohol doleštiť 😠 bola som s malou vonku, teraz idem ešte do mesta a snád večer zas nakuknem, čo má kto nové

slaviq81
8. apr 2009

ahojte, my sme uz doma z prechadzky. Vosli sme do detskeho obchodu, tak som odisla s dvoma teplakmi a bundickou. Velkost 12-18 mesiacov, tak bude mat na jesen 😀

veronika1982
8. apr 2009

ahojte aj my sme uz doma z cvicenia a pozerame hokej a potom vecer sa pojdeme prejst

sophie1981
8. apr 2009

taky krasny dhy prispevok som napisala...ohladne nudy, ale ma vyhodilo...tak na to kaslem a len pisem ze zijeme... 😉 😨

rybecka
8. apr 2009

Ahojte,
ja zase len na skok.
NO maly mi spinka krasne ale len cez den ale v noci to je des 😒 stale je hore som riadne nevyspata neviem co budeme robit ale dufam ze sa to napravi 😕 lebo umrem od unavy a ked si chcem cez den pospat tak Matejko chodi za mnou 😝 no musime si najst nejaky system.

sophie1981
8. apr 2009

ahoooj, janka...zijes???....no nocne vstavanie ti nezavidim. ale snad sa coskoro adaptujete v novom a bude super.... 😉 ...a si sama doma, alebo ti niekto pomaha???...bozkavam Odricka..... 😵 ....drzte sa... 😉

rybecka
8. apr 2009

hej zijem 😀
no doobedu je manzel doma a potom pride bratova frajerka tak zatial tak mi pomahaju 😉 ale uz od zajtra je muz doma az do pondelka tak parada potom budeme v utorok samy prvykrat a v stredu uz mi pride mamka na 2 tyz. takze zasa fajn sama by som to absolutne nezvladla

veronika1982
8. apr 2009

vidis bibka co ta caka?
jani drzim palce nech sa ti podari nejaky system najst.. a co matej ako berie braceka?

ja cakam kedy skonci hokej ze idem na prechadzku...

ivana2009
8. apr 2009

veronika susedka mi pisala zejedna mala termin 6.5 a uz porodila hned som si spomenula na teba
😉

veronika1982
8. apr 2009

ej isto to nemyslis vazne... 😀

ivana2009
8. apr 2009

vazne vraj na konikovi tie majove baba 2940g a 49cm super 😉 😉

veronika1982
8. apr 2009

hej som si to tam sla precitat.. ja tam tiez chodim popisat ale dnes sa mi nejako moc k nim nechcelo a aha ake prekvapko. panecku.. a to dokonca mala pekne miery

ivana2009
8. apr 2009

uz to moze kazdu chvilku aj nas prekvapit 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre