Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
8. apr 2009

Veronika, no pekne miery na to ze sa narodilo babatko mesiac skor.

Janka, tie prebdene noci ti nezavidim. Supni maleho vecer do kociara a hajde brazdit ulice.

rybecka
8. apr 2009

Slavka
ked ja este nejak nemozem chodit poprve nemam si co obliect do nicoho sa nevtrepem 😝 a este ma boli zadok a mam stale nejaky nizky tlak a to uz budem tyz. po porode 😒
som rada ze sa mocem trochu po dome 😅
Dobru nocku 😔

anape
8. apr 2009

jani moja, ked citam ako sa v noci nevyspis, tak mi to pripomenulo tie nase noci ked sa Viki narodila... fakt je to velmi narocne, hlavne ked sa clovek v noci nevyspi... drzim palce, aby sa to cim skor upravilo 🙂

inak, ten zadok ta este nejaky ten cas poboli, ale aj to prejde.... a oblecenie... tiez som riesila podobny problem, priznam sa, ze som dost dlho po porode stale nosila tehotenske nohavice stiahnute na maximum, lebo do nicoho som nevosla a nechcela som si nic kupovat, lebo stale som dufala, ze pochudnem, no nakoniec som si musela priznat, ze take lahke to nebude a nieco som dokupila... az teraz po osmich mesiacoch, ked som prestala kojit, tak sa rucicka na vahe pohla smerom dole 🙂
nie kazda ma take stastie ako zuzka ci slavka, ze mozu jest co len chcu a kedy chcu a napriek tomu chudnu 😕

kukulik30
autor
9. apr 2009

😕 😕 😕 😀 😀 😀 Breeeeeeeeeeeee rano... 😀

kajacz
9. apr 2009

Myslela som, že aspon raz budem prvá... 😀

Pekné ráno 😵

kajacz
9. apr 2009

Takže my dnes fičíme smer SPIŠ!!!...v noci som zle spala, asi cestovná horučka... 😝 som tu iba na skok, pretože mám doobedu stráááášne vela práce...najpr si musím umyt vlasy, ranajky, všetko pobalit, ešte do obchodu potrebujem íst, navarit obed, prichystat jedlo na cestu a k tomu máme tento týžden ešte upratovanie chodby... 😝
Ale inak sa všetcii tešíme...odkedy na Velku Noc nekupu mna, tak mám tieto sviatky velmi rada... 😉

diankav
9. apr 2009

Ahojte tak pekné ránko tak ja tiež len na skok lebo idem upratovať a deti sa hrajú tak kým sú ticho tak niečo popratať Dianka dnes už nemá škôlku tak sa aspoň hraje z Vilkom ona je páni učiteľka 😀 😀 😀 😀

megy2
9. apr 2009

...ahojte...nestiham vas ani citat ale tesim sa novym detickam 🙂 🙂 ,dnes konecne posledny den v praci a potom az v utorok jupiiiiii......tak vy budete super partia tak v juny tolko kociarov,to budete chodit jak v skolke po dvojiciach 🙂 😉 😀
...neviete co to moze byt,meska mi menzes 10 den ale teho testy mi 2x nevysli ale mi je zle jak svina akoby som uz kazdu chvilu mala dostat ale nikde nic ☹ ☹ ...?????????????????

kukulik30
autor
9. apr 2009

kaja, tak zajtra pockam etse hodinu, kym zapnem net 😀
no cestu vam nezavidim, nech vam rychlo zbehne a stastne 🙂
a pozehnane a pokojne sviatky vsetkym , kedze dnes zacina sviatocne trojdnie 😵

diankav
9. apr 2009

Ahoj megy neviem ale mne tak bolo teraz keď som ostala tehotná možno že aj si lebo mne tiež prvý test ukázal že nič tak som to nechala tak a som čakala ale potom mi to nedalo tak som šla k doktorovi a ten mi oznámil ste tehotná tak neviem ale mala som aj slabú menštruaciu 😀 😀

kukulik30
autor
9. apr 2009

megy mozno si mala iba posunutu ovulaciu, tym padom aj termin ocakavanej menstruacie sa posunie...pockaj este a ak nepride , tak otestuj znova 😉

megy2
9. apr 2009

...ja som si robila dva testy,tak neviem no.....ked nic tak po sviatkoch sedim u lichvara 😀 😀 ....boze ale sa citim ako vagon uz druhy tyzden.....

slaviq81
9. apr 2009

Dobre ranko

my uz desiatujeme 😀 Aj podlaha uz je umyta 😉 Sikulka som 😀

Kaja, ja by som sa s tebou hned vymenila. Mam strasnu chut sadnut do auta a vieeeeeeeeeezt sa dalekoooooooo 😝 😀

megy2
9. apr 2009

...slavi a kupes sa aj v mori?....a su tam aj ine slovenky???.....

slaviq81
9. apr 2009

Megy, nekupem sa, nemam kedy 😖 😀 A slovenky tu urcite nejake su, len som sa zatial so ziadnymi nestretla.

veronika1982
9. apr 2009

dobre ranko. tak aj my sme uz hore.. inac s vahou som sla o 1 kg dole.. zeby predzvest porodu? 😀 😀

ivana2009
9. apr 2009

dobre ranko 😀 😀 my sme teraz vstali 😉
Veronika to je pohoda a po sviatkach ideme 😉 😉
Slavka tak sadaj a cestuj k nam na Spis 😀 😀
Megy tebe drzim palce uz niektore tehotienky prestavaju navstevovat Lichvara tak sa snaz nas nahradit 😀 😀
Kaji tebe prijemne cestovanie 😉 😉
a vsetkym vam prajem Prijemne Velkonocne Sviatky ,vela kupacov a mozno aj vela vodecky alebo nieco ine................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
9. apr 2009

tak ja uz som povysavala , umyla podlahy a som spotena ako kon 😝 idem dat sprchu a pojdeme na postu 🙂

ivana2009
9. apr 2009

ved je tak pekne ja by som sla do PP ,tak som zvedava ci sa manzelovi bude chcciet ist ale co doma a doupratujem si iuz v sobotu este sa naupratujem ak tu bude matus 😀 😀 😀

andrejkag
9. apr 2009

Ahoojte, ja len na skok, potrebovala som niečo poslať a nedalo mi sem nakuknúť 😉
mám dnes toho na pláne veľa,tak som zvedava či to všetko postíham, ako prvé idem upiecť aspoň cesta na koláče a uvidím kedy ich naplním, a poobede sa teším ku kaderníčke 😉 trochu oddýchnem po nákupe v kauflande 😝 😠
Tak pekný deň a krásne sviatky, večer do kostola 😉

andrejkag
9. apr 2009

katka šťastnú cestu domov 😉

pata31
9. apr 2009

Ahojte, vidim, ze sviatocne pripravy vrcholia...a ja musim cucat v praci...tiez by som uz radsej vypekala..

kukulik30
autor
9. apr 2009

no my sme uz doma, Samko bol taky neposlusny, zaumienil si , ze berie kociarik/ ja som ho brat nechcela 🙄 /, isli sme na postu , a uz pred nou zacal strajkovat, ze ho nechce tlacit, aby som ho zobrala ja do ruky...hukal hukal celu cestu po Mieri, jacal, ale som nepovolila 😠 no des, tak som sa teperila este s plnym ruksakom na chrbte z obchodu, v jednej ruke kociarik a v druhej Samko 😖
stretli sme Bibku, tak bola svedkom, aky je naduty, ani pozdravit sa jej nechcel..iba "neeeeeeeeee"vyletelo z jeho ust 😝 😅 😀
tak a teraz sa hra v izbicke akoby nic...tak idem varit 😉 a o piatej do kostola 😵

veronika1982
9. apr 2009

aj my sme sa boli s kamoskou prejst ale zacalo prsat tak sme dosli domov.. poobede by som chcela ist prvykrat po synovca do skolky tak hadam sa pocasie umudri

anape
9. apr 2009

livi to ides do kostola na mieri o piatej?
a nevies ako su omse v kostole v meste?

sophie1981
9. apr 2009

ahojte...pisete...ale vidim, ze toho mate vela...zeby sa blizili sviatky??? 😕

ja som zmokla....dnes ma ten hore nema rad... 🙄 ...huda katka uz hukala v kociary, co bola hladnucka....a my sm museli stat pod strieskou, lebo ja som zase nechcela prechladit cecky.... 🙄 /....ale uz je dobre, uz mi dudla cecok s blazenym pohladom.... 😀

megy...pockaj ak nedojde mrska do buduceho tyzdna, skoc ku lichvarovi....mne tiez nevyslo par testikov...... 😅 😨

sophie1981
9. apr 2009

veronika, akoto ze som ta nestretla????..aj ja som brazdila ulice.... 😀

som si skracovala cas v meste na prechadzke tym, ze som ratala, kolko tehul stretnem.....na letnej som naratala 6.... 😅 ...dokopy aj s cestou na mier a spat 8.....plodny to rok.... 😀

katka....stastnu cestu, nech vas nepostretnu ziadne zapchy.... 😀

anape
9. apr 2009

bibi a aka bola Katuskina reakcia na karfiol?

anape
9. apr 2009

ja sa tiez chystam s Petuskom do mesta, potrebujem mu surne kupit topanky, tak hadam aj kupime, lebo ked sme kupovali na zimu,tak v celom meste nemali jeho cislo...vraj vypredane 😒

co sa tyka nasho zdravotneho stavu, tak deticky vcera prvykrat po tyzdni nemali teplotu 🙂 a Petko dokonca v noci ani raz nezakaslal... nechapem, zeby mu zabrali antibiotika? no je tam napisane, ze sa velmi rychlo dostanu do organizmu, zrejme su silnejsie, ked sa beru len tri dni... no super, keby som vedela, tak mu ich nasadim davno... no minuly tyzden lekarka tvrdila, ze ma hrdlo ciste a napriek tomu hrozne kaslal, no a vcera uz ho mal zahlienene... uz kaslem na to, len nech sme zdravi

kukulik30
autor
9. apr 2009

anka....nie do maleho kostola, a vo farskom je o 18.30 ...pokial viem, cez sviatky na Mieri nie su omse 😕 alebo sa mylim...som v nedelu velmi nepocula, lebo som stale von, co bolo tolko ludi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre