Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
25. máj 2009

ahojte tak aj my sme boli na nozky a vsetko ok prijemna bola ale bolo vela deti 😒 😒 ale zvladla som to na kontrolu ked bude mat 3a pol mesiaca 😀 😀 😀 tak MM kocikuje a ja sa snazim popratat aspon na oko 😝 😝 a letim za nimi tak vecer pa pa 😉 😉

sophie1981
25. máj 2009

aj my sme uz doma........som bola na ten pas...super, malinko ludi, ja ze to hned pod jednym vybavim a skoro ma trafilo.....ze idem juodfotit a mala sa tak poskriabala pri nose, ze som nemala to srdce ju tak fotit.....takze musim pockat kym sa na tvaricka prelieci.......... 😝 ...tak buduci tyzden opat..... 😝

aspon na up som konecne vybavila papier, ze budem mat aj ja porodne.... 😉 ....takze celkom fajn den.... 🙂

no baby, nabuduce pojdem na nozky s vami, ked taka mila bola.... 😕

slaviq81
25. máj 2009

Ahojte 🙂

Bibi, nechtiská treba ostrihať 😀
A to Dr. V. bola milá? 😕 😅

Práve kŕmim moje šidielko, potom sa oblečieme a ideme do mesta. Prejdem 2 alebo 3 krát celé námestie, nestretnem nikoho a unavená ledva dojdem domov 😒 😝 Hlavne, že sa Lara vyspinká 😉

megy2
25. máj 2009

..slaviq a uz ostava doma alebo sa vracias do emiratov?...ako dlho vlastne trva let?....

tica
25. máj 2009

zdravím

sophia tak mám takého tušaka že som ťa v nemocke videla keď si rodila teda po pôrode ale niesom si istá
inač malá je veľmi pekná

veronika tak ja som z Bystran a ty ktorím smerom tiahneš?

inač baby neviete mi poradiť? môjho malého zapeká a neviem ako mu mám pomôcť nechcem stále používať rektálnu rúrku už som skúšala aj pocvičiť aj som mu skúsila dať fenikloví čajík ale stále nič sám sa nevykaká a stále sa pučí to bude asi z toho že ho dokrmujem pretože nemám dostatok mlieka je poridany papkač mi zje aj 180ml hladoš 😀

idem popozerať do vaších albumov či niekoho nespoznám

mne zatial spí Šimonko vonku takže tu trochu posurfujem no neviem či sa tu niektorá z vás nachádza alebo zdolávate chodníky snv a okolia

slaviq81
25. máj 2009

Megy, najbližších pár mesiacov ostanem doma a potom pôjdem zasa tam. Ale nepredbieham, nemôžem s istotou povedať čo bude o týžden, nie to ešte o pol roka 😀 😝 Let trvá skoro 6 hodín 😉

Tica, aj ja som používala rektálku, nemohla som sa pozerať ako sa Lara trápi a pučí. Ak dokrmuješ, tak skús zmeniť UM, môže ho zapekať z neho 😉 A ja som mala spolužiačku z Bystran 😕

No už letííííííííííím 😎

tica
25. máj 2009

slaviq tak my sme už skúšali aj nutrilon, bebu a teraz doniesol manžel bebu proti odrgrckávaniu a že lepšie mu bude tráviť aspoň tak mu povedala lekárnička tak neviem pri nutrilone nám zvrackal a pri bebe ho zapeká no teraz mu skúšam robiť riedšie mliečko miesto 5 odmeriek dávam len 4 tak uvidíme či mu to pomôže a inač ja tu v Bystranoch niekoho nepoznám lebo manžel je z Bystran ja som sa tu len prisťahovala no ale skús povedať meno a možno to bude práve moja švagrina... 😀

slaviq81
25. máj 2009

My sme už doma. Lara veľa nespala, celou cestou domov húkala 😖 A kde ste všetky? 😕 😕 😕

Tica, spolužiačka sa volala Kellnerová za slobodna. Ale nie som si istá či po svadbe nešla bývať inde.

sophie1981
25. máj 2009

caute...uz spinkame......slavka, tak ak budes aj zajtra prazdit mesto, daj vediet, pridam sa.... 😉 ...pokecame o tej autosedacke....... 😀

tica, aj ja som mala spoluziacku z bystran....Sucha je jej meno....mne sa prave zda, ze som sa s tebou stretla na utz......len teraz neviem ci na prietokoch, alebo uz na kontrole po porode..... 😕 .....ale zaklad je ze aspon jednu tvar si pamatam.... 😝 😅 ....pozeram, ze simonko tiez dudla chicco cumel, ....moja len ten chce....dlllho sme hladali ten pravy.... 😀 😀

veronika mam zmeskany hovor....som si teraz vsimla...sorry... 😅

kukulik30
autor
25. máj 2009

kukuc 😀
a ja som dnes prvy krat nespoznala niekoho z konika, ideme z coopu a zrazu ma oslovi jedno mile ziena...a hla to Pata, prisaham, ze som ju vobec nespoznala 😅 naozaj nechapem, ale ona sa vobec nepodobala..ale som rada, ze sa priznala a mala odvahu 😉
patka, ako chutili nanuky? 😀

slaviq81
25. máj 2009

Bibi, no veď hoď mi číselko do IP a ak budem v meste tak zavolám. 😉
Aj od Livky by som rada číselko 😉
Aj od všetkých 😀 😀 😝

veronika1982
25. máj 2009

no super bibus... neviem na co mas ten telefon....

my sme poobede spinkali doma do tretej a potom sme sli von a vydrzali sme do siestej... potom sa matej napapal a sli sme s tatikom robit otlacky rucky a nozicky.. to bola komedia..trvalo nam to hodinu a pol..

tica ja z bystran poznam len jedneho cloveka.. tono olejnik.. byvaly kolega..

slavka a co tak dojst na mier.. tu nas urcite vsetky naisto stretnes.... hm co ty na to?

rybecka
25. máj 2009

Ahojte,
no konecne aj moje deti spia.a ja papam salat.
jej veronika uz mate otlacky tak potom hod foto nech to vidime aj som chcela len som sa nejak k tomu nedopracovala 😅
no idem sa vyvalit dnes mam dost namahavy den z sebou. tak dobru noc 😔

sophie1981
25. máj 2009

veronika...aj my by sme malki odtlackovat...len stale zabodnem...som rada ze vigamntol nezabudam...len sem-tam.... 😝 a na co mobil....zeby som bola frajerka ze mam.....alebo na hovno a na nic, ako mm povie... 😀

sophie1981
26. máj 2009

bre ranko....este spite??? 😕

veronika1982
26. máj 2009

ej si ma predbehla

veronika1982
26. máj 2009

jedna z majoviek porodila doma. som si to teraz citala

sophie1981
26. máj 2009

cooo??...idem aj ja precitat...

sophie1981
26. máj 2009

som to nenasla..

co dnes robis??...ides von??

veronika1982
26. máj 2009

jasne ze idem von ale neviem kedy.. snazim sa teraz trosku uspat mateja...zavolam ti potom ak mi ovsem zdvihnes. ha ha

ta baba sa vola chantall

rybecka
26. máj 2009

ahojte,
dobre ranko dnes bude velmi krasne takze tu asi bude mrtvo co? 😎 😉
ja idem prebalit maleho a tiez vonku zavidim vam ze sa mozte hocikedy stretnut na prechadzke. aj ja chceem ja tu sama kocikujem.
dnes ide Matej na kozne s MM a ja doma s Ondrejkom tak si uzite krasny den,
Veronika v ktorej teme to je?? ze si to precitam

kukulik30
autor
26. máj 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂

gabkazabka
26. máj 2009

Dobre ranko,aj ja som tuuuu 😵

gabkazabka
26. máj 2009

Neidete dnes nahodou niektora kocikovat do mesta?

kukulik30
autor
26. máj 2009

gabka, my mozno dojdeme do mesta, ale my uz nekocikujeme..my motorkujeme 😀 ale mozno na seba natrafime 😉

kukulik30
autor
26. máj 2009

a urcite aj slavka dojde do mesta 😉 ona tam furikuje stale 😀

gabkazabka
26. máj 2009

tak to je super,mozno sa stretneme,ale baby ja neviem,ci vas spoznam....ja mam totiz velmi slabu pamat na tvare.....
😨

gabkazabka
26. máj 2009

aj ja furikujem po meste kazdy den a este som ziadnu nestretla ☹

veronika1982
26. máj 2009

mozno aj my dojdeme do mesta ale ked bude tak horuco tak neviem neviem... je to v teme tesime sa na maj 2009...

kukulik30
autor
26. máj 2009

ja ta spoznam, nemaj strach 😀 i ked naposledy s Patkou mi to nevyslo 😝 😀

a slavku by si asi nespoznala, lebo ona chodi jak inkognito, stale slnecne okule na hlave 😀 aj ja som mala problem, ale cumela som a cumela a nakoniec zakricala na nu menom ...a bingoooooooooooooooo, bola to ona, keby som kuklado kocika, hned by som si bola ista, lebo Laru by som spoznala na prveho supa 😀 ...horsie by bolo, keby to nebola slavka a ja by som tam bliakala ako sisi 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre