Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
30. sep 2009

no super, tak sa nas nazbiera a potom dohodneme den a cas..cas asi okolo 8mej a viac 😀 ten je isty....

kukulik30
autor
30. sep 2009

Janka, neboj raz urcite, este chvilku pockaj, aby sa mliecko nestratilo...tym skakanim 😉

ja uz ked som fest mimo, tak ja uz skacem aj doma, zapnem si hudbu a to by ste mali vidiet tie moje tanecne kreacie..do kolien by ste sli 😀 😀 😀 v Let´s dance sa mozu skryt 😝 😀

rybecka
30. sep 2009

😀 😀
LIvia aj ja to robim a som jak svihatko keby ste ma videli tak rovno blazinec 😅
Kedy ides na transfer do KE?

veronika1982
30. sep 2009

ja cvicim aerobik ked uspavam mateja na rukach,,, to take tanecne kroky ze az minule mm pozeral na mna..

no vonku by sme mohli ist ale na tyzdne lebo potom uz sme na zapade a maleho nenecham sameho s mm..ja by som mohla o tej osmej..

kukulik30
autor
30. sep 2009

jani, na buduci tyzden v stredu 😉

kukulik30
autor
30. sep 2009

veronika, neblazni a preco nenechas maleho s ocinom 😕 ...sak kto iny ako tatino by s nim mal ostat 😀 nech si na seba pomaly zvykaju 😉

veronika1982
30. sep 2009

no uvidime..a ved jasne preco by nemohli byt spolu..

inac tie pesnicky su super.. som si tu vyspevovala len dedo pozeral na mna 😖

kukulik30
autor
30. sep 2009

hejze, fajne su tie pesnicky, vcera vecer som Samkovi pustila uspavanky, ked uz lezkal v posteli, tak so 5 min bol jak drevo 😀

sophie1981
30. sep 2009

caute uz sme doma...takze buducu stredu ideme von??..dobre som pochopila??? 😉 😕

idem si aj ja pustit pesnicky......popri kupani....

akurat davali v spravach, ze sme zase blizsie k zvysovaniu rodicaku, ty co pred rodicovskym poberali materske alebo pracovali.....tak nech to prejde...ved 100 eur navyse potesi nie??? 😀

kukulik30
autor
30. sep 2009

preco v stredu???? 😕 bibka ako si na to dosla?
ahaaaaaaaaa, lebo som pisala , ze v stredu , janke..ale to som jej ospovedala, kedy mam transfer 😀 😀 😀

kukulik30
autor
30. sep 2009

bibi, ja dufam, ze to prejde, fakt tych 100€ by bodlo kazdej mamine 😉

sophie1981
30. sep 2009

aha.......joj......tak v utorok? 😕 😀

kukulik30
autor
30. sep 2009

dobre, sak nejaky den uz len dohodneme 😀 ale v stredu urcite nie, to bude doma vegetit s vylozenymi nohami 😀

sophie1981
30. sep 2009

ideme kupat...neskor vam tu dam maleho samuska......a vcera sme sa zase rozrastli sesterka porodila "malu"Katku....3700g, 53cm......ako Samusko..... 😀

sophie1981
30. sep 2009

tak, tak livka...aspon na pozicku..... 😀 😝

kukulik30
autor
30. sep 2009

pekne sa rozrastate...a na dievca riadna baba 😕 😅 ..tak vela zdravicka malej Katuske a samozrejme maminke skore zotavenie 🙂

kukulik30
autor
30. sep 2009

idem , aj ja, lebo na man kricixa z izby moji chlapci 😀

zuzana612
30. sep 2009

Vidim ze planujete nejaku babsku jazdu, a samozrejme zase vtedy ked tu ja nebudem. No pekne od vas 😖 Vidim ze na mna serinkate. Ste vraveli ze sa budete k nam chodit hrat ked budeme byvat sami a nechodi nik 😖 Aj ked ja som uz vecer vacsinou nemozna koli tym bolestiam chrbta, tak ma nic nebavi, som rada ked sa mozem vyvalit doma ku TV.

Livia, tak nech transfer dobre dopadne a hlavne netestuj. nechaj to tak a ak budes mat tusaka ze si tehu, tak aj tak pockaj aspon dalsie 2 tyzdne 😀 ja viem ze sa mi to lahko hovori, ani ja by som to nevydrzala.

Inac ja uz zacinam mavat hrozne sny, minule sa mi snivalo ze som porodila v 30-tom tyzdni, tak dufam ze to bol len blby sen a nebude to pravda 🙄

No nic, idem sa ja vyvalit lebo uz tancujem na stolicke 😒

veronika1982
30. sep 2009

aha aj ja sa chystam ze v stredu... ha ha..a kde pojdeme? blizko ku domovu ci niekde do mesta?

my uz chrnime a ja som akurat vyprala botasky muzovi.. dnes som normalne ohrievac pustila v izbe lebo bola zima.. dosla sestra aj so synovcom a nas matej sa tak natahoval za nim.. taky boli podareny jak sa stiskali len synovcovi vadilo ze matej slinta..

kukulik30
autor
30. sep 2009

Zuzka, veruze ja by som aj dosla, ale cez den som uz v robote a teraz sme choria este som aj an OCR 😖
zuzka, ale ja sa dozviem vysledok tak ci tak o dva tyzdne po transferi, lebo to idem na krv do KE a poobede su vysledky,na zaklade vysledku sa pokracuje alebo neokracuje v liecbe..takze akurat musim dva tyzdne vydrzat do krvi bez testovania 🙂

veronika a nekuria u vas,lebo u nas uz vcera hucali radiatory a aj hriali 😉 skus zapnut

kukulik30
autor
30. sep 2009

inak z tych uspavaniek je velmi pekna cislo 5- Do sníčkov 🙂 😵 😵

rybecka
30. sep 2009

NO moj Matej uspavanky nic iba tie rytmicke na tie tancuje odusu a spieva dost vela si zapamata .
Zuzana ja sa tak chystam k tebe ale doobedu nemam sancu lebo musim rychlo varit a o dvanastej utekam do skolky po Mateja on im tam nechce jest a ked pride domov tak zje aj kona vola este nikdy my tak nejedol 😀
no a potom poobede spi aj do stvrtej tak a mam den v kybli teraz som taka obmedzena casom.
Jedine ze uz rano naklusem o deviatej a o jedenastej padam domov 😀
No tak mozme dat stretko v utorok alebo vo stvrtok a piatok vecer mi je jedno kedy ved mm je doma aj ked dnes Ondrejko zaspal az teraz po dlllllllllllllllllhom placi lebo som mu nechcela dat cicu 😖 nakoniec vyhral a dostal ju. 😅

veronika1982
30. sep 2009

rano kurili aj na obed ale teraz nie.. a si predstav ze som skrutila na 5 lebo ked sme sli von tak som stiahla lebo som nechala okno otvorene ale teraz uz nic..

janka tak ty si matka vlastnemu decku nedat cicku... ja som si to par krat vyskusala zo srandy spravit a ten spustil taky plac ze az.. takze to uz ani radsej neskusam.. ha ha..

ja sa uz normalne tesim na zajtra zase doobedu bude von plac.. uz sa smeju ludia co ich stretavame...

sophie1981
30. sep 2009

no livia, nam sa to teraz rozbehlo...6 oktobra ma dalsia sesterkatermin, o mesiac bratranec......koren nevymrie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka, a preo si mu nechcela dat cicu??? 😕 .....to mna esteani len nenapadlo.......aj ked sa jej vyhrazam, ked hryzie, ze si cicinu pokazi a nebude mat..... 😅

sophie1981
30. sep 2009

katka je uz hore...napojena....to bude zasa noc.... 😝

kukulik30
autor
1. okt 2009

Dobre ranko, ako sme sa vyspali? 🙂

zuzana32
1. okt 2009

Ahojte,

no Veronika, pozerám, že máš taký problém ako som mala ja s mojím Matejom. Do 3 mesiacov zlaté dieťa, a potom ... Keď som ho dala do kočiara, nie a nie zaspať. Neskutočne tam ryčal, ja som sa hanbila chodiť aj do mesta. 30 minút som ho minimálne uspávala, a to spôsobom, že som doslova trieskala kočiar na dvoch kolesách, a keď milostivý konečne zaspal rýchle som utekala kde som potrebovala ísť, pretože po 35 minutach mu asi v kočiari zazvonil budík a on bol hore a znovu ryčal.
No proste des a hanba. Každý na mňa pozeral, ako na priblblú matku, ktorá si nevie ani upokojiť syna.

veronika1982
1. okt 2009

dobre ranko. zuzana aj my pouzivame 2 kolesa 😀 😀 😀

bibka neuveris.. aj nas matej vcera vecer pekne zaspal a o pol deviatej dosiel tatik a on rehot na neho z postielky.. som myslela ze ma porazi ale zaroven nam bolo tak smiesno z neho tak sme sa zacali rehotat a on este viac zacal vystrajat a krutit sa v postielke.. zaspal nieco po desiatej a o stvrtej bol uz hore 🙂 🙂 to potesi.. o siestej sme si pustali pesnicky a zobudili sme babku a deda.. a nas dedo isiel dnes do novej roboty..

poobede ideme pratat byt tak hadam matej vydrzi s babkou bez placu..a ked tak ho aj na zapade spoznaju takze baby ak budete pocut krik dietata na zapade tak to je moj matej..

zuzana612
1. okt 2009

Ahojte, tak my sme uz hore dnes od siedmej, klasika precurany, takze ako skoro kazde rano den zaciname pranim 😖 A to sme mu uz v noci ani len mlieko nedali, ale samorejme vypil flasu caju a flasu mlieka pred spanim. Aj ked je to dnes trosku moja vina, lebo ked sa zobudila tak som ho zobrala ku sebe do postele a dala mu flasu mlieka. Keby som ho bola hned prebalila, tak by to bolo ok. Co uz. Ale aspon spal asi prvy krat v zivote komplec celu noc, od deviatej vecera do siedmej rana.

Jani, kludne mozes doobedu, Matus chodi potom medzi 11-12-tou spat, ked vstava normalne okolo siedmej.

Aj my by sme mali uz asi zacat kurit kedze este stale nemame krb. Ale uz mame aspon dvere na schody, tak si zapiname ohrievac rano a vecer a celkom dobre to vyhreje, tak nam zima nie je 😉

sophie1981
1. okt 2009

dobre ranko....no, Veronika...tak sme boli na tom podobne...muy sme vstali o siestej.....a prdtym o 5, 4, 3, 2.....1..... 🙄 🙄 🙄 .....takze zasa studena sprcha a este silnejsia kava.....teraz pocuvame pesnicky, ja sa snazim spratavat a vykladat stale dookola postahovane veci......no snad ju to prestane bavit raz...... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre