Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
3. mar 2010

joj si pamatam obdobie spred roka.. vecer som dosla domov z roboty a tu taka novinka ze je uz bibka v porodnici a rano sprava ze katka je na svete..panecku a uz je tomu rok..a za chvilu nasleduje ondrejko, laura, matej, matus, nina a dalsie dieticky..

veronika1982
3. mar 2010

a ja ani nemam nejaku svalovku.. len sa tam strasne zle dychalo a pohybovalo lebo fakt je to malicke na taky pocet zien..

pata31
3. mar 2010

Katuske vsetko naj k narodeninkam! Vela lasky a zdravicka pri objavovani sveta 🙂

zuzanale
3. mar 2010

Aj my prajeme Katuške všetko najj 😵

maca77
3. mar 2010

ahojte

Katuške všetko naj, naj, najlepšie k prvým narodeninám 😵 😵 😵 hlavne nech robí mamke a tatikovi veľkú radosť 😉

antoniab
3. mar 2010

ahojte

katuske vsetko naj naj naj nech ju stretava vsetko stastie sveta 😵 😵 😵

vcerajsia zumba super len vela ludi a mali sme zle miesta v zadu prd som videla nabuduce som vpredu aj ked budem traposit 😀 😀 😀 a tiez nemam svalovku len ma bolela hlava zo vzduchu a cleho denneho chaosu musim si potom utorok inak zorganizovat 😝

my mame dneska poradnu a pojdeme pozriet do mesta aj do babycentra sa chystam a tiez na pizzu mnam mnam 🙂

strasne mam rada ked je tak slnecno joj to je bozsky pocit uz aby bolo leto 😵 😵

susana28
3. mar 2010

Ahojte 😉

Bibka, teraz keď viem, že si to bola ty, nabudúce ťa už určite oslovím. Malej kačenke všetko najlepšie k narodeninám, veľa šťastíčka, zdravíčka a sestričku alebo bračeka. 😉

kukulik30
autor
3. mar 2010

Katuske krasne narodeninky prajeme 😵 😵 😵 a cmuciky na licka posielame 🤐 🤐 😵

maca77
3. mar 2010

ja som už bola v meste s Adamom na preventívke, išla som napísať, že malá ešte spí ... ale jasné, že už vstala, tak som sa ani v kľude nenajedla ... škoda že vietor nepríjemne fúka, mi hlavu prefúkalo, kým som prišla od našich domov - mala som auto požičané...

ja sa tiež chystám dnes do Bejbycentra kuknúť kočiare.... či náááhodou nenatrafím na dajaký za rozumnú cenu .... lebo zas nemienim tých 25tis. čo dostanem jak pôrodné minúť na kočík ... aj tým dvom deťom čo sú už doma treba niečo dopriať 😅

tak idem zohriať jesť aj malej a za hodinku vyrážame na bus ... nech má kus zážitok, nielen autom sa vyvážať 😀

susana28
3. mar 2010

Hmmmm marcela, ja som všetko po vaneske dala švagrinej, ktorá čaká v júni. Apropo kočiar použitý asi desať x. Fusak z takého materiálu, čo neprepustí vietor ani dážď, vrch sa dá stiahnuť do takej kapucne, nohy odzipsovať, použitý jeden krát, autosedačku, pavúka. No hold pre druhé budem musieť asi kupovať opäť všetko. Ale zas pôríodné chceme použiť na odber pupočníkovej krvi, lebo človek nikdy nevie čo nás čaká v budúcnosti.

zuzanale
3. mar 2010

Ahojte tak ja som zas chorá ako pes a mi ráno skoro nič nebolo mm volal že tiež už je Tika soplí od pondelka ani do školky som ju nedala akurát Laura je ok zajtra ideme na očkovanie len neviem či to nestopnem lebo minule tiež až posledná sa nakazila 😝

ja veci predávam postupne až teraz síce fusak sme nikdy nemali overal čaká do jesene teraz ho už nik nekúpi ....

a kúpili sme pre Lauru bugínu takže náš kočiar bude na predaj tiež kto chce môže ho nezáväzne prísť omrknúť 😅

Marceli no v Babycentre moc lacno nekúpiš napr náš stál u nich 15500sk na nete som kúpila za 12500 síce oproti mladosti a delte sú lacný tam bol za 17500 😨 a nakoniec som zistila že v polsku bol aj tak najlacnejší tam stál 11500 a teraz toľko stojí nový všade...

zuzanale
3. mar 2010

joj ma sere to mko mi vypadáva už aj dieťaťu meno komolím 😝 nie Tika ale Timka 😅

anaja81
3. mar 2010

Ahojte,
az teraz som sa dostala k PC, takze som urcite posledny Katkin gratulant.....vsetko, vsetko najlepsie a rodicom rob len a len radost 🙂

Dnes som bola v poradni a od dnesneho dna som na Materskej dovolenke....mm sa smial, ze si konecne oddychnej....od zaciatku tehu som nezamestnana 😀 ....len teraz sa vas chcem opytat?....viem, ze mam ist na socialnu poistovnu a tam sa mam nahlasit, ze uz som na MD, alebo co?....v taktiez co s tym dobrovolnym nemocenskym pripoistenim?

A baby, ak chcete ist do toho Babycentra, tak ak neviete, tak sa prestahovali....na dverach maju napisane, ze sa prestahovali na Letnu ulicu, ale to je blbost....teraz sidlia v tej budove kde je 101 drogerie a presne je to tam, kde niekedy bolo internet kafe.....oproti byvalej banickej skoly smerom na velky podjazd

antoniab
3. mar 2010

tak poradna bola ok mala ma 4400g 😵 len sa nam spravil egzem na tvaricke a okolo krku tak sme dostali mast co mi pripomina kaku nejaky robeni a este nieco do vody na kupanie 😝 tak dufam ze jej to zmizne a o 3tt znova
potom sme zasli do babycentra kupili sme polodupace a bodicka poocumovali zvisok zasli do lekarne kupili pizzu a hajde domov 🙂

lubkatobi
3. mar 2010

ahojte, katke prajeme vsetko najsamlepsieeeeee..hlavne vela zdravia a radosti a aby bola dobruckaaaa...

baby, vyhlasujem novu temu, ak mozem🙂
Kto poradi kvalitne hrnce?
Myslela som, ze Tescoma su kvalitne, ale raz bolo v spravach na Markize, ze dva z hrncov Tescoma nie su dobre a uz neviem ktore.. radsej by som teda nejaku inu znacku.. mame len obycajny plynovy sporak, lebo sme v podnaaaaaaaajme.. vdakaaaaaaaaaa... akeby ste aj vedeli poradit, kde kupit, tak supiiiiiiiiis

inak dnes som sa konecne dokopala k upeceniu pernika, najjednoduchsieho kolaca, aky poznam, tak zacinam snad byt vo forme pocas materskej...

veronika1982
3. mar 2010

ahojte...

mati a ktora baba si bola a kde si cvicila lebo ja som ta hladala a nevidela som ta? co si mala oblecene?

my sme mali doobedu navstevu.. bol sa u nas pohrat nas kamarat matejko.. oj to bolo radosti..a potom sme sli na prechadzku do mesta a klasika ako vzdy zaspali sme o tretej hojdanim kociara na dvoch kolesach. ha ha.. potom ma vystriedala babka a ja som sa sla pobavit so 4 mesacnymi dvojickami..oj take krasne male babiky. a jednu sa mi podarilo uspat..

teraz uz matej spi, pekarnicka pecie chlieb a ja papam salat..

adi ale ta ulica je letna 26 lebo to je cela ta budova chapana ako letna.. nie?

zuzana32
3. mar 2010

Maca, tak bola si nakoniec pozrieť ten kočiarik?

Ja mám už 10 rokov Tescomu - Tulip a som s nimi veľmi spokojná.
Rodičia majú taktiež Tescomu - Praktica a sú taktiež o.k.,
Sem tam som si požičala (ked som robila lekvár) od svokri Zepter a veľkýu rozdiel som v tom nevidela. Svokra vravela, že nemusím ten lekvár vôbec miešať, ale ani v Tescome som ho nemiešala.

Myslím, že je to aj otázka peňazí koľko chceš do hrncov investovať.

maca77
3. mar 2010

tak boli sme v meste, v autobuse paráda, zas sa malá vytešovala ... nech je už teplejšie, že sa môžme ísť častejšie povoziť 😅

ja viem že v Bejbycentre je draho ... ale chcela som niektoré kočiare ukázať MM, lebo aj keĎ ja som ich videla na živo, ukazovala som jemu len na nete ...
... ako prvý som chcela Colleto austin, 4-kolesový... lenže keď sme ho porovnali oproti iným má malú vaničku a my budeme potrebovať hlboký ešte v zime .... takže ten je mimo hry 😒 ... a včera keď som šla mestom, tak som zistila, že tie kočiare majú 7 z 10 😅 ... to asi preto, že u nich tak klesla cena, lebo pri Tamke stál ešte 20-tis. ...

Zuzka-LE nemáš náhodou aj ty taký? tuším v albume som zazrela zelený ...

ja tiež musím takmer všetko pokúpiť, lebo buď som stihla podarovať alebo predať ...
....a tak hľadám kočiar 3-kombináciu, pričom nemôžem s celkom malými kolesami, lebo my sme na kopci a cestu máme len provizornu, keďže je tu len zopár nových domov ...

takže podľa všetkého net to istí ... hlavne kvôli tým cenám ... chystáme sa ešte do PL, nie do Targu ale do Noweho Szacu, tak chcem pozrieť aj v obchodnom centre Europa, tam bol jeden veľký detský obchod a kočiarov kopec .... z trhu nechcem ...

ešte by ma potešilo, keby som vedela čo to bude, že viem akú farbu vybrať 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

maca my sme teraz kupili BEXU , sportovu verziu teraz pouziva Adamko a je super, ma super perovanie, velke nafukovacie kolesa a aj dost velku vanicku, vnutorny rozmer 78x37cm

maca77
3. mar 2010

.... a je to ešte letná ulica, aj keď je to už za rohom 😉

maca77
3. mar 2010

evitka, tú tvoju Bexu som si všimla už skôr v albume 🙂 .... ale takú klasickú trojkolku na náš terén nemôžme, stačí že natrafíš na väčší kameň a prevrátiš celý kočiar 😒 ... ale jeden z tipov je predsa len BEXA, tá 4-kolesová ... 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

maca maju BEXU aj stvorkolku 😉

veronika1982
3. mar 2010

baby inac moj matej podla pracovnicky v poistovni union je skolak.. tak som pobedala ze ja mam doma genia... 😀 a manzel ma podla nej 43 rokov...

evitkamalicka
3. mar 2010

veronika fiha to ste nejako rychlo vyrastli a zostarli 😀

jakubik
3. mar 2010

Babenky prosím vás kam a kedy chodíte na zumbu v SNV?

veronika1982
3. mar 2010

jakubik ja som bola teraz prvy krat v smizanoch v umeleckej skole. je to v utorok o 19.15 a v stredu v CVC o 18.00

veronika1982
3. mar 2010

evi len po kom je taky sikovny???

evitkamalicka
3. mar 2010

takym tempom o chvilu maturujete

veronika1982
3. mar 2010

joj to nie on rovno na vysoku pojde.. 😀

rybecka
3. mar 2010

Ahojte,
tak ja ma hrnce tiez tescoma a som spokojna 🙂
Jakubik tak zumba je v snv Centre volne casu kazdu stredu o 18 hod a v utorok v Smizanoch v umeleckej skole o 19 hod 😉
Joj Veronika a vy sa s Matkou nepoznate a my sme Vas ani nezoznamili 😅 😅 tak co si skor nevravela 😵 tak na buduci utorok .
MOj kociar je v takom stave ze by som uzani nepredala Matejko ho vykociaroval poriadne a Ondrik to dorazil 😀 je uz na odpis. ja zatial veci nepredavam davam svagrine a ona nech to posuva dalej niecosi nechavam mozno raz bude aj tretie ale fakt iba par veci take co su mi velmi mile a nechcem ich nikomu dat 😅
Dnes sa mojej kmotre narodil syncek tak sa vytesujeme 😵 😵 😵 dalsie babo v rodine sice su daleko az v Parizi ale predsa. 😉
tak prajem krasny vecer a my ideme oslavovat prichod babetka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre