Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
7. mar 2010

Maca dnes som stretla v PP Tvoju dvojníčku.

veronika1982
7. mar 2010

maca praveze som pocula ze tie 4 hodiny uz zrusia. momentalne to plati pre deti ktore uz takto chodia do skolky...tak neviem...

my sme boli poobede vo svite pozriet malu neterku a matej jej bral cumel...joj taka zlata je ta mala..a vcera mala akurat mesiac...

livia tak kedy pridete?

maca77
7. mar 2010

Zuzi ha-ha ... to som bola ja .... som si to uvedomila, keď som vošla s malou na wecko, že si to bola ty ... ale Tami už predtým plakala, že chce cikať, tak som sa nemohla vrátiť a zavolať na teba ....

Veronika, odkedy platí nový zákon, tak sú tie 4hod. zrušené ... zrejme sa to týka detí, ktoré odteraz nastúpia...a tú výnimku na 3mesiace majú nanovo schváliť... no kocúrkovo 😖

zuzana32
7. mar 2010

no maca ja odpadnem,
ja som si skôr všimla Tamarku až potom som už len zakukla na Teba.
Ale som si vravela, že taký suchár to nemôžeš byť ty, veď si predsa tehotná. 😝

maca77
7. mar 2010

ja som si tiež najprv Katku všimla a potom teba.. že odkiaľ ťa poznám? ... keby som ťa stretla niekde v meste v Kauflande, tak ma hneď ťukne, že si to ty ... ale v Poprade? 😅

cha .... a suchár nie som, to len mi bunda brucho zakrývala 😀

sophie1981
7. mar 2010

caute zeny,

tal uz po navsteve v Liskovej...mozem s cistym svedomim vyhlasit, ze mala Natalka je krasavica 😵 ....take usmievave babatko.....a spave....vacsinu casu prespala.....takze sme si ju nejako neuzili.... 😝 ...Matusko narastol a ukecany je......nevie po kom.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....

Veronika....no si ma nepotesila s tou skolkou......takze si musim druhe dieta planovat, aby som ho porodila na september... 😝 ...ja neviem co ten stat robi, ale fakt mi to uz pride, ze jednoducho podkopava nohy mladym rodinam s detmi...babky o chvilu pojdu do dochodku ako 70-tnicky, len aby nam nemohli postrazit deti, nastup do skolky jedine raz v roku, zvyseny rodicak hned vezmu, ked si chces nejako legalne privirobit.....s klasickeho zasa skoro nevyzijes...ja neviem....niekedy mam sto chuti balit slivky a ist nazad za hranice nasho statu.... 🙄 🙄 🙄 🙄

Katka zaspala o osmej.....sama na posteli......ju ten nas dnesny vylet nejako unavil.... 😅 ....a aj mna...tak ide zaliest.....zajtra ideme do pp, kupit radiatory....ake vzruso.... 😀

maca77
7. mar 2010

Bibka, teraz ma napadlo, že už radiatory idete kupovať ... a tú cenovú ponuku ste už nechceli? 😕

veronika1982
8. mar 2010

dobre ranko...

zienky prajem vam krasne MDZ

sophie1981
8. mar 2010

maca, nakoniec sme sa dohodli s kurenarmi z jamnika....dali super cenu.....voda do celeho domu nas vysla na 610eur....kurenie tiez o 30 tisic menej ako u ostatnych....tak sme ho vzali.... 😉

inac som zabudla napisat ze na svadbe nam vraj bude hrat skupina Juno z Circa.....vcera mama pustila cd-cko ze kto to vlastne...a baby...ta to bude vesele..... 😀 😀 😀

a este dobre ranko......a vsetko naj k MDZ.....NECH ZIJU ZENY!!!!!...... 😀 😀 😀

zuzana32
8. mar 2010

Dobré ránko,
Maca veď to, posledný krát sme sa videli pred rokom.
A keby žeby v SNV tak ma skôr ťukne ale v PP, a ešte na takom mieste 😀 . My už sme boli akurát na odchode.

A taktiež sa pripájam ku gratulácii všetkého dobrého, všetkým ženám

veronika1982
8. mar 2010

aj my pravdepodobne pojdeme na svadbu v auguste..

dnes mame na plane ist navstivit spoluziacku ktora ma uz tesne pred porodom...

zuzana32
8. mar 2010

vidím, že svadby v lete sú v plnom prúde.
Aj my ideme na svadbu 21.8. 😉

rybecka
8. mar 2010

Krasny den zien 😵 😵 😵 😵 😵
ahojte ideme sa pochvalit 😀 Ondrejko zacal chodit cez vikend normalne si prejde sam cely dom 😅 bez padu aked tak si klakne je roztomily 🙂
Matejko siel po dllllllllllhej dobe do skolky s placom samozrejme 😖 Vcera na vylete super voda teplucka len som ocakavala nieco krajsie za to vstupne a to take stare komunisticke kopu Poliakov dost o nicom dnu vyzera ale deti mali neskutocnu radost s bazenu ale bolo cisto a hlavne ta tepla voda.
a inak keby ste chceli oslavit zeny MDZ tak tu je tip. dnes vo Vrbove je vstup za 1 euro na kupanie pre vsetky zeny plus program . idem tam vecer s mamkou aj s tetou 😵 http://www.termalnekupalisko.com/

rybecka
8. mar 2010

a inak k tej skolke ja som ho nahlasila na cely den a dohodla sa ustne ze na 4 hod dooobedu 😅 takze mi nezoberu rodicak. aj tak sa da riesit. 😉 no len v meste to funguje asi inac tam je tych deti dost tak neviem ci je to mozne. ale v dedine je mozne vsetko 😀

sophie1981
8. mar 2010

janka...ech ja by som sla, ale dnes rano mrcha dosla..... 😖 ......darcek k sviatku zien...nech nezabudam ze som zena.... 😝

zuzana612
8. mar 2010

Caute,

ja som ani nevedela ze sa MDZ este oslavuje 😀

Navsteva vcera bola fajn, len sa mi zdala kratka 😀 Katuska je zlata, ze 4 mesiace som sme sa nevideli riadne vyrastla 😉 Len dufam ze neochorela od Matusa. Natalka spala este asi pol hod. po tom ako ste odisli, takze zase potiahla 4 hodiny. Teraz len mrnci v postielke lebo chce byt na rukach 😖 Tak ju o 2 hodiny vyhodim trosku von a dufam ze tam zase par hodin pospi a Matus tiez.

No nic, idem lebo mi je mama pri detoch, pridem nakuknut ked odide do roboty 😀

veronika1982
8. mar 2010

aj u mna dosla rano mrcha.. 😀

bibka kedy mozeme dojst k vam zablahozelat?

sophie1981
8. mar 2010

Veronika, kedykolkvek mozte...aj Mata...so niekde predtym zaregistrovala, ze sa k na chysta tiez.... 😉

tak radiatory kupene, v piatok este dojde kotol, tak zasa pojdeme do pp./.......v stredu donesu tovar na stavbu.....tak zase behacky-lietacky......aspon sa nenudime......

Katka tu beha okolo mna so stangou salamy v ruke....bo dedovi sa to paci, ze aka je zlata 😖 ......no....tak jej dam este par minut na obtieranie stien mastnou salamou a ukazem dedovi, ci sa mu to este stale zda take zlate...... 😝 😀

susana28
8. mar 2010

Ahojte, a samozrejme všetko pekné k nášmu sviatku 😉 Tiež by som nevedela, keby že mi mm nepošle smsku 😀 Zato minulého roku som vedela, že bol sviatok žien, lebo mm zabudol, tak som ho s tým mohla trápiť, že si nespomenul 😀

Momentálne je mi zle, lebo na miesto riadneho obeda som si dala 100 g švajčiarsku čokoládu s hruškovým likérom, tak dúfam, že teraz ma nikto nebude potrebovať ako šoféra 😀 . Ja neviem čo som za živočíšny druh, ale som hrozne závisla na čokoládach, niekedy aj tristovka padne. Ta cigariet som sa zriekla bez problémov, a to som bola schopná vyfajčiť aj šestesiatku za deň ☹ Ktovie možno na prednej hore už budú liečiť okrem iných neduhov aj závislosť na sladkostiach 😀

Bibka tak keď to teraz rekapitulujem, tak už pomaly končíte nie? Alebo teda pomaly sa budete aj sťahovať 😉

susana28
8. mar 2010

hej a som sa chcela spýtať, či nemáte nejakého známeho alebo známu čo by prenajali dlhodobo byt 😉

kukulik30
autor
8. mar 2010

Ahojte..hlasim sa po vikende 🙂

Matejkovi blahozelame k prvym samostatnym krokom..to sa bude lobzovat po byte teraz 😀

vsetkym zienkam vsetko dobre k MDZ, dobrych muzov a krasne zdrave deticky 😵 🙂

Veronika, nam sa to troska komplikuje ☹ , napr, dnes mi to vyhovuje najviac..zajtra poobede musim ist neplanovane do prace 😒 potom az stvrtok pripadne alebo piatok...to si mozno aj vezmem v tie dni volno, tak by som mohla aj doobedu snad, ak nebudem umyvat okna,ale Samko bude v skolke, chcela som ist s nim, nech sa troska pohra s malym..no neviem 😖 strasne to je s nami 😀

bibka, panecku, tak vy makate, sak o chvilu nam nahlasis brigadu na stahovanie 😀 😀 😀

susan,...k tej zavislosti na sladkostiach, konkretne na coko..tak ja sa neviem ovladat, tiez si myslim, ze je to az nezdrave..ja nemam problem spasat celu coko...a najhorsie je, ze uz jem sladkosti potajomky a aj Samkovi 😅 som ja ale mater 🙄 😀 😀 😀

sophie1981
8. mar 2010

livia.....ty si este k tomu aj novozavislak na pikacich lizatkach..... 😀 ...

ja milujem lekorky....ja zase toto moze na tony a stale..... 😝 ...cokoladu nejako nemusim.......a este milujem hroznovy cukor, ale to ma potom taaaks trasne boli zaludok..... 😝 ......

zeny, nestahujeme sa este taky rok, neblaznite....teraz sme uz vycistili aj anglicke ucty, nane love, teraz uz budeme platat len s rodicaku a manzelovej biednej vyplaty..... 😒 .....ael to najhorsie je uz za nami konecne.....kurenie..... 😝 .....som zvedava kolko nam ostane na ucte....snad nepojdeme do minusu..... 😕

tak , idem obliect kacicku a ideme von, nech pospinka...sa dnes nabehala po merkury markete a pri kurenaroch....tak hned zalomi...ideme do mesta kupit buginu.....ze ked uz dorazi pani jar, ze budeme robit vylety vlacikom k babke a na stavbu.....nech ma dieta zazitok..... 😉

kukulik30
autor
8. mar 2010

heeeeeeeej..dnes v robote som si lizala prave toto lizatko 😀 ked ma niekto videl, muselo to vyzerat uchvatne..este , ze som nepiskala 😀
Bibka a nebudete si vybavovat tu pozicku, so si spominala z CSOB? 😕

kukulik30
autor
8. mar 2010

inak vcera vecer sa mi podarila skvela vec 🙄 ...otvorili sme si cervene vinko s mm a ja som vyliala na koberec cely pohar , mame ciernobiely a rovno na bielu cast 😠 😠 😠 hned som na neho vysypala kopec soli a rozmyslam, ci sa mi to podari vycistit 😖

veronika1982
8. mar 2010

my sme akurat dosli domov z navstevy..a matej teraz zalomil...

livia si chcela asi napisat blahozelanie ondrikovi k jeho prvym krocikom? lebo nas matej este sam nebeha... 😀 😀 ale tiez nam mozes popriat.. on sa pusti sam ale ked stojim za nim tak mi hned da ruku.. ale ked je sam tak skusa ale to spravi len 5 krokov..hlavne ked drzi dedo pivo v ruke..

livia tak dojdite vo stvrtok.. mne je to jedno ja nemam nic na plane..takze ci doobedu alebo poobede mne je to jedno..

dnes uz asi nie lebo nemam doma ani nic pripravene ani popratane a pravdu povediac dnes ma boli z tej mrchy brucho tak som taka nijaka..takze ktory den?

kukulik30
autor
8. mar 2010

joooj...hej jasne, myslela som Ondrika....ja uz som tak popletena z vas 😀 😀 😀
tak asi skor piatok 🙂

rybecka
8. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=484
zeny dnes som to mala na obed a akurat som dojedla je fantasticke 🙂 🙂 odporucam spravit rychle a super. ja som to nemarinovala lebo nebolo kedy 😅

veronika1982
8. mar 2010

vyzera to chutne...

ok tak sa predbezne dohodneme na piatok. kto este pride?

bibka a zajtra mate co na plane? ked tak by sme doobedu dosli

susana28
8. mar 2010

Janka tak šikovný je Ondrík 🙂 11 mesiacov a si už takto sám špacíruje. Naša Vaneska začala chodiť až po roku,, ale možno aj preto, že ja som taká opatrná, či skôr bojazlivá mamina.

Hej a čo si myslíte o tom, že deti ktoré neboli v pavúku skôr začnú chodiť samé? Máte niektoré skúsenosti?

Lívia daj vedieť, či ti tá škvrna zíde, ma zaujíma

rybecka
8. mar 2010

Susana mne obidvaja zacali v 11 mesiacoch chodit. a obidvaja boli v pavuku tak neviem ci to ma vplyv Ondrejko menej ako Matejko tak fakt neviem sice za Matejkom sme este asi mesiac chodili a za Ondrikom netreba chodit je uplne sikovny proste si ide a ked nevladze klakne alebo sa chyti. normalne nechapem ako hned od zaciatku taky smely 😅 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre