Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
16. apr 2010

Gabika, ja ked som prisla do spisskej, tak som tu poznala len Bibku a aj ta bola v Anglicku 😒 A nebyt MK, tak doteraz tu nepoznam skoro nikoho. ALe mam fajn susedu ktora sa tiez pristahovala do Huty a ma male dieta, aj dnes bola na kave, takze super. A okrem Maji a Maci v Hute nepoznam nikoho a asi ani tak rychlo nikoho poznat nebudem, kedze byvame na zaciatku a moje cesta vedie akurat tak do mesta a aj to autom 😀 A aj tak mam stale take tusenie, ze tu natrvalo neostanem 😀

zuzana32
16. apr 2010

Gabi, a Tvoj svokor hral mne pred už skoro 11 rokmi na svadbe 😉

sophie1981
16. apr 2010

Katka uz spinka......ja idem do vane, vyvalit telo, bo ma nejako boli...bodaj by nie ked uz od 5 funguje.... 😝

tak dobru noc vam praje..... 😉 ...vidime sa zajtra.... 😀

gabkazabka
16. apr 2010

Bibi dobru noc
zuzi 32....to fakt?Aj na nasej svadbe hral 😉
Zuzi612 teraz pozeral mm na tvoju fotku a spoznal tvojho manzela a ze vam robil projekt na domcek 😅

evitkamalicka
16. apr 2010

gabka tvoj muzik je projektant domcekov?

gabkazabka
16. apr 2010

Evi,ano aj 😉 Preco?

evitkamalicka
16. apr 2010

no lebo zhaname nejakeho dobreho a aj cenovo prijatelneho projektanta na domcek

gabkazabka
16. apr 2010

zaregistrovala som na Fb ze asi idete staviat.Ale to by si asi musela o tom s nim pokecat

evitkamalicka
16. apr 2010

oki, len skoda ze ste tak daleko a my domov chodime malo ☹

gabkazabka
16. apr 2010

a kde ste vsetky? 😕

pata31
16. apr 2010

Anka, no u Fabiana to mali predtym tak, ze vo stvrtok medzi jednou a druhou brali len male deticky a zrazu (asi mali vela ludi) zacali brat aj dospelych a deticky objednavaju tak vselijak, akurat ze my sme tam boli asi 8 ci 9 objednanych medzi 1 a 2 hodkou a okrem toho este dospelaci, ktori niektori boli objednani ze o pol deviatej a isli az vtedy dnu...tak museli brat jeden dospely, jedno dieta, ale straaasne dlho to trvalo, este aj dr si odskocil a bol dost dlho prec 😠 ako inac je zlaty, ale tento ich system je na ho..., ked tam male 5 tyzdnove babatka a este aj trojcatka museli cakat 2 hodiny!!!! 😠 😠

pata31
16. apr 2010

boli ma hlava jak kona 🙄 myslite, ze polka ibalginu neuskodi malej?

pata31
16. apr 2010

Maca, to mi ozaj az tak dlho vydrzi to vajicko pre malu? sice az teraz som dala prec deku, tak sa tam teraz lepsie zmesti, ale sa mi nezda, ze to mi az tak dlho vydrzi, sa mi zda, ze to je len do 10kg...a musim ist ozaj pokukat do obchodu nejakeho, ze ako to maju vymyslene pre tie male deticky v takej velkej sedacke....bo zatial co som pozerala, ale len v baumaxe a to boli otrasne!

gabkazabka
16. apr 2010

Pati,my sme vajicko mali od 0 do 13 kg a Nina v nom sedela az do 1,5 roka.Potom sme kupili sedacku 8- 25 kg,lebo tato sa da polohovat trosku do lahu.Sedacky 9-36 kg sa nedaju polohovat.

gabkazabka
16. apr 2010

A predpokladam,ze 25 kg bude mat Nina niekedy v 6-7 rokoch.....aj ked vsade hovoria,ze nieje dolezita vaha,ale vyska dietata....hlavicka nesmie presahovat sedacku ked v nej sedi...

gabkazabka
16. apr 2010

Ake prekvapkanie mi manzel urobil:doniesol mi jahody a sampanske.... 😝
tak sa s vami lucim,dobru nocku 😉

zuzana612
16. apr 2010

Gabika, zdal sa mi tvoj mm nejaky povedomy ked som pozerala fotky 😀

Moje deti uz obe spia, tak to je tu ticho. Az ma z neho rozbolela hlava 🙄

Pata, ibalgin by si nemala, ale mozes paralen. Ja odkedy som otehotnela s Matusom som ibalgin nejedla, lebo bud som tehotna, alebo kojim 😀

pata31
16. apr 2010

Zuzi, to fakt nie? ☹ mne paralen nepomaha

zuzana612
16. apr 2010

Pata, ani mne predtym paralen nepomahal, ale zvykla som si a uz ho uzivam vzdy ked ma boli hlava. Nakoj malu a daj si paralen, mozes aj cely a nejake 3 hod. sa ju nesnaz kojit

Gabika, to sampanske s jahodami by som si dala aj ja 😝

antoniab
16. apr 2010

necitala som to cele ale ibalgin sa moze ked kojis a napr. ho odporuca aj annag co radi ohladne kojenia 😉

zuzana612
16. apr 2010

to vazne Mata, mne kazdy lekar tvrdil ze len paralen a nic ine

antoniab
16. apr 2010

gabi tvoj muz je projektant a my chcemem staviat a hladam projektanta ma vela prace 😅 a je drahy 😝

pata mi ked sme boli u fabiana 1x tak uz mal taky to system jedno dieta jeden dospeli inak vcera tam bola aj svagrina z malou 😉

antoniab
16. apr 2010

no ona tak radi zuzi hlavne ked mas zapal prsnika a ja som brala ibalgin raz na zapal a asi 2x na hlavu tuk tuk mala bola ok a este tam pise myslim ze je to aj na jej bloku ze len zbitky sa dostanu do mliecka

gabkazabka
16. apr 2010

Mati,neviem ci je drahy 😅 Cena zavisi od velkosti a zlozitosti projektu

gabkazabka
16. apr 2010

Aj my chceme staviat domcek,ale uz polroka hladame pozemok a nic....uz som z toho zufala ☹

pata31
16. apr 2010

Mati, diky, uz som si vzala, aj v druhej teme mi jedna baba napisala, ze niekde citala, ze sa moze...tak som si dala polku, to by mohlo zabrat...
a ake mala babo svagrina?

zuzana612
16. apr 2010

s tymi pozemkami je to fakt na nervy, ja som chcela stavat u nas v Liskovej, ale po pozemku ani chyru ani slychu. A my sme mohli stavat aj v Hute, zahrada bola velka, vosiel by nam tam maly domcek, a my sme miesto toho zacali robit zo stareho domu haciendu a teraz nemame na dokoncenie prachy 😖 Za 2 a pol miliona co sme uz do toho dali sme mohli mat komplet hotovy novy domcek 😖

antoniab
16. apr 2010

gabika tak podte do stvrtku tu sa predavaju pozemky vo velkom len te ceny 😠 tak si asi dohodnem schocku z tvojim mm 😉

pata dievcatko vola sa karolina a zeleny kocik a mozno bola aj z mm 😉

antoniab
16. apr 2010

ale v snv okolo letiska sa tiez predavali pozemky a jeden pan nam nukal aj v odorine mate vitipovane kde chcete staviat 😕

antoniab
16. apr 2010

musim vam napisat co urobil moj mm dnes bo ma ide rafnut z neho 🙄 🙄 som mu poslala linky v mothercare na nejake hracky pre malu co hraju a daju sa pripevnit aj na postielku a kocik atd. poslala som mu 4 aby nieco z toho kupil a on mi vola ze kupil vsetky a utratil 60libier a to mi este pisal ze ci vsetko ma kupit a ja ze nie len jednu to len aby mal predstavu a mal z coho vyberat no proste inteligent 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre