Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
25. máj 2010

Deti okupane, najedene, este ich nejak stastne do osmej ulozit aby som si v klude mohla pozriet ordinaciu a dojest kolace co mi este ostali. Dala by som si aj vino s colou, ale nemam colu 😖

To pocasie dnes bolo uzasne, doobedu krasne, stihla som 2x oprat a vsetko aj poschlo, potom 2 hodiny zamracene, dazd, vietor a zase sa vycasilo, tak sme opat co to urobili v zahrade, tak sa vytesujem.

Zuzi32, som pozerala ze Daniel by mal hrat 13.6. v Ziline, tak by sme uz konecne mohli aj mi ist niekam 😒

denisocka
25. máj 2010

@zuzanale okik, dufam že si zapamätám,kedy sa mam ozvať 😀

sophie1981
25. máj 2010

juchu, aj my sme doma...sme sli do Markusoviec, spravili si prechadzku k vode, potom trosku po dedine, katka slapala tak teraz je unavena, okupana, napapana, len skoda, ze spat sa jej nechce..... 😝 ....ale verim ze po panelaku uz bude..... 😅

ja mam v plane ist na socialnu poistovnu....dat si dobrovolne poistenie...kedze ani tento mesiac nam to nevyslo, mrcha klope na dvere.... 😖 .....

veronika1982
25. máj 2010

tak konecne matej zaspal a zase na rukach..a uz mame aj sopliky tak co dodat...teraz dosiel mm domov tak konecne veceriam a uz nemam chut na nic..len lahnut si a zajtra sa zobudit niekde na plazi, kde je slnko, more a klud...a nie zarevane, nervozne decko ktore som mozno dnes nemala na rukach takych 10 min z celeho dna..

pata31
25. máj 2010

Ahojte, tak konecne mam fotky stiahnute, kto este nekukol na fb, tak tu je fotka torticky, co sme mali na krstinach...bola krasna a aj skvele chutila...ovocna 😵

lenjak
25. máj 2010

Ahojte, kto este nemá gumáčiky, tak zajtra majú vyložiť v Liliworde aj malé aj zateplené. Aj keď to vyzerá, že dažde už ustúpili.

lenjak
25. máj 2010

jééj tá tortička je krááásna, kto piekol?

veronika1982
25. máj 2010

lenka este budu dazde ved hlasia burky.. a my uz mame gumaky jedny take klasika stare a jedny vlacika Thomas..len skoda ze sedime doma...

veronika1982
25. máj 2010

pati krasne fotecky..tamarka je nadherna...

pata31
25. máj 2010

to piekla kamoška...pečie všelijake torty...a som jej povedala, ako si to predstavujem a nakoniec to bolo nad moje očakávania 😵 😵

zuzana32
25. máj 2010

Paťka tortička je krásna, a určite aj mňam.
Baby ja už mám teplotu 39,4. Posledný krát som takú mala keď som bola v 7 mesiaci s Katkou, a to mi moja mamka volala sanitku, keďže manžel bol na služobke 😒

pata31
25. máj 2010

Zuzi, ta co to? si si aj vzala nejake tabletky?
torticka bola skvela.. 😉

kukulik30
autor
25. máj 2010

ahojte 🙂
deni...moja, neboj, urcite budes mat ten zvyseny RP 😉
zuzi..to mas teda riadnu horucku 😕 ja by som asi isla do vane do vlaznej vody ...alebo si daj zabaly
patka, torticka je nadherna..sikovna je kamoska 😉
veronika...takze zajtra idete k dr s Matejom, alebo len budes volat, ze ten kasel nepresiel?

sophie1981
26. máj 2010

dobre rano...

veronika, verim, ze sa po noci citite lepsie..... 😨 ......a taktiez Zuzana...ty koky, riadna horucka..... 😲

mm je dnes doma, od nedele ho brucho boli, tak som ho vyhnala ku doktorovi.....nech mu na to nieco da....bo pocuvat chlapa, ako ho boliii, joooj....

kukulik30
autor
26. máj 2010

dobreeeeeeeee ranko 🙂 ja som uz vyliezla z postele , ale Samo este chrapka 😅

ako marodi? 😕
bibka caves...ta co , ze brucho boli mm, nezjedol nieco?ako ho boli??

sophie1981
26. máj 2010

livia, sa smejem, ze ma so mnou menzes dostat..... 😀 ....ale od nedele ho boli, odkedy zozral asi pol tepse teplych kolacov......najprv sme mysleli, ze kolika, ale vcera nam v lekarni povedali, ze to je uz dlho na koliku.....neprehana ho nic, len ho boli brucho v intervalov...prestane, zacne, atd....ale zasa ruku na srdce...chlap..... 😝

kukulik30
autor
26. máj 2010

😀 ...hehe, vidis, aky solidarny ten tvoj chlap 😀
no veru od nedele je to uz dlho...ci nema podrazdeny zlcnik, alebo zaludok 😒

sophie1981
26. máj 2010

😀 livia... 😀 ...

vcera som sa tolko z neho nachechtala...kedze ho boli...tak sa ma hovoril ze on nevie, ale ze ked on ma chripku, tak ho vsetko boli.....klby, svaly....ja mu na t ze mna tiez...on mi na to, ze ale chlapov to iste boli ovela viac, ze musia chztat nejaku silnejsiu chripku ako zeny, lebo to je taka bolest..... 😀 😀 ....ja som sa sla dostat......sa ho pytam, ze ci si mysli, ze existuje extra virus na chlapov a na extra na zeny......tak si uvedomil a zacal sa tiey smiat, ze asi to bude pravda, ze smrtelna muzska choroba na 6.....chripka...... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
26. máj 2010

sorry, pisem ako madar..... 😝

zuzana612
26. máj 2010

Caute, my sme zase od piatej hore, uz mi idu tie moje deti s tym ich vstavanim na nervy 😠 Nataliu som teraz dala spat do kocika, tak idem rychlo aspon popostielat, spratat kuchynu a pojdeme von kym nezacne prsat, lebo sa zacina zatahovat 😒

Bibka, este stastie ze ste neboli v nedelu u nas,lebo by Jozko povedal ze ho boli brucho urcite z niecoho co zjedol u nas 😀

zmogi2
26. máj 2010

ahoj zienky,ktora mi poradi kam sa da chodit cvicit,alebo tancovat tu v snv ?pristahovala som sa sem a uz mam toho sedenia doma po krk,nikoho nepoznam tak mam problem ist niekam sama dik

sophie1981
26. máj 2010

no....zuzana......mozno sa to zhorsilo po predvcerajsich kolacikoch.... 😀

zmogi, ahoj, ja idem dnes na Zumbu, k bdskam, je to na mieri, ako je nakupne stredisko....inac, livia, dojdes aj ty kuknut?....aj Mata?...ci asi sa Martinka chzsta na prichod manzela.... 😀

veronika1982
26. máj 2010

caute.. tak my sme uz doma.. oj to bolo placu a kriku.. sme ho 3 nemohli udrzat ako sa branil..tak si pockame zajtra na vysledky..teraz uz biedak zaspal lebo bol aj hladny a aj unaveny z toho boja..idem rychlo vypit kavu.. keby ste videli nas byt tak zaplacete spolu so mnou aky bordel tu je..

a bibka sme stretli jozka a ja ze kde ide tak skoro a na peso.. len bol daleko tak sme sli len kricali a asi pocul ze sme boli na nakup namiesto na krv lebo mi zakrical nazad ze nejak naprazdno idem.. 😀

boli sme pozriet aj tatika v robote a maju to tam pekne a budu mat aj tenisovy kurt. len ho este len idu robit..takze sa tesim mozno sa raz dostanem aj k rakete a tenisovej lopticke a aj si zahram..

zmogi vitaj a ty si odkial? kde byvas?

kukulik30
autor
26. máj 2010

biba.... 😀 😀 😀 😀 ze pozdravujem Jozka 😀

veronika1982
26. máj 2010

a teraz mi pisala kamoska ze 3.6 na mieri zacina cvicit.. takze pojdem vyskusat. cvici tam ako su bdsky..

zmogi2
26. máj 2010

shopie1981 poznam ta zbadala som toho dobermana,ja som ta co tu na mieri ma namecku dogu uz sme sa stretli,tak ty chodis na brusne tance?ine tu niesu?

zmogi2
26. máj 2010

sophie1981 prepac za to meno neako mi to dnes nejde

veronika1982
26. máj 2010

zmogi tak uz aj ja viem kto si. chodis na prechadzky s babätkom aj so psom.. 😀

zmogi2
26. máj 2010

veronika1982 ja som Kosicanka co sa tu nastahovala,inak byvam na mieri teraz,co sa to va zacat cvicit tu?

zmogi2
26. máj 2010

@veronika1982 no to asi budem ja tak nemecku dogu tu ludia nemaju a neda sa ju nezbadat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre