Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
14. jún 2010

dobre ranko.. aj my sme mali strasnu noc. matej sa prehadzoval a plakal .. a akurat spadol zo stolicky. a zase na nu lezie.

ej bibka ta kde to chcete odist...

zuzana32
14. jún 2010

Dobré ránko,
ja už mám za sebou ranný nácvik vešania a následne do hodiny zbierania prádla.
Keby som vedela že to bude len taká rýchla prehánka tak ho nechám na okne.

Júj Bibka by sa mi nechcelo ísť.

veronika1982
14. jún 2010

zuzi uz mas pradlo pozbierane lebo od cingova ide dalsia burka..

sophie1981
14. jún 2010

ide a riadna.......bojim bojim..... 😝

zuzana32
14. jún 2010

Veronika,
veru že som šla opäť vešať na okno, ale zavesila som tri veci a začalo opäť slabo pršať, o chvíľu slnko. Tak som to už vzdala a dala na sušiak. A teraz som už u rodičov, a sledujem ako sa blížia mraky.

veronika1982
14. jún 2010

no vyzera to na dobru burku lebo uz nam nejde satelit

veronika1982
14. jún 2010

pripravte sa na lejak za par sek je to tu

sophie1981
14. jún 2010

joj, co tam lejak...ale tie hromy blesky co budu....zaleziem pod postel..... 😀 😕 😨 ...katka krici ze bubka...bubka......sa tesi...som zvedava, co bude, ked to dojde.....

sophie1981
14. jún 2010

a je to tu....

denisocka
14. jún 2010

jaj baby,čo ste to tu poslali,bežim pozbierať pradlo ...

rybecka
14. jún 2010

cafte,
no je po burke mam ist ku KOvalovej ale nemam auto idem jej asi brknut.
My vsetci estev pyzame nejak ten cas na mna aj deti vplyva normalne nemam na nic chut deti sa hraju a ja este ani popravene nemam a kde to pradlo vy uz aj vyprate aj vyvesene ste sikovne 😉
no idem si poobliekat deti lebo je uz pol desiatej uz vidim ako ten den od flaknem 😅 😝

veronika1982
14. jún 2010

mne praveze dnes sa pomaly vlecie. uz som obliekla mateja a ideme von lebo je nervozny tak nech vydrzi do obeda ze pojde spat. on by uz aj teraz zaspal len ho nechcem dat tak skoro tak sme obuli gumaky a ideme von.

janoko
14. jún 2010

Ahoj baby, tu už som nebola, ani nepamätám...

pata31
14. jún 2010

Ahoj, Jani! 🙂 kedy idete do snv? inac este raz malej vsetko naj k prvemu rociku 😵 😵 😵 😵

anape
14. jún 2010

ahojte baby,
tak a mame po peknom pocasi 😒 ... dnes mi to ani moc nevadi, lebo musim sediet doma a pripravit sa na vecerne ustne skusky z anglictiny 😝 , tak hadam sa tam nejako prekecam k uspesnemu ukonceniu rocnika

jani nic si z toho nerob, ze si dnes polenivsia....aj ja sa pripajam do klubu, od rana som okrem ranajok a umytia riadu tiez nic nespravila, akurat vypracovala tri otazky z angliny....utekam uvarit nieco rychle na obed a pokracujem v uceni

slavka ta pani co si sa pytala ci ju nepoznam, tak to je riaditelka jazykovej skoly, ale nepoznam ju

pekny den vam prajem

janoko
14. jún 2010

Paťa, neviem, kedy prídem. Buď začiatkom júla,alebo až koncom... Podľa toho, či Marcel využije celozávodku, alebo ostane v práci, ak bude môcť. Začal totiž teraz pracovať inde. Ak bude mať dovolenku, tak až koncom júla pôjdeme na Spiš.

pata31
14. jún 2010

@janoko tak potom daj avizo, ze dohodneme nejake stretko... 😵

slaviq81
14. jún 2010

čaute žienky, konečne sme mali pekný víkend 😵

@anape - už som za ňou vo štvrtok bola, taká príjemná pani je to. Ešte ale uvidím koľko si vypýta za preklad 😀 😝

@maca77 - krásna torta, neupečieš takú v auguste aj mojej Lare? 😅 Samozrejme, nie zadarmo.

@rybecka - my sme boli objednané ku Kovaľovej na 8.6., tak sme tam šli a povedala, že máme prísť niekedy v septembri na odber krvi. Nechápem, načo nás potom objednávala. Lara tiež nemôže kravské mlieko, iba kyslé formy. Ale UM áno. Ondrejko ani to, že mu musíš dávať ryžové? 😕

Nič sa mi nechce dnes, idem kúsok pošprať do angličtiny 😝

veronika1982
14. jún 2010

u nas mame tatika doma a ucim ho program lebo dnes im prisli nainstalovat a matej spinka..sme boli doobedu vonku a komplet mokry prisiel tak som ho hned v chodbe vyzliekla..

veronika1982
14. jún 2010

@slaviq81 skusam zeco to spravi ked dam odpoved kedze tu zase nieco nove pribudlo

sophie1981
14. jún 2010

my spime....tatik este nieje doma....takze zasa sa uvidime len medz dvermi..ked mu budem podavat veci do roboty....

maca77
14. jún 2010

ahojte
dobrá búrka sa teda ráno prehnala .. a aký veľký ľadovec padal ... s MM sme rýchlo auto zakrývali, bo garáž zaprataná polystyrenom ...
... po daždi som obliekla malú, sadli sme do auta a nejaké 2hodinky sme boli v meste ... konečne som pre drobca kúpila súpravičku, nech má ísť v čom z pôrodnice domov 😅 ... obehla som pár obchodov, tak už aspoň mám prehľad, kde čo majú, už len zrobiť "revíziu" vo veciach čo mám doma a môžem ísť dokúpiť čo treba ...

@slaviq81 - juj rada by som ti upiekla, ale nemôžem teraz sľúbiť, lebo to budem dosť krátko po pôrode a chcela by som potom do konca augusta stihnuť ešte krstiny .... takže ak by to bolo reálne, dám vedieť 😉

wu25
14. jún 2010

Ahojte. Chcela by som Vas poprosit o radu. Potrebujem vybrat detskeho lekara, byvame v meste Za Hornadom - oproti plavarni, tak aby to bolo niekde poblizku. Pocula som, ze na Starosaskej su nejake lekarky, vraj Nagyova a Salajova. Velmi Vas prosim, kto mate skusenosti alebo este vedomosti o inom lekarovi niekde v okoli, dajte mi prosim vediet, najlepsie do IP. Dakujem! 🙂

slaviq81
14. jún 2010

@maca77 - vidíš to, ja som úplne zabudla 😝 To už budeš mať o zábavu postarané. Nevadí, aj tak ďakujem 😉

yukki
14. jún 2010

Holky spišskonovovešťanky-ešte sa chcem opýtať, nebýva v Spišskej nejaká burza detských vecí? Vďaka!

zuzanale
14. jún 2010

Ahojte my sme doobedu boli v lidli no a mm zbadal v akcii pekárničku tak sme kúpili a aj zmes hneď na chleba 1+1grátis je tiež akcia tak čakám za pol hoďky by mal byť hotový prvý pokus 😝 som zvedavá a môžte hádzať odskúšané recepty budem rada 😉

mne počasie po tých par dňoch horúčav celkom vyhovuje u nás taká klasik búrka bola ale krúpy neboli len taký prudkejší dážď a prehánky ......

gabkazabka
14. jún 2010

Ahojte,
tak my mame upsesne po oslave.V sobotu nam vysiel krasny cas,tak sme na chate vytiahli aj bazenik.Nina sa v nom claptala asi 3 hodiny,no mali ste vidiet tu radist 😵 .Oslava dopadla super,torta vsetkym chutila.Dakujem vam za pochvaly.....
@maca77 aj tvoja Kittynka je nadherna.Ako si dosiahla tu krasnu cervenu farbu na potahovke?Davala si obycajnu praskovu farbu,alebo gelovku?
@zuzanale dobra kupa 😉 .Aj ja sa chystam do Lidlu na tie zmesi na chlieb 😉
@yukky nbetusim ci je tu nejaka burza detskych veci,ale ked myslis oblecenie,tak su tu celkom fajn sekace.Ja som v piatok nakupila v Genesise,mali super zlavy....3 sukne HaM,jednu CaA vsetky po 10 sk...ako nove....tricka po 7 sk.....
A vy sa bojite burok?Ja ich mam celkom rada....asi som nejaka divna... 😝 Ale musite uznat,ze po tych horucavach celkom dobre padne taky cerstvy vzduch ako je teraz 😝

gabkazabka
14. jún 2010

Veronika,nepridete zajtra k nam?Aj kto este chce... 😵

antoniab
14. jún 2010

ahojte
tak sme dnes rano odviezli tatika na letisko az leti sme londyn ☹
potom sme spinkali lebo to pocasie rano bolo super na spanie tak sme od pol osmej potiahli este do pol desiatej potom sme pockali deda a isli k doktorke urobila nam vyter zajtra mame priniest hovienka 😀 😀
jaj uz by to mohlo skoncit od rana sme kakali uz 10x a je tam uz pomali v kazdej naznak krvy 😒 uz je konecnik dost vydrazdeni ale dupka je v celku ok pokazde umyjeme harmancekom tak sa to nato vsetko da

veronika1982
14. jún 2010

@gabkazabka mozme aj zajtra prist zatial nemam nic v plane. doobedu sice chcem ist do mesta ale to mozem aj inokedy. asi o ktorej mozeme prist?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre