Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

evitkamalicka
12. jún 2009

maca ano ja pochadzam zo Spisskej a vydala som sa do Sale 😉

maca77
12. jún 2009

tak už je mi to jasné 😉 🙂

maykam19
13. jún 2009

Ahojte zienky, aj vy stale upratujete?Uz mam toho na dnes dost, keby bolo aspon pekne pocasie ze by sme sli von, ako mate pocasie v SNV?
Posielam Vam teraz pre zmenu moju Bibku jak tancuje, myslim ze na to ze ma 3 rocky jej to ide...
ak chcete tu je

https://www.youtube.com/watch?v=sHScgbB62S4


Majte sa zatial

kukulik30
autor
13. jún 2009

pekny den 🙂 u nas pocaskopremenlive, raz svieti slnko, raz pod mrakom...ale skor uz je zamracene 😒aspon , ze neprsi....este 😀
ty kokso, majka...sak ona ma normalne choreografiu 😀 ..sikovna je, to treba vyuzit 😉

slaviq81
13. jún 2009

Livi, tam sú dve čárky 😵 😵 😵

kukulik30
autor
13. jún 2009

😀

maca77
13. jún 2009

ahojte som tu len na skok .... a čo nevidím? ... Livka testuje 😉 .. a // začínajú byť realitou? .... tak želám len nech pekne tá druhá každým dňom zosilnie 😵 😵 😵

musím ešte pochváliť tanečníkov Samka a aj malú Bibku ... 🙂

slaviq81
13. jún 2009

Mayka, Bibka je tanečnica ako sa patrí 😀

kukulik30
autor
13. jún 2009

maca...no uvideme, ako zajtra...zacala som velmi skoro, ale som prekvapena, ze uz su tam...teraz len nech pekne silneju 🙂 ..este satle som v soku, tak ....

evitkamalicka
13. jún 2009

jeej kukulik, tak to isto budu dvojky ked uz su tam // 😉

kukulik30
autor
13. jún 2009

😅 ...jeeeeeeeeeemine..no uvidime..ale tesim sa...deti ako smeti...to je moja tuzba 😀 😀 😀

zuzanale
13. jún 2009

Ahojte júúúj Livi sa teším s tebou 😵 😵 😵 mrkni sem možno napovie čo to bude http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka... mne to vyšlo presne ale som pozerala že ak by som chcela ešte synátora tak na tom budem musieť popracovať ešte do 30tky potom už mám smolu 😅

Moje baby teraz spia Laura dospáva týždeň včera zaspala večer čosi po 20tej a zobudila sa až o 5tej 😨 a potom pospala ešte do 7.30

kukulik30
autor
13. jún 2009

fiiiha, tak to by mala byt dievka 😀

zuzanale
13. jún 2009

No u mňa 100%tne vyšlo a to som pozerala vždy až keď sa narodili nenapadlo ma pred 😅

veď nech skúsia pozrieť ostatné uvidíme či to vyšlo aj im 😀

kukulik30
autor
13. jún 2009

mne to vychadza j pri Samkovi 😉

zuzanale
13. jún 2009

takže čosi pravdy na tom bude 😉 😀

pata31
13. jún 2009

jej, Livka, blahozelaam 😵

rybecka
13. jún 2009

Livia tak to je parada 🙂 ta ciarka je tam ona bude silniet uvidis 😉
normalne sa tesim super 😵 😵 😵 tabulka vychadza iba pri Ondrejkovi pri Matejkovi nie 😅

maca77
13. jún 2009

aj ja si myslím, že sa uhniezdili obidva, keďže sa čiaročka objavila tak skoro 😀 ... a posledné dni sa mi objavuje okolo všetko dvojmo - dnes som rozbila vajíčko s dvomi žltkami, cez týždeň som bola v záhradke a keď som okopávala kaleráby, tak som zistila, že máme kaleráb-dvojičku - jedna rastlinka má stonku, ktorá sa rozdvojuje a bude mať 2 kaleráby .... MM skonštatoval, že chvalabohu ide len o kaleráb 😀 ale ja som hneď na Livku myslela, že jej to tentokrát s dvojkami asi vyjde ....

podľa toho kalendára to vychádza aj nám, aj viacerým známym... no napr. kámoške sa nedávno narodil chlapček, pričom podľa kalendára to malo byť jasné dievčatko, keĎže dookola bola samá ružová 😅
... len ktovie či to platí i v takýchto prípadoch ako je teraz Livka

zuzana612
13. jún 2009

Ahojte,

Livi supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, sa tesime spolu s tebou!!!!!!!!!!!!!!!! To su tie testy co si nestihla schovat pred manzelom 😀 😀 😀 Tak len nech fazulky pekne rastu. A mozno ze budu aj 4, co ak sa este kazda jedna rozdvojila 😀 😀 😀

Podla toho kalendara mal byt Matus tiez jasna baba, no uvidime teraz pri druhom, tiez by to mala byt baba. Mozno aj bude, lebo to ako mne chuti jest je nenormalne. Ja som vcera normalne zozrala okrem obeda a vecere este 8 rozkov, 2 ks tlacenky, jednu pomazanku, jednu tresku, slaninu a neviem co este. Dnes su este len 2 hodiny ale ja uz radsej neratam co vsetko som uz zjedla a este stale som hladnaaaaaaaaaaaaaaaa 😖

Baby mate paradnych tenecnikov, treba rozvijat talent ked ich to bavi. Ja by som dala Matusa do nejakeho folklorneho suboru, ale ked on asi bude futbalista 😖 Este aj v nejakom horoskope podla mien ci co to Daniel splietal mu vyslo ze bude futbalista. No co uz, ale nech je aspon 10x lepsi ako otec, nech sa o nas na stare kolena postara 😀

sophie1981
13. jún 2009

caute.....

livka supeeeeer, budu dvojky........tesim sa...len pekne oddychuj, nech sa poriadne udomacnia drobecky...

podla kalendara som mala mat vratka... 😕 😕 😕 .....ja sa budem spoliehat, ze na dievca romantikus, na chlapca rychlovka.... 😀 😀 😀

my sme dnes boli rano v meste...kupila som katke nohavky na leto....a kvapky do ocka....mame prievan... ☹ak cele poobedie sme boli domka.... 😝 ..des.... 😲 😲 😲

inac livka v lekarni na nabrezi hornadu maju velmi pekne detske topanocky....ak si este nekupila sammkovi, tak mrkni.... 😉

maca77
13. jún 2009

ja som videla topánočky z Protetiky aj v lekárni Hornád (aspoň myslím, že sa takto volá tá za detskou poliklinikou)

ivana2009
13. jún 2009

ahojte
livka tak sa pripajam a blahozelam nech je vsetko ok 😉 😉 😉

pata31
13. jún 2009

Ahojte, tak Janoko ma Anicku, narodila sa dnes, ma 52cm a 3750g 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a mamka je po cisarskom...

zuzana612
13. jún 2009

Tak to gratulujeme k dalsiemu prirastku na modrom konovi.

Ozaj, som vam uz davno chcela napisat, teda hlavne Bibka, ze ked som bola v tehulach januar 2010, tak som tam stretla antoniub, je v 10-tom tyzdni. Som jej pisala ze co sa neprida aj k spisiackam, ale moc do tej temy nechodim, oni tam totiz hrozne rychlo pisu a ja to nestiham 😀

maca77
13. jún 2009

aj ja blahoželám k malej Aničke .... prajem veľa šťastíčka, zdravíčka a skoré zotavenie 😵

ivana2009
13. jún 2009

aj ja sa pripajam a blahozelam Anicke nech je zdravucka a ono to potom vsetko ide samo 😀 😀 😀

kukulik30
autor
14. jún 2009

Dobre ranko 🙂 kedze ma testovaci adrenalin, tak som skoro hore..a ciarka je tam a krajsia 😵 😵 😵

Janke blahozelam k Anicke 😵 😵 😵 krasny zivot prajem 🙂

pata31
14. jún 2009

Livka, pekna ciarocka 😵 😵 😵 😵

maca77
14. jún 2009

ahojte

LIvi, supeeeeeer, naozaj tá čiarka je krajšia 😵 ... manželovi si sa už priznala, že testuješ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre