Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
31. júl 2009

Ahojte,
ja nejdem zienky Ondrejko este spi Matejko ma svoj den D beha tu krici este v pyzame 😒 nestiham nic este len teraz papam ranajky proste mam nervy dnes sa mi nic nedari a boli ma hlava 🙄
a este ani slnko nie je joj som dnes o nicom 😖

sophie1981
31. júl 2009

aaaaaaaaaaaaaaa, jankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄

pata31
31. júl 2009

Ahojte, tak ja som uz doma...babatko vsetko ok, len mi zistovali, preco mi bolo na odpadnutie, kedze mi okrem stredy tak bolo aj cez vikend a v pondelok, ale na nic neprisli, takze to bolo asi len z nedostatku tekutin...ale som happy, ze ma dnes pustiliiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵

janoko
31. júl 2009

Paťa, tak to sa teším...
😀

kukulik30
autor
31. júl 2009

pata..jeje, tak to je dobre, ze uz si doma a ok 😉 tesim sa 🙂 a vela pi moja, hlavne teraz v tychto horucavach 😉

kajacz
31. júl 2009

ahojte...tak my sme dorazili domov v poriadku...Simon už poslušne sedel v sedačke, ešte sme boli po chleby a natankovat...u svokry nám dali obed a fičali sme domov...simon už spí a ja asi idem za ním, rozbolela ma nejako hlava... 🙄
Inak som velmi rada, že som Vás spoznala naživo... 😉 ste všetky velmi sympatické a máte zlaté detičky... 😵

maca77
31. júl 2009

ahojte

teraz čítam, že sa chystalo stretko ... tak by som rada došla, ale som aj tak bez auta, takže mimo domu sa veľmi nedostanem... 😖

my sa už máme fajn - Tami mala totiž zápal močových ciest - neviem kde to mohla nachytať, ani na kúpaliská nechodíme... ale už je OK .... takže sme celé dni vonku.... 🙂

Pati, to je dobré, že si doma, oddychuj a hlavne na tekutiny nezabúdaj... predsa len bolo teraz teplo, tak možno preto si sa cítila tak zle...

kukulik30
autor
31. júl 2009

kaja..aj ja som sa potesila stretku, opat som niekoho mohla vidiet nazivo 😵

maca...uj zapal mocovych ciest? 😕 hlavne , ze uz ste ok 😉 nabuduce uz sand dofrcite aj vy 🙂 alebo dojdeme do Huty 😀

a inak, kde sa flaka slavka, som myslela, ze dnes dojde aj ona 😕 😠 😀

kukulik30
autor
31. júl 2009

baby dobry tip na obed...ak mate radi cuketu...robila som to a jeto vynikosske 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5493

veronika1982
31. júl 2009

pati tak to je fajn ze si uz doma.. do porodnice pojdes az ked budes rodit... inac je to tam na nervy.. tak len vela vela pij..ale len nealko..

aj my sme uz doma.. ale matej uz zase chrni a ja cakam na chlapov ale este neprisli..

slaviq81
31. júl 2009

Ženy, ja som tu. V piatok doobedu sa nedostanem nikde, lebo vtedy mi otec chodí umývať auto do Iliašoviec 😉
Ja začínam šedivieť z môjho dieťaťa 😖 Keď som v kuchyni, tak vyhadzuje všetky hrnce, pokrievky, misky...aj z koša vyberá 😠 , keď som v obývačke, tak veci z dolných skriniek, keď v izbe, tak sa mi "upratuje" zásuvky na posteli a mohla by som pokračovať do nekonečna 🙄 Dokedy to takto bude? 😕

Mamča konečne zohnala Mascarpone - v PP Bille, tak teraz zas pre zmenu hľadáme recept 😀 Hlavná vec, že sme ich čítali 1500, teraz ich nemôžme nájsť.

Paťa, doma je najlepšie no nie? A tak ako píše Veronika, do pôrodnice už len rodiť 😉

rybecka
31. júl 2009

nikde nikoho 😕 kde ste?
my zajtra ideme na vylet do Tatier na vodopad Skok tak sa tesim 😎
prajem vam prijemny vikend 😎

zuzana612
31. júl 2009

Ahojte, ja som si konecne sadla, precitala mk a idem spat, lebo som unavena ako pes. Ale uz mame osadenu vanu s ktorou sa moj otec serinkal cely den, zacala som malovat chodbu a dokonca aj pracka mi uz funguje, tak super.

A to stretko by ste mohli zorganizovat aj vtedy ked mozem aj ja 😀 Zajtra idem domov, sa tesim, ze si trosku oddychnem. V nedelu chceme ist do tych Bojnic do ZOO a kedze hlasia pekne pocasie, tak aj na kupko pojdeme, dufam ze tam nechytim nejaku pliagu 😖

Pata, takze v stredu nemam mojmu Dr. ani hovorit ze mi je stale na odpadnutie a tazko sa m dycha, lebo ma posle hned do nemocnice? No parada. Ale aj dnes ma cely den motalo, ale tiez to bude z nedostatku tekutin, lebo ak vypijem liter caju alebo vody za den, tak to je vela. A niekedy som vypila aj 3 litre cistej vody a odkedy som ostala tehu s Matusom, tak sa nemozem donutit pit tolko vody ako predtym.

Jani, som si kusala tie nohavice ked si odisla, no ti poviem ze hadam v nejaku 7-8 mesiaci mi budu 😀 Takze Bibka, ked pojdete do BA, pytaj vsetko od Lucie do coho sa uz ona nevtrepe 😀

sophie1981
1. aug 2009

dobre ranko...sobotaaa... 😎 ...my ako vzdy na stavbu....kridelka sa uz od skoreho rana valaju v marinade, este pockam na Damka a ideme porobit spize, zbalit veci, Katku a ficime do tomasoviec..... 😵

Livia, tak uz mate nieco, alebo si to Katka drzi stale len pre seba???...dufam, ze Matusko je uz tu.... 😵

Zuzanka......snad nieco donesiem, sestre sa zasa posunul termin porodu....vraj uz je v 34tt......tak ak bude rychla ako ja, buduci tyzden ide rodit.... 😀 😀 ......pozriem v com je uz tesna a dovleciem.... 😉

idem doupratovat, Katka spinkala az 15 minut aj to len cestou do a z obchodu.......preco uz nespi ako predtym???? 😕 😨

kukulik30
autor
1. aug 2009

dobre ranko, len nakukujem, lebo pratam a presuvam skrine 😝 😀 ma MM zabije, ale nie moc, iba troska 😉

katka este nic, stale caka 😅

kajacz
1. aug 2009

ahojte...aj ja som tu len na skok... 😨
Dnes mám vela práce, upratujem celý dom, ved v pondelok sa už vráti mamka, tak aby ju netrafil infarkt... 😅 k tomu varím obed- plnené papriky, poobede ma čaká kosenie trávnika a okopanie záhrady... 😝 k tomu dávam Simona vkuse na nočník...
všetkým prajem pekný víkend... 😉

sophie1981
1. aug 2009

este nic????.... 😲 😲 😲 😲

katka...nooo, mas toho dost....slovenska sobota co?? 😀

veronika1982
1. aug 2009

ahojte. aj my sme este doma. doobedu som bola v proelektro pozerat spotrebice a potom sme zasli do bytu. matej papkal vo svojej izbe 😀 😀

prislo vam domov pozvanie od mesta na privitanie babatka? to co sa tam robi? bola ste niektora?

kukulik30
autor
1. aug 2009

veronika, chodi to kazdemu, jednoducho tam pridete v stanoveny termin, pekne sa nahodite, aj maleho a bude to taka ceremonia, kde privitaju male baba a potom sa zapisete do knihy a dostanete karafiat a nejaku knizku 😉

pata31
1. aug 2009

Ahojte, no ja teda dufam, ze do porodnice uz len rodit pojdem, skor tam nechcem ist, aj ked sestricky boli mile...ale Medulku som nevidela...
a zuzka, ja som posledne dni tiez moc nepila a takto som dopadla...3litre denne treba vypit...ja uz teraz chodim s flasou a popijam.. 😉 ale len vodicku, ziadne alko 😀

kajacz
1. aug 2009

ahojte...som tu iba nachvílku...bežím kosit trávnik...to Vám poviem, zlatý moj byt... 😀

Viete kedy sa upratuje v česku?... 😕 v nedelu večer...ked sa všetci vrátia z výletov, chalup a pod.

sophie1981
1. aug 2009

caute...aj my sme uz konecne doma....komin uz stoji, aj s samatovou vlozkou aj dvojkominovka...no ale poviem vam prisla som aspon o dva roky zivota, ked som videla mojho mm s dvojkominovkou, ktora vazi nejaky 40kg balancovat na streche.... 😝 ....a mojho otca ako sa smyka po streche.....no nastastie sme vsetci cely..... 😅 ....ogrilovali sme si kurcie kridelka, spizik a mnamku sme zozrali len tak suplo..... 😀

teraz uz spinkame, okupane Katku som strcila ku mne do vane, nechcelo sa mi behat s vanickou.....tak sme sa vykupkali spolu, zabalili do iteraka, vymastili a uz valame sunecky spolu aj s mm...

Veronika, aj mam dosla pozvanka....na 18 augusta, ze si mame ist este dohodnut termin.....ja to asi necham na ten utorok, nechce sa mi s toho robit velku sobotnu sou...kto chce, nech pride pozriet pozyvam..... 😀 ....asi dame na 10-11 rano.... 😉 ....veronika sa moze priat a konikovky mozu prist kuknut..... 😀

idem zalomit ku Katke...uz tak krasne odfukuje....bola unavena, ze ani nedopapala, tak asi budeme kojit coskoro.... 😕 //

dobru noc.... 😔

sophie1981
2. aug 2009

bre ranko......dnes sme same.....tatik siel s Damianom do aquacity.......a my sa budeme parit na sidlisku...asi vylezieme na kosiarny......na pivko... 😝

kajacz
2. aug 2009

ahojte... 🙂
Aj ja som sama s detmi...otec išiel odviezt s autobusom cigánov do KD...maju tam nejaké seansy... 😀
Samuelovi bolo v noci zle, 3x zvracal...večer sme boli na grilovačke, tak asi pokazený žaludok... 😝 dnes už mu je lepšie a má dietu...
Všetkým peknú nedelu... 😉

janoko
2. aug 2009

Tak sa mi konečne podarilo vložiť nové foto. Z krstu a pod.

kukulik30
autor
2. aug 2009

Jani, naozaj nadherne fotecky, krasne vam to vyslo 😵 😵 😵 Anicka je roztomila, ako si krasne bubinkala 🙂

rybecka
2. aug 2009

Ahojte, ako ste sa mali my sme boli vcera v tych Tatrach bolo fantasticky a dnes vecer o piatej sme sli nakupko tiez parada sla som s Matejkom na tobogan a nabila som si rit 😀

sophie1981
2. aug 2009

janka, pekne foto....

Livia a Katka ako, uz ma Matuska???

ivana2009
2. aug 2009

Ahojte tak mi sme tak neskoro zabubkali 😀 😀 😀 prisli sme o 21h boli sme krsnej blahozelat a matuskovi sa akosi neschcelo spinkat tak som zvedava kedy vstaneme 😉 😉
Janka pekne foto........................ 😀

kukulik30
autor
3. aug 2009

Ahojte 😉

Katka isla vcera do porodky na zaznam, lebo mala sluzbu nas znama , nejaku kontrakciu tam mala, tak si ju tam uz dr. Habasova nechala a vyzera to tak, ze dnes uz to rozbehnu, rano asi dostane tabletku a ide sa na vec 😵 juchu, tak snad do vecera porodi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre