Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
4. aug 2009

ta ti zazvonim a nastraz usi 😅 😀

kukam, ze niekto pridam nove fotecky, vsak zuzka...Laura aj Timka su ake herecky 😵 😀 zlatunke

sophie1981
4. aug 2009

no ved to, ze ani zazvonit sa neda, lebo posledne co si pamatam je ako pipal, ze je vybity.... 🙄

kukulik30
autor
4. aug 2009

megy to je cely Lubos, poplaseny, furt na dakoho zabudne, ked mal rozlucku zo slobodou, tak zabudol na mojho 😀 ...no pekne, musim sa ho opytat 😉 skoncili okolo polnoci...ale on este zabocil dakde do krcmy s dvoma, zevraj este na jeden ...uz ho MM aj s mojim bratrancom a kmotrom cakali a volali, lebo uz mali namierene domov , ale zlakali ho ine chodnicky 😀 takze ktovie ako on skoncil 😝

zuzanale
4. aug 2009

Ahojte ja vás nejak nestíham a ešte som aj stretko prešvihla 😠 no možno nabudúce

hodila som aj ja foto našej Laury a samozrejme s Timkou 😉

mi zaspávame ako kedy ale cez deň postieľka trochu sa pozlostíme ale zabubame sami ,keď ideme von tak v kočiku no a večer podla stupňa unavenia 😅 pretože keď je unavená chce spať a nie jesť a vtedy krik a napr včera ukludniť na rukách strčiť cicku že sa najedla a potom už zaspala aj sama v postieľke takže mi v postieľke ale to len posledné 2týždne si tak zvykla dovtedy na rukách hlavne večer

ozaj aby so nezabudla poblahoželať ďalšej maminke k bábatku všetko naj hlavne zdravíčka🙂

kukulik30
autor
4. aug 2009

hmm...bibka, hej mas pravdu...bo uz som sa snazila zvonit, ale nist 😕 🙄 ...do kelu...ja som inak taky chaosak, ja bezne hladam kluce, mobil a okuliare 😀 😀 😀 nakoniec zistim, ze okuliare mam na ociach 😝 a ostatne sa najde na tak debilnych miestach, ze potom rozmyslam, ako sa to tam mohlo dostat....zeby ujo Alzheimer prekladal veci a robil mi na zlost 😀

sophie1981
4. aug 2009

aj my mame fotecky.....nikto nam nepochvalil noveho konika co ma katka.... ☹

sophie1981
4. aug 2009

ja pevne verim, ze sa este objavi v nejakom necakanom vrecku...alebo odniekial vypadne....v stredu idu chlapy menit okna, buduci tyzden robime upratovanie, tak snad ho niekde vysnorim..... 😅

sophie1981
4. aug 2009

dovtedy budem bez telefonu...sice, ja som ho stale niekde zabudla, alebo som ho nenabila, takze budem ako predtym.....nemobilna... 😀

zuzanale
4. aug 2009

Bibka akurát som pozrela ten kočiar s balonmi len tak tak že neuletel 😀 naše ešte visia v detskej na garniži akurát mojím deťom sa tie klasické slony a húsenky páčili 😅 tak máme tie o srdiečko sme prišli nejaký debil na trhoch sa zabával a deťom strielal balony s tou guličkovou pištolou 😠 Timka plakala až des ☹

no a konik pekný haukov máme radi hlavne Timka ale takéto malé teľa by som do bytu asi nepustila 😅

kukulik30
autor
4. aug 2009

😀 😀 😀 ..bibka, ozaj perfektne fotky a ten ponik nema chybu 😀 😀 😀

sophie1981
4. aug 2009

no hura...ked pride opat na vychod, tak dame stretko na kosiarnom a povozime aj vase decka.... 😀 .....mne pes nevadi, psa sme stale mali.....zacinali sme malym a skoncili pri velkom....aj Katke planujem kupit pod stromcek havinka....ale nieco male....az ked sa prestahujeme do domu, tak kupime nieco obrovskeee 😅 .....a Katka miluje Luku....sa s nej nachechta....uz sa tesim, zajtra uz bude opat tahat jej usiska a dlubat jej v nose.... 😅 .......aspon viem, ze nema alergiu na chlpy.... 😀

megy2
4. aug 2009

...livka mne to az tak nevadi ze nebol 😀 😀 lebo to s lubosom fakt nevies kde skoncis.....
.....bibka vy ste ake vojacky vsetky? 🙂 😉

veronika1982
4. aug 2009

ahojte. tak my sme vcera vecer zbalili veci a sli sme do svitu.. matej uz bol taky unaveny ze chuda len plakalo.. ked zaspal tak sme sli do merkury vyberat podlahy.. po ceste sa zobudil a zase plac.. zaspal az o osmej na rukach.. v noci kym sme si zvykli na inu postel ale spal celkom fajn... teraz je uz na prechadzke na ulici tak hadam bude aj spat..hadam mu tatransky vzduch pomoze..ale vo stvrtok poobede pojdeme uz domov lebo mi treba pripravovat veci na svadbu a konecne som zohnala kozmeticku na sobotu.... idem dat nejake foto mateja a vytvorim aj na modrej streche album bytu..

matusku je nadherny ale skor by som povedala ze je na maminu..

megy2
4. aug 2009

...veronika mate byt vo veziaku?

zuzana612
4. aug 2009

Caute, tak ja som si konecne sadla, obe deti spia, ale dnes ich musim pochvalit, normalne sa spolu pekne hrali, teda Matus opakoval vsetky somariny po Simonovi, ale boli dobry. Od osmej sme boli von a teraz obaja odkvecli, tak dufam ze si aspon 2 hodiny pospia nech zatial stihnem trosku pouhadzovat ten bordel co stihli urobit za 10 min. kym som im pripravovala obed 😖 Tu je dnes celkom fajn pocasie, pod mrakom, tak aspon nie je tak teplo, ale asi je dost nizky tlak, lebo ma nejak mota 😖

Katuska ma krasne fotky, my sme Matusa nefotili ani nepamatam, chuda moje, nebude mat nic na pamiatku 😀 Ked mna to nebavi stale nosit pri sebe fotak keby nieco.

No nic, idem sa pustit do upratovania a hlavne sa najest 😝

veronika1982
4. aug 2009

megy momentalne u nasich a co chvila v bytovke na zapade.

bibka kedy rano idete? my sme momentalne hned pri trati na podskalke a vidiet vlak z izby tak by som vam rano zakyvala. 😀 😀 ale sa sla postavit ku mostu a mozno v tej rychlosti nas aj zazriete. ha ha...matej spal von na zahrade od jedenastej az do teraz a teraz sedi v kresielku a debatuje so svojou tetou..hadam sa dostanem aj ja ku fotkam a zmensim ich dnes ked ho zoberu na prechadzku..

katka je frajerka..a taka akcna..

veronika1982
4. aug 2009

nieco som pridala aj ja.

rybecka
4. aug 2009

Veronika, Matejko je na teba cela mamina 🙂
zlaty ste 😉 ja som dnes mimo dajaka cudna nic nerobim len kukam do blba 😝 😅

sophie1981
4. aug 2009

caute...ako??...my uz zbalene.....zajtra ideme rano o 6.45 z pp.....takze Veronika, mozes si privstat a prist zakyvat...to si ta urcite vsimnem.... 😀 ..kedze tam budes tak z rana asi sama s kociarikom.... 😀

Matej je iny frajo, a tie liiiicaaa...mnam....

janka, aj ja som ako debil.....prisla nam navsteva a ja som si nedokazala ani meno bratrancovej zeny zapamatat.... 😝

kukulik30
autor
4. aug 2009

janka, ta co 😕 😀 hmmm...to musi byt zaujimave ta sledovat 😀

veronika...zlatunky je ten krpec , aj mne sa vidi, ze skor na teba 🙂

slaviq81
4. aug 2009

Veronika, súhlasím s babami, máš fešného synátora 😉

Ja som dnes tiež ako mechom udretá, zle sme v noci spali 🙄 🙄 🙄 , od polnoci do pol tretej bola slečna hore hádam každú pol hodinu. Keby ma aspoň tie cecky tak neboleli 😔 😝
Poobede sme sa vychystali von, ale keď som videla tú čierňavu, tak sme sa hneď aj vyzliekali. A tak by mi bodol čerstvý vzduch 😝

Poraďte nejakú fajnovú reštiku s výbehom pre deti v SN, chcem našich na Larine narodky pozvať na obed 🙂

Bibi, tak šťastlivo, nech Katka počúva 😉 Inak super fotky, som sa zasmiala 😀

kukulik30
autor
4. aug 2009

bibka...tak stastnu cestu 😉 a nejako som nepostrehla, na ako dlho idete?...tak si uzite Blaaaaavu 😀

sophie1981
4. aug 2009

uz okupkane, ajsom si ochlpenie skulturnila, ked uz idem do toho hlavneho mesta..... 😀 ...nech sa blavaci nelaknu.... 😝

takze vam prajem prijemny zvysok tyzdna...sestra ma mimo magio, tak nema net, niesom si ista, ci sa budem moct ozvat...stretneme sa tu v nedelu... 😉 cafteee mrafceeee 😀

ivana2009
5. aug 2009

Pekne dobre ranko
Bibka stastnu cestu do Ba 😉 😉 😉
Bibka a veronika fotky super 😀 😀 😀 😀
Livka Matusko je uzasny a fajny grulkos 😉 😀
veronika cista mamina 😉 😉 😉 😉 😉
My zajtra na krv to bude placu ale co uz ak musime tak musime mlady pozera telku a mamina hreje vodu lebo mame odstavku 😠 😠 😠 😠

kukulik30
autor
5. aug 2009

Breeeeee ranko 😀 ....dnes je vonku velmi prijemne, po tych horucavach 🙂

veronika1982
5. aug 2009

dobre ranko...nam nevidno z okna tatry... fnuk fnuk a tu je sviezo..matej spinka ale o chvilu bude hore..zajtra uz pojdeme domov. hura. hura..

mrka2
5. aug 2009

Ahojte, tak ja som sa uz dlho neozvala, prepacte, uz ani citat vas nestiham... Ja som bola dnes na kontrole a to je posledna u mojho doktora,uz ma poslal na kontrolu do SNV,lebo mam vysoky tlak a hranicne prietoky. 😝 😝 ☹ Dufam,ze bude vsetko v poriadku, mam sa hlasit u dr.Skerlika,tak som zvedava. Najprv to musim s manzelom najst,kedze som v tam este nikdy nebola,tak dufam,ze trafime.
Inac, konecne sa ochladilo,to bolo strasne s tymi horucavami. Ani som nos z domu nevystrcila,lebo by ma museli kriesit.
Veronika, tvoj maly je uz riadny chlapisko... strasne vam rastu tie vase ratolesti. Kazdej jednej,ktora prida nove fotky. Fakt len ziram... 😕

kukulik30
autor
5. aug 2009

jej, mrka, tak ty uz mozes kazdu chvilu aj porodit, ktovie, ci si ta tam aj nenechaju kvoli tlaku a prietokom...aspon si ta kedykolvek daju na monitor, keby nieco mozu to spustit, ved uz si v termine 😵 😵 😵

jedno stastie , ze moja svagrinka isla do nemocky, lebo inak by neprisli na to, ze sa jej odlucuje placenta..a to je nebezpecne pre nu a dieta, preto tak rychlo konali a to mala ist do poradne az v stredu, do stredy by uz asi nevydrzali...ani si nechcem predstavit, co by sa stalo 😕 😔 😢 najhorsie , ze by na to ani neprisla, keby jej stale iba to brusko tvrdloa nemala bolesti...chvalabohu sa nic nestalo 🙂

a porodnica je v hlavnom vchode, pojdes doprava po schodch na prve poschodie, potom opat doprava okolo steny a zas doprava po dlehj chodbe, na konci je porodnicko-gynekologicke 🙂 drzim palce

pata31
5. aug 2009

Mrka, drzim palceky!!! 😵 to mozes ozaj kazdu chvilku porodit, tak sa nam len drz!

mrka2
5. aug 2009

diky Livi, joj nestras... dufam,ze tam neostanem. to by som sa zblaznila. 😖 a teraz bojim bojim... ani ma nenapadlo,ze si ma tam mozu nechat. lenze ja mam u lekara vzdy vysoky tlak... syndrom bieleho plasta 😅 ,ale nikto mi to nechce verit. co narobim??? 🙄 ach jooo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre