Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
24. aug 2009

dobre ranko... no livia sak ked davaju tak ber nie... a chutilo???

joj vonku je strasne co?? no som zvedava co obleciem tomu mojmu drobcovi...

kukulik30
autor
24. aug 2009

veronika,ale celkom sa dalo to vinko....omsove je bez cukru, tak take kyslaste bolo 😉

veru dnes pocasie uzasne 🙄 ..no ale uz od zajtra sa ma zlepsit 🙂

sophie1981
24. aug 2009

dobreeee ranooo.... 😀

sophie1981
24. aug 2009

livia, si si glgla????......no herecka...ti ostatni zavideli co?... 😀

my kakame.....sedime....a hnevame..Kata je ako cert.... 🙄 ....nekupi niekto dievcatko??? 😀

kukulik30
autor
24. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaa, ja kupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

a buides mi tu chodit rumazgat pred dvere, ze chces vratit...heeeeeeeeeeeeeeeeeeejze?

zuzana612
24. aug 2009

Ahojte, tak vikend za nami, uz sme od soboty v Hute, celu sobotu sa otec serinkal s tou nasou sprostou vodou ktora nam tento krat vytopila chodbu az nam vydulo podlahu, tak parada.Este ze bola doma svokra a pocula nieco hucat, inac by sme mali asi vytopeny cely dom 😠 Vcera tu bol zase brat, tak bolo veselo. No a dnes sme s Matuskom uz sami. Matus mi tiez robi zle, nechcete niekto prist 😀 Bibka, vsak prid s Katkou, budu sa hnevat dvaja 😀 😀 😀

Aj by som mala ist do mesta na nakup, vcera sme chceli ist do Madarasu a na nakup co Billy, ale kedze prisiel brat, tak sme nikam nesli. A treba mi objednat stolicky do jedalne v mega nabytku, ale ani to sa mi nechce. Keby som vedela ako sa volaju, pohladam ich na nete

sophie1981
24. aug 2009

kratky opis....

dievcatko, prililzne do 7 kg, 68cm...jemny poprasok vlaskov, neplzne, 2x ruka, 2x noha, brusko, dupa, cikulik...v dennu dobu vydrzi dlho aktivna, staci dobit 3x denne na 15-30minut....cez den ma spotrebu 5-6x, palivo doplname formou sania, v nocnu dobu kazde 2 hodiny 😝 , velmi nenarocna na spotrebu plienok.......malo hlucna.....potrebu dotankovat a dobit dava najavo zvysenou intenzitou zvuku....potrebuje caste vychadzky a nonstop venovanie sa....pocuva na meno Katka, Kacicka.... 😀

sophie1981
24. aug 2009

ahoj zuzana.....ta co to mate s tou vodou.... 😕

kukulik30
autor
24. aug 2009

bibka, bereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 ale to palivo bude chybat 😀

zuzana612
24. aug 2009

joj Bibka, jedno take nenarocne dieta mam aj doma a tiez ho nik nechce 😀 😀 😀

Ja neviem co to je s tou vodou, ale uz mam z toho neeeeeeeeeeeervy

sophie1981
24. aug 2009

zuzana, verim ti...hlavne ked ti vyduje podlahy......a neskusila si kontaktovat vasho vodara ze a la reklamacia????

zuzana612
24. aug 2009

vsak aj budem kontaktovat a kedze este nema vsetko vyplatene tak sa moze stat ze ani zvysok nedostane

sophie1981
24. aug 2009

my sme boli vcera v madarase s mm....v ramci prechadzky...okolo Hornadu pomali, katka si pospinkala....ale bolo dost chladno....kupila som jej deku do kociarika(ruzovu 😀 😀 😀 ), malu knizocku Kto sa skryva na dvore, velmi sa jej paci, a v john garfield sem si s manzelom kupili 1+1 tramky......no a drogeriu.....tak sme minuli tych par korun co mame a sli sme domov.... 😀

sophie1981
24. aug 2009

no tak mu ani nedavaj zvysok...ved aj tak ste mu uz dali hotovy majland..... 😠 ...

sophie1981
24. aug 2009

Zuzana. uz si objednavala tie plienky???

zuzana612
24. aug 2009

no, vodarovi sme nedali este skoro nic 😀 Iba za material ale nie ze robotu.
Ja pojdem mozno s Matusom cez tyzden sa pozriet do Madarasu. A plienky som este neobjednavala. Musim pozriet stav mojho uctu ci uz nie som v minuse lebo to nebudem mat z coho zaplatit 😀

sophie1981
24. aug 2009

no vidis, tak mu ani nedavaj.... 😀 ....a mas to za super cenu aj s opravou..... 😀 ...kolko vas pytal za meter??? 😕

ja len k tym plienkam, ze som prisla na to, ze nam uz asi treba vacsie....cize c.4.... 😀 ....dupusa nam nejako pribera..... 😀 😀 😀

veronika1982
24. aug 2009

super popis katky.... ja mam nieco podobne doma co nepolezi na chrbatiku vobec len by sedel..

my sa uz obliekame a ideme von lebo sme nervny..

sophie1981
24. aug 2009

prevediem ti na ucet???

sophie1981
24. aug 2009

j my sa chystame von....

zuzana612
24. aug 2009

kludne jej mozes aj vacsie, vsak oni sa daju stiahnut. Ja Matusovi kupujem tie do 9-18 uz skoro rok 😀 A este dalsi asi budem. Vsak pridte s Katkou, co robite doma? Ci nemate auto, vsak

sophie1981
24. aug 2009

😀 nemame auto 🙄 ...a treba sa mi ist objednat k zubarke na preventivku a hlavne preblombovat ten zub, co som bola robit pre porodom a po 6stonedeli som mala dojst,.....a objednat katku, kazala mi prist, ked bude mat mala pol roka, ze ju zaregistruje...len skod ze este zuby nemame.... 😀

sophie1981
24. aug 2009

Zuzana, a ty mozes kupovat letenky cez net??..lebo vcera sme chceli konecne zaplatit, ale ryanair nakceptuje moju Maestro, chce master card.... 🙄 ....Jozko nema dost libier na ucte, aby sme platili s jeho kartou, snorili sme po nete, nakoniec sme nasli z Viedne na gatwick s easyjetom, ale tiez chcu master alebo visu.....tak ak by sa dalo s tvojou, previedla by som prachyna tvoj ucet a dosli by sme na nakup.... 😀 ...mozmeeee 😕 ????

sophie1981
24. aug 2009

kolko je von stupnov???....ako obliect svoje dieta?????

kukulik30
autor
24. aug 2009

my tiez pojdeme bludit asi troska po Mieri, aby sme mohli dobehnut domov, ak by sa rozprsalo 😝

sophie1981
24. aug 2009

livi stretneme sa??

kukulik30
autor
24. aug 2009

mozme 🙂 ...prezvonim , ked uz budeme von 😉 dufam, ze mas telefon 😀

sophie1981
24. aug 2009

mam....niekde?? 😅

sophie1981
24. aug 2009

tak ja uz idem..katka je uz v kociariku..vycikam sa a padaaam...

kukulik30
autor
24. aug 2009

no tak budem volat 😀 ak sa dovolam 😀 , my sa ideme obliekat a vyrazame....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre