Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
19. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj, baby viem o com rozpravate, moj Samko mal tiez take chvilky,aj ma este, ale uz menej ...ale poviem vam, ze to nejako samo prejde, ked budu troska starsi, uz viac pochopia, daju si vysvetlit a hlavne v skolke sa trosku naucia poriadku, tam nemozu tak vyskakovat ako doma...predsa len nas mamky troska vyuzivaju, zneuzivaju a nerespektuju 😅 teda aspon moj...ale k tatovi si tak nedovoluje 😕
nebojte sa , to obdobie prejde a bude dobre...potom pridu ine problemy, ze 😀 😀 😀

sophie1981
19. apr 2009

baby, vas rozculuju deti, mna moj chlop... 😠 😠 😠 ...tiez by som mu vytla sem-tam az by mal prdel cervenu... 😠 😲

ivana2009
19. apr 2009

baby tak sa hlasim cela je este vysoko takze nam kazal prist v piatok bola som aj pri Veronike maly je taky pekny juj aj ja uz chcem take ☹ ☹
ja budem to nosit ako slonica oj boze ja som sa chystala uz vraj zbytocne zasahovat ak nemam este termin a nic sa tam take nedeje takze v stredu idem do poradne 😀 😀 😀
peknu nedelu vam prajem

kukulik30
autor
19. apr 2009

bibka, tak to aj ja by som jednu ..aj dve, tri dala mojmu niekedy 😀 pockaj jak ta budu rozculovat obaja, lebo budu drzat spolu 😅 😀

ivka 😕 ma nestvi, teba som tu uz necakala 😕 😅 ..tak ty si asi fakt pockas na ten 30. april 😒 uz to nejako vydrz 😉

ivana2009
19. apr 2009

Livka asi mas pravdu ten 30 april to isty alebo az maj oj boze tolko kg niest este 😠 😠 😠 😠
Bibka co sa rozclujes chlap je raz ok a raz ako .... to je vsade tak co uz s nimi? 😲 😲 😲

slaviq81
19. apr 2009

Ivi, tak uz len hucat do manzela, nech nieco poriesi. Ale prvy maj je krasny datum, tak vyckaj 😀

Bibi, co ti chlop vyvadza 😀 😕

ivana2009
19. apr 2009

slavka oj to je uz pre mna dost uz by som aj sla a nic aj chlop uz pomohol ta ja uz neviem co 😝 🙄

sophie1981
19. apr 2009

ivi...juj, ty este tu... a ja som uz myslela, ze uz lezis na ruzevej sale c. 1... 😕

no co uz narobim s chlopom....ved uz ma aj hnev presiel...len mu nesmiem dat najavo.....idem pomali...dnes ideme na vylet do lendaku, tak prichystat katusku do auta... 😉 ...tak cauvecer...

ivana2009
19. apr 2009

oj dievcence je najhorsie to cakanie ☹ ☹ ☹

slaviq81
19. apr 2009

Ked pises, ze maly je este vysoko, tak si pockas. Ked uvidis ze brusko kleslo, tak nech manzel pomaha viac 😀 😀 😀

ivana2009
19. apr 2009

zeby sa mi dvihalo asi slavka nie klesne oj oj to cakanie ma ubijaaaaaaaaaa 😠

ivana2009
19. apr 2009

Livka a bib ka foto pekne jej 😀 😀 😀

sophie1981
19. apr 2009

juj, livi aj ty fotkujes???

ivi dik...mame tam zachyteny jeden z prvych usmevov.... 😵

kukulik30
autor
19. apr 2009

bibka, heeeeeeeeeeeej, akurat rovnako sme dali po sebe 😀 akoby sme sa dohodli..hihi
katuska je kocanda, ako vzdy 😉 😵 a ako sa smeje 😀

sophie1981
19. apr 2009

livi, cakala na tvojho maleho sibaca.... 😀

kukulik30
autor
19. apr 2009

juj cipana, sak by ma manzel zozral, keby som ho poslala sibat este aj moje konikove kamosky a ich deti 😀 😀 😀 ale neboj, ja to nejak zariadim a ked bude samko vacsi , ta pojde aj sam, som zvedava , ci aj potom sa Katuska bude tak usmievat 😀 😀 😀

zuzanale
19. apr 2009

Ahojte som myslela že tiež hodím foto ako sa mi dnes podarilo naraz uspať naše slečny ale musím počkať na brata že vyskúšam čo odišlo v lepšom prípade len pamäťová karta 😠 v horšom foťak ☹

Ivi ak ti bruško nespadlo tak sa asi načakáš ja som chodila 2 týždne zo spadnutým a nič sa nedialo 😅

ozaj to zlostenie a hádzanie a ignorace všetkého je už aj u nás lenže skôr ako reakcia na Lauru ona nežiarli, Lauru prijala ale nás ma hlboko v paži a ani krik ani plesnutie po zadku nezaberie takže začíname taktiku keď trucuje a vrieska tak si ju nevšímame.......
a kapitola manžel aj môj sa občas sprava tak že to ako keby som mala tretie decko doma 😠 😝

kukulik30
autor
19. apr 2009

ahoooooooooooooj zuzi 😵

zuzana612
19. apr 2009

Baby, ja som toho mojho nechcela zase ohovarat, ale ten ma serie furt! Alebo som to len ja taka hakliva na vsetko??? Napr. vcera odisiel rano na zapas do Banovej, dala som mu moje kluce od domu ze ak by bol v Liskovej skor ako my, no a o osmej mi vola segra ze Daniel je u nich, ze ho potom svagor dovezie. O deviatej mi to uz nedalo a volala som ze ci tam este sedi. Tak sa do mna pustila aj segra aj svagor ze chudak Daniel ma somna stresy, ze co som taka xantypa na neho. ALe co mam robit ked niekto nevie pochopit ze som cely den s Matusom, makam okolo domu, potom vyse hodiny soferujem domov, dieta ani v ume ze chce spat a ja som hotova, tak nie ze by sa ponahlal domov aby mi pomohol, on si bude sediet s mojim svagrom. Vam poviem ze som sa tak nasrala ze sa doteraz s nim nerozpravam! a potom mam chciet druhe dieta. Iba ak mi ho urobi niekto iny, lebo ja ked som nasrata, tak ziadne tutumutu nehrozi 😀

Bibka, hadam posli toho Jozka 😀

Ked nic ine, tak som sa aspon vykecala a obzrala siskami ktore nakoniec zase zvitazili pred kolacom. Daniel som vyhodila s Matusom nech ho uspi v kociku a ked pride segra tak sa chceme ist prejst do hory, ze odskusame aj ten turisticky nosic.

Ale som rada ze aj vas seru vasi chlapi, ze nie som jedina 😀 😀 😀 Ked ja neznasam ked musim chlapovi hovorit vsetko co ma robit, kedy to ma robit, ako to ma robit, mna to privadza do zufalstva 😖

zuzanale
19. apr 2009

Ahoj Zuzi tak to ti nezávidím ..... ten môj ma vie tiež naserinkať ale väčšinou je doma vtedy keď treba a s čím treba pomôže takže sa až tak veľmi sťažovať nemôžem....

medulka986
19. apr 2009

dobrý večer bambulky 😀
taaak,Veronika sa nám rozkojila,jupííí 😉

kukulik30
autor
19. apr 2009

medulak, tak to skvela sprava...ja som verila, ze to chce iba cas a prikladanie...super super 😵 a ako sa maju?

kukulik30
autor
19. apr 2009

juj som sa sekla, dobry vecer medulka..nie medulak 😀 😀 😀

medulka986
19. apr 2009

trošku bola dnes uplačkaná,malý lenivý a maminka si neverila,ale už sú na dobrej ceste
je super maminka,ako vy všetky 🙂

medulka986
19. apr 2009

a matejko sa tiež začal snažiť a potiahol
ešte síce cez klobučik,no mám závazok,že zajtra pojdu domov a už bez silikonu budu papať 😝 😀

medulka986
19. apr 2009

livka,malý je feši s tým korbáčom 😉

medulka986
19. apr 2009

a aj katuške sa krásne vyplnuju líčka 🙂 no však vravím,super maminky 😀

janoko
19. apr 2009

No, babeny, ta ja som mala včera prekvapenie... V piatok mi bolo smutno, že na mňa bráško zabudol, že mi neposlal sms k sviatku... Som si myslela, že si ešte nájdem mailika... Sobota ráno, niekto zvoní... Urobil mi prepad - prišiel za mnou do Plzne, aby mi zablahoželal 😀 Ta so myslela, že ma tam ráno o šiestej, prispatú, hodí k zemi... A on si to všetko natáčal - normálne dokument - "ako vyklepať sestru zo života...". Normálne sa na mňa pripravoval celý týždeň

medulka986
19. apr 2009

janoko dodatočne ale všetko naaaaj 🙂

janoko
19. apr 2009

medulka, ďakujem... V albe mám dobroty, čo som pripravila pre nás dvoch s manželom, nakoniec sme papali traja... Ta som sa vytešovala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre