Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
10. dec 2009

matej teraz zaspal takze tak asi ako minule okolo pol jedenastej prideme.. idem mu uvarit nieco a u vas mu to len zohrejem. ..ked pojdeme odtial tak sa ozveme.,.

pytam sa lebo rano som vstala a tatikovy sa susila bunda na balkone a bola na zemi.. este stastie ze spadla na zem lebo inac by sme ju hladali asi po celom zapade..

sophie1981
10. dec 2009

Katka teraz tiez zaspala.....tak ked vstane, obleciem ju a pojdeme vam naproti.......nech ma ranny cerstvy vzduch..... 😅

este doumyvat podlahy a mame popratane....nooo, na prach uz kaslem, sak o chvilu velke upratovanie.... 😝

veronika1982
10. dec 2009

ach keby ten prach neexistoval ake jednoduche by to bolo...my este chrnime...

sophie1981
10. dec 2009

aj my...idem sa skulturnit, nech sa ma nezlakneees.... 😀

sophie1981
10. dec 2009

uz sme hore...ideme sa oblect a von trosku...prezvon nas, ked pojdete....

veronika1982
10. dec 2009

no my este spime.. ale idem ho prebrat..

veronika1982
10. dec 2009

uz sme hore..

maryen79
10. dec 2009

ahojte baby
chcem sa spytat......to ste vsetky priamo zo SNV? Ja som sa min.rok prestahovala z PP do Letanoviec, no nikoho tu nepoznaaaaam........ ☹

pata31
10. dec 2009

Ahojte, tak som stale doma, rano som mala poradnu...dr mi povedal, ze som zatvorena, ze to tam zatial nie je pripravene...joooj, sak ja nechcem rodit na Vianoce...asi zacnem skusat nejake babske rady na privolanie porodu 😉
a mam dost vysoky tlak - 133/90, tak mam brat magne a mam si ho merat, ak by mi spodny vyskocil nad 90, tak mam zavolat.. 🙄

zuzana612
10. dec 2009

Pata, vsak mas este 9 dni cas 😉 Ja mam este presne 4 tyzdne. A akurat teraz som sa pustila do vybalovania malych veci a nechce sa mi ani verit ze Matusko bol niekedy taky drobec 😀 A to mal 4 kg ked sa narodil. A konecne som vytiahla aj tasku do porodnice, ale mam tam este len plienky, pyzamo a osusku 😀 Treba mi nakupit tie uzasne hygienicke potreby. Aj ked keby som sa cistila tak ako pri Matusovi, tak od druheho dna by mi stacili aj slipove vlozky 😀 Chcem si kupit aj tie jednorazove spodne pradlo,ja som s tym bola celkom spokojna. Aj ked neviem ake to je ak budem pozasivana cela odspodu, ci vobec nieco znesiem. Ja mam poradnu az v stredu, tak som zvedava co mi povie, ale keby mi povedal ze si mam ist domov po tasku, ze ideme rodit, tak by som sa nenahnevala 😀 To by som sa stihla do Vianoc aj vratit domov. Aj ked s mojim stastim budem chodit s bruchom aj o 6 tyzdnov 😒

Bibka, ak Daniel donesie babovku sem a nenecha ju doma mame, tak ti ju postrazim kym nas pridete pozriet a aspon nebudem musiet piect 😉

Ja som sem stihala segru ked som bola na rehabilitacii, tak mi pomaha s vecami kym deti spia, starka nam navarila pirohy, tak sme sa riadne najedli, zapili sme to colou a je nam sveta zit. No len zajtra ide starka na 3 dni do prace, Daniel nepride lebo si chce nadrobit par dni aby nemusel brat potom tolko dovolenky, tak budem mat Matusika sama na 3 dni na krku. Rozmyslam koho pojdem pozriet nech mi ubehne cas 😀

Tak sa zatial majte.........

pata31
10. dec 2009

Zuzi, sak 9 dni, ale ja by som uz aj teraz brala 😉 inac aj ja som si kupila tie jednorazove nohavicky, tak hadam dobre posluzia 😵

sophie1981
10. dec 2009

ja som tie jednorazovky ani nevyuzila.......ma tak boleli stehy, ze ked som lezala, tak naholaka........a ked som potom bola na nedonosenom, tak tam uz om mala bavlnene gacule.......ked som dosla domov, zasa naholo, len na jednorazovej podlozke....... 😝

pata...si mala tutu mutu robit o mesiac skor a bola by si doma isto na Vianoce...kto vam kazal zamiesat tak ako ste zamiesali..... 😀 😀 😀

ahoj maryen....my sme tu skoro vsetke z mesta......ale ak pan da, tak sa snad na buduci rok budem stahovat do Tomasoviec, co je od Letanoviec cubydub....... 😀 ...

rybecka
10. dec 2009

Ahojte,
maryen79 vitaj nie nie sme vsetky zo Snv ja napr nie som 😀 tusim ostatne kocky su 😉
vitaj kludne sa pridaj my sme radi za kazdu zienku nie? vidim ze mas malu princeznu 3 mes 😉 a dievcat je tu malo tak super vitame aj Paulinku 😉
Pata ved ty nam uz rooooooodis o chvilku a potom Zuzana to budu napinave sviatky 😀 drizim Vam palce 😉
Boze ako to vsetko zbehlo. ten cas tak leti 😕 ja si to ani neuvedomujem len ked pozriem na moje deti tak nieco neuveritelne 😅

sophie1981
10. dec 2009

aaaaaaaaaaaaa, odkaz pre MATEJKOVHO TATIKA.....nespionit!!!!..... 😀

rybecka
10. dec 2009

ja som tiez nemala jednorazovky ako Bibka na holo alebo bavlnene gate 😉

rybecka
10. dec 2009

Myslis Veronikineho? 🙂
lebo aj ja mam Mateja ale moj nechodi vobec 😉

sophie1981
10. dec 2009

veronikinho.... 😉

zuzana32
10. dec 2009

žienky nechcem Vás sklamať, ale toho roku v embracu bábovka nebude a ani čokoládové cukríčky, je kríza ...

veronika1982
10. dec 2009

ahojte.. tak my sme uz doma.. nakoniec sme skoncili u sestry na tarci a boli sme pre synovca v skolke.. deti boli z mateja unesene.. a on tiez. ha ha..

maryen ja som zo snv so sidl. zapad ale kludne mozes k nam niekedy dojst..dojde aj gazdina {katka} s mamkou a spravime stretko..

ech s katky bude riadna gazdina.. ta si hned spravi poriadok na svojom piesocku. ha ha.. ale bola podarena.. boze ale rastu tie deti..predchvilkou sme si tu pisali ze ako sa tesime na vianoce a na nase ratolesti v brusku ako kopku atd.. a teraz uz nase deti pomaly lezu, chodia..

a dostala som chut na ryzovy nakyp kedze u pjontekovcov ho mali dnes na obed tak idem studovat recept..

sophie1981
10. dec 2009

zuzana32..... 🙄 ...... 😢 ...ja tie cukricky nemusim...ale ta babovka.....mnaaaam 😝 ...v Londyne sme si ju kupovali v sainsubrys.........alebo v talianskom obchode...toto bude prvy rok po 9 bez babovky ☹

veronika...kazdy sio gazduje na svojom ne???...to odkukala od Matuska.....este ju naucit kricat MOJE a mame to ..... 😀 😀 😀 😀

a som ta ponukala a ty ze neeeceees.....vidis.....si mohla mat.......s cucoriedkami..... 😝

idem si spravit kavicku......r 😝sp. ohriat tu studenu v mikrovlnke.... 😕

a ja som stretla Ivku s Matuskom...to je uz herec...spal ako drevo v kociariku....... 😅

pata31
10. dec 2009

Bibka, my sme robili tutumutu aj o mesiac skor, ale nevydalo... 😉 😝
som bola dnes aj na predporod.priprave, tak nam ukazovala nejake cviky pred porodom, tak hadam nieco zaberie, aby to bolo skor 😉 od zajtra budem poctivo cvicit kazdy den 😝 😀

veronika1982
10. dec 2009

tu babovku sme mali aj my ked som robila u taliana..

no patka skus pit kazdy den alchemilku.. mne aj ta pomohla. ha ha..a aj ja som si hovorila ze budem cvicit a raz som cvicila a ukazovala muzovi ako budem tlacit a tusim o par dni som uz sla rodit..tak skus uvidis..

ak zajtra bude pekne a matej bude ok lebo teraz si kychol a vysiel mu soplik tak by sme sli doobedu do mesta.takze kludne sa mozete ostatne pridat..

sophie1981
10. dec 2009

aj my ideme do mesta doobedu......pridavame sa...... 😉

pata31
10. dec 2009

Veronika, alchemilku pijem uz treti tyzden a zatim nic 😅

maca77
10. dec 2009

Bibka, Tami už to "MOJE" od Matúška odkukala 🙄 😀 ... takže najnovšie keď niekto čo i len kukne na jej hračky, už kričí "mome"

veronika1982
11. dec 2009

tak to uz len pati vydrz..neboj ona raz vyjde von.. a vcera som na tarci videla taky isty kociar ako mas ty..

my sme uz hore od pol siedmej.. boze..a kruti sa so mnou cely svet..asi budem mat nizky tlak..

takto pred rokom sme uz cestovali do kosic na 3d a tam sme sa dozvedeli ze to bude chlapcek. potom sme sli rovno do snv na trhy lebo babka prehrala stavku lebo povedala ze to bude dievca tak musela kupit punc.a potom ochutnavali v kazdom stanku punc. ha ha.. a teraz tu krici to male co malo vtedy 1 kg na mna baba.. 😀 😀

zuzana612
11. dec 2009

Ahojte, my sme sa celkom dobre vyspali, vstali sme len pred chvilou, ale zato este o desiatej vecer vystrajal v posteli 🙄

Maca, takze ked sa k nam pridete pohrat, tak az aj na Matuskove hracky bude Tamarka kricat ze MOJE 😀 Ja dufam ze Matusa to dovtedy prejde. Ked tu bola minule suseda so Zuzkou, tak jej uz hracky dokonca aj pozical. Aj vcera Davidkovi. Tak dufam ze kym sa vratime do Huty, tak pozicia kazdemu vsetko 😀 A kym pojde do skolky, tak bude z neho anjelik. Nevies nahodou kedy sa mi treba informovat ci mi ho do skolky zoberu? Hovorit bude urcite, lebo uz teraz vsetko zopakuje, no a hadam ho do leta oducime aj od plienok 😀

Baby, dajte mi nejake pekne navrhy na mena. Lebo ja fakt netusim ake meno tomuto nasmu krpcovi dame 😖

sophie1981
11. dec 2009

dobre rano...teraz sme vstali.... 😵 😵 😵 😵

zuzana......Bibianka a Jozko su uzasne mena...... 😀 😀 😀

kukulik30
autor
11. dec 2009

Ahojte 🙂
Zuzka a co tak Juraj- Jurik, Juricek 😵 a dievca Natalka sa mi paci 😉
Patka,Martinka, uz sa Vam to krati...o chvilu sa to tu rozsype porodmi 😵 😀 juchu, tesiiiiiiiiiiiiiiiiim

veronika1982
11. dec 2009

no vitaj livia..akosi nas zanedbavas...drzime palce...

bibka ty davas na noc katke diazepan? ty brdo.. ved mi uz po 2 krat spime.. cakam kedy sa zobudime a ideme do mesta.. idete aj vy?

zuzka suhlasim s liviou s jurajom a dievcatko nina alebo terezka.. kristinku nepisem lebo tu budeme mat my...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre