Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
20. apr 2009

Ahoj Veronika tak ešte raz blahoželáááám 😵 😵 😵
zvykajte my sme sa museli po príchode domov v prvom rade aklimatizovať keďže v nemocke hyc a doma 20stupňov sme mali rúčky 3dni jak cencúle..... ale hlavné že ste doma ste ok a ak je spokojná mamina bude aj bábo 😉 takže ostáva už len papať, bubať a rásť 😀

sophie1981
20. apr 2009

veronika vitej doma...tes sa na prvu noc...ja som vobec nespala....som celu noc pochodovala kontrolovat ci katka dycha.... 😀

zuzana....pekne foto...najlepsia ta co manzel zaspal a v pozadi laptop s konikom.... 😀 ..no jednoducho zavislost ako svina co??? 😀 😀 😝 ...juj, a laura ma krasne vlasky...nie ako moj plesko.... 🙄 🙄

Anka...ta ty pri kamoske na kavu a my sme dosli k tebe...no sa miname.... 😕

akurat som zozrala cestoviny so syrom a hajde pozbierat pradlo, kym drobenka spinka....

zuzanale
20. apr 2009

Bibka oni spali a ja hajde špioniť na koňa aj keď povodne chcel ísť manžel 😀 a vlásky neboj Laure začnú za chvíľu tiež vypadávať a budú plešule dve 😀 😀 😀

zuzana612
20. apr 2009

Veronika, vitaj doma a zmen si tie tvoje TT tyzdne 😀 Lebo si niekto moze mysliet ze kazdu chvilu pojdes opat rodit 😀

Zuzi, krasne fotky, Laure je zlatucka 😉

Ja som bola s Matusom u Dr. tak zajtra mam ist s nim na vyter aby sme vedeli z coho to ma, tak dufam ze to nebude nic vazne a ze mu to coskoro prejde. Utekam lebo mama je s nim von, len som sem odbehla akoze sa idem prezliect 😀

rybecka
20. apr 2009

Livi,
No jasne pridte na buduci tyz.budem sa velmi tesit. 🙂
ja som zase spapala halusky so syrom a idem povesat pradlo. a dakujem za rady ale vedela som ze mam vela odsavat tak som nasadila najlepsiu odsavacku Ondrejka a slo to 😀 ja som to mala aj pri Matejkovi takze poznam to. chcela som sa pochvalit ze mam velke cici a takto to dopadlo 😀 😀 😀 .
musim aj ja hodit nejake nove foto idem daco pohladat.
😉
Veronika vitaj doma uz si musite najst len svoj rezim my ho este stale nejak nemame 😀

kajacz
20. apr 2009

veronika- už sa iba spolu zžit... 😉 prajem všetko dobré... 😵

zuzana612
20. apr 2009

Dala som Matusa spat tak tu akoze cakam kym zaspi 😀

Jani, super fotky, ked sa Ondrejko narodil tak sa mi velmi podobal na Tomasa a Matejka, ale teraz je to uz cista mamina 😉

kukulik30
autor
20. apr 2009

Veronikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...vitaj, sa tesim, ze uz ste doma a ze sa mliecko rozbehlo 😵 😵 😵

kukulik30
autor
20. apr 2009

Janka, no musim uznat, naozaj cela maminka, tak to mate podelene pekne 😉

diankav
20. apr 2009

Ahoj Veronika tak vítaj doma a čo aký bol pôrod keď si sa tak bála tak mňa už strach aj prešiel ale už keď si ty porodila tak som začala aj prať síce len plienky ale aspoň postupne aby som potom nemala veľa tak sa maj a držte sa len nech ste zdravý a to je hlavne

rybecka
20. apr 2009

Hej ,
Livia mame to podelene som pysna ze mam dieta po sebe je to celkom dobry pocit 😉 😀 dakujem.
moji chlapi sli na pivo vsetci traja aj s bratmi a ja doma idem papat lebo umieram od hladu a potom chcem ist cvicit lebo to moje brucho je onicom 😝 len neviem ci sa donutim 😅

sophie1981
20. apr 2009

zuzanale, ked mojej najprv musia vlasy narast, aby malo co vypadat... 😀

moja mala je dnes ako vymenena...kym spi je dobre, ale\ked nespi tak len place... ☹ ..a ja neviem prist na to ze ci ju boli alebo kde je problem...uz som skusila asi vsetko a nic....teraz opat zaspinkala, tak uz sa tesim, aka bude noc.... 😕

zuzana612
20. apr 2009

Bibka, hadam by si nechcela mat idealne dieta ktore len papa a haja 😀 Vsak to by sme ti vsetky zavideli 😀 Nech ta Katuska aj trosku potrapi nech vies ze ju mas 😉

Ja som uz dala Matusa spat ale este vykrikuje z postielky, chce mliecko ale ked mu nemozem dat 😖 Chudatko moje je uz 2 dni bez mliecka. Asi mu predsa idem urobit aspon deci 😒

anape
20. apr 2009

ahojte 🙂 ,
konecne som vas docitala, no nechcelo sa mi pisat, lebo som veeelmi unavena, no kedze nasa tema je uz na druhej strane, tak sa premozem, aby ste ju rano nemuseli hladat vzadu 😀

livka a na ake cislo si mi volala? lebo ja som mala telefon v dosahu a nezvonil a nemam ani zmeskany hovor 😕 ... skoda, lebo zrejme som este vtedy bola doma, pretoze Viki spala dlhsie ako som cakala, tak sme sli ku kamoske az takmer o pol druhej... ale aspon uz vies kde byvam 🙂

zuzi drzim palce, nech Matusko nema ziadne zdravotne problemy 🙂

zuzkale mas krasne dievcence 🙂 ... chcem sa ta opytat, ci ten stolik so stolickami, kde si Timka popija "kavicku", mate z Ikey? lebo take nieco planujem kupit a niekto mi spominal, ze to maju v Ikei

anape
20. apr 2009

este musim nieco napisat, aby som zaokruhlila pocet mojich prispevkov na 500 😀 ... no Livku urcite nikdy nedozeniem 😅

dobru noc 😔

maca77
20. apr 2009

ahojte

livi, takúto zostavu skriniek som videla aj v SNV v Tempo Kondele .... sa mi páčili, tak som okukávala 😀 ... ale keďže nie sú prachy na zvyš, tak sa len kochám obrazkami ... len presný názov si nepamätám 😎

medulka986
20. apr 2009

veronika,spokojnú nôcku a dakujem 😀 😀 😀 potešilo

ivana2009
21. apr 2009

pekne dobre ranko 😀 😀 😀
Janka fotecky super 😉 😉 😉

sophie1981
21. apr 2009

dobre rano...sme tu a zijeme...dokonca to v noci nebolo strasne.....ako som ocakavala......takze asi mala Katka vcera len den blbec.... 😖 ....uvidime co dnesok da.... 😲

ivana......ta co....nist??? 😕 😕

kukulik30
autor
21. apr 2009

Pekne ranko vsetkym, co dnes podnikneme? 😀

kukulik30
autor
21. apr 2009

Samko spal celu noc, iba , raz v noci som pocula, ako zaplakal a to vyskocil MM z postele a sile k nemu...bol rychlejsi, takze ja som pokracovala v spani, ani neviem ci sa vratil,alebo ci zaspal pri Samkovi, lebo rano uz bol fuc v praci 😅 😀

zuzana612
21. apr 2009

Dobre rano, aj my sme dobre spali, Matusko sa len jeden krat zobudil a vypil len trosku mliecka, tak mozno sa konecne nauci spavat celu noc a bez mlieka. To by bola parada 🙂 Len tie hnacky neprechadzaju, pojdem zaniest vzorku a potom ideme pobehat s mamou po meste, urcite pojdeme aj ku segre tak tu doobedu nebudem. Este neviem ci pojdeme zajtra poobede alebo vo stvrtok do Huty, lebo oco nevie ci bude mat alebo nie dovolenku, lebo si tiez s nimi v praci robia co chcu. Raz im povedia ze je cely tyzden volno, potom ze idu do roboty 2 dni, nakoniec robia cely tyzden, tak si nemozme urobit ziadne plany. ALe na buduci tyzden tam budem urcite. Tak zatial vam prajem pekny den

slaviq81
21. apr 2009

Dobre ranko, ani my sme nespali zle 😉

sophie1981
21. apr 2009

takze vskutku super noc bola.....pre vsetkych....musim ist, mala s puci, bude hovienko... 😀

slaviq81
21. apr 2009

A Lara vcera nekakala 😕 😝

ivana2009
21. apr 2009

Bibka veru ze nic jemu ne tam dobre 😀 😀 😀 ,ale cert nespi tak hadam to raz pride 😉 😉 😉
Aj my sme spinksli dobre len sme rano vstali ,ze nas hlava boli ☹ ☹ ☹

zuzanale
21. apr 2009

Ahojte aj my sme mali fajn noc Timke síce poobede vyskočili nejaké sople ale vyzerá že len mierna nádcha lebo ani kvapky nebolo netreba a asi sa z toho potrebovala vyspať lebo priliezla až o 4tej ....akurát Laura sa pučila zo spánku od 2hej ale už naplnila plienku tak si sladko buba 🙂

Anka áno stolik je z ikei nám kupovala švagrova v BA ale musel by ti ho niekto doniesť lebo už zo 2roky v ikei nefunguje zásielkový obchod .....ale poteší snáď to že ho teraz majú za smiešnych 29,90 predtým bol okolo 43€

medulka986
21. apr 2009

dobre ránko 😀
zuzka,ste dnes doma?Prídem 😉

sophie1981
21. apr 2009

moje dieta uz chce ist von... 😕 ....

kukulik30
autor
21. apr 2009

aj moje, ta hybaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre