Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
12. mar 2010

do do frasa, andrea....esteze sa ti nic nestalo.......akurat dnes sme s Liviou rozoberali vodicov a krizovatky.....ze niektory su ako debili.....

hlavne je ze ste v poriadku....asi lepsie, ked to je pod kontrolou, akoby sa malo nieco stat......ved snad v pondelok vas pustia domov..... 😉

tak, decko okupane, ide si nalozit zemiaky, a ideme sa vyvalit ku telke....dieta na cicku.....a bude relax.... 😉

susana28
12. mar 2010

Fúka, andrea ešte že tak 😒 Dofrasa ináč máte pravdu, mne sa dennodenne stáva že na hlavnej mi bežne nedajú prednosť vodiči čo idú napríklad od starej pôrodnice alebo od kopu. A keď som si to začala tak lepšie všímať tak predovšetkým vodiči džípoch, potom na audinách, bmv sú totálne arogantní. 😠

Ja som mala od rudolfa krásnu tortu aj koláčky na svadbe. Tú našu tortu potom dali aj na svoju vebovú stránku 😉 , aj na vaneskine krstiny, prvý aj druhý rôčik. Maximálna spokojnosť čo sa vzhľadu týka a o chuti ani nehovorím 😉

zuzana32
12. mar 2010

veru Andrea super že to dobre dopadlo. A dobre, že Ťa policajt prehovoril.
Mne sa niečo podobné stalo, keď som bola tehotná s Katkou. Šla som na autobuse od zubára, a stála som úplne vzadu, od mlynoch vychádzalo auto a jasne nedalo prednosť autobusu, tak sa riadne zrazili, ľudia ktorý stáli v predu popadali na zem.
Takže ja s mojim rizikovým tehotenstvom (čerstvo po serkláži) som sa riadne zľakla.

veronika1982
12. mar 2010

a to som stihla este halusky muzikovy spravit na veceru..a matej mi uz spinka..tatik bol uneseny z katky ako si uz sama cupita..akurat odisiel na florball tak si tu sedim sama a neviem co mam robit..nemate niektora doma knihy od browna. tusim prve 2 jeho knihy som necitala. skoda ze neexistuje nieco take ako virtualna kniznica ze by som si takto mohla precitat knihy...

antoniab
12. mar 2010

andrea aj ja som rada ze je vsetko ok ved to maz uz zapar tak to nejak vydrzis 😉

mne sa mala teraz strasne povracala mi pride ze vyvracala vsetko co poobedie zjedla 😒 dufam ze nebude chora merali sme jej zas teplotu tak nema tak dufam len ze jej nesadlo ale takym prudom jej to slo aj ustami aj nosom ☹ zla ta moja uplne bola z toho mimo co sa deje

rybecka
12. mar 2010

Andrea no tak to si mala riadne stastie.
Bibka viem si predstavit ako vam fajne bolo 🙂 ale mne aj tak Ondrik vstal az o 17 hodl tak by som to nestihala a Matejko chori lezi tak co uz .
Veronika sikulka uz aj halusky navarene super zienka. Moji chlapi sli spat no mm siel uspat Ondrika tak cakam ze ci vyjde zo spalne alebo nie. ja si davam cerv. vinko mala som tiez fajnu veceru manzel varil mali sme mexicke tortilly a k tomu taku omacku s fazulkou slaninkou a paradajkami a bazalka a hliva 😀 no mnamka proste 😝 som obzrata. uz len odfukujem a to po piatej hod. akoze nejem 😝 a o siestej taka vecera no odolas ??? 😕 😀
zapalila som vsade sviecky a idem si zrelaxovat na gauc super ze je piatok ze zajtra nie som sama doma 🙂

veronika1982
12. mar 2010

jani aka romantika... 🙂 super.. aj ja sa tesim ze zajtra mam doma uz mm ale ideme ku babke na mier lebo ide jej pomoct s kachlickami v kupelke a v nedelu ide na zapas takze vikend zbehne ako voda..

susana28
12. mar 2010

Baby, tak tie vaše večere 😲 😀

to ja rožtek alebo žemlička s maslom, 2-3 chary paradajky a čajík bez cukru, a to som momentálne prežratá lebo som si dala aj 4 kolečká salámy plesnivec. Ja večeriam až po ôsmej, teda keď malá už spinká, sa osprchujem, zavolám si s mm a potom už mám piánko, pohoda, klídek, tabáček.

Maťa ináč väčšina malých detí takto vracia. Ja som sa zľakla a veľmi keď sa nám to prvý krát stálo, dostrel bol hádam aj meter aj niečo. A takto nám zvracala asi do 8. mesiaca. Potom ku roku to už bolo to normálne grckanie.

susana28
12. mar 2010

A ináč musím sa vám pochváliť, lebo dnes som celý deň bez čokolády 😉

veronika1982
12. mar 2010

a ja som zase dnes na cokolade.. som doslova vylizala hrniec s cokoladovou polevou lebo som piekla kolacik pre baby.. a samkovi velmi chutil dufam ze mu nebude vecer zle..

susana28
12. mar 2010

Aha veronika tak ty si prevzala po mne štafetu, tak preto som dnes nemala žiadne abstinenčné príznaky 😀

Ináč dajte baby recept na tú cesnakovú pomazánku.

denisocka
12. mar 2010

Tak cakame naisto chalana,som 19+2tt podla hlavicky, podla kramoch 17+4tt. Tak to sedi na splodenie hned po menzese,takze vsetko je mozne

anaja81
12. mar 2010

dakujem vam baby za povzbudzujuce slova.....aj ja som rada, ze maly je OK.....teraz som tu uz nie kvoli tej havarke, ale kvoli tomu, ze chodim na zaznamy a mam skoro kazdy druhy den pravidelne kontrakcie pritom ja nic necitim, iba ten zaznam to vzdy zaznamena....skarednik, skaredy ten stroj 😠

maca77
12. mar 2010

Denisa, tak to budeš mať doma veselo 🙂 hlavne, že je všetko OK a nech ideš do pôrodnice až v auguste ... 😉

Andrea, ešte že to tak dopadlo... len nech tie kontrakcie ešte utíchnu ... fakt smola, že ste tam práve boli a ešte k tomu aj viem, kto to spôsobil 😖

kukulik30
autor
12. mar 2010

andrejka...jemine...niekedy by som vrazdila, ako blaznivo jazdia na tych cestach, nastastie sa nic horsie nestalo ☹ ..ale v nemocke vydrza a snad sa aj kontrakcie ustalia..este aspon 2 tyzdne babo musi ostat v brusku 😉

deniska, takze chlapcek je jasny 🙂 no a snad do tretice baba pribudne 😀

pekny vecer ..papa 🙂

kukulik30
autor
12. mar 2010

Veronika a z kolacika Samkovi zle nebolo..z takeho fajneho ani zle byt nemoze 😉

rybecka
12. mar 2010

Dobru noc 😔

denisocka
12. mar 2010

dala som fotky do albumu 🙂

anape
12. mar 2010

ahojte baby,
dnes som nestihala,lebo som mala doma aj petka, lebo v noci zase kaslal takym drazdivym kaslom,tak som len cakala kedy to prepukne do laringytidy,ale chvalabohu potom nadranom to ustalo,no radsej som ho nedala do skolky, ale neviem ako bude, lebo pocas celeho dna je v pohode, nezakasle a akonahle lahol popoludni alebo teraz vecer,tak kasle vela a casto...uz neviem ako mu pomoct a som z toho nestastna, splnila som vsetko co mi povedali v nemocke a kamaratky,no akosi nepomaha ☹ .... odkedy sme to mali v novembri prvykrat,tak kazdy mesiac sa to zopakuje na take 2-3dni, hoci nie az s takou intenzitou ako prvykrat...ale ze vraj z toho deti vyrastu,tak verim,ze to tak bude 🙂

jani aj vy sa rychlo uzdravte, uz nech je leto, vsak?

gabka a maca hodte pre inspiraciu tie recepty co ste spominali vyssie, rada sa inspirujem skusenymi gazdinkami 😉

a este ku kilam... ja meriam 168cm a niekedy som vazila 53-55kg, pri prvom tehu som pribrala takmer 20kg a 10mi zostalo a nezbavila som sa ich a uz som bola zase tehotna, ale teraz sa snazim aby som vazila ako predtym, no nemam pevnu volu 😒 ... uz som mala 57 a naraz prisla vlna obzerstva a bolo zase takmer 60... no hadam toto leto uz bude moje telo pevnejsie 🙂 ... ono to nie je ani o vahe,ale treba spevnit...chystam sa uz takmer mesiac chodit aspon dvakrat do tyzdna do fitka, no samej sa mi nechce,tak som sa chcela pridat ku kamoske,co chodi ut a stvrtok doobedu, no ako naschval prave vtedy mi nema kto na hodinku postrazit viki...ale verim,ze tento utorok to uz vyjde 🙂 ... musim to riesit takto,lebo doma sa neprinutim

no dobre uz padam,lebo som sa rozpisala 😔 ... dobru noc

veronika1982
13. mar 2010

dobre rank..

deni pekne fotecky hlavne ta posledna s pipikom je super.. my ked sme boli na 3D tak sme darmo hladali pipika aj ked nam ho dr. ukazoval my sme ho tam nevideli.. ale vam to pekne ukazalo..

livia som rada ze samkovi nic nebolo.. vies este nie som taka skusena gazdinka...

my uz strasime od 5.45.. moje nervy.. a tatik cely nestastny ze sobota a ani pospat si nemoze..

kukulik30
autor
13. mar 2010

Ahojte...dobre ranko, ja uz popijam kavicku, Samko papa ranajky ...a sumem, kedy sa pustim do tych salatov...sa mi nechceeeeeee 😅 😝

deniska....kraaasne fotecky, Tobiasko bude akrobat..a ten pipikje vazne zretelny 😀 super fotka 😀 😀 😀

anicka...opat sa trapite s kaslom? no neprijemne, najhorsie , ze naozaj clovek uz nevie, co by tomu dietatu dal, ale snad to prejde rychlo 🙂 ...ono teraz na jar pride to hnusne pocasie, teplo-zima... vykyvy ...tak to nerobi dobre 😒 ja by som bola najradsej , keby sa zo dna na nden oteplilo a uz tak ostalo 😀

ja by som chcela,aby sme sli v nedelu na Cingov troska sa vyclapkat vo vode...este to neviem mm, ale ja uz mam taky plan 😀 zoberiem kmotrovcov a bude nam dobre 😉 po dnesnych oslavach mi to aj dobre padne 🙂

kukulik30
autor
13. mar 2010

sumem= dumem 😀

kukulik30
autor
13. mar 2010

veronika, u nas zakon schvalnosti, ze ked je volno, tak sa Samko strasi ovela skor...a pritom do skolky ho musim vacsinou budit o 7mej 😅 ...ale sobota ...uz ma drga, ze mamka vstaveme..o 6tej 😝

zuzana612
13. mar 2010

Super ze sa namto tu tak rozbehlo, len kto to ma potom citat???? My sme s Natalkou klasika hore od pol siestej a teraz uz zaspava v postielke, Matus lieta okolo nej tak dufam ze ju nevyvali. Otec v robote, mama akurat odchadza, takze zase sami. Daniel pride az vecer, pocasie onicom, tak neviem co budeme robit.

Zuzi32, ake su tie oblatky velke??? Lebo ta cena ma dorazila. Ja som to objednavala cez net zo stranky mate to doma, jedna stoji skoro 3 eura, plus postovne 2,50 a dodacia lehota 2-4 tyzdne. Takze 3 oblatky ma budu stat nejakych 11 euro 😖 Ale aspon budem vediet kde sa to da kupit za rozumnu cenu!!!!

Moje predsavzatie ze nebude zrat sladkosti zase padlo, kedze som vcra otvorila 300 gramovu studenstsku ktoru mi doniesla Bibka a do rana som z nej zjedla polovicu, kedze som si dala zakazdym ked som kojila 😀 Tak mozno zajtra. Teda asi skor v pondelok, lebo zajtra pride kamoska tak budeme robit s Danielom sisky 😝

veronika1982
13. mar 2010

zuzi ja som takto jedla zo zaciatku.. tiez ked som kojila tak som pila vodu v noci a capala cokoladu.. 😀

my sme mali ist uz od rana k babke ale menia sa plany lebo babka musela ist do roboty..takze asi az poobede pojdeme.

zuzana32
13. mar 2010

Dobré ránko,

oblátky si tam ty vyberáš aké veľké chceš a podľa toho je aj cena. A dokonca ja som vymakla akciu, do konca februára boli v zľave. Ja som za 4 dala nejakých 7.50? asi tak, už presne nepamätám.

sophie1981
13. mar 2010

caute...my tiez hore uz od 5.30....no co, hlavne ze v noci se boli na cice len 2x..... 😉

takze mm sa chsta na stavbu, dnes zavelil, ze varit netreba, tak u nabalim klobasu, horcicu a chleba, nech si to ta na dvojplatnicke obvaria, a ja mam pokoj...babka berie katku von, ja idem upratat a poobede sa chystam do madarasu do detskeho kutika.....bo co v takom pocasi...ak by nahodou niekto chcel ist, tak sa tam stretneme.... 😉

sophie1981
13. mar 2010

k tym tortam....nas stala nasa krstinova 300 korun...s jedlou oplatkou......

veronika1982
13. mar 2010

my uz sme zalomili a kedze som vcera tak zbezne popratala tak dnes mame veget len obed navarit kedze som ratala ze budeme obedovat u babky.. tak tatika sme poslali pre karfiol takze budeme mat karfiol na obed..

sophie1981
13. mar 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre