Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
31. mar 2010

aj my spie...v polopostielke.... 😀

antoniab
31. mar 2010

odkedy ste zacali pouzivat sportiak pre deti 😕

sophie1981
31. mar 2010

od narodenia.... 😀

gabkazabka
31. mar 2010

cafte,
bibi,teda ty mas ale hrozne sny.. 😝
Mati,myslim ze ano-teplakovka nike a sustiacka adidas....len skoda,ze zajtra to nevyjde,lebo uz mohla byt kocka v Michalovciach 😔
My sportiak-odkedy vedela sama sediet:5-6 mesiacov

denisocka
31. mar 2010

Labut? Ja neviem kde mam obrucku,ach jaj.mozem zajtra hladat

antoniab
31. mar 2010

gabi to mi je luto ale do desiatej to nestihnem my spavame tak do pol deviatej az deviatej 😒 a nechcete sa stavit ked uz pojdete 😕

gabkazabka
31. mar 2010

Mati a kde byvas?

antoniab
31. mar 2010

v spiskom stvrtku museli by ste si urobit zajistku 😅

gabkazabka
31. mar 2010

Jaj Mati,tak to zachadzat nebudeme,lebo nas caka dost dlha cesta a to by sme urobili dost km navyse.Ale v stredu uz budeme doma a manzel ide do Pp,mozno pojdem aj ja,tak by sme sa stavili potom

veronika1982
31. mar 2010

a dnes som citala ze 1.5 je tam nejake otvorenie turistickej sezony a ked pridu v tigrovom obleceni alebo pomalovany tak maju vstup zadarmo.. 😀 😀

aj ja som dnes navrhla mm aby sme skusili rozlozit tu postielku..tak mi povedal ze skusime..ked ho mam doma tak nech sa cini..

ved aj ja sa toho bojim ze katka bude plakat.. ale mi len tak opatrne..matejovi sa to teraz paci ked sa kupe a ja ho striekam lebo ho to stekli.. 😀

antoniab
31. mar 2010

v stredu ideme na ockovanie do snv ale po ockovani chcem ist domov lebo neviem ako mala zareaguje tak mozem ist skor a donesiem ti to alebo sa mozes stavit aj ti 😉 budeme len radi

sophie1981
31. mar 2010

pozera cyklosedacku pre katku...a ide roztrhnut, bo om vygooglila najprv slovenske -shopy a bazare a potom sozrejme .uk......neskutocne.....platy 3x vyssie a ceny o polovicu lacnejsie.... 🙄

sophie1981
31. mar 2010

veronika sak matej uz spinka v postielke... 😀

veronika1982
31. mar 2010

hej ale len do pol noci.. potom uz pri nas a ja sa tlacim na jeho postielku aby mal grof miesta.. a ked sa mu nebodaj neuhnem tak mrnci a tiska hlavu do vtedy kym sa mu neurobi miesto..

sophie1981
31. mar 2010

Mata, zajtra o kolkej a kde???..a kolko mam nachystat lovaky???..nech ma drobne... 😉

sophie1981
31. mar 2010

joooj, to chce citit tvoju blizkost..... 😀 ..to nieje o tom ze sa rozvaluje.... 😅

veronika1982
31. mar 2010

jak podrypujes ze drobne???? ja posledne dni chodim s mobilom a s kalkulackou aby som sa zmestila do rozpoctu...som to nikdy v zivote nezazila. ha ha..

jasne ja tiez chcem citit jeho blizkost a nie jeho pocuranu plienku na mojom nosom...

ale dnes sme mali uspech.. naobed vstal a posadila som ho na nocnik a on sa pekne vycural...joíj to bolo radosti..

antoniab
31. mar 2010

bud ti to donesiem alebo dojdes na novu polikliniku 😕
7e katuskine a 9 e tvoje

sophie1981
31. mar 2010

veronika...aspon na skle machrujem..... 😉 .....

aj my sme boli uspesne......ale len 3x..... 🙄

sophie1981
31. mar 2010

oki, tak sa tesim.......len daj vediet o kolkej...

sophie1981
31. mar 2010

idem snivat nejaky ten moj sen...bruuuuuuuuuu noc

antoniab
31. mar 2010

no o jednej chcem byt uz na poliklinike aby sme sli medzi prvymi

ivana2009
31. mar 2010

ahojte ,tak my uz spime od 19.30h a v postielke ale tak ako matej po pol noci alebo okolo 2h je uz s nami
bibka ty mas snicky,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
inka aby som nezabudla &patke vsetko len a len naj ;- 😉
nakupene je vsetko len niejake drobnosti dokupit a moze prist Velka noc 🙂

denisocka
1. apr 2010

dobre ranko, tak dnes sa mi o vas /bande z regionoch/ ešte aj snívalo . idem najsť obručku, čo mi pripomenula veronika a kus sa skulturniť, spísať zoznam čo mi treba ,lebo poobede predsa ideme do SNV

zuzana612
1. apr 2010

Dobre rano, my zase od siestej hore, ale aspon obaja dobre spali. Dnes hlasili ze bude cely den prsat a zatial mame krasnu modru oblohu, tak dufam ze bude aj teplo 🙂

Bibka, vsak zober aj mne tu supravu pre Natalku, ak ju teda Mata doniesla, mala by stat 12 euro, s tebou budem skor ako s matou 😀 Ale za stretko v ZOO som aj ja, to by som uz mala byt v Hute. A kedze slahnuty benzin ide stale hore, mam taky dojem ze tak casto do Liskovej chodit asi nebudem ako doteraz 😠 Najblizsie pojdem potom az koncom maja synovcovi na prijimanie, kedze lekarku budeme mat uz v Spisskej.

Pozerali ste vcera Modre z neba??? Ja som sa zase dorevala pri tom prvom pribehu. Este ze zacali ockovat povinne proti pneumokokom. Hrozne nieco ☹

Mata, ja som s portiak pri Matusovi pouzivala tiez asi od 2 mesiacov, nie sice stale, len ked sme boli v Hute lebo doma som mala este hlboky kocik, ale rozmyslam ze teraz do Huty zoberem zase uz len sportovy, vsak Natalia bude mat 3 mesiace, vsak sediet v nom nebude, a takto bude pouzitelny pre obe deti. No a ked pojdem s oboma na nejake stretko, tak verim ze Bibka mi jedno dieta odvezie 😀

zuzana612
1. apr 2010

Juj, ved dnes je prvy april!!! Vsetko najlepsie Ondrejkovi k prvemu rocku 😉

denisocka
1. apr 2010

1 apríl? keby už bol 1 august 😀

veronika1982
1. apr 2010

Ondrejkovi vsekto naj naj naj... nech je zdravucky a nech mamine a tatikovy a matejkovy robi len samu radost..

a vam prajeme krasny den...

my sme zacali rano s nocnikom. pekne sme sa vykakali, vycikali a vypili sme mliecko Hami.. no proste super dieta mam..

deni aku obrucku som ti pripomenula?

denisocka
1. apr 2010

no že mam na nej hladať labuť.... a ke naeviem kde ju mam vobec- sa mi teraz na palci urobil taky suchy ekzem čo som tehu,tak som ju dala niekde...ale kde? ... jaj,počkaj,už ani neviem kto mi tu obručku pripomenul 😀 ...žeby zuzka

kukulik30
autor
1. apr 2010

ahojte zeny

srdecne blahozelame Ondrejkovi 😵
deni, tak ja by som tiez brala ten august, alebo aspon jul, lebo 1. 7 cestujeme na dovcu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre