Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
16. apr 2010

denis...je to tenke a vobec to neprepusta vodu...aj ked padne na zadok alebo na kolena v mlake, len to stecie a ona je sucha..... 😉 ....dakujem Lucy, ze mi podarovala ten overal, bo by sme boli stratene.... 😕 ....gumky pohoda, davam jek hrubu ponozku....nozku ma teplu ked doma vyzuvam.... 😉

denisocka
16. apr 2010

no tak take niečo by sa aj nam zišlo,ale skor vetrovku a gate a na MMB to stoji od 20€

zuzanale
16. apr 2010

Ahojte mne Laura už hodku spí a ja upratovacia mánia od rána teraz som akurát mrazák doumývala som odmrazovala a predtým digestor rozšrubovala a vypucovala bežne ho pretriem ale dneska som umývala kachličky a som sa oň prilepila 😅 tak som urobila generálne umytie

Deni v Kiku mali čosi také a keď som to prvý raz videla som sa čudovala že kto a kam taketo dačo decku oblečie 😅 😨

sophie1981
16. apr 2010

denis, v Kik maju.....aj tenke aj potom take hrubsie nohavky s vetrovkou...ja som kupila to tensie, ruzove, na leto ked bude po burke a teplo, tak triko a gumene gate......to hrubsie moc nemusim, v anglicku sa mi v tom deti zaparili.... 😝 .....ja som v kik kupila nohavky za 6 eur.... 😉

sophie1981
16. apr 2010

zeny, nedae last minute stretko v meste ked neprsi???? 😉 ...bo ja asi pojdem trocha...

gabkazabka
16. apr 2010

Cafte,
tak na kontrole o.k....juj ako sa tesim.....a mali ste vidiet ninu ako vystrajala a tesila sa,ze ide von 🙄
Teraz sme prisli,nina uz drichme a ja idem robit obed a potom vas docitam 😝

veronika1982
16. apr 2010

my sme akurat doobedovali.. a u nas v cba potravinach maju plech na muffiny za 4.29 ale su tam len 6 ks.. nie je to drahe? ze ked tak kupim..

do mesta asi nepojdeme lebo okolo tretej dojde prababka a neviem kedy pojde matej spat lebo vstal o jedenastej. dnes mi volali z roboty ze mi posielaju 283 eur vratku dane.. panecku super super...

a mne zbyva 22 min do porodu mateja.. ha ha ha..

zuzana612
16. apr 2010

Veronika, tak pekne dychaj a tlac 😀 😀 😀

Bibka, my sme stale doma, a dokonca uz ideme von, takze mozte prist 😉

gabkazabka
16. apr 2010

veronika,mne mm kupil v kauflande plech na 12 ks za 7,9 eur.Ale som blba,lebo mali v Kik-
u aj Lidli len za 5 eur a kym som sa spamatala,tak aj vypredali 🙄 .A o chvilku rodis 😀
Susi-asi som ta nezaujala,ale prisam veru ze si na mna kukla 🙂
bibi-fotky podarene,na Katku pozriem a vidim ze je to taky neposednik a nezbednik. 😵

sophie1981
16. apr 2010

zuzana...ved uvazujem, ked dojde stry z roboty, ze ho nepustim na ziadnu stavbu....alebo ak chce ist, nech berie bus.....a asi dojdeme zabit den bo a dieta zizerie....som chcela ist von.....a zasa prsi.... 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzana612
16. apr 2010

my sme boli doteraz von, Matus sa pytal spat tak som ho dala, vsak nech je s nim do polnoci vecer DAniel 😀 Lili spi von v kociku a ja si vychutnavam pohar chladenej coly 😝 Dokonca som to tu stihla aj trosku pouhadzovat, zislo by sa umyt podlahy lebo nie su umyte uz tyzden, ale si myslite ze ma to stve? To teda vobec nie 😀

Myslim ze som videla v letaku v ASKU formy na mufiny po 5 euro. Ak v nedelu pojdeme a budu mat, mam niekomu kupit???

anape
16. apr 2010

ahojte kocky,
zase ste toho popisali,tak musim reagovat postupne

patka a to preco ste tak dlho cakali s malou na ortopedii,on neuprednostnuje babatka??? tak potom je v tomto lepsie u vybostokovej,tam sme cakali maximalne 5minut
tie trojcatka asi boli tie co ich nedavno ukazovali aj v telke...ze sa narodili v KE a boli malinkate

suhlasim,ze doktorka habasova je zlatucka, okrem toho,ze som ju stretala v porodnici a dokonca mi par minut pred sekciou potvrdila na 100%,ze cakam kocku,tak som bola asi 2mesiace dozadu na pohotovosti,lebo som mala nejake krce v podbrusku a vysetrovala ma ona a okrem toho,ze bola velmi mila,tak mi urobila okrem vysetrenia aj obidva druhy utz,takze som mala taky dobry pocit,ze som dokladne vysetrena od porodu

inak my sme zase chori, uz nech je teplo,lebo ja som uz z tych chorob unavena...tretikrat toho roku...su obaja velmi zahlieneni,beru tretie antibio a najhorsie to je v noci,ked im tie hlieny stekaju do hrdielka a kaslu tak zle,ze som nestastna z toho ako im neviem pomoct a este aj muzik musel ist na sluzobku,tak sme sami,ale babky pomahaju

vcera som bola s petkom u lekarky na novej poliklinike a ja neviem ci uz poslabsie vidim,ale ja som nevidela ziadny velky,dokonca vraj najvacsi na svete,zeriav a to som bola zrejme niekde oproti....

anape
16. apr 2010

veronika aj my sa pripajame k matejkovym gratulantom....nech je zdravucky a rastie do krasy a nech sa navzajom zo seba iba vytesujete.... a inak,cas sa uz bohuzial nevrati, aj ja by som to niekedy aspon na malu chvilu uvitala,ked ma chyti taka nostalgia,ale ved si mozes naplanovat nieco obdobne do buducnosti....

ja by som prisla na stretko,ale ked sme zase chori...verim,ze ked konecne vyzdravieme,tak bude uz teplo a bude aj stretko

vam ukazuje smajliky? lebo ja tu nemam ziadne a tak mi ten text bez toho pripada hrozne suchy

veronika1982
16. apr 2010

my sme teraz zaspali...to bolo placu...tatik sa mu ukazal a potom chcel ist za nim.. joj boze..

anka presne si bola oproti.. vcera tam este bol ale dnes uz nie je...

a dakujeme vsetkym za gratulacie..

antoniab
16. apr 2010

jej stretko kedy ...? 🙂

joj bola tu svagrina mi este blahozelat oneskorene k narodkam tak sme pokecali aj svokrovcou poohovarali 😀 😀 kus zmena

baby kde v snv robia foto na oplatku chcem malej k meninam nechat spravit a ako dlho to trva?

anape
16. apr 2010

veronika ale ja som tam bola vcera....

veronika1982
16. apr 2010

mati spravia ti aj tusim za hodinu nie?len su asi drahsie..

anka tak to potom neviem ako to ze si ho nevidela.. 😀

lubkatobi
16. apr 2010

jej, veronika, tak uz si porodila? 😀 vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeee matejkovi k narodeninaaaaaaam 🙂

susana28
16. apr 2010

Tak už sa to lepší, teda počasie 😉 Som v hute bola, a som mrkala aj na zuzkin dom, ale na dvore nebolo nikoho vidieť.

Gabka, sa tak hanbííííííííííííííííííííííím. Už asi viem, teda keď si spomenula ten môj "kuk" akoby si mi raňajky zjedla 😀 Vieš ja som z teba zaregistrovala len tie krásne vlasy, a ma také nervy pochytili, bo dakedy som nosila vlasy po zadok, ale dala som sa ostrihať a teraz sa už k tomu neviem dopracovať. 😠 No čo len človek som, a pochytila ma slepá závisť. Tak mi to prepáč, to som si ale povesť pošramotila. 😒 Ale zas gabika, teda podľa fotky čo máš na koňovi by som ťa nespoznala, ani ma nenapadlo, že by si to mohla byť ty. Teda keďže ja o každej babe ktorú stretnem tak napíšem svoje pocity, takže čo sa teba gabika týka, tak si fakt kus peknej babenky, a hlavne tiééééééééééééééééé vlasy 😉

denisocka
16. apr 2010

V kik mali milon kosickou na mafiny,som sa usmiala ze ste to nestihli vykupit

veronika1982
16. apr 2010

hej uz som porodila a odfukujem na izbe c. 10.. ha ha...

matejovi dosli prvy gratulanti a najviac sa mu pacilo ked mohol pichat s prstom do torty. teraz sa zo synovcom salia a hraju futbal..

a zabudla som mame novych susedovcov na chodbe.. vcera prisli sa opytat ze kedy ide matej spat lebo idu prerabat byt a su symposi.. taky mlady s 2 rocnym dietatom takze budeme mat kamarata..a dnes uz buchaju.. ale to nic nie je to az tak pocut...

gabkazabka
16. apr 2010

Susi,ta co siiiiii,preco sa hanbis,Ved to je o.k,nabuduce sa uz ozvem... 😉
No len teraz si niesom ista,ci si videla naozaj mna,lebo ze pekna babenka a pekne vlasy-to nem sedi na mna 😀 😀 😀
Veronika,aj ja by som brala novych susedov-my tu nemame nikoho s malymi detmi,teda mame-nad nami-ale na tych mam tak trosku tazke srdce,lebo robia dost velky hluk a samozrejme,ze ked ich upozornis,tak zli sme my... 🙄

susana28
16. apr 2010

Gabi, no na inú blondínku si už fakt nespomínam 😀 ale zatiaľ všetky baby z koníka, ktoré som stretla, teda všetky tri: Bibka, Lívia a Gabika, ste určite veľmi pekné a sympatické 😉

Ale celkom zaujímava téma "susedia". Máte niektorá z vás takých susedov, že sa navštevujete, organizujete grilovačky, večery pri vínku, nedajbože spoločné dovolenky? Tak my takýchto susedov nem máme, ale pri mojich plánoch do budúcnosti s nimi rátam, tak dúfam, že takých zoženiem 😀 Alebo keď to bude aktuálne dám inzerát "hľadáme sympatických susedov, ktorí by mali......." 😀

sophie1981
16. apr 2010

susan...my nem mame susedov...ale my mame nieco lepsie.....my mame Zuzku kobolku.... 😀 😀 😀 😀

gabkazabka
16. apr 2010

Susi,my sme presne takych mali.....ale uz sa odstahovali-pred pol rokom kupili domcek 😢 .Teraz sa navstevujeme ovela menej casto ako predtym-tak raz za tyzden.... ☹

zuzana32
16. apr 2010

Ahojte,
tak konečne sa to vonku aspoň trochu umúdrilo.
Susana, no ja som mala/mám takých susedov. Navštevovali sme sa, boli sme spolu na opekačkách a veru že aj na dovolenke sme už pár krát spolu boli. Ale potom sa mne narodila Katka, a zrazu koniec. Sa pozdravíme, sem - tam prehodíme pár slov a viac nič. 😒
A to keď som rozprávala o sťahovaní, tak suseda vždy že si to ani nevie predstaviť, žeby som sa odsťahovala. Za každým keď prechádzala okolo mojich dverí zaklopala, len tak či sme doma, čo robíme. A všetko prešlo. Aj keď mi to trochu chýba, ale čo už.

gabkazabka
16. apr 2010

Hm,Zuzka 32....a preco to preslo:Ja by som bola rada,keby som mala susedu-kamosku.Tu v SNV byvam treti rok a vsetky kamaratky a rodinu mam v Michalovciach.Tu sa mozem porozpravat tak max. s manzelom a jeho rodinou....a este s vami na MK 😝

zuzana32
16. apr 2010

neviem prečo,
som sa jej aj pýtala, že či sa niečo stalo - ale že nič, ale ja cítim, že už to nie je ono.
Oni sú síce aj vekovo starší, ale majú deti vo veku mojích chlapcov. Takže Katka už vekovo k ním nesedí.
Som jednu kávu doma nevipila bez nej a ona bezo mňa.
Aj keď som po materskej nastúpila späť do práce, už ma čakala kedy prídem, dali sme kávu pokecali a večer sme sa znovu stretli. Dokonca chodili aj k nám večer hrať karty.
No čo už, ľudia sa menia a život ide ďalej.
A musím sa Vám pochváliť. o 17.00 som vypadla s Katkou trochu do Madarasu, manžel bol ešte v práci. A keď sme sa s Katkou vrátili domov, tak moji chlapci Michal a Matej postelili, urobil každému večeru 😉

gabkazabka
16. apr 2010

No pekne si si ich vychovala,ked v takom veku uz dokazu aj veceru urobit.... 😵

zuzana32
16. apr 2010

no prekvapili.
Som vravela, že po celo týždňom nepočúvaní (už boli neskutočne unudení, keďže nemohli ísť vonku) ma dnes veľmi prekvapili. Dokonca aj palce boli celé, neporezané.
Sebe a Katke nachystali Cini - minis, a mne s manželom: chlieb, natierkové maslo, salám, paradajka, reďkovka, cibuľka, uhorka, paprika a plesňový syr. Akurát Michal vravel, že sa mu nedarilo narezať paradajku, či sa hnevám, že je škaredo. Reku nie, hlavne, že bola snaha. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre