Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
18. apr 2010

tak u nas uz dufam navstevam definitivne odzvonilo a ideme oddychovat....

no nejdeme oddychovat lebo volal oco ze ide odniest auto do servisu tak mu idem robit sofera...

a aj u nas to tak bolo ze mesiac pred mojim narodenim my zomrel moj dedo.. mamke nedali ziadne sedativa aby to neovplynilo plod.. takze do velmi smutneho obdobia som sa narodila ja ale mozno im to vsetkym pomohlo prekonat tu bolest kedze dedo bol mlady vtedy..

zuzana612
18. apr 2010

Dik baby, svokra uz mala 72 rokov a bola chora, tak sa to vlastne aj dalo cakat, ale mozno o par mesiacov a nie tak naraz, ale co uz. Zivot ide dalej a my mozme dufat ze sa dozijeme takeho pekneho veku a uvidime aj nejake to vnucatko 🙂 Aj ked momentalne si to este neviem predstavit ze moje deti tak rychlo vyrastu,hlavne teraz ked sa Matus asi za pol hodiny 3x posral 😀

gabkazabka
18. apr 2010

Zuzka,uprimnu sustrast.... ☹

zuzana32
18. apr 2010

Ahojte, tak mi sme sa práve vrátili z Košiarneho.
Bolo super, až na ten vietor.
Miestami bolo horúco - potom zas zima. 😒

pata31
18. apr 2010

Zuzka, uprimnu sustrast... 😔
mm nedavno zomrel otec, ale ten od nich odiesiel, ked este bol maly, nemal k nemu ziaden vztah...ani na svadbu nam neprisiel 😔 🙄 no co uz, tam hore im bude lepsie..

My sme sa tiez boli prejst na kosiarnom, ale len chvilu, kym mala spala, co bolo asi 3/4 hodiny, potom sme sli este do Hyperky na nakup a aj do Kiku a konecne som si kupila nohavice 🙂 a aj kosicky na mufiny, tak chcem ist teraz piect 😉

zuzana32
18. apr 2010

Paťa no mám dojem, že som Vás s manželom zahliadla, ste tam len prešli okolo a pokračovali ďalej

pata31
18. apr 2010

no nas kociarik je lahko identifikovatelny 😵 😵 ale fest vela ludi tam bolo, som pozerala, ci niekoho nepoznam, ale nem 😝

zuzana32
18. apr 2010

no som normálne ešte teraz pozrela tvoj album, a áno videla som. Veru bolo tam veľa ľudí.

pata31
18. apr 2010

my sme si po veelmi dlhom case niekde takto vysli, aj ked len na prechadzku (nepocitam vychadzky po Fercakoch), lebo pri malej sa velmi neda nikam ist, kedze spi tak pol az 3/4 hodky a potom uz zvykne byt nervna, v obchode ju uz musel mat mm na rukach, inac by sme nenakupili... 😅

susana28
18. apr 2010

No baby, nedeľa, nenedeľa ja dnes som všestranne použiteľná bola. Krommpáč, lopata, hrable, som makala jak blbá. Ešte šoféra som celý deň robila, a teraz na večer som ešte nábytok fóliami pozakrývala, bo zajtra nám idú meniť okná,tak nech potom zas nepretám jak šialená. No totál nedeľná pohodička 😀

Zuzi, a kedy máte pohreb?

Paťka už si dala foto s ostrihanými vlasmi?

pata31
18. apr 2010

Susi, na fb v Tamarkinom albume.. 😉

veronika1982
18. apr 2010

my uz bubkame.. matej od kedy bol chory tak si zvykol zaspavat pri mne na rukach..akoze je to strasne milucke a krasne ale on je uz tazky... hoci sedim na posteli ale aj tak ma uz vahu.. no nic idem stiahnut fotky tak potom kuk na fb..

pata31
18. apr 2010

muffinky na prvý pokus...aj ked som asi dala do niektorych trochu viac ako som mala 😉 😅

pata31
18. apr 2010

a dnes som dostala kyticku od mm...a takto to zbieral 😀

zuzana32
18. apr 2010

Paťka, aj ja som si tam dnes nazbierala, presne takú istú. 😉

veronika1982
18. apr 2010

ejj baby... zakonom chranene kvietky sa trhaju????

zuzana32
18. apr 2010

no keď som si trhala, tak som si sama vravela, rýchlo ich schovám aby nebola pokuta. A môj manžel hneď vravel, mamka keď Ťa načapú tak máš predplatené kytičky ružičiek na celý rok.
V kauflande, mi totiž poctivo každý týždeň kupuje kytičku tých balených ružičiek za 3,32 €. 😉

pata31
18. apr 2010

Zuzi 🙂 🙂
Veronika, sak nas nikto nevidel 😀 😀

pata31
18. apr 2010

ja som tiez schovavala do kociarika... 😉

zuzana32
18. apr 2010

ale videla som tam prechádzať 5 x políciu, ešteže oni nevideli nás 😉

pata31
18. apr 2010

fiha, tak to sme mali stastie 😵

mm dostal zachvat smiechu, ked zbadal mafiny, bo zopar ma cudny tvar, tak sa tu rehoce uz 5 minut v kuse 😠 😅 😀

veronika1982
18. apr 2010

no zeny vy ste teda..... u nas na chate rastu na luke takze nemam obavu aby ma tam chytili ked su na nasom pozemku...
pati niektore maju fakt divny tvar..

😀

zuzana32
18. apr 2010

no ja ne tie peterkľúče spomínam ešte z detstva.
Vždy keď sme chodili s rodičmi od babky z Helcmanoviec, tak pri ceste domov sme sa zastavili na Hnilčíku a tam ich bolo kopec. To už bol náš rituál, a nám sa to so sestrou veľmi rátalo.

maca77
18. apr 2010

aj ja som dnes piekla mufiny 😅

a kým sa deti hrali na pieskovisku pri dome, tak som si zatiaľ nazbierala prvosienky 😎 😀

veronika1982
19. apr 2010

dobre ranko tak zase prsi. my sme mali ist dnes ku dr. na kontrolu ale pojdeme asi az zajtra kedze prsi..

posielam vam odkaz na klip

https://www.youtube.com/watch?v=lxZ19saf_jQ

a skuste hadam kto je na druhej fotke..

zuzana32
19. apr 2010

Dobré ránko,
to aby sme si náhodou nezvykli na slniečko.
Veronika žeby Matej?
A už aj to chŕlenie sopky ma začína štvať. 😠 Dovolenkové obdobie sa blíži, tak dúfam, že sa to umúdri.

gabkazabka
19. apr 2010

Dobre ranko
To co ma byt zase vonku? 😠 Tesila som sa,te po chorobe konecne prejdeme na stary rezim-doobedu rechadzky.....tak mozme trcat doma 🙄
Jeeej Veronika,na druhej fotke-Matejko,aky smejko 😵

rybecka
19. apr 2010

Dobre ranko,
Jaj Zuzana az teraz som pochopila vlastne docitala ze ti svokra umrela 😔 uprimnu sustrast 😔 😔
BOze moja babka ma 72 rokov a je este velmi vitalna stara sa o 3 vnucku velmi aktivne takze mne to nepripada tak vysoky vek 😖
no ale ludia prichadzaju a aj odchadzaju bohuzial. 😔

pata31
19. apr 2010

Ahojte, ja som chcela ist dnes do mesta, ale v tomto pocasi asi tazko 😠 😠 ☹

zuzana612
19. apr 2010

Ahojte, aj mna rano to pocasie dozralo ked som sa zobudila. Isla som pred siedmou na kontrolu s malou, mali sme uz cislo 9 a nebyt pomedzi to asi 20 odberov tak by sme prisli domov o pol osmej a nie deviatej. Ale uslo to. Ale kedze sopliky neprechadzaju, tak sme dostali nejaky sirup na preliecenie, dufam ze jej to konecne zabere. Chuda moje ma dnes 3 mesiace a sople kazdy den jej kratkeho zivota 😖 Si ani neviem predstavit ake to asi moze byt bez tahania soplov kazdy den 😖

Daniel ma dovolenku, isiel do mesta nieco povybavovat, zajtra rano pride aj moja mama kedze ma cely tyzden volno, tak budem musiet ist na nakup a asi aj pobehat aspon nejake cinaky lebo ja okrem jednych ciernych nohavic a cierneho svetra nemam nic, tak mi treba pozhanat nejaky kabatik alebo nieco take a asi ajt ie cierne nohavice, lebo tie co mam mam zbalene v taske co je este doma a to tam mama ani nenajde,lebo ta taska je taka natlacena, ze by z nej musela vsetko vybrat von. ALe uz sa tesim ze tu bude starka aspon do piatku, sa pobavi s vnucatkami 😀

Veronika, zlaty je ten Matejko, a aj super narodeninov party mal, aj krasnu tortu, ked som pozerala fotky na FB, tak som dostala chut na nejaky dobry kolacik 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre