Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
19. máj 2010

to co som napisala mne sa na sa tam 😅 asi by som mala ist spat
rano som myslela ze som uz oka a navecer to namna zas dolahlo nos hlava no otras kedy budem zdrava tlacim paralen uz od soboty dnes som aj ibalgin dala co ma tak hlava bolela 😝 😠 a ktomu to super depresivne pocasie

susan si sa pytala kolko kg tak 44 ked uz neni 43 ale pravdou je ze jak beriem lieky na stitnu zlazu a potom nemozem ponich hned jest musim cakat potom mala zacne vymyslat tak sa jej venujem jest spat no a potom uz je vela hodin aby som ranajkovala tak ze budem az obedovat a to sa mala zobudi zas ten kolotoc nieco urobit atd. a spamatam sa ked pride dedo dnu obedovat a pyta sa ci som jedla lebo ziaden spinavy riad 😅 😅 taze asi tak a furt mam chut na nieco fajne len to fajne som este neobjavila 🙄 🙄

no nic idem zalahnut k malej lebo sa mi tu strhava zo spanku dufam ze nedostane teploty v noci a to ockovanie nam nepokazi nas rezim a tiez tu budem uz vcasne rano 😀 ked tak si ju vezmem na postel aby som knej nemusela kazdu chvilu vstavat a teraz co som chora tak rano si ju k tomu este vzdy bere dedo na hodinku aby som si este pospala no neni super byvat z rodicmi 😵 😀 😀 😀

zuzana32
19. máj 2010

Paťka,
jedno je isté, že chlapci čurajú ináč ako dievčata.
Ale aj pri chlapcoch aj pri Katke som bola spokojná s fialovými Tesco plienkami. 😉

antoniab
19. máj 2010

jej veronika aj ja chcem ist zavidim si to uzi 😉

o tom kakani si mi pripomenula hystorku z pred 2tt sme sli z mamkou do maxu popozerat a mala sa pokakala a tiez jej to vyslo chrbatom okakala body kosielku aj bunda uz bola chytnuta tak na vecku sme ju prebalili a mamka ju strazila a ja som sla herecke kupit fungel nove oblecko 😝

pati ja pouzivam pampers dovjky a mne sa mala este neprecikala prekakat to hej hlavne rano ked je plienka nacikana tak to ide okolo nohy ale teraz jej v noci na papanie supnem vzdy novu plienku lebo ona tak strasne rada kaka rano o pol siestej 🙄 este stastie ze vytlaci a zaspi nanovo 😝

no a teraz uz fakt dobru

pata31
19. máj 2010

no ona je vacsinou precurana na bruchu alebo na chrbate, ja neviem, ci jej to zle zapinam, ci co, ale zase jej nechcem tu plienku uplne stiahnut, aby ju netlacila na brusku...rozmyslam, ze kupim pampersky v pl, ked bude dobra cena...aj ked tie oranzove nam nerobili dobre, bo boli niecim napustene, ale hadam tie zelene nie su nicim napustene...

zuzana32
19. máj 2010

vlastne už nie sú fialové 😝
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8643520&tab=0
a o týchto plienkach už boli aj diskusie na MK a v celku boli baby spokojné.
A keď má Tamarka už 8 kg, skús veľkosť od 9 - kg hore, možno ich neprečúra. 😉

pata31
19. máj 2010

Mata, ty dvojky, my uz na stvorky pojdeme 😝 😀 medzi nasimi babami je rozdiel dva tyzdne a dve kilecka 😀
a to ranne kakanie je u nas presne take iste 😉
asi ju zacnem prebalovat aj v noci, ale som nechcela, bo to sa potom preberie...som dnes bola kupit aj nepremokavu podlozku v kiku 😉

zuzanale
19. máj 2010

Ahojte

Lydka tak držím palce určite to bude ok my sme ešte taký pád nemali a postielku už nemáme tak chvalabohu už ani nehrozí .....

Pati ja po všetkých odskúšaných plienkach kupujem už len babylovky z DMka tie v krabici a vám budu stačiť aj3ky 100kusov je v nej tak skus uvidíš ..... sem tam ešte kúpim touyours z lidlu ale to musí byť dobra akcia na ne 😉

Maťa no ja som pri Timke nosila všade komplet náhradné oblečko lebo tej nielen cez chrbát ale občas aj cez rukávy išlo 😅 😝

pata31
19. máj 2010

Zuzi, uz som mala aj tieto plienocky, su ozaj dobre, aj ked to bolo v obdobi, ked este neprecuravala...
a vcera v noci som jej dala uz tu vacsiu plienku, ale tiez precurala... 😅

antoniab
19. máj 2010

pati zelene niesu napustene a biele su tiez super len su drahsie 😒
tesco mam doma kupila som jedno balenia na skusku zelene ale mne pride ze ked je ta plienka nacikana je tvrda taka neforemna 😖 no asi ho ani nedopouzivame ale kazdemu vyhovuje nieco ine 😎

antoniab
19. máj 2010

zuzi teraz uz aj ja 😀 😀 😀

pata31
19. máj 2010

Zuzi LE, prave zvazujem, ci mam kupit tie babylovky, bo mam este kupon na 3ky, len mala uz ma 8kg a to je do 9kg, pribera tak kilo za mesiac, tak neviem, ci to stihnem vypotrebovat...ale zase sa mi zda, ze tie plienocky su trochu vacsie ako ostatne...no a este mam jeden a pol balika babylove 3ky...

zuzana612
19. máj 2010

Ahojte,

deti konecne spia, Lili je dnes taka ako vcera, spi 15 minut, zobudi sa s krikom a chce sa nosit na rukach, este ze tu bola dnes cely den mama 😀 Poobede sme skocili aspon do Madarasu, Matus sa vysalel az mu pot kvapkal z hlavy 😀 a v Bille som stratla Zuzku28 ktora ostala v soku z toho aka som mala, cakala ze mam 1,80 😀 Podla fotky kde Bibka stoji vedla mna o schodik nizsie 😀 😀 😀

Teraz akurat dojedam druhy spic, zajedam s nim slaninu s chlebom a ciulou 😝 Ja zerem horsie ako pred kramami alebo ked som bola tehu. Hrozna 😖

Pata, ja Matusovi davam na noc len Pampers active baby, to su tie najdrahie, lebo tie mu vydrzia. Vacsinou 😀 Natalke je to zatial jedno, ale vacsinou pampers sleep and play a este sa mi neprecurala.

zuzana32
19. máj 2010

no ja som vždy používala huggies, som ich nakúpila pri chlapcoch kopec v akcii a bola som s nimi aspokojná. Potom som prešla na tie Tesco a kupovala som už iba tie.
Asi každá musí prísť nato, ktoré sú pre to jej bábätko naj, sestra napríklad vyskúšala malej raz tie plienky z DM, a malá mala celú pišuľu vyhádzanú a červenú no des.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8638153&tab=2

zuzana612
19. máj 2010

Lydka, aj my drzime palce, hadam bude vsetko ok. Mne Matus zletel v lete, mal asi 16 mesiacov a spadol z asi polmetroveho chodnika na betonovu dlazbu, rovno tvarou, pod nim stala kaluz krvi, ale kym som prisla na pohotovost tak Matus uz zase salel 😀 Som najskor pozerala ci ma vsetky zuby, potom ci ma cely nos, poslali nas aj na rontgen ale kedze som bola tehu a nemal ho tam kto drzat, tak nam rontgen neurobili. Ani na pozorovanie nas neposlali. A ked tak rozmyslam nad tym kolko krat sa Matus buchol o hlavu, tak radsej ani nemyslit.........

zuzana32
19. máj 2010

Zuzi - Huta, ja som tu už zožrala celú veľkú misku zmrzliny, a zajedla som to ešte nanukom.
V telke už nič nie je, už som aj raz vypla počítač, ale opäť som ho zapla, lebo MM je ešte v práci, a netuším kedy príde, A keďže si zabudol kľúče tak ho musím nedobrovoľne čakať 😝

sophie1981
19. máj 2010

my uzivame sleep and play....ale teray som mala po dlhej dobe huggies premium, a tiez ok......len my sme sa vyhodili z happy bella a tesco plienky.....tie my nemusime....ale najlepsie su active baby...tie davam na noc....

pata31
19. máj 2010

pozeram, ze v hypernove maju akciu na pampersky 12,75e za kus pri kupe dvoch kusov...no musim v pl kuknut, kolko tam vyjdu...len dufam, ze sa mi z nich nevyhadze, bo by ma slahlo... 😅

zuzanale
19. máj 2010

Mati ,Zuzana 32 tesco plienky už niesu to čo bývali ani cena už nieje ideal pri Timke som len tesco kupovala teraz pri Laure tak tie prvé balenia čo boli 80ks a mali ešte staršie zásoby som 2 razy potom som ešte raz kúpila a som povedala koniec...

Pati veď skús Laura už á vyše roka a ešte ani raz sa jej nepodarilo aj keď máš deti čo im môžeš hocičo aj tak prečúraju prekadia Timka taka bola 😝

no a na pampers a hugies mi vadí ten gel čo sa po načurani zrobí sa mi zdá že ma decko furt studenú prdelku aj navonok ako keby prechádzalo to vlhko....

sophie1981
19. máj 2010

ja som akurat dozrala uhorku so surovymi hydinovymi parkami......no a samozrejme za tym som zobla ovocne cocky.... 😝 ...teraz uz odolavam mzslienke vyjest katke tie okruhle farebne kukuricne chrumky..... 😅

nam sa ten gel na pampersoch pusti, len ked necham plienku dlhsie na dupe.....ale zvacsa ju stiham prebalit skor, kedze teraz cura ako diva, kedze chlasta vodu ako po opici.,....

zuzana32
19. máj 2010

vidím, že väčšina tu má "žracie" myšlienky, ja hlavne keď mám nervy, alebo keď sa nudím.
A teraz je to tak 50:50, nervy na manžela, že si zabudol kľúče, dovolať sa mu nedá, ale už som mu napísala email, že sa nemusí ponáhľať, ale nech potom ostane spať v aute alebo v robote.
Tak som zvedavá či odpíše, alebo príde

sophie1981
19. máj 2010

Katka konecne zaspala...samozrejme musela zjest uhorku....tak dufam, ze ju nebude v noci brusko boliet.....

idem kuknut panelak a spat...tak dobru noc,.... 😉

zuzanale
19. máj 2010

hej Bibi len ja som mala ten pocit už po hodinke a v plienke ešte dokopy nič a uznaj prebalovať každú hodinu tak asi skrachujem 😝

zuzana32
19. máj 2010

takže mne práve volal mužíček, že nevie kedy príde, a že ako to vyrišime s tými kľúčami. Takže som celá Happy, Zuzana Huta, ty to máš ku mne najbližšie, neprídeš na nočnú žurku?

maca77
19. máj 2010

ja som bola tiež spokojná s tesco fialovými plienkami ... no odkedy otvorili Lidl v Spišskej, začala som kupovať tie Toujours a som s nimi spokojná ... oproti terajším tescovým je aj cena za ks výhodnejšia ... Pampers som kúpila akurát tak v Reali v PL, lebo veľké balenie vyšlo o polovicu menej ako tu u nás, ale povedala by som, že nie sú až také super ako to je v reklamách ... skôr sa mi zdajú lepšie Huggies premium ...
... našťastie je Tami už bez plienok, akurát na spanie jej ešte dávam "pre istotu" ... no a posledné plienky som vyhodila nie kvôli tomu žeby boli prečúrané, ale už nedržali lepáky resp. sa odtrhli 😀 ale už sa pýta cikať aj v noci, tak čakám, že sa rozpadne aj tá čo má poslednú na zadku 😅
... budem mať aspoň dva mesiace oddych od plienok a potom zas kolotoč 😝 🙂

maca77
19. máj 2010

... sa mi nezdá, že by to bolo z Huty najbližšie na tarču 😀

zuzana32
19. máj 2010

maca, teba som neoslovila keďže si tehu, ale ak chceš dojdi vyzerá to že budem čakať ešte dlho

zuzana32
19. máj 2010

keď som napísala ninke na skype, že ako som dnes dopadla, tak tá by hneď došla od chrápajúceho bruna na gauči 😀

maca77
19. máj 2010

mne to nevadí, že sa mi neoslovila ... ale ma prekvapilo, že by sme boli najbližšie 😉

.. aj by som došla, lebo chodím spať furt okolo polnoci... no dnes už pomaly vypínam, nejak ma hlava bolí 😒

zuzana32
19. máj 2010

škoda, veď Huta je toď za rohom, po rovinke a dole v meste je neviem kto? A ostatok registrujem viddiek, takže jedine si ma napadla Ty a Zuzana, ale tá už asi spi, Veď z Huty autom je to ako z mesta 😉

pata31
19. máj 2010

ja som asi blizsieeee 😉 😝 (z Fercakov)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre