Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
30. apr 2009

vitam kinderko........super ze dalsia tehula.....aspon bude mat mrka spolubyvajucu na izbu.... 😀 😀 ...sa asi bojime rodit po samom, tak aspon po dvojiciach...

inac, nas bolelo brusko v noci.... ☹ ...a MOJOU VINOU..... 🙄 🙄 ...som si dala trosicka kukuricky...som neodolala...ale uz NIKDY NEBUDEM.... 😢 😢 😢

sophie1981
30. apr 2009

no zuzana, tak to si teba vazne neviem predstavit..ty si horsia ako Livia.... 😀 😀

zuzanale
30. apr 2009

Livy včera macko pooh dnes pat a mat 😀 a keby že ju neokríknem tak by bola ako malý smetiar neboli by to len kamienky a konáre 😠 😝

Ozaj aj vy ste od pôrodu také zimomravé ako ja bez bundy som bola vonku zatiaľ len raz a keď pozerám na tých ľudí v krátkom tričku tak ma trasie 😖

sophie1981
30. apr 2009

zuzanale..ja som tiez zatazena na svetriky v tomto momente...tiez mi je zimaaa

zuzanale
30. apr 2009

Bibka keď spomínaš bruško som zabudla môžem mak? neviem či som pri Timke jedla som zabudla a nechcem dopadnúť ako minule som dojedla po Timke banán ale fakt to bol len malinký hryz a bol plač ☹

zuzanale
30. apr 2009

No aspoň že nie som sama ale začínajú na mňa divne pozerať oni len trička a ja bunda alebo sveter 😝

slaviq81
30. apr 2009

Zuzi, mak radsej nie 😝

sophie1981
30. apr 2009

zuzka, ale mozno ju po maku nebude boliet brusko, ale bude spiiiinkaaat.... 😀

zuzana612
30. apr 2009

Zuzi, kamoska mala take hyperaktivne dieta ze pravideln jedla makove buchty a halusky s makom 😀 😀 😀 Ja som jedla fakt skoro vsetko a nastastie sme problmy nemali.

Baby, mna uz tyzden boli ten blbyyyyyyyyyy zub 😠

sophie1981
30. apr 2009

ale ja som jedla na sviatky makove kolace kysene...a nic...asi je kazde dieta ine.... 😀 ...lebo ja banan tiskam do hlavy...jeden za dva dni.... 😉

zuzanale
30. apr 2009

Aj ja som pri Timke jedla skoro všetko ale Laura je háklivejšia na všetko aj na pokožku sa idem zblázniť koľko potničiek má ale zvláštne že len na tvári a na vyhádzanú dupu ani imazol nezaberá ☹ ..... ozaj ten mak som googlila tak by nemal dráždiť ale môže vyvolať alergickú reakciu 😖

sophie1981
30. apr 2009

oznamujem ze s Katkou mame isty postup v Lets dance,....akurat sme dotancovali valcik a ona sa taaak smiala.......no bude to asi maly sialenaaak...

anape
30. apr 2009

ahojte,
my sme prave doranajkovali, Viki sa chysta spinkat a ja trosku poupratovat, nech kamoska neodpadne ked pride 🙂 , lebo vcera sme uz len zlozili veci, ked sme sa vratili domov a sli sme spat, tak tu vsetko ostalo naskladane 😒

co sa tyka stien, u nas to je tiez katastrofalne a to tu byvame iba rok a pol... popisane zatial steny nemame, ale zato na dvoch miestach poriadne packy a obite rohy, no hroza... uz sme to raz aj opravovali, ale to nema zmysel, este taky rocik-dva to bude urcite divoke a potom mozme robit upravy 🙂

livka aj mna to mrzi, ale teraz nemozem, kedze chcem aby sa viki poriadne vyspala, lebo ked tu potom bude kamoska s malym, tak popoludni uz toho moc nenaspi 😕

chystate sa do mesta aj ku veceru na ten program? ja by som aj prisla, ale manzel pride cca o 7mej, ak vsetko pojde podla planu, no a s dvomi detmi ist sama.... ale to nechavam este otvorene, moze sa to zmenit, urcite dam vediet 🙂

anape
30. apr 2009

zabudla som... Livka pozdrav Katku 🙂 ... ona je uz na materskej? som teraz trosku mimo, lebo sme sa dlhsie nestretli a zabudla som kedy maju termin porodu

sophie1981
30. apr 2009

anka...nevyhybas sa nam ty nahodou???? 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
30. apr 2009

anicka, to je ok, radsej nech sa Vikinka vyspinka, viem , co je to nepokojne dietatko, ked nespi, u nas Samko bol velky zavislak na spanku,aj je ..proste poobede musi pospat, lebo inak je nervozny 🙂 ale zase som rada, lebo v skolke a tak deti poobede oddychuju, tak je aspon zvyknuty 😀

zuzana612
30. apr 2009

a kde mate vlastne naplanovane ist? Ci len tak?

sophie1981
30. apr 2009

zuzanka, ideme pred redutu.... 😀

sophie1981
30. apr 2009

ja uz mam malu na cecke...dokrmim. umyjem zuby, nahodime s dedom do auta zemiaky, a idem , ratam, ze este taka pol hodka kym sa vyteperime z domu...

zuzana612
30. apr 2009

no ja uvidim kedy sa dovalim, podla toho kedy Matus vstane. Kde nechavate auta?

rybecka
30. apr 2009

Ahojte, aj ja by sla ale Ondrejko je odrana taky uplakany ze az. 😖
a sdvomi detmi to asi by som nezvladla lebo predsa je tam vela ludi a aut a Matejka by vsetko zaujimalo no neviem si to predstavit tu v dedine chodime spolu na prechadzky a on pobehuje okolo kociarika ale predsa je to tu bezpecnejsie.
Zuzkale aj my mame vela potniciek na tvari lebo je dost teplo a hlavne ked je v kociari tam je to ako v saune vsetko ma nahriate.
ja ked pojdem na stretko ale tak na KOsiarny je to realne tam moze behat. 😉

sophie1981
30. apr 2009

Zuzana, ja odparkujem pri geologickom...odtial potom beriem svagrinu..... 😉

ninka1234
30. apr 2009

Ivka vás pozdravuje, akurát sme spolu dotelefonovali. Ide akurát na monitor, cíti zatial len slabé krče v podbrušku a krváce. Tlak mala hrozný 150/91

megy2
30. apr 2009

...tak drzim place ivke.....nech to skoro pride.... 🙂

kajacz
30. apr 2009

tlak má fakt vysoký...myslím, že sa budú doktori ponáhlat, aby bol Matuško čo najskor vonku...

kukulik30
autor
30. apr 2009

Ahojte, ziadne nove spravy o Ivke? juj ten tlak ma riadny, no uz aby bol Matusko von 😖

kukulik30
autor
30. apr 2009

nakoniec sme sa stretli ja, Zuzka, Bibka a Maca 😵 bolo fajne...teplucko, program celkom usiel, aj ked sa mi zdlao , ze dost nahlas,ale postupne privykla aj Katka 😉 ...Macina tamarka tancovala v kociku 😀 bola podarena a nasi chlapi tancovali pri kociaroch....
Samkovi som musela kupit balon..bolo ich tam kopec s chlapcenskymi motivmi, ale hadajte , co si moj syn vybral...ruzove srdiecko 😝 😀 ...no , ale nech ma 😀

maca77
30. apr 2009

aha, závisláčka Livka už je na koníkovi 😀

maca77
30. apr 2009

Samko chcel možno urobiť aj mamičke radosť s balonom 😅

kajacz
30. apr 2009

ahojte...Šimon spí, franc.zemiaky sa pečú v rúre...chcela som ist upratovat, ale som zvedavá, čo je tu nové...
verím, že ste si stretko užili... 😉

livia- moj Samuel je presne taký ako tvoj Samko...neviem, možno je to tým menom?... 😀 my ho máme tiež za dievča...od malička neznášal auta, futbal, páčila sa mu ružová... 😝 😀

každý štvrtok máme stretnutie mamičiek s detmi...aj dnes sa tam chystáme...dúfam, že tam Šimon niekomu neublíži... 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre