Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
26. máj 2010

@kukulik30 tieto su mensia velikost ale su drahsie nez tie prve adidasky a este tieto adidasky by mali byt tiez mensie ale pridu az piatok

teplakova tam je este jedna ale napamatam na kolko rokov a jednu dnes vzala sestrenka ta bola na 3-4 roky 😒 a este jednu longsdale brala skusat druha sestrenka tak jedine tu ked vrati

sophie1981
26. máj 2010

kurnajs, zmogi aj ty uz tu?? 😨

antoniab
26. máj 2010

a detske botasky najlepsie vyskusat neviem ci su tam aj 17cm ale isto su 16,5cm a tusim aj 17,5cm 😒 nemam to spisane a vsetko je vzadu u babky lebo doma sa robia velke poriadky tak tu nesmie nic zavadzat inak som to mala pod postelov tak som mala prehlad 😠

kukulik30
autor
26. máj 2010

@antoniab no a po kolko su ? velmi drahe? a tu teplakovu mas v albume na FB? tak kuknem...

sophie1981
26. máj 2010

aha...som si nevsimla cas....to lewn livia uz kseftuje....

kukulik30
autor
26. máj 2010

tak to bude asi najlepsie, ked pridem niekedy k vam , ekd uz budete mat menej roboty a popozeram, nech to nemusis vlacit..alebo sa dohodneme s niekym, a prideme na jednom aute 🙂

kukulik30
autor
26. máj 2010

bibka, sa som rychla 😀 ..mm pre zmenu odisiel, hned sko som prisla 😀 na striedacku...

kukulik30
autor
26. máj 2010

ja som rychla 😀

sophie1981
26. máj 2010

sa mas.... 😀

ja som sa stihla osprsit, odolat bociku, zozrat uhorku a cherry paradjocky, kus udenej ryby, prezliest dieta, bo uchmatlo kus uhorky, zabehlo jej a dogrcalo sa, ked som ju tresla medzi lopatky, upratat grcky, vytepovat pokrovec, namocit veci.....a teraz idem zalahnut k staremu.....a pohladkam mu brusko.... 😅

antoniab
26. máj 2010

livi cierne nike 23eur a adidas 21eur
a teplakovka neni odfotena lebo ta bola pre sestrenku ale bola im velka tak vymenila za adidasku a druha sestrenka ma dvojcata tak brala vyskusat ze ked bude dobra tak chce take dva
nasla som na nete tak tato to je 🙂
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-hooded-tra...
tu chodi mm aj nakupovat aj katalog mam doma tak si mozes pozriet len nieco je len na nete nieco len v obchode

zuzanale
26. máj 2010

Ahojte tak mm má tabletiek jak pre narkomana dúfam že zaberú ja nasrata na neuro v LE lebo ten neschopa v pondelok čo tam bol mal dať mm infuzku a nie lieky s dávkou pre 3ročné decko 😠 😠 😠 a rehabilitácie hneď tak ide až od zajtra ...
Livi neviem bo v papieroch všetko po latinsky a upozornenie od dr je že môžu ostať následky zatial ani ona nevie aké 🙄

Mati a ceny na tie dospelácke tričká čo si mala na FB ešte nemáš?

antoniab
26. máj 2010

zuzanale ta co mm pozeram ze tu teraz chorlaveju manzelia dufam ze ten moj dojde v poho 😝
mam 12eur jedno

zuzanale
26. máj 2010

super cena máš už aj veľkosti resp rozmer bo čo značka to ine čislovanie 😕

veronika1982
26. máj 2010

mati my by sme sa mohli stavit aj zajtra poobede alebo potom v piatok okolo piatej budeme vyrazat zo snv lebo ideme do velkej lomnice na vikend. vyhovuje ti to? a kolko euracov mam doniest?

a moje dieta je uz zdrave ako rybycka.. dnes uz vystrajal ako pred chorobou.. 😀

kukulik30
autor
26. máj 2010

zuzi.. ☹ do frasa, takze nie ste o nic mudrejsi 😕

kukulik30
autor
26. máj 2010

@antoniab ta suprava je perfektna 🙂

antoniab
26. máj 2010

zuzanale neviem ktore sive nike je S modre tusim M a puma neviem 😒

veronika kedy kolvek som doma musim umyt okno u seba a koplet upratat moju izbu vonku kuchynku proste budem makat doma 😉 a love joj nepamatam 😅 ale do 25eur isto bude dost a ked ne das na buduce sak sa pozname a viem kde byvas tak pridem strasit ked nedas 😀 😀

livi tak uz len ju musi sestrenka vratit 😀 😀 a ked tak ti objednam taku istu 🙂

kukulik30
autor
26. máj 2010

a stoji kolko?myslim suprava...

zuzanale
26. máj 2010

Mati môjmu mm skôr asi L až XL 😅 ak by bolo a tie pumy sa mi páčili 😉

antoniab
26. máj 2010

@kukulik30 15eur
@zuzanale zajtra pozriem ake su tam velkosti
@veronika1982 cislo mas tak zavolaj ked nebudes vediet trafit inak 3ulica od snv po pravej strane na rohu je krcma saris tak v ulicke a tak v polke pred domom mi parkuje auto 😉

kukulik30
autor
26. máj 2010

matak oki..tak sa tesim 🙂

antoniab
26. máj 2010

krasne sny vsetkym 🙂

kukulik30
autor
26. máj 2010

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

veronika1982
27. máj 2010

dobre ranko..

@antoniab ok tak bud dnes poobede prideme alebo potom skocim ja sama. ale predtym ti este zavolam ze ci mozeme prist..

pata31
27. máj 2010

Ahojte...tak ocina mame z nemocky doma a vcera tam isiel dalsi clen nasej rodiny....neter bola v skole v prirode a zacala tam zvracat, cely den im tam prezvracala, neboli schopny s nou ist na pohotovost, tak vecer po nu brat utekal a rovno na pohotovost, tak je velmi dehydrovana a bude asi este dva dni na infuzkach.. 😖

sophie1981
27. máj 2010

dobre rano....

mata, tak sa dnes mozno aj my stavime....kedze tatik je este doma, poobede idem na stavbu, tak odskocim.....

veronika, super ze ste uz zdravy.....asi loen nejaky virus ste chytili...hlavne ze uz je to za vami......

my buduci tyzden ockujeme...sa mi nejako nechce.....uz aby to bolo za nami..... 😨

antoniab
27. máj 2010

dobre ranko

oki baby budem doma

malu vyhodim do kocika vonku spat a ja si pojdem upratat izbu 😝

veronika1982
27. máj 2010

to uz buduci tyzden? panecku. my az 15.7...

rozmyslam ze by som zabehla aj na mier ale ked to pocasie ma odradza...idete von?

zuzana612
27. máj 2010

Caute,

my sme dnes pospali az do pol siestej 😀 Natalia je teraz v kociku a my s Matuskom ranajkujeme, ale uz ju pocujem zase vykrikovat 😖

@antoniab, Mata,co som sa pytala na tu teplakovu adidas, tak este nevies velkost? A nejaku peknu teplakovu pre chlapca velkost okolo 128 nemas?

Bibka, tak predpokladam ze dnes nepridete.Aby som sa vedela zariadit, lebo mi treba ist aj na nakup kedze som este nebola, aj s Lili ku dr. ale to uvidim ako bude Matus spat aby som ho nebudila. Prinajhorsom pojdem s nou zajtra ked tu bude svagrina alebo v pondelok rano.Kym nas zaockuju, tak Lili bude mat aj rok 😀

gabkazabka
27. máj 2010

Ahojte,
Mati,ak ti nieco zvysi,tak hod sem fotky a ceny,mozno sa nam bude nieco hodit 😉
My sme prave doranajkovali,Nina sedi na nocniku,tak cakam ze nieco vytlaci a ideme do mesta
Vsetkym chorym detickam a manzelom skore uzdravenie 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre