Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
24. jún 2010

@antoniab Mata, po com budes predavat tie telefony, lebo ja neviem ci mne o chvilu neodide moj stary 😖

Bibka, to si nam urobila naschval ze si prihlasila Jozka, aby nas vsetky schoval do vrecka, co 😀 😀 😀 😀

sophie1981
24. jún 2010

mata.....aky business..... 😀 .....

zuzana...o to mi ide....nalomit vas.... 😀

antoniab
24. jún 2010

@zuzana612 tak zaradom ako idu 85-65-120 aj s krabicami

zuzana612
24. jún 2010

Bibka, mna tym nenaseres, ja ratam s tym ze s mojou gramatikou pojdem medzi zaciatocnikov 😀 😀 😀

veronika1982
24. jún 2010

@zuzana612 ja tipujem ze sa dostanete do 4-5 rocnika. ja som bez testu sla rovno do 5..ha ha

antoniab
24. jún 2010

@veronika1982 no ti nam fandis 😀 ja si tiez myslim ze zaciatocnici isty ale rada by som do 2rocnika 😝

denisocka
24. jún 2010

založilo mi temu baby ...

podme do sukromnej

kukulik30
autor
24. jún 2010

😀 opice skorice...esteze som kukla 😀 😀 😀

kukulik30
autor
24. jún 2010

veronika a pratat zajtra isto nebudem, sak naco aj, ked sa vas tolko dotrepe, zbytocna namaha 😀 😀 😀 😀

denisocka
24. jún 2010

ide vam sukromna,.haloooo

denisocka
24. jún 2010

Tak spioni - ZBOHOM

pata31
24. jún 2010

cafte, uz ste v sukromnej? aj ja chcem...

antoniab
24. jún 2010

sk tam si len si ju najdi ovor si sukromne a najdi si aj ta ta pusti len tam kde mas povolenie 😉

pata31
24. jún 2010

hej,viem, uz som pisala Bibke, nech ma ta prida...

sophie1981
24. jún 2010

ale kto ma chut pisat, nech da vediet...radi uvitame nove tvare..... 😉

antoniab
24. jún 2010

😀 😀 to bolo provokacia

sophie1981
24. jún 2010

@antoniab ciste dobry umysel to bol..... 😀

antoniab
24. jún 2010

ano velmi radi uvitame nove tvare 😎 😎

denisocka
24. jún 2010

Hlavne nove nezname spionske tvare

zoskag
24. jún 2010

Ahojte mamicky,neviete mi niektora poradit nejakeho dobreho detskeho Dr.odbornika na gastroenterologiu?Dcerka ma asi natrhnuty konecnik,asi bude mat analnu fisuru a v Kosiciach je strasne velky naval,tam by ma zobrala na vysetrenie tak o 3 mesiace a kedze dcerka dost krvaca cez konecnik pri stolici,tak by som to chcela dat vysetrit co najskor......budem vdacna za kazdu radu.....

anape
25. jún 2010

ahoj zoskag,
pokial viem, tak detskej gastroenterologii sa v spisskej venuje dr. Kovalova, ak chces, mozem ti na nu zohnat cislo 😉
drzim palce, nech to dopadne dobre

gabkazabka
25. jún 2010

@zoskag ahoj-my mame MUDr.Kovalovu a ona je detska gastro....vraj je dobra...ak budes chciet do IP ti hodim cislo 😉

lenjak
25. jún 2010

@zoskag ahoj, my chodíme na gastro ku Kovalovej, ale asi Ta nepoteším na prvé vyšetrenie sme čakali takmer dva mesiace.

zoskag
25. jún 2010

gabkazabka......dakujem pekne,bud taka dobra a prosim ta napis mi ho pre pripad,ze by som ho potrebovala.....volala som do Kosic sestricka mi povedala,ze na tyzden v stredu jej mam zavolat,ze vsetko vysvetli doktorke Majerovej,aky mame problem,ze to posuri a vo stvrtok by sme uz mali ist na to vysetrenie......takze som veeeeeeeeeeelmi stasta.......takyto problem je vraj vynimkou,ze bud nas vezme k nej na ambulanciu,alebo hned rovno na oddelenie,ci nebude treba ju operovat.....bola som s tym dnes u Dr.Pustaja tu v Krompachoch a ten ju prezrel a povedal,ze ma tam tu analnu fisuru,ze jej bude treba nejake lieky,ze si mysli,ze to nebudu operovat,tak neviem,on je vsak chirurg,tak uvidim,co povie Majerova,dufam,ze to bude vsetko v poriadku a konecne prestane krvacat a ze sa to nejako zahoji,hoci je to dost natrhnute....

sophie1981
26. jún 2010

@zoskag oj, co opisujes je dost bolestne len na citanie.....drzim prsty, nech sa date cim skor do poriadku a ze nebude treba operovat.

gabkazabka
26. jún 2010

@zoskag acj aja,tak drzim palce,nech vsetko dobre dopadne....cislo poslane 😉

gabkazabka
26. jún 2010

to acj aja malo byt ach jaj 😀 😅

sophie1981
28. jún 2010

@gabkazabka mam rada tvoju preklepovu rec...ani netisus ako dobre jej rozumiem....... 😀

gabkazabka
28. jún 2010

@sophie1981 nie,netisus 😀 😀 😀

sophie1981
28. jún 2010

@gabkazabka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......jooooj.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre