Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
2. máj 2009

ahojte konecne som sa sem dostala.. dnes sme boli hodinu von a bolo super.. stretla som bibkinu sestru na prechadzke.. najprv som si z dialky myslela ze je to ona ale nakoniec nebola...
saticky su krasne. a jasne v pondelok ideme do ulic

kukulik30
autor
2. máj 2009

veronika tak to dufam, ze sa niekde vonku stretneme v pondelok, lebo uz by som chcela vidiet aj nazivo tvojho fesacika 😵

sophie1981
2. máj 2009

caute....nooo.....uz sa to blizi.... 😀 😀 😀 .....Katka uz okupkana, manzel uspava, ja este balim posledne plienky na zajtra...potom si dam vytuzenu sprchu a hajde do postele....

veronika...sa tesiiim.....konecne dalsia do partie??...kam pojdeme??...v meste uz konecne postavili terasky, tak mozme aj na jablkovi dzus....ten mozeme.... 🙂 ..alebo neperlivu budisku??? 😀 😀 😝 .aaaaaleeeeeeebooooooo cierne pivo.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😨 ...a veselo domov.... 😝

kaji.....domcek bude pekny, ale kedy ho dokoncime je vo hviezdach..... 🙄 ...

veronika1982
2. máj 2009

no bibka neviem ci si trufnem do mesta s nim kedze este si len zvykame na kociarik ale po mieri mozme dat par koleciek..
aj my uz spinkame. dnes sme nekupkali lebo sme uz boli strasne hladny tak uz spinkame..

a zlatu medailu nemame. mame len striebornu......ale to nevadi zlato mame v postielke..tatino je smutny ale co uz taky je sport..

bibka tak zajtra vam drzim palce aby krstiny prebehli v poriadku..

sophie1981
2. máj 2009

oki...tak so obkoleckujeme mier.... 😀 ....ta medaila ma mrzi.......ale ani strieborna nieje zla....ja nemam ani brondzovu.... 😀 ..ani zemiakovu..... 😝

dik, dufam, ze pocasie sa zajtra vydari, ze budu pekne fotky.....a ze do nedobabreme v kostole...bo my sme take motovidla.... 😀 😀 😀 😀 ..

idem aj ja do pelesku ku Katke...nech sme zajtra vyspinkani..... 🤐 ....

tak ozvem sa vecer ako nam to dopadlo.......prajem dobru noc a peknu nedelu.... 😉 ...

ninka1234
2. máj 2009
maca77
2. máj 2009

ahoj ninka

jej, zlatučký je Matúško 😵 😵 😵

anape
2. máj 2009

ahojte baby,
ja som dnes mala flakaci den, preto sa tu ukazujem az teraz 😎 , najprv som behala s Petuskom po meste, dokupit nejake veci do skolky, no a potom som ho odniesla domov k tatinovi spat a sla som "na kavu" s Viki a so svagrinou... potom som si sadila kvietky a aj umyvala auto, lebo som bola predvcerom na umyvarke a v noci padal nejaky spinavy dazd, tak bolo cele hnede 😠

livka grilovacka bola fajn, akurat ten vietor bol o nicom, ale chut grilovanych veciciek to zatienila 🙂

ivka Matusko je fakt nadhernyyyyy

bibka drzim palce, nech si to zajtra uzijes 🙂 , neboj, nie je to zlozite, pohodicka 😉

anape
2. máj 2009

idem si dat kupel, uz som sa dlho nekupala a veeeelmi sa mi ziada 😎 🙂

tak dobru noc 😔

kukulik30
autor
2. máj 2009

Ani, tak to si mala skvely den 😀 ...a zever dnes este lepsi, kupel ja milujem, ale sa musim krotit, bo potom je velak spotreba vody 😀
hej a ten dazd bol asi pieskovy, lebo my mame tiez take hnusne auto 🙄

Bibka, zajtra na vas budem mysliet 😉 urcite to dopadne fajn, neboj 🙂 tesim sa na tie fotky..nam velmi na krste nevysli ☹ ...Samko bol nejaky zapadnuty v perinke, takze ho ani nebolo vidno biedacika 😖

veru veru ten Matusko sa vydaril .... 🙂

my popijame vinko, dnes nam dala svokra domace... 😀 😀 😀 a o chvilku do hajan 😀 papa dievcence

zuzana612
3. máj 2009

Caute baby, kde ste vsetky??? Normalne sa mi to zda az cudne ze je pomaly devat hodin a nikde nikoho. Asi vsetky este spite, co 😀

My sme uz v Liskovej, tak som sa v noci aj vyspala kedze tu mama podstatne vacsiu postel a ked je Matus medzi nami, tak sa v Hute moc nevyspim 😖 Dufam ze bude pekny den a niekde sa vybereme aspon na bicykloch. Teda Daniel na bicykli a ja na korculiach 🙂

Bibka, verim ze krst dopadne dobre a kolacik mi nechas v mraznicke kedze do Huty pridem asi az v piatok. Zatial si tu upeciem odpalovane venceky 😉

Ivi, Matusko je kraaaaaaasny, a vidim ze hned od zaciatku pekne s cumlikom 😀 Ale ved nech si zvyka.

Jani, dufam ze dalsi tyzden budem v Hute tak prideme mrknut Ondrejka 😉

kukulik30
autor
3. máj 2009

Dobre ranko 🙂

Zuzka, ako bolest, uz to polavilo?

u nas je dnes tak krasne, ze urcite tiez niekam vypadneme 😵

janka, vidis, my sme mali dojst k tebe pokukat na maleho Ondrika,ale dajko to nevyslo 😖 tak to asi pockame na Zuzku, alebo sa dotrepeme aspon my so Samkom v predstihu, a potom urobime este hromadne stretko aj s ostatnymi, co ty na to?ked bude pekny cas, vezmem kocik a pokocikujeme po dedine 😉

bibi, uz isto krstia, alebo uz je Katka pokrstena a uz sa napchavaju 😀

zuzana612
3. máj 2009

Livia, zub stale boli, zajtra hned rano pojdem ku Dr. som zvedava co mi na to povie, ale uz mi to fakt ide na nervy 😖

kukulik30
autor
3. máj 2009

no zuzka, dost dlho sa ti to taha...a preco ti ho vlastne musel trhat, ked ta nebolel? 😕

volala so Ivke, ma sa uz lepsie, vcera jej davali transfuziu, lebo mala zly krvny obraz, ale uz je lepsie...Matuska jej nosia cez den , vecer ho beru, lebo jej byva zle a vsetko ju boli..ale inak fajn, tesi sa velmi domov a potom nam nahodi aj nove fotecky 😵 pozdravuje vas vsetky 🙂

karabinka
3. máj 2009

Ahojte dievčatká !
Blahoželám Ivke k Matúškovi 🙂
Aj Veronike k malému Matejkovi 🙂
Držte sa babenky 😉 😉 😉 🙂

kukulik30
autor
3. máj 2009

fiha, tu nikto?? 😕

kukulik30
autor
3. máj 2009

😅 ...ta kde ste?

Bibka,ako ste dopadli na krste, netrpezlivo cakam info 😉 aka bola Katuska?

sophie1981
3. máj 2009

ahoj.....tak krst nam dopadol uplne super.....hodila som par foto...zvysok dam zajtra, bo musim to zmensit...Katkuska bola dobrucka....ale teraz uz spinka...unavena chudatko...idem aj ja...zajtra sa ozvem... 😉

kukulik30
autor
3. máj 2009

juj , tak sa tesim, ze to dopadlo tak dobre, myslela som dnes na vas...dobre sa vyspinkajte 😵 papa...zajtra sa mozno niekde vonku stretneme 🙂 idem kuk fotky

kukulik30
autor
3. máj 2009

jemine, sak ona vyzera ako babika..zlatulinka bola v tych satickach 😵 😵 😵 princeznicka...a samozrejme aj mamka s krstnou boli caje 😉

rybecka
3. máj 2009

Ahojte,
no my sme boli cely vikend v Gelnici teraz som uspala vsetky deti vratane muza 😀
jej Bibka ved Katka je jak princezna 😵 krasne ste kocky 😉
Livi kludne dojdtie aj so Samkom ja som cely tyz. doma chlapci sa pohraju a my pokecame mame piesok tak o zabavu na dvore by mali postarane 😉 a nech sa prida aj Bibka nech aj Ondrejko ma spolocnost oni si zas budu rozumiet s Katkou pokecaju v spanku 😀 a potom pridete este raz ked pride aj Zuzka. Budem rada 🙂 a samozrejme aj ine kocky nech sa pridaju.Dvor mame velky 😀
no idem si dat sprchu a hajde do postele 😔

maca77
3. máj 2009

bibka, krásna bola princeznička 😵 😵 😵

sophie1981
3. máj 2009

dohodila som foto....dakujem....bola zlatucka... 😵 ..v kostole bola tichucko, po krste zaspinkala a spala az do konca omse......bolo super..ovela krajsi krst ako tu v meste..taky slavnostnejsi.... 😉 ...oslava fajn, som sa prezrala, ked sme sli domov, tak do kmotrovcov drblo uto na krizovatke, tak supis, nastastie si to odniesla len spzetka,....potom sme sa okupkali, ked som katku kojila, tak jej zabehlo, ze jej slo mlieko az z nosa...som sa taaak zlakla, ze nasi nevedeli, ci maju ratovat katku abo mna... 😕 ..ale uz je dobre,,,spinkame a uz aj ja osprchovan...

kukulik30
autor
4. máj 2009

Krasne rano 😵 spali sme do 7mej..bez cikania v noci 😀

kajacz
4. máj 2009

pekné ránko... 😵 včera bolo krásne, dnes už je pod mrakom...a má sa ochladit... 😖
Večer som bola na volejbale, tak uspával tatino a vraj Šimon spal za 10min... 😕 v noci sa ale pár krát zobudil...
Včera sme boli dopoludnia v kostole a bola tu birmovka...z celej farnosti išlo na birmovku 15! ludí...biskup nemal vela práce...

bibka- krásne fotky z krstu... 😵

kukulik30
autor
4. máj 2009

kaja u nas je este pekne, ale pomali to pride aj tu....zatial sa tesime zo slniecka 😀

kajacz
4. máj 2009

vacsinou to tak je, že počasie, ktoré je tu, príde za den-dva k Vám... 😉 možem Vám predpovedat počasie... 😀

anape
4. máj 2009

ahojte baby 🙂 ,

bibka katuska bola fakt naaaadhernaaaa 🙂

nas Petusko isiel dnes prvykrat do novej skolky, radsej som s nim nesla ja, lebo pri mne by to prezival urcite placlivejsie... zo zaciatku ze trosku poplakal, ale potom ho uz obkolesili deti, tak prestal.... no manzel ma ist prenho okolo 10tej, ze je lepsie zacinat takto postupne v novom prostredi, aby nemal pocit, ze sme ho nemali sameho alebo nieco take

takze dnes budem s dvomi detickami sama, tak som volala mamine, ze prideme k nej a zajdeme aj ku kamoske co ma vekovo rovnakeho syna ako Petko

ale tento tyzden by som sa uz fakt chcela s vami stretnut, rozmyslala som, ze sa prisposobim a dam viki spat dopoludnia v kociariku a na taky kludny dlhsi spanok ju dam potom doma popoludni... hadam jej tym nenarusim rytmus 😕

anape
4. máj 2009

chcela som napisat nechali sameho a nie nemali sameho...ale to ste urcite pochopili 🙂

rybecka
4. máj 2009

Krasne ranko 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre