Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
8. apr 2009

bibka, my len tak ideme , nic nepotrebujeme vybavovat 😉
slavka , tak to ste dobre pospinkali 🙂 ..pozdravuje ta Katka a to stretko plati, uz sa na teba tesi 😉

kajacz
8. apr 2009

pekné ránko.... 🙂 aj my sme hore od pol siedmej, vychystala som Samka a manžela, teraz ranajkujeme so Šimonom...pomaly už začínam balit, ale nemám ešte všetky veci suché, tak potom dobalím večer...zajtra vyrazíme až okolo obeda, lebo manžel musí!!! ešte do práce...takže na Spiši budeme tak o 21.00-22.00 😝

bibka- do Čiech sa vraciame v utorok... 😝 neviem, neviem...na ten karfiol by si si mala asi ešte nechat zájst chut... 😅 pamatám sa, tiež som bola iba na suchom rožku s maslom a mliekom... 😒

rybecka, zuzile- krásne fotečky, krásne deticky, krásne mamičky... 😵

kajacz
8. apr 2009

asi mi niečo uniklo...planujete srazík?... 😕 o sviatkoch to asi nebude, že?

slaviq81
8. apr 2009

Livi, aj ja sa tesim. Dufam, ze dovtedy budete uz obidve tehule 😀 😉

Bibi, kludne si daj karfiol a splachni ho litrom fenikloveho icetea 😀

kajacz
8. apr 2009

slavig- aká je Velká noc v Emirátoch?... 😕 tu v Čechách to nikto velmi neprežíva...iba pondelok...inak vacšina ludí tu ani netuší, aký zmysel Velká noc vlastne ma... 😔

slaviq81
8. apr 2009

Velka noc tu? Moslimska krajina, tak sa velmi netrhaju. Sice cokoladove vajicka a zajace su uz na pultoch 😀 Ale krestania co tu ziju, tak pekne prezivaju sviatky 😉 Priatelov sef je krestan a robi v sobotu party, zas budem cucat sama doma, kym truhlik (co ani nieje krestan) sa bude zabavat 😠

kajacz
8. apr 2009

http://www.kaufland.sk/Site/Contest/otvaracky/d...

tak toto som hladala...keby Vás to zaujímalo...lebo som nevedela, či mám íst ešte dnes na nákup a tahat to na Sk...tak som rada, že nemusím a v piatok ešte pojdeme na nákup...

kajacz
8. apr 2009

slavig- no, to by ma tiež naštvalo...tiež Vás mohol pozvat aj s rodinami... 😒

slaviq81
8. apr 2009

Aj tak by som nesla kvoli malej, urcite by cely cas len hukala 😖 Ale opytat sa teda mohli, hned by som sa citila dolezitejsia 😀 😀 😀

zuzana612
8. apr 2009

Caute, ja zase len na chvilu, ideme na nakup, doma nemama skoro nic a Daniel s kamosom chcu dokoncit hacka na garaz, no a Matuskovi chcem kupit prilbu na bicykel 😀 a hrablicky do hliny 😀 Zajtra ideme na par dni domov, tak tam budem mat asi viacej casu sa tu zastavit.

Baby, mna moze prepadnut hocikto, prinajhorsom vam poziciam nejake stare teplaky a dam do ruky krompac alebo lopatu 😀

Zatial pekny den..........

veronika1982
8. apr 2009

dobre ranko...tak aj my sme uz hore..

no bibka ale fakt to musi byt telepatia kedze na nikoho nemam take stastie ako na teba...

ja idem teraz este vyprat nase periny ze vyschnu na slnku a treba mi ist dole na mier do zeleniny na nakup a potom poobede cvicenie..

kukulik30
autor
8. apr 2009

kaja, nie stretko nie cez sviatky, slavka pride az v maji, tak potom 😉 ale ak by si tu bola vtedy, tak nieco zorganizujeme 🙂 a mozno na seba niekde natrafime aj cez sviatky, i ked neviem, kedze kazdy bude asi s rodinkou doma 😅 ale mozno niekde vonku , v meste ...ktovie 🙂

ano, v Cechach som pocula, ze vyznam sviatkov absolutne zanika 😖 a pondelok uz vlastne nie je ten najdolezitejsi sviatok..hmmm...no skoda, je to to o niecom inom 😒

diankav
8. apr 2009

ahoj Bibka tak nie ale mali chce už tak skoro chodiť vonku ale vyhral tatino ho už zobral a ja som na rade poobede lebo tatino ma poobednu 😀 😀

mrka2
8. apr 2009

ahojte babule... to co su za zmeny? nova tema? aspon vidno,ake ste ukecane. 😀 😀

no v prvom rade chcem poblahozelat Zuzke k malej Laure v tejto novej teme,lebo som sa k tomu este nedostala. malinka je rozkosna, ako napokon vsetky deticky tu v tejto teme,no nie? 😀

no a to bude pre dnes odo mna asi vsetko, idem dalej zarezavat v praci. snad si najdem cas a este vas precitam,ale pochybujem,kedze pisete rychlostou blesku. 😝 😝 😝 🙂

pekny den. 😵

anape
8. apr 2009

ahojte baby 🙂 ,
livka vela nechybalo a nebola by si tu dnes prva... ja som sem nakukla rano pred pol 5, ako totalny zavislak 😕 , totizto vtedy som sa prebudila na to, ze sa mi akosi zle spi a zistila som, ze som zaspala s Petuskom v rifliach a mikine 😅 , tak som sa sla prezliect, no a kedze som nestihla ani vecerat, tak som si bola dat aspon smotanovy kremik, lebo som bola veeelmi hladna... tak popritom som vas chcela pozdravit,no ked som odoslala prispevok,tak ma vyhodilo zo stranky 😒

bibi este si daj pokoj s karfiolom, aspon tie prve tri mesiace, lebo z karfiolu vacsinou deticky naduva a potom by si lutovala

kati skoda ze pridete iba na sviatky a nie na dlhsie, aby sme mohli dat stretko, lebo cez sviatky to nepojde, aj my budeme dost rozlietany a hlavne si budeme uzivat, ze mame tatina cele dni doma... ale ked prides potom najblizsie, tak sa uz urcite stretneme 🙂

veronika1982
8. apr 2009

no ja som este len vyliezla s postele a bibka uz brazdi ulice... 😀 😀 som sa vetrala na balkone a bibka uz sla na prechadzku.. tak som si povedala ze sa musim aj ja dat uz dokopy a ist na nakup.. ale periny su uz v pracke..

ivana2009
8. apr 2009

ahojte my sme dnes spali strasne dlho ani raz sme sa nezobudili spinkali sme od 23h do 9h 😉 😉 normalne nechapem
maca to je jasne ze ta niekedy prepadneme aj so susedkou 😀 😀 😀
joj taka som nestastna popraskalo mi troska brucho aj to som si nevsimla ja ale moja susedka ja tam nevidim 😀 😀 a tak som si myslela ,ze ma to obide a nieeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

slaviq81
8. apr 2009

Iva, kasli teraz na brucho, mysli co je v nom 😀 Mna strie obisli, takze som sexi maminka 😀 Akurat tej debilnej ciary sa nemozem zbavit 😠

kukulik30
autor
8. apr 2009

ivi, presne tak, kasli na to...komu ma popraskat brucho, tomu nepomoze ani mastenie, niekomu tesne tyzden pred porodom a masti vkuse, niekto ani nemasti a nepopraska 😉 ...neboj , manzelovi to vadit isto nebude a hold nedas si uz polovicne plavky, ved teraz existuju aj tankini, tie zakryju aj brusko a budes kocka 😵
ja som tiez ta, co mam brucho bez jedinej strie, ale ktovie, ako to bude pri dalsom tehu 😀

ivana2009
8. apr 2009

dakujem kocky za povzbudenie no co uz ma matusko malo miesta prehadzuje sa a ono to praska mastim si pravidelne 😒 😒 aj ja chcem byt sexi maminka ale to sotva 26kg na sebe brucho popraskane jujjjjjjjjjjjjjjjjj ta ja budem koca tak matusko mamku zrobi kocku 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
8. apr 2009

nevadi, kazdy bude kukat na Matuska a nie na teba 😉 😀

kajacz
8. apr 2009

Ahojte 🙂 ...nie som zástancom nadmerného očkovanie, ale očkovanie u mladých dievčat proti rakovine krčku maternice veeelmi vítam...ako onkologická sestra si dávam za povinnost rozposielat toto:
http://www.cervicalcancerpetition.eu/

Je to petícia za očkovanie zdarma...len si najdete svoju krajinu a podpíšete sa tam... 😉

kukulik30
autor
8. apr 2009

uz som zahlasovala, dala tu link lucietta 🙂 som za, ja to schvalujem 😉

veronika1982
8. apr 2009

ja tiez mastim ale zatial nic tak len cakam kedy aj ma to postihne. sice mne uz popraskali boky a aj stehna takze aj ked sa prida k tomu brucho tak mi je to uz jedno..
uz nech je buduci tyzden streda ze idem do poradne a ze mi povie nieco viac... vcera ked som pozerala ordinaciu a to babo sa narodilo v 30 tt tak mi az zle prislo...

kukulik30
autor
8. apr 2009

joooj veronika, ja ked som to videla, normalne som plakal, nikdy by som to nechcela zazit...strasne strasne strasne 😔 😢 😢 😢 a to boli naozajstne zabery ☹

kukulik30
autor
8. apr 2009

veronika, ja si myslim, ze pekne potiahnes do svojho terminu, ten maj ta pocka...skor to nebude 😉

kukulik30
autor
8. apr 2009

takto to teda bolo...tu je zaznam z natacania vcerajsej sceny s tym babenkom.....
http://ordinacia.markiza.sk/clanok-494545-hilme...

slaviq81
8. apr 2009

Mne doobedu akurat sestra pisala, ze jej kolegynka z prace v nemenovanej restauracii v SN uz ma babatko. Termin mala az v juni, ale mala nejake zle vysledky. Poslali ju do Kosic, dievcatko ma len cosi cez kilo ☹

kajacz
8. apr 2009

aha, tak som to nepostrehla... 😅

Ja som mala popraskané brucho už pri Samkovi, ale až dole...po rokoch to vybledlo a nosím normálne dvojdielne plavky...a pri Šimonovi už v pohode... 😵

kukulik30
autor
8. apr 2009

inak si vsimnite na tom videu je pani, ta co ukazuje klapku, je zo SNV 😵 poznam ju...robi v MKC 🙂 az teraz som postrehla, aj minule bola ako komparzistka v kaviarni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre